Fink_TommyNLance_2014_2aLive Nation i Klub Stodoła prezentują FINK HardBeliever Tour 2015 na kolejnych czterech koncertach w Polsce. 

Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki. Po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 oraz tegorocznym w warszawskiej Stodole, który odbył się w ramach trasy HardBeliever, artysta ponownie zawita w naszym kraju na 4 występach:

19 lutego 2015, Klub Kwadrat, Kraków
20 lutego 2015, Scenografia, Łódź
21 lutego 2015, Parlament, Gdańsk
22 lutego 2015, Eskalup, Poznań

FINK to Fin Greenall, czyli brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz  DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R’COUP’D, wytwórni nowoutworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, „Hard Believer” obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.

Już w lutym 2015 roku otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo.  Niezapomniane wieczory pełen żywej bluesowej muzyki,  inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będą to mistrzowskie występy artysty u szczytu swojej twórczosci.

Bilety dostępne od 6 listopada na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl. Ceny biletów: 55 PLN i 66 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tune w Scenografii
Nightrun87, FAVORIT89 i Octopussy w Magnetofonie
bukartyk
Piotr Bukartyk w Sukcesji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*