IMG_3667W czwartek, 12 listopada o godz. 20 w Scengorafii rozpocznie się koncert Fismolla. Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu).

Fismoll, muzyk pochodzący z Poznania, zadebiutował w 2013 roku albumem At Glade w wieku 19 lat. Piosenka promująca płytę: Let’s play Birds zachwyciła Marka Niedźwieckiego, który jako pierwszy zaczął ją promować w radiowej Trójce, teledysk do tego utworu ma już ponad dwa miliony wyświetleń na Youtube. Po koncercie na Opener Festival artysta został dostrzeżony przez Kasię Nosowską, która zaprosiła go do supportowania Jej koncertów, dzięki czemu stał on się rozpoznawalny przez szersze grono słuchaczy, a jego kariera nabrała tempa.

Artysta ma już również za sobą występy na Slot Art Festival, Targach Muzycznych Co Jest Grane, Sziget Festival (HU), Eurosonic Noorderslag (NL), a w maju wystąpi podczas festiwalu The Great Escape (UK).

Drugi album Fismolla to niezwykle intensywne emocjonalnie muzyczne dzieło wysokiej próby. Pełne odcieni i kontrastów, w którym splatają się ze sobą finezja i surowość, przestrzeń i dynamika, spokój i energia. Podobnie, jak na „At Glade”, jest tu bogactwo melodii, oryginalne aranżacje i światowej klasy kompozycje. Głos artysty jest niezwykle pełny, a jego narracja pełna autorytetu i subtelności, na poziomie czołowych światowych singer-songwriterów. Za produkcją muzyczną albumu stoją Robert Amirian i Fismoll.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bracia_figo_fagot_w_dekompresji_20130428_1461836362
Bracia Figo Fagot w Dekompresji
thiscold
This Cold w DOMu
DSC_6194_DxO
Cochise w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*