DrHouse_plakatW piątek, 7 maja o 22:00 kino Silver Screen rozpocznie się kolejna noc z bohaterami serialu Dr House. Tym razem widzowie będą mieli okazję obejrzeć na dużym ekranie odcinku piątego sezonu serialu.

W szpitalnych realiach House po raz kolejny rzuci wyzwanie intrygującym zagadkom medycyny, a jego prywatne życie nie raz przeplatać się będzie z zawodowym profesjonalizmem.

W czasie imprezy zostaną zaprezentowane następujące odcinki:

1.Szczęśliwa Trzynastka / Granica między przyjemnością a życiem zawodowym Trzynastki rozmywa się, kiedy jej przygodna miłosna zdobycz, po ataku choroby, trafia do Princeton-Plainsboro.

2.Ostatnia deska ratunku / House, Trzynastka oraz kilku pacjentów zostaje zakładnikami uzbrojonego mężczyzny z nieznaną chorobą, który gotów jest zabijać jeśli ktoś go szybko nie zdiagnozuje.

3.Niech jedzą ciastka! / Kiedy znana trenerka fitness omdlewa, szpitalna ekipa odkrywa pewien zaskakujący sekret, który może stać za doskonałą kondycją ich pacjentki.

4. Większe dobro / Pogoń za szczęściem zmieni się w naglącą konieczność, kiedy lekarze z Princeton zajmą się leczeniem specjalisty od chorób nowotworowych, który pomaganie innym zastąpił pomaganiem samemu sobie.

5.Łagodniejsze oblicze / Kiedy zespół House’a odkrywa, że ich nastoletni pacjent ma zarówno męskie jak i kobiece DNA, rodzice chłopca zostaną zmuszeni do zastanowienia się jak powiedzieć dziecku, że jego płeć została wybrana już po narodzinach.

6.Obie strony / Umysł zatriumfuje nad materią, kiedy House i jego zespół użyją pewnych niezwykłych metod egzaminując pacjenta, którego prawa i lewa półkula rozpoczęły walkę o dominację nad jego mózgiem.

Warunkiem uczestnictwa w Nocnym Dyżurze z Dr Housem jest zakup pamiątkowego plakatu  w cenach: normalny – 19 zł / ulgowy – 14 zł dla młodzieży szkół średnich oraz studentów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
niebezpiecznametoda
Premiery kinowe – listopad 2011
Kino Bodo na żądanie
wilkanoc
Wilkowisko. Retrospektywa
3 komentarze
 • marcinb
  28 kwietnia 2010 at 15:19

  tak, będzie od jutra

 • magda
  26 kwietnia 2010 at 21:01

  nie będzie konkursu na plastrze?

 • marcinb
  26 kwietnia 2010 at 16:50

  kto idzie ?D

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*