NMF-Och_Karol221 stycznia o godz. 22 w Silver Screenie rozpocznie się kolejny Nocny Maraton Filmowy. Tym razem zostaną zaprezentowane trzy wcielenia Piotra Adamczyka.

  
Podczas maratonu zaprezentowane zostaną filmy:

1) „ Testosteron”  
2) „ Trick”*   
3) premierowo – „Och Karol 2”  

Bilety do nabycia w kasach kin. Cena zniżkowa obowiązuje dla studentów oraz młodzieży licealnej po okazaniu ważnej legitymacji. Szczegóły na: www.multikino.pl

W „Och, Karol 2” remake’u hitu sprzed lat „Och, Karol” Romana Załuskiego, Piotr Adamczyk wciela się w przystojnego i bogatego casanovę. Flirtuje, romansuje i łamie serca pięknych niewiast. Gdy jednak o wszystkim dowie się jego narzeczona, nie będzie już tak uroczo i idyllicznie. Scenariusz do filmu współtworzyła Ilona Łepkowska. „Och, Karol 2”, reż. Piotr Wereśniak, wyst. Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Foremniak, Anna Mucha.

W „Testosteronie” Piotr Adamczyk gra pracownika naukowego, który ma wziąć ślub ze znaną piosenkarką. Jednak podczas przygotowań do wesela, trzej mężczyźni barykadują salę restauracyjną. Przyszedł czas na męską rozmowę o płci pięknej! A jest z kim rozmawiać. W filmie, który zgromadził w kinach ponad milion widzów wystąpili m.in Maciej Stuhr i Borys Szyc. „Testosteron”, reż. Andrzej Saramanowicz, Tomasz Konecki, wyst. Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Maciej Stuhr, Krzysztof Stelmaszyk, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak, Tomasz Kot.

W „Tricku” Piotr Adamczyk jest specem od fałszowania studolarówek, który w zamian za skrócenie „odsiadki” pomaga rządowi w akcji w Afganistanie. To szybkie i dynamiczne kino akcji z oryginalnie opowiedzianą historią. Adamczykowi partnerują Karolina Gruszka i Andrzej Chyra. Muzykę do filmu zaś, za którą otrzymał nagrodę na festiwalu w Gdyni, skomponował Paweł Mykietyn. „Trick”, reż. Jan Hryniak, wyst. Piotr Adamczyk, Karolina Gruszka, Andrzej Chyra.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
urania
II Festiwal Kina Przedwojennego Urania
Nie znam pytania, ale na pewno seks jest odpowiedzią w Kinie Bodo
TME Polówka 2019 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*