cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 9 do 15 listopada 2012 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Hotel Transylwania 12, 16, 21 12, 16, 21 12, 16, 21 12, 16, 21 12, 16, 21 12, 16, 21 12, 16, 21
Hotel Transylwania 3D 14, 19 10, 14, 19 10, 14, 19 14, 19 14, 19 14, 19 14, 19
Pokłosie 11:45, 14, 16:15, 18, 20 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18, 20:15, 22:30 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18, 20:15 11:45, 14, 16:15, 18, 20:15 11:45, 14, 16:15, 18, 20:15 11:45, 14, 16:15, 18, 20:15 11:45, 14, 16:15, 18, 20:15
Skyfall 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Pokazy specjalne
9 listopada 20:00 Cinergia: Pokłosie
15 listopada 22:00 Mini Maraton “Przed Świtem”

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
Pokazy specjalne
9-16 listopada 17. FKE Cinergia – PROGRAM TUTAJ
9-15 listopada Era Nowe Horyzonty Tournee – PROGRAM TUTAJ

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Alex Cross 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Anna Karenina 19:30 19:30
Asterix i Obelix . W Służbie jej Królewskiej Mości 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 9, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 11:15, 13:45, 16:15, 18:45
Asterix i Obelix . W Służbie jej Królewskiej Mości 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20
Bitwa pod Wiedniem (lektor) 10 10 10 10 10 10 10
Dwoje do poprawki 14:30, 19:15 14:30, 19:15, 23:45 14:30, 19:15 14:30, 18 14:30, 18 14:30, 18 14:30
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45
Epoka Lodowcowa 4 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Hotel Transylwania 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 9, 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40
Hotel Transylwania 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50
Jesteś Bogiem 16:45, 21:30 16:45, 21:30 16:45, 21:30 16:45, 22 16:45, 22 16:45, 22 16:45
Kryptonim: Shadow Dancer 22 22 22 21:45 21:45 21:45 21:45
Looper. Pętla czasu 12:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:45, 17:15, 19:45, 22:15
Madagaskar 3 12:30 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15
Madagaskar 3 3D 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Merida Waleczna 14 9:30 14 14 14 14 14
Merida Waleczna 3D 11:45 11:45, 14 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Niewierni 15:40, 21:15 11:10, 15:40, 21:15, 23:30 11:10, 15:40, 21:15 11:10, 15:40, 20:10, 22:15 11:10, 15:40, 20:10, 22:15 11:10, 15:40, 20:10, 22:15 11:10, 15:40, 20:10, 22:15
Obława 13:30, 18, 22:30 13:30, 18, 22:30 13:30, 18, 22:30 13:30, 22:30 13:30, 22:30 13:30, 22:30 13:30, 18, 22:30
Paranormal Activity 4 15:15, 21:45 15:15, 21:45, 23:45 15:15, 21:45 15:15, 21:15 15:15, 21:15 15:15, 21:15 15:15, 21:15
Pokłosie 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50 10, 12:20, 14:40, 17, 19:30, 21:50
Saga Zmierzch Przed Świtem cz.2 z 15 na 16 0:01
Sillent Hill: Apokalipsa 3D 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 16:10, 18:20, 20:30, 22:30
Skyfall 11:30, 12:30, 13,  14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30, 23:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30
Uprowadzona 2 17, 20:15, 22:15 17, 20:15, 22:15 17, 20:15, 22:15 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21
Żółwik Summy 2 11:15 13 13 13 13 13 13
Żółwik Summy 2 3D 11 11 11 11 11 11
Pokazy specjalne
12 listopada 19:30 Saga Zmierzch: Zmierzch
13 listopada 19:30 Saga Zmierzch: Księżyc w Nowiu
20:00 Coldplay – koncert
14 listopada 19:30 Saga Zmierzch: Zaćmienie
15 listopada 21:00 Maraton Saga Zmierzch: Przed świtem 1 i 2
KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
Kino zostało zamknięte

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
9 listopada Świat od świtu do zmierzchu
18:00 Pekin
19:00 Kijów
10 listopada Retrospektywa Wojciecha Wiszniewskiego
17:00 Historia pewnej miłości
Filmy zrealizowane w PWSFTviT:
Wilkasy
Jutro. 31 kwietnia – 1 maja
Ślad
Lustro
Zawał serca

Świat od świtu do zmierzchu
18:30 Tokio
19:30 Moskwa

11 listopada 12:00 Czytanki przed ekranem „Wojna liczb”
15:00 Pan Tadeusz
Retrospektywa Wojciecha Wiszniewskiego
17:15 Filmy zrealizowane w WFO:
Wanda Gościmińska – włókniarka
Elementarz
Sztygar na zagrodzie
Szajbus. Film o Wojtku Wiszniewskim
12 listopada 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Jak być kochaną + Rękopis znaleziony w Saragossie)
13 listopada Retrospektywa Tadeusza Jaworskiego
18:00 Selling Out
Publicystyka
Źródło
Miejsce na szkołę
Byłem kapo
Sekretarz

20:00 Spektakl Teatru Telewizji – Chłopcy

14 listopada Retrospektywa Tadeusza Jaworskiego
18:00 Reportaże z Afryki
Przewoźnicy z Accry
Zmierzch czarowników

19:15 Spektakl Teatru Telewizji – Krzyk w próżni świata

15 listopada Retrospektywa Tadeusza Jaworskiego
18:00 Filmy o sztuce
Jan Sebastian Bach – toccata i fuga d-moll
Kodeks pułtuski
Nasz malarz Orłowski
„Wojna” Artura Grottgera

19:00 Spektakl Teatru Telewizji – Czapa, czyli śmierć na raty


ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
9 listopada 17:00 Inauguracja Festiwalu Filmów Antydepresyjnych
– prelekcja: Sekrety prawdziwej czekolady
– pokaz filmu Czekolada
11 listopada 11:00 Cinergia: Uczta Babette
16:15 Marszałek Józef
12 listopada 14:00 Turystyczny Klub Filmowy: Litwa, Łotwa, Estonia
13 listopada 14:50 Nic do oclenia
18:00 Projekt F.A.H.O: Energopolis – premiera

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
9 listopada 13:14 Złodzieje
15:45 Nic do oclenia
18:00 Histeria. Romantyczna historia wibratora
20:00 Cinergia: Niedziela w piekle
10 listopada 13:30 Cinergia: Wielki niedźwiedź
15:30 Nic do oclenia
17:45 Histeria. Romantyczna historia wibratora
20:00 Cinergia: Europa
11 listopada 12:00 Cinergia: Wielki niedźwiedź
15:30 Nic do oclenia
18:00 Histeria. Romantyczna historia wibratora
20:00 Cinergia: Uczta Babette
12 listopada 15:30 Histeria. Romantyczna historia wibratora
17:45 Nic do oclenia
20:00 Cinergia: Jądro ciemności
13 listopada 16:00 Histeria. Romantyczna historia wibratora
18:00 Złodzieje
20:15 Cinergia: Zastępstwo
14 listopada 14:00 Histeria. Romantyczna historia wibratora
16:15 Nic do oclenia
18:30 Wielcy Malarze XX Wieku: Joan Miro
20:00 Cinergia: Taniec z Regitze
15 listopada 13:00 Nic do oclenia
15:45 Wielcy Malarze XX Wieku: Joan Miro
18:00 Histeria. Romantyczna historia wibratora
20:00 Cinergia: Miałem Marzenie

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
9 listopada 18:00 Mistrzowski miesiąc: Michael Haneke: Ukryte

15 listopada 18:00 Mistrz tańca powraca

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Arktyka 3D 10 10
Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2 22
Skyfall 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
Kino zostało zamknięte

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
9-16 listopada 17. FKE Cinergia – PROGRAM TUTAJ

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
9 10 11 12 13 14 15
Alex Cross 13:50, 16:10, 18:30, 21, 23:30 13:50, 16:10, 18:30, 21 13:50, 16:10, 18:30, 21 13:50, 16:10, 18:30, 21 13:50, 16:10, 18:30, 21 13:50, 16:10, 18:30, 21 13:50, 16:10, 18:30, 21
Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości 17, 19:30 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17
Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości 3D 9:20, 11:45, 14:20 9:20, 14:20, 19:30 9:20, 14:20, 19:30 9:20, 14:20, 19:30 9:20, 14:20, 19:30 9:20, 14:20, 19:30 9:20, 14:20, 19:30
Bitwa pod Wiedniem (lektor) 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15
Hotel Transylwania 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Hotel Transylwania 3D 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20
Internat 14:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Jesteś bogiem 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10
Kryptonim: Shadow Dancer 9:20, 16:50, 21:20 9:45, 12, 16:50, 22:15 9:45, 12, 16:50, 21:20 9:45, 12, 16:50, 22 9:45, 12, 16:50, 21:20 9:45, 12, 16:50, 21:20 9:45, 12, 16:50, 21:20
Looper. Pętla czasu 11:40, 14:15, 17:30, 20:15, 23 12:10, 14:50, 17:30, 20:15 12:10, 14:50, 17:30, 20:15 12:10, 14:50, 17:30, 20:15 12:10, 14:50, 17:30, 20:15 12:10, 14:50, 17:30, 20:15 12:10, 14:50, 17:30, 20:15
Mój rower 19:10
Na tropie Marsupilami 9:10, 12:20 12:20 12:20 9:30, 12:20 9:30, 12:20 9:30, 12:20 9:30, 12:20
Obława 11:30 14:10, 21:20 14:10, 19:10 14:10, 21:20 14:10, 19:10 14:15, 19:10 11:50
Paranormal Activity 4 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Pokłosie 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40, 23:15 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40 10:20, 12:50, 15:20, 18, 20:40
Silent Hill: Apokalipsa 3D 9, 14:40, 16:50, 19:15, 22:15 9, 14:40, 16:50, 19:15, 22 9, 14:40, 16:50, 19:15, 21:40 9, 14:40, 16:50, 19:15, 21:40 9, 14:40, 16:50, 19:15, 21:40 9, 14:40, 16:50, 19:15, 21:40 9, 14:40, 16:50, 19:15, 22
Skyfall 13:40, 16, 16:40, 19, 19:45, 21:40, 22:45 11:20, 14:20, 16:40, 17:20, 19:45, 20:20, 21:40 11:20, 14:20, 16:40, 17:20, 19:45, 20:20, 21:15 14:20, 16:40, 17:20, 19:45, 20:20, 21:15 11:20, 14:20, 16:40, 17:20, 19:45, 20:20, 21:15 11:20, 14:20, 16:40, 17:20, 19:45, 20:20, 21:15 11:20, 14:20, 19:45, 20:20, 21:40
Uprowadzona 2 19:10, 23:50 19:10 22 11:50, 19:10 11:50, 22 22 22:15
Żółwik Sammy 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Żółwik Sammy 3D 9:10 9:10 9:10 9:10
Pokazy specjalne
9 listopada 22:00 ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni
10 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
Transmisja walki Władimira Kliczko oraz Mariusza Wacha
11 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
14 listopada 12:00 Multibabykino: Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości
15 listopada 18:00 Opera HD Orfeusz
21:45  Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1, 0:01 Część 2

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
9 listopada 18:00 Nietykalni
20:00 Wstyd
10 listopada 16:15 Rzeź
17:45 Nietykalni
19:45 Wstyd
11 listopada 16:00 Dziewczyna z perłą
17:45 O północy w Paryżu

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 11-17 czerwca 2010
repertuar
Repertuar kin – 23-29 września 2011
cinema111
Repertuar kin – 20-26 kwietnia 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*