repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 8 do 14 lipca 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Auta 2 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Auta 2 3D 11, 16, 18:30 11, 16, 18:30 11, 16, 18:30 11, 16, 18:30 11, 16, 18:30 11, 16, 18:30 11, 16, 18:30
Kac Vegas w Bangkoku 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Kung Fu Panda 2 3D 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15
Transformers 3 3D 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
8 9 10 11 12 13 14
Chico i Rita
15:50, 17:45 15:35, 18:15 15:35, 20 16, 17:45 17:45, 21:40 15:40, 20:05 16, 21:40
Kieł 21:40 16:15 14:35, 16:35 21:30 14:55 19:55 15
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
14:05, 17:30 13:50, 19:55 12:50, 18:10 17:40, 21:40 15:45, 21:45 14:20, 21:45 17:40, 21:45
Melancholia 19:15, 21:30 17:15, 21:35 17:15, 21:35 14, 19:25 15:25, 19:25 17:20, 21:40 13:40, 19:25
Męski Erotyk 20:05 14:45, 21:35 20:10 17:55 13:40, 18 13:20, 21:35 18
Nad Morzem 13:55, 17 12:30, 14:55 15:15 16:20 16:35 13, 16:45 13:40, 16:40
Nic do oclenia 13:50, 15:45 16:20, 19:40 16:15, 18:15 14:05, 19:35 19:40 13:45, 16:05 15:35, 19:40
W lepszym świecie 19:30, 21:35 12:40, 19:30, 21:40 13:30, 19:30, 21:40 19:30, 21:45 17:30, 19:35 18, 19:35 17:30, 19:35
Wtorek, po świętach 15:15, 18:20 13:10, 17:55 13:30, 21:45 14:20, 16:10 14, 21:35 15, 18:10 13:50, 21:35

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Auta 2
10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
Auta 2 3D 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30
Beat the World .Taniec to moc! 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Delfin Plum 11 11 11 11 11 11 11
Drzewo Życia 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15
Gnomeo i Julia 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D 0:01 z 14/15
Kac Vegas w Bangkoku 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30
Kod nieśmiertelności 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30
Kung Fu Panda 2 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18
Kung Fu Panda 2 3D 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16
Larry Crowne – Uśmiech losu 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Nic do oclenia 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Niebo nad Saharą 12:15, 16:30, 18:45, 21 12:15, 16:30, 18:45, 21 12:15, 16:30, 18:45, 21 12:15, 16:30, 18:45, 21 12:15, 16:30, 18:45, 21 12:15, 16:30, 18:45, 21 12:15, 16:30, 18:45, 21
Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach 3D 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15
Pożyczony narzeczony 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Rio 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Strefa X 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Super 8 12:40, 17:40, 20, 22:20 12:40, 17:40, 20, 22:20 12:40, 17:40, 20, 22:20 12:40, 17:40, 20, 22:20 12:40, 17:40, 20, 22:20 12:40, 17:40, 20, 22:20 12:40, 17:40, 20, 22:20
Transformers 3 3D 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
Uwikłanie 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
8 9 10 11 12 13 14
Kieł
17:30, 19 17:20, 21:10 17:30 17:30, 19
Melancholia 18:30, 20:50 19:10, 21:20 15:10, 20 18:30, 20:50
W lepszym świecie 16:30, 21 15:10, 19:10 20:20 16:30, 21
Pokazy Specjalne
9-10 lipca Targowa Film Street Festival
11 lipca 21:00 Dzikość serca (Polówka Textorial Park)
12 lipca 21:00 Bazyl. Człowiek z kulą w głowie (Polówka na Zdrowiu)
13 lipca 21:00 Tajemnica Brokeback Mountain (Polówka w Parku Julianowskim)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
8 lipca 21:00 Zapomniana melodia (Rynek Starego Miasta)
9 lipca Targowa Film Street Festival
15:00 Super 9 Stories
17:00 Wichry Kołymy
10 lipca 12:00 Niedzielne poranki dla najmłodszych
Targowa Film Street Festival
17:00 Rewers
12 lipca 12:00 Wakacje w Muzeum Kinematografii
Targowa Film Street Festival
17.00 17.00 BAL-CAN-CAN
13 lipca Targowa Film Street Festival
17:00 Pokaz etiud zagranicznych konkursu
14 lipca 12:00 Wakacje w Muzeum Kinematografii
21:00 Etiudy PWSFTviT: Młoda Szkoła (dziedziniec muzeum)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
10 lipca 11:00 Filmy z Anthony Hopkinsem: Bunt na Bounty
12 lipca 17:30 Literatura i Film: Tess
13 lipca 18:00 Turystyczny Klub Filmowy: Nepal
14 lipca 17:30 Niepokorne Biografie: Markiza Pomapdour. Królewska faworyta

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
8 lipca 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego: Gorzkie Gody
11 lipca 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego: Ojciec w podróży służbowej
13 lipca 16:30 Wielcy Malarze: John Constable

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w wakacje kino kineczynne

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D noc 14/15 o 0:01
Transformers 3 3D 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
8 9 10 11 12 13 14
Iniemamocni 13:10
, 15:20
11:10,
13:20
11:10,
13:20
13,
15:15
13,
15:15
13,
15:15
13,
15:15
Mapa dźwięków Tokio 16:10
, 20:30
16:20,
20:45
16:20,
20:45
16:10
, 20:30
16:10
, 20:30
16:10
, 20:30
16:10
, 20:30
Męski Erotyk 14:20,
18:50
13,
17:20,
21:15
13,
17:20,
21:15
14:50,
19:15
14:50,
19:15
14:50,
19:15
14:50,
19:15
Nad morzem
13 11:30 11:30 13:10 13:10 13:10 13:10
Nic do oclenia 17:30,
19:20
15:30,
 17:25,
19:20
15:30,
 17:25,
19:20
17:25

17:25

17:25

17:25

Rogate ranczo 13:20
, 14:45
11, 12:30 11, 12:30 13:20
, 14:45
13:20
, 14:45
13:20
, 14:45
13:20
, 14:45
Sala samobójców 18:10 14, 18:30 14, 18:30 18:10 18:10 18:10 18:10
Uwikłanie 16:30,
20:45
14:45,
19
14:45,
19
16:30,
20:50
16:30,
20:50
16:30,
20:50
16:30,
20:50
Wesele 19 19 19 19
Wtorek, po świętach 21:15 21:10 21:10 21 21 21 21

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
8 9 10 11 12 13 14
Auta 2
11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10
Auta 2 3D 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 12:30, 15:10, 17:50, 20:30
Beat the world. Taniec to moc! 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Gnomeo i Julia 3D 10:40, 12:45, 14:50 10:40, 12:45, 14:50 10:40, 12:45, 14:50 10:40, 12:45, 14:50 10:40, 12:45, 14:50 10:40, 12:45, 14:50 10:40, 12:45, 14:50
Hanna 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21, 23:30
Kac Vegas w Bangkoku 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40, 23:50
Kung Fu Panda 2 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Kung Fu Panda 2 3D 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15
Larry Crowne – uśmiech losu 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 14:15, 16:30, 18:40, 21:10 13:40,     16, 18:20, 20:45, 23:10
Piraci z karaibów: Na nieznanych wodach 3D 13:30, 16:20, 19:30 13:30, 16:20, 19:30 13:30, 16:20, 19:30 13:30, 16:20, 19:30 13:30, 16:20, 19:30 13:30, 16:20, 19:30 13:30, 16:20, 19:30, 22:30
Strefa X 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22 10:45, 15:15, 17:30, 19:40, 22
Super 8 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45, 22:10
Szybcy i Wściekli 5 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Transformers 3 3D 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 18, 20, 21:20, 23
Uwikłanie 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
X-Men: Pierwsza klasa 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50
Pokazy specjalne
9 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
10 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
13 lipca 12:00 Multibabykino: Larry Crowne
14/15 lipca 0:01 pokaz filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci 2

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
8 lipca 18:30 Jak zostać królem
20:15 Poznasz przystojnego bruneta
9 lipca 16:00 Śluby Panieńskie
17:45 Ludzie Boga
20:00 Jak zostać królem
10 lipca 16:00 Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
17:45 Poznasz przystojnego bruneta
19:30 Jak zostać królem

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 16-22 października
repertuar
Repertuar kin – 24-30 grudnia 2010
repertuar
Repertuar kin – 10-16 grudnia 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*