findoutFind Out to ciekawa propozycja dla łodzian. Główną ideą akcji jest zamknięcie grup od 2 do 4 osób na 45 minut w specjalnie zaprojektowanym pokoju, pełnym wskazówek, zagadek logicznych, kłódek, szyfrów i kluczy. Uczestnicy muszą odszukać kod do sejfu w którym ukryty jest klucz do wyjścia.

Nad ich głowami wisi zegar nieuchronnie odmierzający minuty. Walka z czasem, własną spostrzegawczością budzi emocje, zwłaszcza,że uczestnicy mogą skorzystać tylko z dwóch podpowiedzi, przekazywanych przez krótkofalówkę. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Mamy dla was voucher na jedno wejście, od 2 do 4 osób, do wykorzystania do końca października br. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Find out”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w środę, 24 września o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail. 

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony, zaproszenie otzymała osoba, której mail rozpoczyna się od e.bartu…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tęgie Chłopy w Wytwórni (zakończony)
Halokultura – luty 2020 (zakończony)
dominicmiller
Dominic Miller w Wytwórni (zakończony)
1 Komentarz
  • Ewa1608
    19 września 2014 at 13:07

    Miałam możliwość już raz bawić się z Wami i wiem ze jest to niezapomniana przygoda, a każda kolejna odgadnięta wskazówka sprawia że mogę poczuć się jak Indiana Jones który poszukuje zaginionej Arki (albo chociaż klucza 😀 ) Robienie bałaganu i przeszukiwanie skrytek sprawia ogromną radość i wyzwala niezapomniane emocje! DLATEGO bardzo chciałabym Was odwiedzić. A i oczywiście zdjęcie na koniec! i możliwość rysowania kredą!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*