cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 8 do 14 maja 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 17 17 17 17 17 17 17
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 12, 20 12, 20 12, 20 12, 20 12, 20 12, 20 12, 20
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 15 15 15 15 15 15 15
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 18 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21
Saga wikingów 10:30, 14:45 10:30, 14:45 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45
Ups! Arka odpłyneła 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Ups! Arka odpłyneła 3D 10 10 10 10 10 10 10
Pokazy specjalne
8 maja 22:30 Maraton Avengers
10 maja 10:30 Filmowe poranki z Scooby-Doo
14 maja 18:00 Kultura Dostępna – Obietnica

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
8 maja 15:40 Optymistki (Wstęp 12 złotych)
17:20 Wędrówka na Zachód
9 maja 14:00 Za jakie grzechy dobry Boże
15:50 Optymistki
17:30 Wędrówka na Zachód
18:40 Dzikie historie
21:00 Co robimy w ukryciu
10 maja 13:00 Był sobie las
14:30 Wędrówka na Zachód – Pokaz współorganizowany z portalem Polska Witalna (Wstęp 12 zł)
15:40 Za jakie grzechy dobry Boże
17:30 Dzikie historie
19:40 Optymistki
21:20 Co robimy w ukryciu
11 maja 16:00 Optymistki
17:40 Wędrówka na Zachód
18:50 Za jakie grzechy dobry Boże
20:40 Dzikie historie
12 maja 17:00 Wędrówka na Zachód
18:20 Dzikie historie
20:30 Lewiatan
14 maja 17:00 Wędrówka na Zachód
18:10 Optymistki
19:50 Za jakie grzechy dobry Boże
21:30 Co robimy w ukryciu

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
8 9 10 11 12 13 14
Antarktyda: rok na lodzie 18 12
Body/ciało 13:10, 21:45 12:25 21:15 13:10 13:10 21:15 13:10
Drugi Hotel Marigold 17, 19:15, 21:30 12:40, 17, 19:15, 21:30 12:40, 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 13:30, 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30
Dzikie historie 14:50 14:50, 21:30 14:50 14:50, 19:20 14:50, 19 13 14:50, 21:30
Gloria 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Karski i władcy ludzkości 16:35, 18:10 13:15, 14:10, 17:45, 20 13:15, 13:50, 17:40, 20 13:15, 14:10, 18, 20 13:15, 14, 17:40, 20 13:15, 15:40, 17:40, 20 14:10, 16:10, 17:40, 20
Naginając reguły
16:30, 21:20 16:30, 21:20 16:30, 21:20 16:30, 21:20 16:30, 21:20 16:30, 21:20 16:30, 21:20
Optymistki 14:35, 17:30 14:35, 17:30 14:35, 17:30 14:35, 17:30 14:35, 17:30 14:35, 17:30 14:30, 17:30
Poskromić playboya 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15
Randki w ciemno 19:30 12:45, 18:10 12:45, 18:10 12:45, 18:10 12:45, 18:10 12:45, 18:10 12:45, 18:10
System (Child 44) 14 19 15:15 15:35 21:15 15:15 19
Wędrówka na zachód 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 13:35
Zabójcy bażantów 19:40 15:45 19 21:30 15:30 19 15:35
Pokazy specjalne
10 maja 12:00 Niedziela Seniora
13 maja 13:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Baranek Shaun 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Barbie: Super księżniczku 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Chłopak z sąsiedztwa 15, 20:40 15, 20:40 15, 20:40 15, 18:2, 20:20, 22:30 15, 18:2, 20:20, 22:30 15, 18:2, 20:20, 22:30 15, 18:2, 20:20, 22:30
Disco Polo 20 20 20 20 20 20 20
Dom 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30
Dom 3D
Drugi Hotel Marigold 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30
Ex Machina 13:20, 19:30, 21:50 13:20, 19:30, 21:50 13:20, 19:30, 21:50 13:20, 19:30, 21:50 13:20, 19:30, 21:50 13:20, 19:30, 21:50 13:20, 19:30, 21:50
Fru! 10:50, 12:50 10:50, 12:50 10:50, 12:50 10:50, 12:50 10:50, 12:50 10 10:50, 12:50
Kopciuszek (dubbing)
11:10, 13:30, 16 11:10, 13:30, 16 11:10, 13:30, 16 11:10, 13:30, 16 11:10, 13:30, 16 11:10, 13:30, 16 11:10, 13:30, 16
Nocny pościg 15:40, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40
Oculus 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Pingwiny z Madagaskaru 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40
Piramida 19:50 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22
Poskromić Playboya 21 21 21 21 21 21 21
Saga Wikingów 18:40, 21:45 18:40, 20:50 18:40, 20:50 18:40, 20:50 18:40, 20:50 18:40, 20:50 18:40, 20:50
Sekrety morza 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10
Szybcy i wściekli 7 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50 12, 14:50, 17:40, 19, 20:30, 21:50
System 13:30, 16:20, 19:10, 22    13:30, 16:20, 19:10, 22    13:30, 16:20, 19:10, 22    13:30, 16:20, 19:10, 22    13:30, 16:20, 19:10, 22    13:30, 16:20, 19:10, 22    13:30, 16:20, 19:10, 22   
The DUFF 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45
Ups! Arka odpłyneła 12, 16, 18 12, 16, 18 12, 16, 18 12, 16, 18 12, 16, 18 12, 16, 18 12, 16, 18
Ups! Arka odpłyneła 3D 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
Wiek Adaline 18:20 18:20 18:20
Zabójcy bażantów 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45
Zbuntowana 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Ze wszystkich sił 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Pokazy specjalne
8 maja 22:00 Maraton Avengers

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
8 maja 18:00 Onirica
19:40 Dystans
20:00 Wielka ANIMAjówka – na Księżym Młynie
9 maja 15:00 Ida – Projekcja z napisami i audiodeskrypcją
17:00 Selma
19:15 Dystans
10 maja 12:00 Mały Kinematograf: Z czego się składa lalka animacyjna?
15:00 Seans 60: Selma
17:15 Onirica
19:00 Naginając reguły
12 maja 18:00 Selma
20:15 Onirica
13 maja 18:00 Dystans
19:30 Body / Ciało
14 maja 18:00 Onirica
19:40 Sils Maria

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
8 9 10 11 12 13 14
Fados 18:30 18:30 15 14
Kochanek 16 19
Madame Butterfly
12:30 18
Seans Turystyczny 13:30 (Nowy Jork) 15:30 (San Francisco) 13:30 (Nowy Jork) 15:30 (San Francisco) 18:30 (Szwajcarski Ekspres Lodowcowy) 12:30 (Szwajcarski Ekspres Lodowcowy) 12:30 (Szwajcarski Ekspres Lodowcowy) 12 (Dominikana)
Szalona miłość 19:45 19:45 14:30 14:30 17 16
Trójmiasto i okolice: Sopot 16:30 16:30
Upiór w operze
17 17

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
8 9 10 11 12 13 14
Fanka 19 17 19 17 19 17
Motyl Still Alice 17 19 17 19 17 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
12 maja 18:30 Pokaz filmu Mroczna suita

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10:30, 13:15 10, 13
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22
Lemury z Madagaskaru 3D 9:30
Pod taflą oceanu 3D 10:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
11 maja 19:00 Dreszcze
12 maja 19:00 Bilety
13 maja 19:00 Stanely Kubrick: Życie w obrazach
14 maja 19:00 Pod ochroną

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
8 9 10 11 12 13 14
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 11:30, 14:30, 17:30 11:30, 14:30, 17:30 11:30, 14:30, 17:30 11:30, 14:30, 17:30 11:30, 14:30, 17:30 11:30, 14:30, 17:30 11:30, 14:30, 17:30
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 11, 14, 17, 20, 21:30, 23 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 10, 12:30, 15:30, 18:30 10, 12:30, 15:30, 18:30 10, 12:30, 15:30, 18:30 10, 12:30, 15:30, 18:30 10, 12:30, 15:30, 18:30 10, 12:30, 15:30, 18:30 10, 12:30, 15:30, 18:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 13, 16, 19, 20:30, 22, 23:30 13, 16, 19, 20:30, 22 13, 16, 19, 20:30, 22 13, 16, 19, 20:30, 22 13, 16, 19, 20:30, 22 13, 16, 19, 20:30, 22 13, 16, 19, 20:30, 22
Dom 10:15, 12:30, 14:45 10:30, 12:45, 15, 17:20 10:30, 12:45, 15, 17:20 10:30, 12:45, 15, 17:20 10:30, 12:45, 15, 17:20 10:30, 12:45, 15, 17:20 12, 14:15, 16:30
Drugi Hotel Marigold 12, 14:45, 17:30, 20:15, 23 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 19:40 11:45, 14:30, 17:15, 19:40 12, 14:45, 17:30, 20, 20:15
Fru! 14:50 14:50 14:50 10, 14:50 14:50 10, 14:50 14:50
Kopciuszek (dubbing)
10:45, 13:20, 17 10, 14:45 10, 14:45 12:10, 14:45 10, 12:20 10, 12:10, 14:45 11:50, 14:30
Poskromić playboya
20:40, 23 21 21 21 21 21 21:40
Saga Wikingów 17, 19:20 17, 19:20 17, 19:20 17, 19:20 17, 19:20 17, 22:20 17, 19:20
Sekrety morza 12, 14:15, 16:30, 18:45 10:15, 12, 14:15, 16:30, 18:45 10:15, 12, 14:15, 16:30, 18:45 10, 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 10:15, 12, 14:15, 16:30, 18:45
SpongeBob: Na suchym lądzie 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
System (Child 44)
19:40, 21:40, 22:40 19:40, 21:40 19:40, 21:40 19:40, 21:40 20:40, 21:40 19:20 21
Szybcy i wściekli 7 16, 19 17:20, 20:20 17:20, 20:20 17:20, 20:20 15, 20:40 17:20, 20:20 20:40
Tip. Opowieść o odwadze 10:30 10:30
Ups! Arka odpłyneła 10:20, 14:10, 16:20, 18:30 14:10, 16:20, 18:30 14:10, 16:20, 18:30 10:20, 14:10, 16:20, 18:30 10:10, 14:10, 16:20, 18:30 14:10, 16:20, 18:30 10:20, 14:10, 16:20, 18:30
Ups! Arka opłyneła 3D 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Zabójcy bażantów
20:40 20:40 20:40 20:40
Ze wszystkich sił 10
Pokazy specjalne
8 maja 22:00 ENEMEF: Noc Avengers
9 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
10 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
12 maja 18:00 Opera HD: Trubadur – Giuseppe Verdi – Berlin
20:30 Liga Mistrzów: Bayern Monachium – FC Barcelona
13 maja 20:30 Liga Mistrzów: Real Madryt – Juventus Turyn
14 maja 19:00 Shakespeare’s Globe On Screen: Sen nocy letniej

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
8 maja 17.45 Lewiatan
20.15 Dzikie historie
9 maja 16.15 Ida
17.30 Lewiatan
20.00 Dzikie historie
10 maja 14.30 Ida
15.45 Za jakie grzechy, dobry Boże?
17.30 Dzikie historie
19.30 Lewiatan

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
8 9 10 11 12 13 14
Muppety: Poza prawem 11:30 11:30 11:30
Selma 15:30 13:45, 20:30 13:45, 20:30
Sils Maria 13:30 18:30 16
Szybcy i wściekli 7 21:30 16, 22:45 18, 22:45
Pokazy specjalne
8 maja 18:00 LAUREACI FST NA WIELKIM EKRANIE: Hardkor Disko

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin -16-22 kwietnia 2010
Repertuar kin – 23-29 października 2020
cinema111
Repertuar kin – 5-11 stycznia 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*