baner2semaforOrganizatorzy Se-Ma-For Film Festival poszukują wolontariuszy, którzy pomogą im przygotoać nadchodzącą edycję imprezy.

Se-Ma-For Film Festival, czyli międzynarodowy festiwal animowanych filmów lalkowych i technik przestrzennych,  jest drugim na świecie i pierwszym w Europie festiwalem dedykowanym szczególnie animacji stop motion (lalkowej i przestrzennej). Najbliższa, druga edycja odbędzie się w Łodzi w dniach 22-25 września 2011 roku.

Co możesz zyskać?

Zyskaj wartościowe doświadczenie i poznaj niebanalnych ludzi! Masz szansę współtworzyć jeden z największych festiwali animacji w Polsce. Wolontariat to twoja szansa na rozwój swoich umiejętności i poszerzenie kręgu przyjaciół.

Jeśli chcesz działać, rozpiera się energia i lubisz wyzwania zgłoś się do nas! Szukamy przyjaźnie nastawionych, komunikatywnych osób do różnych etapów produkcji festiwalu m.in. do sekcji logistycznej, prasowej, informacyjnej oraz do obsługi gości festiwalu.  Istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich.

Aby zostać wolontariuszem należy napisać maila na adres: wolontariat.festival@se-ma-for.com 

W treści wiadomości podaj telefon kontaktowy oraz napisz kilka słów o sobie.  Termin zgłaszania się kandydatów upływa 12 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 września. Miejsce i godzina spotkania podane zostaną w najbliższym czasie zainteresowanym osobom.

Zobacz także:

2. Se-Ma-For Film Festival – informacje

Se-Ma-For Film Festival: Pik-Pok na Fali (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2016-10_noc_grozy_i_horrorow_825
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów
Festiwal Filmów Antydepresyjnych – Relanium 2019
_825
ENEMEF: Noc Muzyki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*