Midway Rolanda Emmericha, Terminator: Mroczne przeznaczenie, druga część Lśnienia – Doktor Sen oraz Le Mans ’66 z Mattem Damondem i Christainem Bale’m.

Dla bardziej wyrafinowanego odbiorcy – Niewidoczne życie sióstr Gusmao, Angelo czy Na wyciągnięcie ręki. Dla młodszego widza – Kraina lodu 2, Baranek Shaun Film. Farmageddon, Salma w krainie dusz, Jak zostać Świętym Mikołajem. Tak wygląda listopad w polskich kinach.

PREMIERY – 1 LISTOPADA

– 0.0 MHz Częstotliwość opętania
Horror, Korea Południowa, 102 min.
reżyseria: Seon-dong Yu
obsada: Yoon-young Choi, Shin Joo-Hwan, Eun-ji Jung, Won-Chang

Spin-off słynnego azjatyckiego web-serialu. Członkowie klubu młodych poszukiwaczy nadprzyrodzonych zjawisk udają się do nawiedzonego domu, aby nagrać materiał i sprzedać go kanałowi internetowemu. (opis dystrybutora)

Dziura w głowie
Dramat, Polska. 93 min.
reżyseria: Piotr Subbotko
obsada: Bartłomiej Topa, Andrzej Szeremeta

Bartłomiej Topa wciela się w postać aktora, który wystawia sztukę Thomasa Bernharda pod tytułem “Komediant”. Razem z trupą teatralną pokazuje spektakl niedaleko granicy z Białorusią. W końcu docierają w okolice jego rodzinnej wsi. W domu, gdzie leży umierająca matka bohatera, jest też Andrzejek, upośledzony mężczyzna, w którym bohater rozpoznaje swojego sobowtóra. Próba rozwiązania zagadki, kim jest ten tajemniczy człowiek, staje się jego obsesją, a w konsekwencji prowadzi do zaskakującego finału. (opis dystrybutora)

Itsy Bitsy
Horror, USA, 94 min.
reżyseria: Micah Gallo
obsada: Bruce Davison, Elizabeth Roberts, Denise Crosby

Główna bohaterka filmu, Kara, jest pielęgniarką z zawodu i samotną matką dwojga dzieci, 13-letniego Jesse’ego i 8-letniej Cambrii. Cała trójka przenosi się na wieś, by zamieszkać ze starszym, schorowanym człowiekiem, którym ma opiekować się Kara. Któregoś dnia Jesse odkrywa zagadkowy przedmiot z dalekiej przeszłości. Nie zdaje sobie sprawy, że da to początek niespodziewanym i przerażającym zdarzeniom, z którymi rodzina będzie musiała się zmierzyć. (opis dystrybutora)

Nieplanowane
Dramat, USA, 106 min.
reżyseria: Chuck Konzelman
obsada: Ashley Bratcher, Brooks Ryan

Jako jedna z najmłodszych dyrektorek kliniki Planned Parenthood w USA Abby Johnson była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 000 aborcji. Była rzeczniczką sprawy, w którą głęboko wierzyła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co odmieniło ją na zawsze. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 8 LISTOPADA

– 100 kilo do gwiazd
Dramat, Francja, 88 min.
reżyseria: Marie-Sophie Chambon
obsada: Laure Duchêne, Angèle Metzger

16-letnia Lois od dziecka ma tylko jedno marzenie: polecieć w kosmos… opuścić Ziemię, na której czuje się tak obca. Dziewczyna ma talent do matematyki i fizyki, ale jest problem unicestwiający te marzenia: Lois waży 100 kilogramów… Dziewczyna nie radzi sobie z sytuacją i wkrótce ląduje w ośrodku dla młodzieży z problemami. Tam spotyka Amélie, Stannę i Justine, trzy nastoletnie dziewczyny, które, tak jak ona, są gotowe zrobić wszystko, by odlecieć w kosmos… (opis dystrybutora)

Baranek Shaun Film. Farmageddon
Animacja/Komedia/Przygodowy, Francja/USA/Wielka Brytania, 86 min.
reżyseria: Will Becher
głosy: –

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę? (opis dystrybutora)

#Jestem M. Misfit
Komedia, Polska, ? min.
reżyseria: Marcin Ziębiński
obsada: Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski

Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię, królową popularności? Czy Julię i Kubę połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń? (opis dystrybutora)

Midway
Dramat/Wojenny, Chiny/USA, 138 min
reżyseria: Roland Emmerich
obsada: Luke Evans, Dennis Quaid, Ed Skrein, Woody Harrelson, Mandy Moore, Patrick Wilson

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojenna uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, po przerwaniu którego Japonia zapanuje niepodzielnie na Pacyfiku co może przesądzić o losach wojny. (opis dystrybutora)

Niewidoczne życie sióstr Gusmao
Dramat, Brazylia, 145 min.
reżyseria: Karim Aïnouz
obsada: Carol Duarte, Julia Stockler, Gregorio Duvivier

Osiemnastoletnią Eurídice i dwa lata starszą Guidę łączą nie tylko siostrzane więzy, ale i poczucie, że nie mogą bez siebie żyć. Obie są młode, ambitne i wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Mimo że na co dzień przyszło im wychowywać się w konserwatywnym środowisku i nieznoszącej sprzeciwu rodzinie, każda z bohaterek ma jasny plan na życie. Eurídice chce zostać znaną pianistką, podczas gdy Guida marzy o poznaniu prawdziwej, wielkiej miłości. Niestety dramatyczne wydarzenia sprawiają, że kobiety zostają rozdzielone i zmuszone do tego, by żyć osobno, niewiele o sobie nawzajem wiedząc. Nigdy jednak nie stracą nadziei na to, że w końcu się odnajdą. (opis dystrybutora)

Salma w krainie dusz
Animacja/Familijny/Fantasy, Meksyk, ? min.
reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano
głosy: –

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia. (opis dystrybutora)

Stan wyjątkowy
Komedia, Chorwacja/Polska/Serbia, 118 min.
reżyseria: Vinko Brešan
obsada: Krešimir Mikić, Lazar Ristovski

Surrealistyczna opowieść o szalonej kradzieży trumien ze szczątkami zmarłych prezydentów Chorwacji i Serbii; o generale, którego prześladuje pragnienie popełnienia samobójstwa; ministrze chorwackiego rządu, który podczas uroczystości w więzieniu nieoczekiwanie zamyka się w jednej z cel i odmawia jej opuszczenia. (opis dystrybutora)

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Akcja/Sci-Fi, Ciny/USA, 128 min.
reżyseria: Tim Miller
obsada: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna

Akcja filmu rozgrywa się tuż po wydarzeniach ukazanych w filmie „Terminator 2: Dzień sądu”.

Ukryta gra
Thriller, Polska, 95 min.
reżyseria: Łukasz Kośmicki
obsada: Bill Pullman, Lotte Verbeek, Robert Więckiewicz

W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 15 LISTOPADA

– 1800 gramów
Dramat, Polska, ? min.
reżyseria: Marcin Głowacki
obsada: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Maciej Zakościelny

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie? (opis dystrybutora)

Amazing Grace: Aretha Franklin
Dokumentalny, USA, 120 min.
reżyseria: Sydney Pollack

Dokument o Arethcie Franklin.

Doktor Sen
Horror, USA, ? min.
reżyseria: Mike Flanagan
obsada: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran, Bruce Greenwood, Carel Struycken, Zahn McClaron

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w Lśnieniu. Dorosły już Dan Torrence spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność. (opis dystrybutora)

Nie ma nas w domu
Dramat, Belgia/Francja/Wielka Brytania, 100 min.
reżyseria: Ken Loach
obsada: Kris Hitchen,Debbie Honeywood

Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać. (opis dystrybutora)

Niebieskie Chachary
Dokumentalny, Polska, 94 min.
reżyseria: Cezary Grzesiuk

Film powstały z okazji jubileuszu 90-lecia Ruchu Chorzów.

Proceder
Biograficzny, Polska, 137 min.
reżyseria: Michał Węgrzyn
obsada: Piotr Witkowski, Agnieszka Więdłocha

Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 22 LISTOPADA

– Aspromonte
Dramat, Włochy, 89 min.
reżyseria: Mimmo Calopresti
obsada: Valeria Bruni Tedeschi, Marcello Fonte

Położone w malowniczym kalabryjskim Aspromonte niewielkie miasteczko Africo to miejsce, gdzie czas się zatrzymał. Pozbawione elektryczności i drogi, która łączyłaby je z większymi ośrodkami, skazane jest na izolację. Porządek życia wyznacza tu natura oraz jasne zasady, którymi kieruje się na co dzień lokalna społeczność. Ma to jednak i złe strony, gdyż w Africo wszystko pozostaje w stanie zawieszenia, co wzmaga jedynie frustrację mieszkańców. Czarę goryczy przelewa tragiczna śmierć kobiety w trakcie porodu, gdyż z powodu braku drogi lekarz nie zdążył na czas. Poirytowani mieszkańcy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i wybudować ją własnymi siłami. Szansą na socjalizację zapomnianego Africo będzie też przybycie nowej, postępowej nauczycielki. Jej nowoczesny sposób bycia i nieprzeciętna uroda powodują spore zamieszanie i wzburzenie. (opis dystrybutora)

Jak zostać Świętym Mikołajem
Familijny, Dania, 92 min.
reżyseria: Christian Dyekjær
obsada: Ella Testa Kusk, Peter Sejer Winther

Lucia mieszka ze swoimi rodzicami na północy Grenlandii. Jej tata pracuje jako Święty Mikołaj. Dziewczynka chciałaby pójść w ślady ojca i uczyć się tajników jego zawodu. Niestety tylko chłopcy mogą uczęszczać do międzynarodowej szkoły dla Mikołajów. Lucia nie daje jednak za wygraną i przekonuje dyrektora szkoły, aby pozwolił jej udowodnić, że jest tak samo dobra jak oni. By to osiągnąć, musi spełnić największe, świąteczne marzenie pewnego chłopca o imieniu Albert — sprawić, aby jego ojciec cierpiący na tajemniczą chorobę wyzdrowiał. Mężczyzna został nią zarażony przez Krampusa – Złego Ducha Świąt. Dziewczynka zdaje sobie sprawę, że to zadanie niemalże nie do wykonania. Jednak to jej nie powstrzymuje. Wraz ze swym ojcem wyrusza na poszukiwania Złego Ducha Świąt. (opis dystrybutora)

Kraina lodu 2
Animacja/Przygodowy, USA, ? min.
reżyseria: Jennifer Lee
głosy: –

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? (opis dystrybutora)

Kult. Film
Dokumentalny, Polska, 80 min.
reżyseria: Olga Bieniek

„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami. (opis dystrybutora)

Le Mans ’66
Biograficzny/Dramat/Sportowy, USA, 152 min.
reżyseria: James Mangold
obsada: Matt Damon, Christian Bale

Prawdziwa historia wizjonerskiego amerykańskiego projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa. Shelby i Miles wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966. (opis dystrybutora)

Supernova
Thriller, Polska, 78 min.
reżyseria: Bartosz Kruhlik
obsada: Marcin Hycnar, Marek Braun, Marcin Zarzeczny

To utrzymana w realistycznym stylu, krwista obyczajowa opowieść, oscylująca na granicy dramatu, thrillera i kina katastroficznego. (opis dystrybutora)

Żelazny most
Dramat, Polska, 84 min.
reżyseria: Monika Jordan-Młodzianowska
obsada: Julia Kijowska, Łukasz Simlat, Bartłomiej Topa

Dramatyczna opowieść o trójce bohaterów uwikłanych w miłosną relację. Pracujący na stanowisku sztygara Kacper ma romans z żoną swojego przyjaciela, Oskara, również górnika. Żeby móc spotykać się z kochanką Magdą, Kacper wysyła Oskara do pracy na odległe i niebezpieczne odcinki kopalni. W czasie ich kolejnej schadzki w kopalni następuje tąpnięcie, a Oskar zostaje odcięty w zawalonym chodniku. Kochankowie rzucają się w wir akcji ratowniczej, muszą przy tym uporać się z poczuciem winy oraz świadomością, że pośrednio przyczynili się do dramatu zasypanego męża i przyjaciela. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 29 LISTOPADA

– Angelo
Dramat historyczny, Austria/Luksemburg, 111 min.
reżyseria: Markus Schleinzer
obsada: Makita Samba, Alba Rohrwacher

Zapierający dech w piersiach od pierwszej sceny, film Schleinzera opowiada – opartą na faktach – fascynującą historię Angela Solimana, czarnoskórego niewolnika, który jako chłopiec trafił najpierw do domu weneckiej arystokratki, a potem na salony XVIII-wiecznego Wiednia. Dla kolejnych wysoko postawionych opiekunów i pracodawców, życie Angela jest polem społecznych i edukacyjnych eksperymentów, a jego ciało – przedmiotem skrupulatnych “naukowych” badań. (opis dystrybutora)

Jak poślubić milionera
Komedia, Polska, ? min.
reżyseria: Filip Zylber
obsada: Małgorzata Socha, Michał Malinowski

Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? (opis dystrybutora)

Last Christmas
Komedia, USA/Wielka Brytania, 102 min.
reżyseria: Paul Feig
obsada: Emilia Clarke, Henry Golding

Kate mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom, wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć… (opis dystrybutora)

Na noże
Kryminał/komedia, USA, 130 min.
reżyseria: Rian Johnson
obsada: Christopher Plummer, Don Johnson, Toni Collette, Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Michael Channon

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką. (opis dystrybutora)

Na wyciągnięcie ręki
Komedia, Francja, 106 min.
reżyseria: Ludovic Bernard
obsada: Jules Benchetrit, Lambert Wilson, Kristin Scott Thoma

Mateusz Maliński, chłopak z biednej rodziny polskich emigrantów, ma ogromny talent muzyczny, ale go ukrywa – w jego środowisku to obciach. Pierre Geithner potrzebuje sukcesu, by utrzymać stanowisko dyrektora paryskiego konserwatorium oraz zdolnego muzyka, by wygrać prestiżowy konkurs pianistyczny i by jego uczelnia odzyskała dawną renomę. Przypadkowo ich drogi się krzyżują. Geithner dostrzega talent Mateusza i szansę na rozwiązanie swoich problemów. Chłopak rozpoczyna naukę gry na fortepianie pod okiem wyniosłej i bezkompromisowej ,,Hrabiny’’. Jednak im bliżej konkursu, tym coraz więcej rodzi się wątpliwości, czy krnąbrny i zbuntowany młodzieniec jest na pewno właściwym kandydatem. (opis dystrybutora)

Nightmare Radio
Horror, Argentyna/Nowa Zelandia, 94 min.
reżyseria: Luciano Onetti, Nicolas Onetti
obsada: Guillermo Lockhart, Mauro Croche

W burzliwą noc Rod prowadzi audycję radiową poświęconą przerażającym historiom. Słuchacze dzwonią do radia, opowiadając paranormalne doświadczenia. Nagle spiker odbiera telefon od dziecka, które desperacko prosi o pomoc. (opis dystrybutora)

Solid Gold
Thriller/Polityczny, Polska, 145 min.
reżyseria: Jacek Bromski
obsada: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz

Kaja Miller jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki, wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do Kaweckiego nieuczciwego biznesmena wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kinoletniekp
Kino Letnie w Świetlicy Krytyki Politycznej
akademia_polskiego_filmu_logo
Rusza drugi semestr Akademii Polskiego Filmu w Łodzi
lodzstock
ŁÓDŹ_STOCK 2010 – Miasteczko Filmowe na Przystanku Woodstock

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*