repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 2 do 8 kwietnia 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywiualna), 632-35-87 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Jak wytresować smoka 3D 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Starcie Tytanów 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
9 10 11 12 13 14 15
Była sobie dziewczyna 16:10, 20 14:40, 20 12:40, 16:30, 20:10 18:20, 20 16:10, 21:15 20 18:20, 20
Ja, też! 14:15, 19:50, 21:40 12:50, 16:20, 18:10, 19:40, 21:45 18:20, 19:50, 21:40 14, 16:30, 19:40, 21:30 15:20, 17:50, 19:20 14, 16, 19:40, 21:30 14, 16:30, 19:45, 21:30
Mistyfikacja 15:45, 19:20 19:10 14:10, 17:40 19:20 16:20, 19:50 14:10, 17:40, 21:15 16:10, 19:40
Niezasłane łóżka 14, 17:40, 21:15 14, 17:30 12:30, 14, 17:40, 21:10 16, 19:30, 21:15 14:40, 18:10, 21:40 16, 19:30 14:30, 18, 21:30
To skomplikowane 13:40, 17:50 15:50, 21:30 14:20, 17:40 14:20, 15:50 14, 17:10, 19:40 13:50, 15:50, 17:50 14:20, 17:30
Trick 15:50, 21:45 12:30, 18 14:15, 16, 21:45 18, 21:45 21:45 18, 21:45 15:50, 21:45
Tybetańska Księga Umarłych 12:20 12:20
POKAZY SPECJALNE
9-10 kwietnia 8. Węgierska Wiosna Filmowa
10-11 kwietnia Dni Luksemburga

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywiualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Agora 11 11 11 11 11 11 11
Alicja w krainie czarów – dubbing 11:15, 15:45 11:15, 15:45, 18 11:15, 15:45, 18 11:15, 15:45, 18 15:45, 18 11:15, 15:45, 18 11:15, 15:45, 18
Alvin i Wiewiórki 2 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45
Autor Widmo 17:15, 19:45 17:15, 19:45 17:15, 19:45 17:15, 19:45 17:15, 19:45 17:15, 19:45 17:15, 19:45
Beats of Freedom-  zew wolności 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Box. Pułapka 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40
Była sobie dziewczyna 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15
Co nas kręci, co nas podnieca 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Jak wytresować smoka 3D 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 10, 10:50, 12, 13:10, 14:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50
Kick-Ass 19 19
Księżniczka i Żaba 11:30 10, 12 10, 12 11:30 11:30 11:30 11:30
Kwiat Pustyni 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Legion 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30
Mistyfikacja 18:10 14:20, 18:10 14:20, 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Nasza niania jest agentem 11:15, 13:15 11:15, 13:15 11:15, 13:15 11:15, 13:15 11:15, 13:15 11:15, 13:15 11:15, 13:15
Nostalgia anioła 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy 11:45 11:45
Planeta 51 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Różyczka 13:30, 18:45 13:30, 18:45 13:30, 18:45 13:30, 18:45 13:30, 18:45 13:30 13:30
Starcie Tytanów 3D 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 18, 20:15, 22:30 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 10:15, 12:30, 13:30, 14:45, 17, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30
Trick 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:33, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Twój na zawsze 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Wyspa Tajemnic 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15
POKAZY SPECJALNE
9 kwietnia 19:30 22:00 Cyganeria (Cinemaestro)
13 kwietnia 10:00 Cyganeria (Cinemaestro)

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
9 10 11 12 13 14 15
Box. Pułapka 21:30 20:20 21:20 20:40 18 22 11, 19:50-
Kocham kino 16:10 16:40 17:40
Niezasłane łóżka 18:10 18:40 16 17:30 21:50 20:20 16:10
Wszystko, co kocham 19:50 15, 22:20 19:40 19:10 16:20 16:40 21:50
Zanim przeklną nas dzieci 18:20 17:50
Pokazy specjalne
13 kwietnia 20:00 Mała Moskwa with english subtitles

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
9 kwietnia 18:00 Lutins 2009 – francuskie krótkie metraże
Utracony raj / Les Paradis perdus reżyseria: Hélier Cisterne; 30’
Śnieg w wiosce / La Neige au village, reżyseria: Martin Rit; 46’
Skhizein, reżyseria: Jérémy Clapin; 13’
Taxi Wala, reżyseria: Lola Frederich; 16’
Tony Zoreil, reżyseria: Valentin Potier; 20’
Lekcja indywidualna / Une leçon particuliere reżyseria: Raphaël Chevenement; 10’
La Vie lointaine, reżyseria: Sébastien Betbeder; 56’
10 kwietnia 17:00 Festiwal Sztuka i Dokumentacja
KONSTRUKCJA W PROCESIE 81 (1982); 55’ realizacja: Józef Robakowski
BACK IN ŁÓDŹ – KONSTRUKCJA W PROCESIE (1990–2006); 32’ reżyseria: Jacek Jóźwiak
KONSTRUKCJA W PROCESIE 90 – RETURN (1991) reżyseria: Lech Czołnowski
prowadzenie: Józef Robakowski
20:15  Wszystko, co kocham (2009)
11 kwietnia 12:00  Najsłynniejsze polskie gwiazdy filmów animowanych
17:00  Tatarak (2008)
18:30  Rewers (2009)
20:15  Wszystko, co kocham (2009)
13 kwietnia 18:30  Rewers (2009)
14 kwietnia 11:30  Katyń (2007)
18:00  Różyczka (2010) + spotkanie z Janem Kidawą-Błońskim
15 kwietnia 18:00  Dom zły (2009)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
9 kwietnia 16:00 Violetta Villas
18:00 Turystyczny Klub Filmowy: Izrael
10 kwietnia 17:00 Opera na ekranie: Giuseppe Verdi “Tosca”
11 kwietnia 11:00 Lantana – kwestia zaufania
17:00 Violetta Villas
12 kwietnia 14:45 Turystyczny Klub Filmowy: Kreta
13 kwietnia 14:45 Turystyczny Klub Filmowy: Rodos i Karpathos
14 kwietnia 15:00 Autor Widmo
18:00 Nowe Kino Japońskie – Pracownik Firmy Pogrzebowej
15 kwietnia 15:00 Po-Lin. Okruchy pamięci
17:00 Pedagogiczna Akademia Filmowa: Zło

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
9 10 11 12 13 14 15
Autor Widmo 17 19:45 19:45 17 19 (Klub Filmowy Ferment) 19:45
Klub Filmowy Trzeciego Wieku 16 16 17:30
Mikołajek 16 16
Po-Lin. Okruchy pamięci 19:45 18 18 19:45 17 19:15
Turystyczny Klub Filmowy 14 (Wenecja) 17:15 (Wenecja)

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywiualna), 664-64-46 (grupowa)
9 10 11 12 13 14 15
Jak wytresować smoka 3D 11, 13, 15, 17, 19, 21 11, 13, 15, 17, 19, 21 11, 13, 15, 17, 19, 21 11, 13, 15, 17, 19, 21 11, 13, 15, 17, 19, 21 11, 13, 15, 17, 19, 21 11, 13, 15, 17, 19, 21

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
9 10 11 12 13 14 15
Agora 11:45, 14, 18:15, 20:30 11:45, 14, 18:15, 20:30 11:45, 14, 18:15, 20:30 14, 18:15, 20:30 11:45, 14, 18:15, 20:30 11:45, 14, 18:15, 20:30 11:45, 14, 18:15, 20:30
Autor Widmo 14:15, 18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45
Nic osobistego 19, 20:45 19, 20:45 19, 20:45
Różyczka 12, 16:30, 21 12, 16:30, 21 12, 16:30, 21 12, 16:30, 21 12, 16:30, 21 12, 16:30, 21 12, 16:30, 21
Trick 13, 16:15 13, 16:15 13, 16:15 12:45, 16:15 12:45, 16:15, 20:45 12:45, 16:15, 20:45 12:45, 16:15, 20:45
W chmurach 15, 17 15, 17 15, 17 14:45 14:45, 16:45, 18:45 14:45, 16:45, 18:45 14:45, 16:45, 18:45
Pokazy specjalne
10 kwietnia 11:30 Słońce wchodzi raz na dzień (XVI Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych)
12 kwietnia 17:00 Kanał, Człowiek na torze (Akademia Polskiego Filmu)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
9 10 11 12 13 14 15
Alicja w krainie czarów 3D – dubbing 9:45, 12:15, 14:45, 17:15 9:45, 12:15, 14:45, 17:15 9:45, 12:15, 14:45, 17:15 9:45, 12:15, 14:45, 17:15 9:45, 12:15, 14:45, 17:15 9:45, 12:15, 14:45 9:45, 12:15, 14:45, 17:15
Alicja w krainie czarów 3D – napisy 19:45, 22:15 19:45 19:45 19:45
Alvin i Wiewiórki 2 9:10 9:10 9:10 9:10 9:10
Autor Widmo 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 21:45 21:45
Avatar 3D 21:45 21:45 21:45 21:45
Box. Pułapka 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 18:10 14:30, 19:30
Była sobie dziewczyna 22 22 22 22 22 21:10 21:10
Co nas kręci, co nas podnieca 9:30, 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15 9:30, 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:20 9:30, 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:20 9:30, 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:20 9:30, 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:20 9:30, 14:10, 16:10, 19:30, 21:40 9:30, 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:20
Jak wytresować smoka 3D 9:15, 10, 11:45, 12:30, 14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20 9:15, 10, 11:45, 12:30, 14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20 9:15, 10, 11:45, 12:30, 14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20 9:15, 10, 11:45, 12:30, 14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20 9:15, 10, 11:45, 12:30, 14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20 9:15, 10, 11:45, 12:30,    14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20 9:15, 10, 11:45, 12:30,    14:15, 15, 16:45, 17:30, 19:15, 20
Legion 17:10, 21:10 17:10, 21:10 17:10, 21:10 17:10, 21:10 17:10, 21:10 17:10, 20:40 17:10, 22
Nasza niania jest agentem 9:10 9:10 12 9:10 9:10 9:10 9:10
Nostalgia anioła 13:20 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Percy Jackson i bogowie olimpijscy 12 12 12 12 12 12
Planeta 51 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50
Starcie Tytanów 3D 9, 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19,    20:30, 21:30, 23 9, 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 9, 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 9, 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 9, 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 9, 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 9, 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30
Trick 11:20, 13:50, 16:15, 18:30, 20:45, 23:10 13:50, 16:15, 18:30, 20:45 13:50, 16:15, 18:30, 20:45 11:20, 13:50, 16:15, 18:30, 20:45 11:20, 13:50, 16:15, 18:30, 20:45 11:20, 13:50, 16:15, 18:30, 20:45 11:20, 13:50, 16:15, 18:30, 20:45
Twój na zawsze 11, 18:45 11:10, 16:20, 18:45 11:10, 16:20, 18:45 16:20, 18:45 11:10, 16:20, 18:45 11:10, 16:20, 18:45 11:10, 16:20, 18:45
Wyspa tajemnic 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15 9:20, 12:20, 15:20, 18:20, 21:15
Pokazy specjalne
9 kwietnia 22:00 Noc z Woody Allenem
10 kwietnia 10:30 Poranki dla malucha
12:00 Poranki dla starszaka
11 kwietnia 10:30 Poranki dla malucha
12:00 Poranki dla starszaka
12 kwietnia 20:00 Kino RP – Salto
14 kwietnia 12:00 Multibabykino – Co nas kręci, co nas podnieca
15 kwietnia 20:00 Era na wielkim ekranie – Koncert Sade

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
10 kwietnia 16:10 Jeszcze dalej niż północ
18:00 Parnassus
20:00 Dom zły
11 kwietnia 15:00 Tatarak
16:30 Dom zły
18:20 Przerwane objęcia

Zapraszamy do kin.

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 15-21 sierpnia 2014
cinema111
Repertuar kin – 2-8 lutego 2018
Repertuar kin – 31 maja – 6 czerwca 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*