NMF-Och_Karol221 stycznia o godz. 22 w Silver Screenie rozpocznie się kolejny Nocny Maraton Filmowy. Tym razem zostaną zaprezentowane trzy wcielenia Piotra Adamczyka.

  
Podczas maratonu zaprezentowane zostaną filmy:

1) „ Testosteron”  
2) „ Trick”*   
3) premierowo – „Och Karol 2”  

Bilety do nabycia w kasach kin. Cena zniżkowa obowiązuje dla studentów oraz młodzieży licealnej po okazaniu ważnej legitymacji. Szczegóły na: www.multikino.pl

W „Och, Karol 2” remake’u hitu sprzed lat „Och, Karol” Romana Załuskiego, Piotr Adamczyk wciela się w przystojnego i bogatego casanovę. Flirtuje, romansuje i łamie serca pięknych niewiast. Gdy jednak o wszystkim dowie się jego narzeczona, nie będzie już tak uroczo i idyllicznie. Scenariusz do filmu współtworzyła Ilona Łepkowska. „Och, Karol 2”, reż. Piotr Wereśniak, wyst. Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Foremniak, Anna Mucha.

W „Testosteronie” Piotr Adamczyk gra pracownika naukowego, który ma wziąć ślub ze znaną piosenkarką. Jednak podczas przygotowań do wesela, trzej mężczyźni barykadują salę restauracyjną. Przyszedł czas na męską rozmowę o płci pięknej! A jest z kim rozmawiać. W filmie, który zgromadził w kinach ponad milion widzów wystąpili m.in Maciej Stuhr i Borys Szyc. „Testosteron”, reż. Andrzej Saramanowicz, Tomasz Konecki, wyst. Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Maciej Stuhr, Krzysztof Stelmaszyk, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak, Tomasz Kot.

W „Tricku” Piotr Adamczyk jest specem od fałszowania studolarówek, który w zamian za skrócenie „odsiadki” pomaga rządowi w akcji w Afganistanie. To szybkie i dynamiczne kino akcji z oryginalnie opowiedzianą historią. Adamczykowi partnerują Karolina Gruszka i Andrzej Chyra. Muzykę do filmu zaś, za którą otrzymał nagrodę na festiwalu w Gdyni, skomponował Paweł Mykietyn. „Trick”, reż. Jan Hryniak, wyst. Piotr Adamczyk, Karolina Gruszka, Andrzej Chyra.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2017-02_antywalentynki_825
ENEMEF: Noc Grozy – Antywalentynki
13. edycja Kultury Dostępnej w Kinach Helios
Przeboje kinowe 2019 roku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*