findoutFind Out to ciekawa propozycja dla łodzian. Główną ideą akcji jest zamknięcie grup od 2 do 4 osób na 45 minut w specjalnie zaprojektowanym pokoju, pełnym wskazówek, zagadek logicznych, kłódek, szyfrów i kluczy. Uczestnicy muszą odszukać kod do sejfu w którym ukryty jest klucz do wyjścia.

Nad ich głowami wisi zegar nieuchronnie odmierzający minuty. Walka z czasem, własną spostrzegawczością budzi emocje, zwłaszcza,że uczestnicy mogą skorzystać tylko z dwóch podpowiedzi, przekazywanych przez krótkofalówkę. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Mamy dla was voucher na jedno wejście, od 2 do 4 osób, do wykorzystania do końca października br. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Find out”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w czwartek, 2 października o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail. 

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, któej mail rozpoczyna się od witoldskie…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
AfroGramy 2018 w Magnetofonie (zakończony)
lasvegas
House i Disco Party w Las Vegas (zakończony)
laidbancquarted4
Weekend w New Yorku (zakończony)
4 komentarze
 • Magdalena G.
  2 października 2014 at 16:34

  Nie zależy mi na wygranej – chciałabym się zwyczajnie zmierzyć ze swoimi słabościami – mam klaustrofobię i ciekawa jestem jak to jest – być zamkniętym w pokoju… Są tam okna?

 • Szymon
  2 października 2014 at 11:42

  Bo jestem najlepszy w rozwiazywaniu spisków i na bank pobije rekord. pełne uzasadnienie przesłałem na maila:)

 • martyna
  28 września 2014 at 16:02

  No i jak zwykle cos spieprzylam mial pójść mail. Poszedł komentarz:D

 • martyna
  28 września 2014 at 16:01

  Chcialabym ten bilet dla siebie i znajomych, z którymi studiuje socjologie. Rok temu ktos wspomniał o takiej inicjatywie na zajęciach i byliśmy bardzo ciekawi, jak to wygląda od środka. W sumie to moze bym się czegos nowego o sobie dowiedziała dzięki temu. Pozdro:)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*