niezniszczalniW piątek, 15 sierpnia o godz. 23 w Kinie Bałtyk rozpoczną się dwa maratony filmowe – Maraton Niezniszczalni oraz Maraton komedii z Cameron Diaz.

15 sierpnia, w ciągu jednej nocy zostaną pokazane trzy części Niezniszczalnych w tym premierowo Niezniszczalni 3. Męskie kino pełne akcji z plejadą gwiazd. W serii wystąpili już prawdopodobnie wszyscy twardziele kina, od Stallone, Gibsona, Schwarzeneggera i Willisa przez Mickey’a Rourke i Antonio Banderasa, aż po Van Damme i Chucka Norrisa.

W programie:
– Niezniszczalni
– Niezniszczalni 2
– Niezniszczalni 3 (Premierowo!)

Maraton Komedii z Cameron Diaz – trzy przezabawne i pełne świetnego humoru komedie, w których główne role gra jedna z największych gwiazd tego gatunku – Cameron Diaz. Pierwsza propozycja to „Sekstaśma” z poszukującymi dawnej namiętności, dość nieprzezornymi małżonkami. Następnie „Zła kobieta” i nieznosząca swojej pracy nauczycielka, pilnie poszukująca koniecznie bogatego męża. A na koniec dwie nieznające się kobiety, które dla oderwania się od problemów zamieniają się mieszkaniami w filmie „Holiday”.

W programie:
– Sekstaśma
– Zła kobieta
– Holiday

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
targowa_street_filmmusic_festival_2012_-_koncerencja_20120706_1860798379
Startuje Targowa Street Film&Music Festival 2012 (foto+wideo)
Midzynarodowy_Przegld_Sztuki_Wideo
Międzynarodowy Przegląd Sztuki Wideo THE 02
Premiery kinowe – lipiec 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*