Filmowy_Klub_JunioraA gdyby tak wizyta w kinie nie ograniczała się wyłącznie do oglądania bajki, a seans filmowy był dopiero wstępem do świetnej zabawy? Ruszyły zapisy na zajęcia Filmowego Klubu Juniora, przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 3-6 lat.

Filmowy Klub Juniora to nietypowe kinowe spotkania dla najmłodszych i ich bliskich. Ich program został przygotowany tak, aby rozwijać różne zmysły i dziecięcą kreatywność, ale też umacniać więź dziecka z ich opiekunami. Wszystkie zajęcia Filmowego Klubu Juniora odbędą się w prawdziwej sali kinowej (Kino Przytulne w Łódzkim Domu Kultury), dzięki czemu mali widzowie będą mieli okazję doświadczyć magii X Muzy.

Każde spotkanie Filmowego Klubu Juniora rozpoczniemy o godz. 12.00 od wspólnego obejrzenia starannie wybranego, krótkiego filmu animowanego i to on będzie stanowić inspirację dla dalszych działań, takich jak: malowanie, rysowanie, rzeźbienie, tańczenie, śpiewanie… Pod okiem animatora dzieci będą zdobywać wiedzę o otaczającym je świecie, pobudzać i rozwijać swoje zmysły, ćwiczyć dotyk, wyostrzać słuch, trenować wzrok, jednocześnie zgłębiając wszelkie tajemnice kina.

Na pierwszych zajęciach pod hasłem „Niespodzianka”, które odbędą się już w sobotę 18 marca, zostanie pokazany bajecznie kolorowy i bardzo pogodny film animowany z serii „Kot Miro”. Po projekcji dzieci zostaną zaproszone do udziału w zabawach muzycznych, a następnie przystąpią do tworzenia kolażu. Czas trwania zajęć został przewidziany na 1,5 godziny. Na Filmowy Klub Juniora obowiązują zapisy. Aby zgłosić udział dziecka wystarczy wysłać e-mail na adres wydarzenia @momakin.pl z datą wybranych zajęć, imieniem i nazwiskiem zgłaszającego i wiekiem dziecka LUB skorzystać z formularza na stronie www.momakin.pl/warsztaty. Zajęcia są płatne (35 zł za dziecko; opiekunowie uczestniczą w zajęciach bezpłatnie).

Organizatorem zajęć Filmowego Klubu Juniora jest MOMAKIN, posiadający kilkuletnie doświadczenie w realizacji warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Harmonogram zajęć:
18 marca (sobota), godz. 12.00 – temat spotkania: Niespodzianka
projekcja filmowa: Kot Miro: Niespodzianki pudełka
po projekcji: zabawy muzyczne, warsztaty plastyczne – tworzenie kolażu

1 kwietnia (sobota), godz. 12.00 – temat spotkania: Zwierzątka
projekcja filmowa: Początek
po projekcji: warsztaty plastyczne (rysowanie), zabawy ruchowe

22 kwietnia (sobota), godz. 12.00 – temat spotkania: Instrumenty
projekcja filmowa: Piccolo
po projekcji: zabawy muzyczne (poznawanie instrumentów), warsztaty plastyczne (kolorowanie)

Filmowy Klub Juniora:
– czas trwania: 1,5 godz. (wraz z pokazem filmowym)
– wiek uczestników: 3-6 lat (wraz z opiekunem/opiekunami)
– cena: 35 zł (opiekunowie uczestniczą w zajęciach bezpłatnie)
– gdzie?: Kino Przytulne (Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, II piętro, sala 232)

MOMAKIN wspiera duże rodziny i honoruje trzy rodzaje kart: Wojewódzką Kartę Rodzin Wielodzietnych, Łódzką Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Po jej okazaniu za udział dziecka w warsztatach należy zapłacić 28 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
obcy
Premiery kinowe – maj 2017
animocje
The Best of Animocje w Łodzi!
valerian
Premiery kinowe – sierpień 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*