snowboard17 listopada o godz. 19:30 w Kinie Charlie rozpocznie się Snowboard Mobie Night by VHS. Wstęp wynosi 25 zł.

Przygotowano najbardziej wyczekiwane tegoroczne produkcje filmowe ze świata snowboardingu. Zaprezentowani zostaną Wam najlepsi riderów, najlepsze tricki i piękno natury, które jest nieodłączną częścią śnieżnej deski. M

Zobaczymy cztery produkcje od Stanów Zjednoczonych, przez Czechy po Polskę:

Depth Perception – najnowszy film Quiksilvera, najbardziej wyczekiwana produkcja sezonu zimowego. Travis Rice wraz z Brayanem Foxem, Austenem Sweetinem oraz Robin Van Gyn wyruszają w podróż do jednego z najlepszych miejsc do backcountry na Ziemi – Kolumbii Brytyjskiej. Film zaprasza w nadprzyrodzoną, dziką krainę, z zapierającymi dech w piersiach widokami najdalej wysuniętego lasu deszczowego na świcie. “Depth Perception” wprowadzi Cię w nowy wymiar snowboardingu, po obejrzeniu którego jedyne, co będziesz chciał to wpiąć się w deskę.

https://vimeo.com/239544995

“Never too late” – to niezwykle zajawkowa produkcja od naszych słowacko-czeskich sąsiadów. Chłopaki z Freeride.cz pokazują, że nigdy nie jest za późno, aby spełniać marzenia. Obejrzymy tu czysty snowboard, kozackie tricki i słowiańskie imprezy, a to wszystko zwieńczone świetną ścieżka dźwiękową.

El NorKato – nowy streetowy film od polskiej ekipy Bigosnowboards, która w ubiegłym sezonie w pełni wykorzystała warun panujący w rodzinnych Katowicach. To im jednak nie wystarczyło! Chłopaki następnie przenieśli się do Norwegii, zaliczając spoty w okolicach Oslo. W filmie występują: Kuba Dytkowski, Radek Cząstkiewicz, Tomek Zielony i gościnnie Kajtek Kaleniak.

+ niespodzianka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-04_noc_megahitow_406
ENEMEF: Noc megahitów
Przegląd filmowy: Rok protestu. 1968 w kinie europejskim
powidoki
Premiera filmu „Powidoki” Andrzeja Wajdy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*