Już 12 września w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się gala finałowa 15 edycji wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2020. Organizatorem konkursu jest agencja IGO-ART, a Partnerem regionalnym Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Aktualnie trwają próby choreografii do gali, przymiarki kolekcji, spotkania i konsultacje z wizażystami i fryzjerami, czy treningi na siłowni. W ramach chwili wytchnienia od przygotowań do konkursu kandydatki na Miss Polonia Województwa Łódzkiego miały niebywałą okazję udać się na niezapomnianą wycieczkę Łódzką Koleją Aglomeracyjną!

Dziewczyny razem z ŁKA odwiedziły piękne zakątki naszego regionu. Zaczynając swoją przygodę od Dworca Łódź Fabryczna, uczestniczki zwiedziły Arboretum w Rogowie, Dworzec Kolejowy w Skierniewicach oraz mogły nauczyć się wypiekać placki w Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim! Było komfortowo, bezpiecznie, a najpiękniejsze mieszkanki województwa wszędzie dotarły na czas!

W sobotę poznamy zwyciężczynię konkursu, która zostanie wybrana podczas wielkiej, jubileuszowej gali. Na finale kandydatki zaprezentują się w aż siedmiu pokazach mody, m.in. sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach ślubnych i wieczorowych. Wśród muzycznych gwiazd wieczoru wystąpią po raz pierwszy w Łodzi Natalia Zastępa, gość zza oceanu Sami Harb oraz Milena Sadowska – Miss Polonia 2018. Finał poprowadzą Karolina Bielawska, łodzianka, aktualnie panująca Miss Polonia 2019 oraz Mateusz Hładki.

fot. Michał Malinowski & Piotr Pośpieszyński

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
miss_polski_ziemi_dzkiej_nastolatek_2015_20150601_1972523117
Miss Polski Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2015 (foto)
na_zdjeciu_Marysia_Stepien_TLOTY_2013_fot._Kasia_Baczuli-2
Półfinał The Look Of The Year 2014
plakat-zapowiedzi
The Look Of The Year – finał w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*