Miss_Polonia_Wojewodztwa_Lodzkiego_2011W piątek, 3 czerwca o godzinie 20 w sali balowej Hotelu Andels w Łodzi odbędzie się już VI edycja konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011, organizowana przez Agencję Impresaryjną Igo-Art.

Podczas wielkiej gali utrzymanej w stylu fashion, na wyjątkowej scenie zaprezentują się 22 kandydatki z całego regionu wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.

Na wybiegu zobaczymy je m.in. w sukniach wieczorowych Teresy Kopias, kostiumach kąpielowych Mewa Styl, strojach dziennych Conduo i sukniach ślubnych projektu Mai Koteckiej. W pokazach dziewczęta wystąpią także w rajstopach firmy Adrian i butach But-S. W ramach części artystycznej wystąpi zespół znany z programu X-Factor, Sweet Rebels oraz Mrozu. Galę poprowadzą Miss Publiczności 2007, Małgorzata Neuman oraz znany z TVP Łódź, dziennikarz, muzyk Sławomir Macias.

Gośćmi tegorocznego finału będą m.in. organizatorzy konkursu Top Model Of The World z Niemiec, organizatorzy wyborów Indian Princess: pomysłodawca konkursu Pan Sunil Rane oraz obecna Miss Indii, Aakriti Anand Singh. Jednym z finałowych wyjść łódzkich kandydatek do korony najpiękniejszej będzie prezentacja sukien wieczorowych hinduskich projektantów, Richy Singh i Akshata Patil. W sukniach zaprezentuje się półfinałowa 10 dziewcząt, wybrana przez jury w trakcie finału, a wyjście rozpocznie drugą część finałowej gali. Stroje wykonane są z jedwabiu, satyny, żorżety, szyfonu, zdobione ręcznie wyszywanymi kamieniami. Wartość każdej z sukni to kilka tysięcy dolarów. Wszystkie suknie będą pokazana także na specjalnym pokazie mody w poniedziałek, 6 czerwca w Restauracji Ganesh, ul. Piotrkowska 55 gdzie będzie je można zakupić.

Laureatki konkursu otrzymają wiele wspaniałych i cennych nagród, ale przede wszystkim będą miały szansę reprezentować nasze miasto i województwo w ogólnopolskich etapach konkursu Miss Polonia. Przypomnijmy sukcesy ostatnich królowych piękności z Łodzi:

2007 – Barbara Tatara z Łodzi otrzymuje pierwszy w historii tytuł Miss Polonia dla naszego miasta
2008 – Łodzianka, Karolina Filipkowska znajduje się w finałowej 5tce wyborów
2009 – Agata Biernat ze Zduńskiej Woli o krok od wygranej – otrzymuje tytuł I wice Miss Polonia
2010 – Zuzanna Brzezińska z Łodzi plasuje się na 5 miejscu w konkursie ogólnopolskim

Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
miss_polski_ziemi_dzkiej_20150601_1683136109
Miss Polski Ziemi Lodzkiej 2015 (foto)
1010413_618360224884690_971467388_n
Finalistki Miss Politechniki Łódzkiej 2014
Wyjątkowy Dzień Dziecka z Miss Polonia 2019 w Fundacji Dom w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*