OFF_ART_DCMNT_LDZ_5W rolach głównych: OFF Piotrkowska i Łódź. Zapraszamy na premierowe pokazy krótkometrażowego dokumentu “OFF – Art Document / LDZ” w reżyserii Borysa Kosmynki. Debiut reżyserski młodego artysty będzie wyświetlany dwukrotnie w klubie DOM: w sobotę (21 marca, godz. 20:00) i w niedzielę (22 marca, godz. 17:00).

OFF Piotrkowska – zrewitalizowana przestrzeń pofabryczna w sercu Łodzi. Dzięki udostępnieniu przez właścicieli miejsca dla klubów, kawiarni, restauracji, sklepów oraz pracowni, powstało tam nowe centrum kultury alternatywnej w mieście. Jest ono odpowiedzią na silną potrzebę działania społeczeństwa obywatelskiego. O tym właśnie miejscu powstał film dokumentalny “OFF – Art Document / LDZ”. Pomysł na realizację projektu jest rozwinięciem ćwiczenia “Kamuflaż, barwy ochronne” w pracowni fotografii dr. hab. Marka Domańskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Film realizowany jest dzięki stypendium Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w otrzymanym przez Borysa Kosmynkę projekcie Młody Twórca oraz wsparciu ze strony Orange Property Group.

Reżyseria – Borys Kosmynka
Zdjęcia – Rafał Ramatowski
Muzyka – Paweł Gapiński
Współpraca montażowa – Mikołaj Lewiński

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OiW_Future_Shorts
Future Shorts / Autumn Season 2016
Watch-Docs-2011
Watch Docs 2011 – program
czowiek_ktory_paka
Festiwal Sztuk Cygańskie Impresje 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*