miss52 lutego 2013 poznamy nową Miss Polonia. Wśród 20 finalistek konkursu jest nasza reprezentantka, Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012, Natalia Piguła. Łodzianka na finale wystąpi z numerem 10!

Konkurs będzie transmitowany w TVP 2 od godz. 20.10. Galę poprowadzą Edyta Herbuś i Maciej Kurzajewski, a gwiazdą muzyczną będzie Edyta Górniak. Podczas gali finałowej 20 kandydatek zaprezentuje się m.in. w kolekcji Macieja Zienia i Betti Design. Choreografią koncertu zajmie się Agustin Egurrola, a aranżacją muzyczną DJ Adamus. W jury doradczym zasiądą m.in. Bogna Sworowska – Wicemiss Polonia 1987, Maciej Zień – projektant, Iza Grzybowska – fotograf, Witold Szmańda – trener gwiazd.

Nową Miss, której koronę przekaże Marcelina Zawadzka wybiorą telewidzowie w drodze głosowania sms. Nasza reprezentantka, 18 letnia Natalia Piguła z Łodzi, Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012 na gali wystąpi z numerem 10! Już teraz zachęcamy do głosowania na Natalię i oglądania transmisji z finału.

joomplu:47607

Aktualnie trwa zgrupowanie wyborów w Warszawie. Za finalistkami pierwsze przymiarki, próby choreografii w studiu Agustina Egurroli, wizyta u stylisty fryzur, treningi z trenerem z Los Angeles, Witoldem Szmańdą oraz nagrywanie materiałów dla telewizji. Kandydatki wraz z obecnie panującą Miss Polonia, Marceliną Zawadzką wzięły także udział w gali fundacji Foundation for Corporate Social Responsibility, której Biuro Miss Polonia jest partnerem. Impreza odbyła się w Hotelu Hilton w Warszawie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Poland
Zuzanna Brzezińska – Top Model Of The World 2010
loty11
The Look Of The Year 2011 – zapowiedź
Miss_Polonia_Wojewodztwa_Lodzkiego_2011
Finał Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*