cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 9 do 15 marca 2018 r.



KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
9 marca 13:10 Żona czy mąż?
15:00 Maria Callas
17:00 The Square
19:30 Wielkie zimno
21:10 Fantastyczna kobieta
10 marca 13:10 Fantastyczna kobieta
15:00 Podwieczorek z animacją – Baśnie i bajki polskie, Księga VI
16:30 Wielkie zimno
18:02 Gramy dla Marzeny chorej na stwardnienie rozsiane!
20:00 Maria Callas
11 marca 13:20 Wielkie zimno
15:00 Podwieczorek z animacją
Nieanglojęzyczne Nominacje Oscarowe czyli 3 konkurenci roku 2017
16:30 Niemiłość
18:50 The Square
21:20 Fantastyczna kobieta
12 marca 12:00 Niemiłość
14:20 Żona czy mąż?
16:10 Fantastyczna kobieta
18:00 Maria Callas
20:00 Czardasz z Animacją
21:30 Wielkie zimno
13 marca 14:20 Maria Callas
16:20 Wielkie zimno
15 marca 12:30 Maria Callas
14:30 Fantastyczna kobieta
16:20 Wielkie zimno

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
9 10 11 12 13 14 15
Bliskość 18:30 19 17:10 20:30 19:15 11:40, 13:20, 21:15 19:20
Czas mroku 12 12:30, 16:45 11:20, 17 11:15 11 21:45
Dzik 12:15 13:50 13:45
Fantastyczna kobieta 16:10 12:50 17:40 21:20 13:15
Happy End 19
Kobieta sukcesu 14:15, 19, 20:45 13:30, 19:30, 21 11, 15, 19:20 15, 17:50 15:15, 21:01 15, 19:10 15, 19:30
Kobiety mafii 21:10 21:15 18:30 21:30 21:30 21:15 21:30
Lady Bird 16:40, 21:30 13:45, 17:45 13:20, 19:20, 21:10 13:40, 17, 21 15:10, 19:15 13:15, 17 13, 17:45
Madame 17:15 12, 19:15 15:35 19:50 19:15 11:30, 17 17
Maria Callas 11:50, 17 15:25, 19:10 13, 17:10 13, 19:30 13:10, 19 14:45, 19 13:10, 13:20, 17:15
Niemiłość 13:45, 19 15:10, 16:50 12:45, 14:45 15:15 14:40, 17 15:10, 17 15:10
Olbrzym 19
Padmaavat 18:30
Pomiędzy słowami 13:30 17:40 16:50
The Place 13:10, 14:50, 21:10 19:20, 21:15 15 21 19:20, 21:20 15:15, 19:15
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 14:20, 16:20 15:30, 21:20 17:25, 21 15:40, 18:50 17, 21 15:30, 21:10 15:30
W ułamku sekundy 15:15 14:45, 19:15 21 17:15
Wielkie zimno 15:20, 21:15 17:25 15:30, 21:10 16:50, 21:30 13, 15:20 17:25 17:30, 21:30
Żona czy mąż? 11:50, 13:30 13 13:40, 15, 19:15 12, 18:35 17 12:45 21:15
Pokazy specjalne
9 marca

18 Replika 11. edycji Grand OFF

11 marca

11:00 Niedziela Seniora

14 marca 11:00 Środa seniora
15-21 marca 18. Tydzień Kina Hiszpańskiego

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Coco 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Cudowny chłopak (dubbing) 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30
Czarna Pantera (dubbing) 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30
Czarna Pantera (napisy) 12:45, 18:15,  21 12:45, 18:15,  21 12:45, 18:15,  21 12:45, 18:15 12:45, 18:15 12:45, 18:15,  21 12:45, 18:15
Czerwona jaskółka 15:20, 18:10, 21 15:20, 18:10, 21 15:20, 18:10, 21 15:20, 18:10, 21 15:20, 18:10, 21 15:20, 18:10, 21 15:20, 18:10, 21
Czwarta władza 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Fantastyczna kobieta 19:30
Fernando
10, 15 10, 15 10, 15 10, 14:40 10, 14:40 10, 15 10, 15
Gnomy rozrabiaja 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30
Jaskiniowiec 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30
Jestem najlepsza. Ja, Tonya 12:20, 17:20, 22:20 12:20, 17:20, 22:20 12:20, 17:20, 22:20 12:10, 17, 21:50 12:10, 17, 21:50 12:20, 17:20, 22:20 12:20, 17:20, 22:20
Jumanji: Przygoda w dżungli 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Każdego dnia 10:40, 14:10, 18:30 10:40, 14:10, 18:30 10:40, 14:10, 18:30 10:40, 14:10, 18:30 10:40, 14:10, 18:30 10:40, 14:10, 18:30 10:40, 14:10, 18:30
Kobieta sukcesu 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15 11, 13:15, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15, 22:15
Kobiety mafii 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 15:40, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:2 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 15:40, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:2 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 15:40, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:2 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 15:40, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:2 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 15:40, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:2 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 15:40, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:20, 21:20, 22:2 11, 11:50, 12:50, 13:50, 14:40, 16:40, 17:30, 19:30, 20:20, 21, 22:20
Kształt wody 19:50 19:50 19:50 17:50, 21 17:50, 20:40 19:50 19:50
Lady Bird 12, 16:20, 20:20 12, 16:20, 20:20 12, 16:20, 20:20 12, 16:20, 20:20 12, 16:20, 20:20 12, 16:20, 20:20 12, 16:20, 20:20
Madame 11, 15, 19:10, 22:30 11, 15, 19:10, 22:30 11, 15, 19:10, 22:30 11, 15, 19:10, 22:30 11, 15, 19:10, 22:30 11, 15, 19:10, 22:30 11, 15, 19:10, 22:30
Narzeczony na niby
13 13 13 13 13 13 13
Nieznajomi: Ofiarowanie
13, 17:10, 20:30, 22:30 13, 17:10, 20:30, 22:30 13, 17:10, 20:30, 22:30 13, 17:10, 20:30, 22:30 13, 17:10, 20:30, 22:30 13, 17:10, 20:30, 22:30 13, 17:10, 20:30, 22:30
Nowe oblicze Greya
14:30, 18 14:30, 18 14:30, 18 14:30 14:30 14:30, 18 14:30, 18
Pitbull. Ostatni pies
17, 19:40, 22:20
Podatek od miłości 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 20:40 20:40 20:40 20:40 21 20:40 20:40
Wieczór gier 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Pokazy specjalne
13 marca 19:30 Pokaz Unlimited – Happy end

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Czarna Panter 4DX (dubbing) 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10
Czerwona jaskółka 4DX
14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20


KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
9 marca 18:00 Party Girl
10 marca 18:00 Party Girl
11 marca 18:00 Party Girl

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
9 10 11 12 13 14 15
Czarna Pantera (dubbing) 17 17 17 17 17 17 17
Czarna Pantera (napisy) 20 20 20 20 20
Czarna Pantera 3D (dubbing) 11 11 11 11 11 11 10
Czarna Pantera 3D (napisy) 14 14 14 14 14 14
Czerwona jaskółka 11:45, 17:45, 20:45 11:45, 17:45, 20:45 11:45, 17:45, 20:45 11:45, 20:45 11:45, 17:45, 20:45 11:30, 17:45, 20:45 11:45, 20:30
Czwarta władza 13:15 13:15 13:15 13:15 11:15 13:15 12:30
Gnomy rozrabiają 11:15 11:15 11:15 13:45 11:15 10:30
Jaskiniowiec 10, 16:15 10, 12, 16:15 10, 12, 16:15 10, 12, 16:15 10, 12, 16:15 10, 12, 16:15 10, 12, 16
Jestem najlepsza. Ja, Tonya 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Każdego dnia 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 17:15
Kobieta sukcesu 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:15
Kobiety mafii 12:15, 15:15, 18:30, 21:30 12:15, 15:15, 18:30, 21:30 12:15, 15:15, 18:30, 21:30 12:15, 15:15, 17:45, 21:30 12:15, 15:15, 18:30, 21:30 12:15, 15:15, 18:30, 21:30 12:15, 15:15, 18:30, 21:30
Lady Bird
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 14:45
Madame 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45
Nieznajomi: Ofiarowanie 12:45, 17:30, 19:45, 21:45 10:45, 12:45, 17:30, 19:45, 21:45 10:45, 12:45, 17:30, 19:45, 21:45 10:45, 12:45, 17:30, 19:45, 21:45 10:45, 12:45, 17:30, 19:45, 21:45 10:45, 12:45, 17:30, 19:45, 21:45 12:45, 17:30, 19:45, 21:45
Nowe oblicze Greya 14:45, 21 14:45, 21 14:45, 21 14:45, 21 14:45, 21 14:30, 21 21
Pitbull. Ostatni pies 15, 17:45, 20
Plan B 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Podatek od miłości 15 15 15 15 15 15 15
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 12 10:15, 14:15 14:15 10:15, 14:15 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14
Wieczór gier 11:15, 16:45, 19:15, 21:30 11:15, 16:45, 19:15, 21:30 11:15, 16:45, 19:15, 21:30 11:15, 16:45, 19:15, 21:30 11:15, 16:45, 19:15, 21:30 11:15, 16:45, 19:15, 21:30 11:15, 16:45, 19:15, 21:30
Pokazy specjalne
9 marca 9:30 Maraton Grozy
11 marca 10:30 Filmowy Poranek: Tęczowa Rubinka cz.8
12 marca 18:30 Kino Konesera – Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri
15 marca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Botoks

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
9 marca 16:00 Madame
17:45 Czwarta władza
20:00 Jestem najlepsza. Ja, Tonya
10 marca 16:00 Maria Callas
18:00 Jestem najlepsza. Ja, Tonya
20:10 Czwarta władza
11 marca 12:00 Mały Kinematograf: Jakie w nas drzemią talenty?
15:00 Maria Callas
17:00 Madame
18:45 Jestem najlepsza. Ja, Tonya
12 marca Akademia Polskiego Filmu
Malarstwo w filmach Andrzeja Wajdy
17:00 Wykład prof. Piotra Zwierzchowskiego
Kanał
13 marca 18:00 Madame
19:45 Czwarta władza
14 marca Wystawa Filmobcy: Marzec 68
16:00 Zwyczajny marzec
18:00 Spotkanie z Marią Zmarz–Koczanowicz
Dworzec Gdański
15 marca 18:00 Czwarta władza
20:00 Madame

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
9 10 11 12 13 14 15
Kino Rosyjskie i Radzieckie 19 (Dworzec dla dwojga) 18:30 (Bikiniarze) 16:15 (Dworzec dla dwojga) 16:30 (Bikiniarze)
Nie ma tego złego…
17 17 16:30 19 17 19 15
Seans Muzyczny 15 (Iberia) 15 (Królowe sceny i estrady – występy w duetach) 19 (Iberia)
Seans Biograficzny 14:30 (Ratując Pana Banksa) 12 (Ratując Pana Banksa) 19 (Ratujac Pana Banksa)
Seans Turystyczny 19 (Alzacja, Szampania, Burgunida i Lotaryngia) 14:15 (Alzacja, Szampania, Burgunida i Lotaryngia)
WFO przedstawia
14:30 (Kwiatek dla Ewy) 17 (Kwiatek dla Ewy)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
9 10 11 12 13 14 15
Czwarta władza
18:15 15:30 20:15 16 20:15 20:15 16
Kobiety Mafii
20:30 17:45 17:45 20:30 17:45 15:20 20:30
Kształt wody 16 20:30 15:40 18:15 15:30 18 18:15
Pokazy specjalne
10 marca 12:00 Arcydzieła Światowych Oper i Baletów – Armida

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach

KINO MuBa
www.se-ma-for.com Sienkiewicza 100
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Czarna Pantera 3D (dubbing) 11 11 11 11 11 11 11
Czarna Pantera 3D (napisy) 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Czerwona jaskółka
13:45, 19:10, 22 13:45, 19:10, 22 13:45, 19:10, 22 13:45, 19:10, 22 13:45, 19:10, 22 13:45, 19:10, 22 13:45, 19:10, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
9 marca 19:00 Bliskość
12 marca 19:00 DKF Restart w KSF
13 marca 19:00 Jacek Rokosz – Exploitation Cinema
14 marca 19:00 Wind River. Na przeklętej ziemi
15 marca 19:00 Pociąg

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
9 10 11 12 13 14 15
Cudowny chłopak (dubbing) 10, 10:50, 13:20, 15:40 10:50, 13:20, 15:40 10:50, 13:20, 15:40 10, 10:10, 13:35, 15:30 10:50, 13:20, 15:40 10:50, 13:20, 15:40 9:30, 10:50, 13:20, 15:40
Czarna Pantera (dubbing) 10, 12:50 10, 12:50 10, 12:50 10:35, 12:40 10, 12:50 10, 12:50 10, 12:50
Czarna Pantera (napisy) 18:10 18:10 18:10 19:45 18:10 20:35 20:20
Czerwona jaskółka 14:20, 17:15, 18:30, 20:10, 22:50 14:25, 17:20, 20:15 14:25, 17:20, 20:15 14:20, 17:15, 18:15, 20:10 14:20, 17:15, 20:10 14:20, 17:15, 20:10 14:20, 17:15, 20:10
Czwarta władza 13:10, 18, 20:40, 23:15 13:10, 18, 20:40 13:10, 18, 20:40 16:05, 20:40 13:10, 18, 20:40 13, 18, 20:40 13, 18, 20:40
Fernando 12:20, 14:45 10:05, 12:20, 14:45 10:05, 12:20, 14:45 10:05, 12:20, 14:45 10:05, 12:20, 14:45 10:05, 12:15, 14:40 10:05, 12:05
Gnomy rozrabiają 11:10 11:10 11:10 11:35 11:10 11
Jaskiniowiec 10:15, 11:45 10:15, 11:45 10:15, 11:45 10:15 10:15, 11:25 10:10, 11:45 10, 11:45
Jestem najlepsza. Ja, Tonya 11:45 11:50 11:50 11:45 11:45 11:45 11:45
Każdego dnia 15:45 15:45 15:45 13:25 15:45 13:50 12:20
Kobieta sukcesu 10:35, 12:55, 15:15, 15:40, 17:35, 19, 19:55, 21:20, 23:40 10:40, 13, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:35 10:40, 13, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20 11:10, 13:30, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20 10:40, 13, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20 10:40, 13, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20
Kobiety mafii 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 20:30, 21, 22:35 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21, 21:30, 22:20 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21, 21:30 14:30, 12:30, 17:30, 15:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:20, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30
Kształt wody 13:50 13:50 13:50 13:30 13:50
Madame 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 18:10 18:10
Nieznajomi. Ofiarowanie 14:40, 18:50, 20:50 14:40, 18:50, 20:50 14:40, 18:50, 20:50 14:40, 18:40, 21:15 14:40, 18:30, 21 14:40, 18:50, 20:50 14:40, 18:50, 20:50
Nowe oblicze Greya 16:30 16:30 16:30 15:50 16:10 15:35 15:35
Pitbull. Ostatni pies 14:30, 17:15, 20
Podatek od miłości 12:20, 17:10 12:20, 17:10 12:20, 17:10 12:20, 17:10 12:20, 17:10 12:20, 16:30 16:30
Pszczólka Maja: Miodowe igrzyska 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 9:30, 10:20 10
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Wieczór gier 15:50, 18:05, 20:20, 23:05 15:50, 18:05, 20:20 15:50, 18:05, 20:20 15:50, 18:05, 20:20 15:50, 18:05, 20:20 15:50, 18:05, 20:20 15:50, 18:05, 20:20
Pokazy specjalne
10 marca 10:30 12:00 Poranki – Strażak Sam
11 marca 10:30 12:00 Poranki – Strażak Sam
12 marca 18:00 Wystawa Na Ekranie – Rafael Santi. Ksiażę sztuk
13 marca 20:30 Liga Mistrzów – Man Utd – Sevilla
14 marca 20:30 Liga Mistrzów – Barecelona – Chelsea

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych


Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 2-8 grudnia
cinema111
Repertuar kin – 17-23 marca
cinema111
Repertuar kin – 7-13 sierpnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*