offkaOgólnopolski Festiwal Filmów Komórkowych „OFFK-a”, to festiwal dla osób rozpoczynających swoją przygodę w roli reżysera czy operatora. Jedynym warunkiem udziału w konkursie jest nakręcenie filmu za pomocą telefonu komórkowego trwającego nie dłużej niż pięć minut.

  
Ośrodek Kultury jako pierwszy w Polsce, a drugi na świecie organizuje festiwal poświęcony filmom komórkowym. Prace należy nadsyłać do 31 października 2010 r. W tym roku po raz pierwszy został ogłoszony konkurs na machinimę. Machinima to technika animacji polegająca na wykorzystaniu obrazu generowanego przez gry komputerowe. To rejestracja przygody gracza w wirtualnym świecie gry. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada ciekawy pomysł na film.
 
Prace uczestników będą oceniane przez osoby bezpośrednio związane ze światem filmów, m.in.  Krzysztofa Rynkiewicza wykładowcę PWSFTiTV i filmoznawcę Włodzimierza Sidora.
 
Przegląd finałowy Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komórkowych „OFFK- a” 2010 i I Konkursu „Machinima” odbędzie się 26 listopada 2010 r. w Klubie „LUKA” Łódź, ul. Zgierska 26A (dawne Kino „Zachęta”). Zapraszam na stronę festiwalu: http://offka.wirtualnie.pl.
{jumi [media/reklama.htm]}
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kamerakcja
Nowe Horyzonty: Kamera Akcja
Metropolis_Soundeditpress10
Projekt „Metropolis” w Teatrze Wielkim
akademia_polskiego_filmu_logo
Rusza drugi semestr Akademii Polskiego Filmu w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*