IMG_3667W piątek, 17 kwietnia w praktycznie wypełnionym po brzegi kluby Scenografia zorganizowano koncert Fismolla w wersji solo. Jak sam muzyk powiedział podczas imprezy powraca do początków, czyli solowej grze na gitarze. W trakcie koncertu można było usłyszeć wiele starszych utworów.

Fismoll, muzyk pochodzący z Poznania, zadebiutował w 2013 roku albumem At Glade w wieku 19 lat. Piosenka promująca płytę: Let’s play Birds zachwyciła Marka Niedźwieckiego, który jako pierwszy zaczął ją promować w radiowej Trójce, teledysk do tego utworu ma już ponad dwa miliony wyświetleń na Youtube. Po koncercie na Opener Festival artysta został dostrzeżony przez Kasię Nosowską, która zaprosiła go do supportowania Jej koncertów, dzięki czemu stał on się rozpoznawalny przez szersze grono słuchaczy, a jego kariera nabrała tempa.

Artysta ma już również za sobą występy na Slot Art Festival, Targach Muzycznych Co Jest Grane, Sziget Festival (HU), Eurosonic Noorderslag (NL), a w maju wystąpi podczas festiwalu The Great Escape (UK).

Zobacz także:

LDZ Alternatywa: Fismoll (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_5207
Juwenalia PŁ 2016: Grubson (foto)
IMG_1457
Komety w Stereo Krogs (foto)
6citybumbum
City Bum Bum w Łódzkim Domu Kultury (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*