OPOWIESC_O_SMUTKU_-_EXwzwODUSW sobotę, 1 marca o godz. 19:30 w Teatrze Szwalnia rozpocznie się premierowy pokaz filmu Łukasza z Bałuty – Opowieść o smutku – EXwzwODUS.

Prawie dwa lata temu, 3 marca 2012 roku, w Szwalni miała miejsce premiera pierwszego filmu Łukasza z Bałut pt. Opowieść o smutku. Projekcja filmu poprzedzona była krótkim koncertem akustycznym. Wydarzenie zgromadziło liczną widownię. Film pokazywany był także w Kinie MS (20 kwietnia 2012) oraz w TVP Kultura w ramach cyklu Videogalerie (28 maja i 10 września 2012).

1 marca 2014 roku, również w Teatrze Szwalnia będzie miała miejsce kolejna premiera. Tym razem, po raz pierwszy wyświetlony zostanie nowy film Łukasza z Bałut pt. OPOWIEŚĆ O SMUTKU – EXwzwODUS. Film nie jest drugą częścią Opowieści o smutku, raczej jego kontynuacją lub uszczegółowieniem i rozwinięciem poruszanego tematu. Autor jednak daje prawo widzowi do takiego odbierania dzieła i może świadczyć o tym chociażby sam tytuł nowej produkcji.

Kadr_z_filmu_-_OPOWIESC_O_SMUTKU_-_EXwzwODUS

Projekcja poprzedzona będzie krótkim akustycznym koncertem Zespołu Łukasza z Bałut w składzie: Łukasz Loba (akordeon) i Łukasz z Bałut (gitara, śpiew).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
trondziedzictwoplakat
Premiery kinowe – grudzień 2010
8._edycja_Przegladu_Nowego_Kina_Francuskiego
8. Edycja Przeglądu Nowego Kina Francuskiego
Premiery kinowe – wrzesień 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*