Find Out w Łodzi – karnet (zakończony)

findoutFind Out to ciekawa propozycja dla łodzian. Główną ideą akcji jest zamknięcie grup od 2 do 4 osób na 45 minut w specjalnie zaprojektowanym pokoju, pełnym wskazówek, zagadek logicznych, kłódek, szyfrów i kluczy. Uczestnicy muszą odszukać kod do sejfu w którym ukryty jest klucz do wyjścia.

Nad ich głowami wisi zegar nieuchronnie odmierzający minuty. Walka z czasem, własną spostrzegawczością budzi emocje, zwłaszcza,że uczestnicy mogą skorzystać tylko z dwóch podpowiedzi, przekazywanych przez krótkofalówkę. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Mamy dla was voucher na jedno wejście, od 2 do 4 osób, do wykorzystania do końca października br. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Find out”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w środę, 10 września o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail. 

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony, voucher otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od inka.s…

3 komentarze do “Find Out w Łodzi – karnet (zakończony)

 • 3 września 2014 o 21:22
  Bezpośredni odnośnik

  Witam serdecznie.
  Okresowo i nieuleczalnie wraz z moją siostrą cierpimy na kolokwialnie rzecz ujmując Schopenhauer`owski „weltschmerz”.
  Szukamy inspiracji emocjonalno-intelektualnych,aby oderwac sie od codziennosci:) Wierzymy,ze bilety na organizowany przez Was happening ulżą naszemy egzystencjalnemu cierpieniu:)
  Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i oczywiscie – bilety:)
  Z powazaniem
  A&M.

  Odpowiedz
 • 3 września 2014 o 22:45
  Bezpośredni odnośnik

  Witam serdecznie,

  dlaczego chcę voucher na Find Out? Jest multum rozrywek w Łodzi dla ludzi po 25. roku życia.Kina, kluby, dyskoteki.Jednak wszystkie te rozrywki po czasie stają się nudne.Potrzeba czegoś nowego, świeżego.Wraz z nadejściem września miło byłoby postymulować trochę umysły.Z racji tego, że na co dzień mieszkam na Wyspach i niedługo kończy mi się urlop, chciałbym zabrać garstkę przyjaciół na jakąś rozrywkę o intelelektualnym zabarwieniu. Teatry są niestety nadal zamknięte, a o Find Out dowiedziałem się od kolegi, który był już w jednym z pokoi i gorąco mnie zachęcał do wzięcia udziału w tego rodzaju zabawie.

  Jeśli to Was nie przekonało, to dodam, że obiecuję nigdy nie zagłosować na Tuska 😉

  Odpowiedz
 • 10 września 2014 o 14:30
  Bezpośredni odnośnik

  Może więc przekonujące będzie to, że jestem harcerką, która wszem i wobec z rozmiłowaniem uprawia promocję tego, co uważa za wartościowe. O swoim harcerskim pochodzeniu nie piszę po to, żebyście przywołali w wyobraźni niewyględne dziewczę przeprowadzające starsze babcie przez ulice i się zlitowali. Harcerze są całkiem żywotni, uwielbiają świetną zabawę i są kreatywni w działaniu, nawet na ostatnią chwilę – wymarzona grupa docelowa Find Outu. Ja sama gubiąc się w internecie znalazłam przypadkiem Find Outowego fejsbóka i od tej chwili zakochałam się w tym pomyśle. Lajkuję, promuję i polecam dzikim hordom znajomych, choć jeszcze nie miałam okazji Was odwiedzić. Dzięki decyzji o przyznaniu mi voucheru można to szybko zmienić, bym jeszcze intensywniej promowała Find Out jako świetny sposób spędzenia czasu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *