Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 8 do 14 listopada 2019 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
8 listopada FESTIWAL STOPTRIK
20:00 Latynoamerykański Feminizm w Animacji Stop Motion
20:30 Międzynarodowy Konkurs Stop Motion 1 (wstęp 10 za całość zł)
9 listopada 13:00 Basia 3
FESTIWAL STOPTRIK
14:15 Podwieczorek z animacją: Jaskiniowiec (wstęp 15 zł)
16:00 Międzynarodowy Konkurs Stop Motion 2 (wstęp 10 zł)
17:30 Międzynarodowy Konkurs Stop Motion 3 (wstęp 10 zł)
19:00 Konkurs Pogranicza (wstęp 10 zł)
20:30 „Don’t Stop Your Emotion” – WJTeam/Likaon (wstęp 10 zł)
Sala Kieszonkowa
14:10 Królowa Kier
17:00 Ostania góra
10 listopada 14:00 Ostatnia góra
FESTIWAL STOPTRIK
15:30 Lotte Reiniger – taniec cieni” (wstęp 10 zł)
16:45 Panorama Stop Motion (wstęp 10 zł)
18:15 50 lat animacji z Azerbejdżanu (wstęp 10 zł)
19:30 Finał festiwalu – ogłoszenie laureatów (wstęp bezpłatny)
20:20 “Być kobietą” (replika Lubelskiego Festiwalu Filmowego) (wstęp 10 zł)
Sala Kieszonkowa
15:20 Basia 3
17:10 Maiden
20:10 Zdychaj tatulku
11 listopada 13:00 Basia 3
14:00 Królowa kier
16:20 Van Gogh. U bram wieczności
18:20 Ostatnia góra
Sala Kieszonkowa
16:00 Maiden
18:00 Dziura w głowie
12 listopada 16:10 Maiden
18:00 Basia 3
19:00 Ostatnia góra
20:30 Van Gogh. U bram wieczności
Sala Kieszonkowa
17:00 Dziura w głowie
19:10 Królowa kier
14 listopada 15:30 Basia 3
16:30 Dziura w głowie
18:10 Ostatnia góra
20:10 Van Gogh. U bram wieczności
Sala Kieszonkowa
17:00 Basia 3
19:00 Królowa kier

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  8 9 10 11 12 13 14
Basia 3
13:30 11:30, 15:15 12:30, 13:30 11:30, 15:15 13:30, 15:15 15:15 13:30
Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia 16:50 16:50 16:50 14:45 14:45 14:45 16:50
Boże Ciało
18:45 18:45, 21:15 13:50, 19 18:45 18:45, 21:15 17:30, 21:10 11, 18:45
Dziura w głowie 14:30 13:30 14:30 13:30 13:30 13:30 14:30
Ikar. Legenda Mietka Kosza 10:15 11:25
Krewetki w cekinach
12:50, 21:15 12:50, 21:10 12:50, 21:10 12:50, 21:10 12:50, 21:10 12:50, 21:10 12:50, 21:15
Legiony
16 16:15 16
Mój przyjaciel Ufik 12:30 12:40 12:40
Nieplanowane 13:40, 18:40, 21:15 12, 14:45, 18:40 10:30, 14:55, 20:50 13:50, 18:40 12, 18:40 15:10, 18:40 12:15, 14:45, 18:40
Niewidoczne życie sióstr Gusmao 18:40 18:35 18:35 18:35 18:35 18:35 18:40
Obywatel Jones
16:25 12:40 16:25 12:20 21
Portret kobiety w ogniu 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Stan Wyjątkowy 17 14:10, 17 17 17 14:10, 19 17 14:25, 15:45
Ukryta Gra 19:15, 21 19:15, 21 11:50, 19:15, 21:15 19:15, 21 17, 21 13:10, 19:15 16:45, 21
Van Gogh. U bram wieczności 14:45, 20:50 11:30, 20:50 14:45, 18:40, 21:15 11:30, 16:35, 20:50 11:30, 16:35, 20:50 11:30, 16:35, 20:50 20:50
Wysoka dziewczyna 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Pokazy specjalne
10 listopada

10:15 Niedziela Seniora

13 listopada 11:30 Środa Seniora
20:00 Charlie Kocha Kobiety: 1800 gramów
14 listopada 18:00 Kino Dla Ojców: Córka Trenera

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  8 9 10 11 12 13 14
#Jestem M. Misfit 10, 12, 14, 16, 18 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
(Nie)znajomi
10:20, 17 10:20, 17 10:20, 17 10:20, 17 10:20, 17 10:20, 17 10:20, 17
Angry Birds 2 . Film
11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Baranek Shaun Film. Farmageddon 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 19:20
Bliźniak
18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Boże Ciało
13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 20:30, 22:10 13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10 13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10 13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10 13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10 13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10 13:50, 16:20, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10
Był sobie pies 2
10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40
Countdown 15, 20:20, 22:20 15, 20:20, 22:20 15, 20:20, 22:20 15, 20:20, 22:20 15, 20:20, 22:20 15, 20:20, 22:20 15, 20:20, 22:20
Czarownica 2 (dubbing)
10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20 10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20 10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20 10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20 10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20 10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20 10:20, 12:50, 13:40, 15:20, 16:10, 17:50, 18:40, 20
Czarownica 2 (napisy)
21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Joker
10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 19, 20:50, 21:40 10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 19, 20:50, 21:40 10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 19, 20:50, 21:40 10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 19, 20:50, 21:40 10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 19, 20:50, 21:40 10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 19, 20:50, 21:40 10:50, 13:20, 15:50, 18:20, 20:50
Midway
12:40, 15:30, 18:20, 21:10 12:40, 15:30, 18:20, 21:10 12:40, 15:30, 18:20, 21:10 12:40, 15:30, 18:20, 21:10 12:40, 15:30, 18:20, 21:10 12:40, 15:30, 18:20, 21:10 12:40, 15:30, 18:20, 21:10
Mój przyjaciel Ufik
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
O Yeti! 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10
Obywatel Jones
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Proceder
20:30 20:30
Rodzina Addamsów (dubbing)
11:10, 13:10, 15:10, 16:10 11:10, 13:10, 15:10, 16:10 11:10, 13:10, 15:10, 16:10 11:10, 13:10, 15:10, 16:10 11:10, 13:10, 15:10, 16:10 11:10, 13:10, 15:10, 16:10 11:10, 13:10, 15:10, 16:10
Salma w Krainie Dusz
10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Ślicznotki
22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie (dubbing)
11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40
Terminator: Mroczne przeznaczenie  (napisy)
14, 19:20, 20:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 20:20, 22 14, 19:20, 20:20, 22 14, 19:20, 20:20, 22 14, 19:20, 20:20, 22
Ukryta gra
11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 18:10, 20:20, 22:30
Wojna o prąd
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Zombieland: kulki w łeb 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  8 9 10 11 12 13 14
Czarownica 2 3D 4DX (dubbing) 13 13 13 13 13 13 13
Terminator: Mroczne przeznaczenie 4DX (dubbing) 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie 4DX (napisy) 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  8 9 10 11 12 13 14
Jesus Is King IMAX 13:45 13:45 13:45
Terminator: Mroczne przeznaczenie IMAX (dubbing)
11:10, 14:30 11:10, 14:30 11:10, 14:30 11:50, 14:30 11:50, 14:30 11:50, 14:30 11:50, 14:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie IMAX (napisy)
17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
12 listopada 19:00 Witaj w Klubie
13 listopada 19:00 7 psychopatów

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  8 9 10 11 12 13 14
#Jestem M. Misfit 9:50, 12:40, 14:30, 16:40, 18:45 10, 12:40, 14:30, 16:40, 18:45 10, 12:40, 14:30, 16:40, 18:45 10, 12:40, 14:30, 16:40, 18:45 10, 12:40, 14:30, 16:40, 18:45 10, 12:40, 14:40, 16:40, 18:45 10, 12:40, 14:30, 16:40, 18:45
Baranek Shaun Film. Farmageddon 10, 12:20, 14:10, 15:50, 18 10:10, 12:20, 13:40, 15:50, 18 10:15, 12:20, 13:40, 15:50, 18 10:15, 12:20, 13:40, 15:50, 18 12:20, 13:40, 15:50, 18 10:15, 12:20, 13:40, 15:50, 18 10:15, 12:20, 15:05, 17:15
Bliźniak 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:45 20:40
Boże Ciało 17, 20:10 11, 17, 20:10 17, 20:10 17, 20:10 17, 20:10 17, 20:10 17:15, 20:10
Był sobie pies 2
9:30 – gr
Czarownica 2 (dubbing)
11:50, 14:20 13:40 11:40, 14:20 11:40, 14:20 11:40, 14:20 11:40, 14:20 9:30 – gr, 11:40, 14:20
Joker
12:20, 17:30 12:15, 17:30 10:45, 17:30 12:15, 17:30 12:15, 17:30 12:20 12:15, 17:30
Joker ATMOS
20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Legiony
10, 13 11
Midway
11:30, 14:45, 17:45, 20:20 11:30, 14:45, 17:45, 20:20 11:30, 14:45, 17:45, 20:20 11:30, 14:45, 17:45, 20:20 11:30, 14:45, 17:45, 20:20 11:30, 14:45, 17:45, 20:40 11:30, 14:45, 17:45, 20:20
Mister Jones UA (napisy) 12
Mój przyjaciel Ufik 10 – gr
Nieplanowane (lektor)
10:30, 19:30 11, 19:30 11, 19:30 11, 19:30 11, 19:30 10:15, 19:30 10:30, 19:15 – gr
Nieplanowane (napisy)
15 15 15 15 15 15 15
Obywatel Jones 21 21 21 21 21 21 21
Piłsudski 9:30 – gr, 10 – gr
Proceder
20 20
Rodzina Addamsów 10:10, 12:10 10:15 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 12:10
Salma w krainie dusz 10:30, 16:20, 18:30 10:30, 14:40, 16:20, 18:30 10:30, 14:10, 16:20, 18:30 10:30, 14:10, 16:20, 18:30 10:30, 14:10, 16:20, 18:30 10, 14:10, 16:20, 18:30 10:30, 14:10, 16:20, 18:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie ATMOS (napisy) 10:40, 14:30, 17:15, 18:15, 21 10:40, 14:30, 17:15, 18:15, 21 14:30, 17:15, 18:15, 21 10:40, 14:30, 17:15, 18:15, 21 10:40, 14:30, 17:15, 18:15, 21 10:40, 14:30, 17:15, 18:15, 21 10:40, 14:30, 18:15, 21
Terminator: Mroczne przeznaczenie – UA (dubbing 12:15
Ukryta gra 12:05, 13:30, 14:20, 15:50, 16:40, 19, 20, 21:20 11:50, 13:30, 14:20, 15:50, 16:40, 19, 21:20 11:50, 13:30, 14:20, 15:50, 16:40, 19, 21:20 11:50, 13:30, 14:20, 15:50, 16:40, 19, 20, 21:20 11:50, 13:30, 14:20, 15:50, 16:40, 19, 20, 21:20 12:15, 13:30, 14:30, 15:50, 16:45, 19, 20, 21:20 11:50, 13:30, 14:20, 15:50, 16:40, 19, 20:10, 21:20
Wicher: Przyjazd Ari (dubbing) 9:15 9:15 9:45
Pokazy specjalne
9 listopada 10:30 Basia 3
10 listopada 10:30 Basia 3
12 listopada 10:00 Kino na Temat – Baranek Shaun Film. Farmageddon
13 listopada 18:30 Kino Konesera – Van Gogh. U bram wieczności
14 listopada 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Kurier



KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
8 listopada 15.00 Ukryta gra
Seans z deskrypcją
17.00 Ikar. Legenda Mietka Kosza
DKF Radców Prawnych Tylna 14
19.30 Michael Caine. Moje pokolenie
seans zamknięty
9 listopada Przygody filmowe
12.00 Magiczny seans z kliszy
małe WIELKIE kino
13.00 Ukryta gra
15.00 Portret kobiety w ogniu
17.10 Ból i blask
19.10 Ukryta gra
10 listopada Mały Kinematograf
12.00 Znaszli swój kraj?
Niepodległa w kinie
15.00 Prelekcja Tomasza Helbika
Pan Tadeusz
18.30 Ukryta gra
12 listopada Akademia Polskiego Filmu
17:00 KINO DZIEDZICTWA – ADAPTACJE WAJDY cz. II
Wykład prof. Piotra Sitarskiego
Ziemia obiecana
13 listopada 15:00 Ukryta gra
16:45 Portret kobiety w ogniu
19:00 Ukryta gra
14 listopada 16:00 Ukryta gra
18:00 Na Bank je lubicie: Wesele
20:00 Ukryta gra

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  8 9 10 11 12 13 14
Alfred Hitchcock przedstawa – zestaw 4
18
Filmowe portrety kobiet 14:15 (Sublokatorka) 18 (Sublokatorka)
Filmy z Monicą Belluci
18 (Ci, którzy kochają) 14:15 (Ci, którzy kochają)
Filmy z Sophią Loren
18 (Powiew skandalu) 13 (Powiew skandalu)
Jak pies z kotem
18 14 15:45
Potęga Sztuki 16:30 (Pablo Picasso)
Seans Biograficzny
14:30 (Sekretarka Hitlera) 15:15 (Marszałek Józef) 18 (Sekretarka Hitlera) 14 (Marszałek Józef)
Seans Turystyczny
16:30 (Teneryfa) 16:15 (Rzym)
Słynne Opery
17 (Złoto Renu)
Władcy Starożytnego Egiptu
16:30 (Snerfu – król piramid)
Zwrotnik Raka
16:30 (Od Egiptu do Omanu)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  8 9 10 11 12 13 14
Boże Ciało 19:30
Czarny Mercedes 17
Ikar. Legenda Mieta Kosza
19:30 19 17 20:15
I młodzi pozostaną
17:30 14:30 15 16
Obywatel Jones
15 16:30 19:30 13:30
Van Gogh. U bram wieczności 14:30
Pokazy specjalne
 14 listopada
18:00 Spotkania ze Sztuką: Art-Bears – Święty Piotr i inne papieskie bazyliki Rzymu

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
8 listopada 19:00 Ptaki
12 listopada 19:00 Weiser
13 listopada 19:00 (Nie)znajomi
14 listopada 19:00 Wakacje Pana Hulot
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  8 9 10 11 12 13 14
#Jestem M. Misfit 11:10, 16:25, 18:30 11:10, 16:25, 18:30 11:10, 16:25, 18:30 11:10, 16:20, 18:30 11:10, 16:20, 18:30 11:10, 16:20, 18:30 11:10, 16:20, 18:30
(Nie)znajomi
20:40 11:40, 13:15, 20:40 11:40, 20:40 11:40, 13:15, 20:40 20:40 13:15, 20:40 11:40, 20:40
Baranek Shaun. Farmageddon
10, 14, 16:10, 17:35 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20
Boże Ciało
10:30, 14:40, 18:20, 20, 20:50 14:40, 17:10, 19:40, 20:30 12:10, 14:40, 17:10, 19:40, 20:30 14:40, 17:10, 20:10  14:40, 16:40, 20:30 14:40, 17:10, 19:40, 20:30 12:10, 14:40, 17:10, 19:40, 20:30
Był sobie pies 2
10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10, 11:35
Countdown
22:25 22:25 22:25
Czarownica 2 (dubbing)
10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:10, 13:20, 16, 18:40
Joker
14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:40, 20:30 12:05, 14:45, 17:10, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50
Midway 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50
Multikino VR – Ghost In The Shell VR 17:55, 19:50 13:30, 16:15, 19, 20:30 13:30, 16:15, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – Kobieta na krańcach świata
17:30, 18:20, 20:15 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 17:30, 18:20, 20:15 17:30, 18:20, 20:15
Multikino VR – Moja Afryka
19:25 13:05, 15:50, 17:45 13:05, 15:50, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – Niesamowite doświadczenia 20:40 15, 18:35 15, 18:35 20:40 20:40
Multikino VR – The Great C 18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Nieplanowane (lektor)
19:55 19:55 19:55 19:55 19:55 19:55 19:55
Nieplanowane (napisy)
14 14 14 14 14 14 14
Terminator: Mroczne przeznaczenie (dubbing)
11:15 12:05 12:05 12:05
Terminator: Mroczne przeznaczenie (napisy)
14:50, 17:10, 20:20, 21:15, 22:30 12:05, 14:50, 17:35, 20:20, 21:15, 22:10 14:50, 17:35, 20:20, 21:15, 22:10 12:05, 14:50, 17:35, 20:20, 21:15 14:50, 17:35, 20:20, 21:15 12:05, 14:50, 17:35, 20:20, 21:15 14:50, 17:35, 20:20, 21:15
O Yeti!
10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10 10, 12 10, 12
Rodzina Addamsów
14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 12:15, 14:15 10, 14:15 10, 14:15
Salma w krainie dusz
10, 13:15, 15:35, 17:45 10, 12:30, 15:35, 17:45 10, 13:15, 15:35, 17:45 10, 12:30, 15:35, 17:45 10, 13:15, 15:35, 17:45 10, 12:30, 15:35, 17:45 10, 13:15, 15:35, 17:45
Ukryta gra
13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
Pokazy specjalne
9 listopada

10:30 Poranki – Basia 3

10 listopada

10:30 Poranki – Basia 3

11 listopada

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Ból i brzask

12 listopada 17:45 20 Lil Peep – Everybody’s Everything

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 3-9 lipca
repertuar
Repertuar kin – 2-8 kwietnia 2010
repertuar
Repertuar kin – 26 lutego – 4 marca 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*