swiatecznymaratonkomediiW środę, 28 grudnia w Silver Screenie odbędzie się Świąteczny Maraton Komedii. Widzowie zobaczą trzy polskie produkcje: Wyjazd integracyjny, Pokaż kotku, co masz w środku oraz To nie tak jak myślisz, kotku. Początek o godz. 17.

Komedia staje się ostatnio polską specjalnością. Zabawne filmy znad Wisły cieszą się największym zainteresowaniem masowej publiczności, gromadząc w kinach rekordowe ilości widzów. Dość wspomnieć, że w ostatnich latach w naszych kinach, obok zagranicznych blockbusterów, najlepsze pod względem frekwencji wyniki osiągały właśnie rodzime komedie.

Prócz bezpretensjonalnego poczucia humoru, który jest siłą wszystkich trzech prezentowanych podczas maratonu filmów, na szczególną uwagę zachowują kreacje aktorskie. Komedie Angermana i Kryńskiego aż skrzą się feerią fajerwerków aktorskich, zaś na szczególne oklaski zasługują brawurowe role Jana Frycza, Tomasza Kota i znanego z kabaretu Mumio Jacka Borusińskiego.  Specjalną uwagę powinniśmy zwrócić na prawdziwe cesarzowe polskiego aktorstwa – Grażynę Szapołowską i Katarzynę Figurę, które czarują wdziękiem, humorem i niesłabnącym seksapilem.

Bilety:
22 zł – normalny
19 zł – ulgowy (uczniowie, studenci)
16 zł – dla posiadaczy legitymacji ISIC, ITIC

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
w1406_il
In Memoriam Miklos Jancso – przegląd filmów węgierskich
kameraacja
Program 8. Festiwalu Kamera Akcja. Pierwsze informacje
01_Plakat_Opowiedz_mi
Opowiedz mi o sobie – Edycja I: Kobiety

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*