fistaszki1 stycznia na ekranach kin pojawią się Fistaszki. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans w dniach 4-7 stycznia lub 11-14 stycznia w Cinema City.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Fistaszki”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w niedzielę (3 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mm1… egosz… rzeww…

Fistaszki – wersja kinowa
Animacja/Komedia/Przygodowy, USA, 93 min.
reżyseria: Steve Martino
głosy: Olaf Marchwicki, Marianna Obuchowicz, Zuzanna Jaźwińska, Jakub Jankiewicz

Charlie Brown, Snoopy, Lucy, Linus i reszta Fistaszków debiutuje na dużym ekranie i to w 3D! Charlie bierze udział w epickiej przygodzie, a najsłynniejszy beagle na świecie wzbija się w przestworza, by stawić czoło swojemu największemu wrogowi, Czerwonemu Baronowi. Twórcy „Epoki lodowcowej” zapraszają na kinową wersję przygód bohaterów legendarnego komiksu Charlesa M. Schulza. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Panie Dulskie w Kinie Helios (zakończony)
zazamknie
Przy drzwiach zamkniętych w Teatrze Szwalnia (zakończony)
1 Komentarz
  • joannadalecka
    10 stycznia 2016 at 11:15

    strasznie chciałabym bo jest to bardzo fajny film miałabym okazję by z moim młodszym bratem który strasznie lubi ten film bardzo chciałabym aby się ucieszył bo nie długo są jego urodziny . ma nie uleczalną chorobe . Dziękuje i mam nadzieję że wygram dla mojego braciszka . POZDRAWIAM 🙁 😥 😐 😐

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*