FINANSWKAGala kończąca Finance Week – czyli cykl bezpłatnych szkoleń przeznaczonych dla studentów z zakresu finansów i ekonomii. Na imprezie bawią się wspólnie studenci i pracownicy Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. W trakcie uroczystości zostaje wręczona nagroda dla najlepszego wykładowcy roku.

Impreza odbędzie się w klubie Lordis (Piotrkowska 102)
10 maja w czwartek o godzinie 22:00.
Darmowe wejściówki na finansówkę będzie można znaleźć na:
– Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ
– Wydziale Zarządzania UŁ
– Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ
– Wydziale Filologicznym UŁ
– Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŁ
– Politechnice Łódzkiej

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wydarzenia na facebooku, gdyż tam zamieścimy konkursy z licznymi profitami. Link: facebook.com/events/408990182896510/

Więcej o Finance Week
7 maja rozpoczynamy XII edycję projektu Finance Week, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Progress. Projekt ten jest cyklem bezpłatnych szkoleń i warsztatów, cieszącym się dużą popularnością wśród łódzkich studentów. Dotyczy szerokiej tematyki z dziedziny ekonomii, finansów, rachunkowości,  marketingu, rynku kapitałowego, działalności gospodarczej, zarządzania, a także umiejętności miękkich. Dzięki temu wydarzeniu studenci już dwunasty raz mają szansę poszerzyć swoją wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.Z roku na rok kolejne edycje Finance Week przykuwają uwagę coraz większej rzeszy nie tylko studentów, ale także firm współpracujących z naszą Organizacją. Na przestrzeni ostatnich jedenastu lat projekt stał się rozpoznawalną marką wśród zainteresowanych. Udział w warsztatach i szkoleniach umożliwia zdobycie cennego doświadczenia oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.Firmy za pośrednictwem cyklu szkoleń Finance Week mają szansę na zbudowanie silnego wizerunku własnej marki, a co za tym idzie zaakcentować swoją obecność na rynku pracy w środowisku akademickim.Szkolenia odbywają się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Jednym z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych elementów całego projektu jest Balonowy Deszcz Nagród. W tym roku sponsorem nagród jest firma Santander Universidades & Bank Zachodni WBK Grupa Santander. 9 maja o godzinie 13:00 z trzeciego piętra Wydziału Zarządzania zostanie zrzuconych 1000 balonów, w których będą ukryte informacje o nagrodach.

Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe Progress

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
oldskool
Old Skool Festival 2016
Łódzki Sylwester Online
Labirynt Festiwal – III edycja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*