charliekocha

24 listopada o godz. 20 w Kinie Charlie rozpocznie się kolejny pokaz z cyklu Charlie Kocha Kobiety. Bilety dla Pań w cenie 14 zł – z biletem na seans kawa w kinowej kawiarence za 2 zł.

To już ostatnie spotkanie w kobiecym gronie w 2015 roku w ramach wydarzenia stworzonego specjalnie z myślą o Was! Ostatni pokaz przedpremierowy to główny, ale nie jedyny prezent, który przegotowaliśmy dla wszystkich miłośniczek kina pod ekranową, srebrną choinką. Prezenty, prezenty i jeszcze raz prezenty! W magiczny klimat świąt i w dodatku z ogromną dozą optymizmu i szaleństwa wprowadzi nas komedia Jessie Nelson „Kochajmy się od święta”. Projekcja zaplanowana jest na godz. 20, ale zapraszamy już od godz. 19.

Katarzyna Nawrocka z kwiaciarni przy ul. Więckowskiego 1 pokaże Paniom, jak przygotować świąteczne dekoracje w domu. Zdradzi kilka trików, wykorzystywanych przez florystki do wykonania własnoręcznej wyjątkowej kompozycji!

Na Panie, które będą uczestniczyły w pokazie czekają bardzo atrakcyjne nagrody, m.in.:

– zestawy kosmetyków od Oriflame (Sylwia Gams)
– zestawy kosmetyków ufundowane przez KINADS
– vouchery do restauracji Ganesh
– voucher upominkowy oraz zaproszenia na zajęcia w Lejdis Studio
– zaproszenia do Teatru Nowego
– zaproszenia do Filharmonii Łodzkiej
– zestawy od firmy Kikkoman i Tabasco
– zestaw kosmetyków od Dermedic
– 3 zestawy hiszpańskiego wina od Selgros
– vouchery od Kolory Wina

Kochajmy się od święta
reż. Jessie Nelson
komedia / USA 2015 / 100’
Komedia o najpiękniejszym dniu w roku, którego nie zepsuje nawet rodzinna katastrofa.  „Kochajmy się od święta” to historia czterech pokoleń rodziny Cooperów. Spotykają się co roku przy świątecznym stole. Tym razem ten magiczny wieczór nie będzie taki, jak poprzednie. Na jaw wyjdą skrzętnie skrywane rodzinne sekrety, co odrobinę zepsuje wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu spędza święta w towarzystwie młodej kelnerki, jego córka ze swoim mężem udają perfekcyjne małżeństwo, ich córka zaprasza na kolację narzeczonego…którego poznała chwilę wcześniej, a wnuczka Cooperów klnie jak szewc. W ten jakże magiczny wieczór eksplodują wszystkie bombki. Na ekranie aż roi się od gwiazd. Do łez rozbawią nas m.in. John Goodman, Diane Keaton, Marisa Tomei, Olivia Wilde, Amanda Seyfried oraz Alan Arkin.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Skateboat_Premiera_web02-01
Skateboat Targowa Street
polowkacomming
Polówka 2011 – program, informacje
Premiery kinowe – luty 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*