scena z: Kasper Nowakowski, Laura Palka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Za nami finał polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2018. Zwycięzcami wielkiej gali, która odbyła się w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi zostali Laura Palka i Kasper Nowakowski! W nagrodę pojada na światowy finał konkursu do Włoch!

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2018 w Łodzi na wybiegu zobaczyliśmy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje kolekcje zaprezentowali duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, MMC Studio, Klaudia Markiewicz, Claudius Scissor oraz marki Male-Me i Gabbiano.

W jury konkursu, zasiadły znane osoby świata mody i showbiznesu, m.in.: Rafał Maślak (model, Mister Polski), Kamila Szczawińska (top modelka), Michał Będźmirowski “Modny Tata” (bloger), Joanna Horodyńska (stylistka i prezenterka telewizyjna), Agata Biernat (Miss Polonia 2017, instruktorka fitness), duet stylistów Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt (“Ostre Cięcie”). Galę finałową poprowadził Olivier Janiak.

scena z: Pokaz Paprocki&Brzozowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Laura Palka ma 18 lat, 180 cm wzrostu i pochodzi z Warszawy. Interesuje się modą, zdrowym odżywianiem i podróżami. Inspiruje ją Adriana Lima, a jej największym marzeniem jest udział w pokazie Victoria’s Secret.

Kasper Nowakowski ma 19 lat, 187 cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Interesuje się modelingiem i sportem. Trenuje lekkoatletykę, co jak sam twierdzi, pomaga mu w utrzymaniu dobrej sylwetki oraz sprawia, że jest zdyscyplinowany i pewny siebie. Jego “modowym góru” jest fotograf Helmut Newton.

Zwycięzcami plebiscytu SMS zostali 15 letnia Małgosia Maciejewska z Poznania i 19 letni Janek Szumiński z Warszawy. W nagrodę także pojawią na światowy finał THE LOOK OF THE YEAR do Włoch.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

/fot. mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_8025_1
Gala Wyborów Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
misspolonia2014
Finał Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014
Paulina_Rulka_fot._Kinga_Wasilewska_2
Łodzianka reprezentantką Polski w Miss Intercontinental 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*