cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 8 do 14 czerwca 2018 r.



KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
8 czerwca 17:00 Historia na wyciągnięcie ręki, czyli podróż do świata wspomnień o zapomnianym kinie Iwanowo z Teofilowa.
9 czerwca Podwieczorek z animacją
14:00 Superagentka (Dubbing)
15:30 Duża ryba i begonia (Dubbing)
17:20 Książę i dybuk
18:50 Made in Italy
20:40 A może by tak trójkącik?
10 czerwca 14:00 Duża ryba i begonia (Dubbing)
15:50 A może by tak trójkącik?
17:30 Książę i dybuk
19:00 Made in Italy
20:50 120 uderzeń serca
11 czerwca 14:00 Superagentka (Dubbing)
15:30 Made in Italy
17:20 Duża ryba i begonia (Napisy)
19:10 A może by tak trójkącik?
20:50 120 uderzeń serca
12 czerwca 14:00 Duża ryba i begonia (Dubbing)
15:50 Superagentka (Dubbing)
17:20 120 uderzeń serca
19:50 A może by tak trójkącik?
21:30 Książę i dybuk
14 czerwca 14:30 Superagentka (Dubbing)
16:00 Duża ryba i begonia (Napisy)
17:50 A może by tak trójkącik?
19:30 Książe i dybuk
21:00 120 uderzeń serca

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
8 9 10 11 12 13 14
A może by tak trójkącik? 19:50 19:50, 21:10 19:50, 21:10 19:50, 21:10 17:45, 21:10 17:45, 21:10 17:45, 21:10
Bella i Sebastian 3 14:10 16 16 16:10 16:10 16:10 16:40
Czuwaj 18 18 11, 18 18 18 12:50, 18 18:35
Dziennik maszynisty 16 16 16 16 16 16 16
Made in Italy 15:20 15:20 14, 17:15 14, 17:15 14, 17:15 14, 17:15 14, 17:15
Mario 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Momo
19:45 12:20, 19:45 12:20, 19:45 14:35, 19:45 14:35, 19:45 14:35, 19:45 15, 20:20
Muzykanci 14, 17:45 14, 17:45 17:45 17:45 19:30 19:30 19:30
Paryż i dziewczyna 17:15 17:15 15:25 15:25 15:25 15:25 15:25
Pozycja obowiązkowa 16:15, 21:20 16:15, 21:20 16:15, 21:20 12:35, 16:15, 21:20 12:35, 16:15, 21:20 16:15, 21:20 13, 16:15, 22
Thelma 13:15, 19 13:15, 19 13:15, 19 13:15, 19 13:15, 19 13:15, 19 13:15, 19
Zimna wojna 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40 12:50, 14:30, 18:15, 20, 21:40
Pokazy specjalne
6-10 czerwca 12. Węgierska Wiosna Filmowa
10 czerwca 11:00 Niedziela Seniora
13 czerwca 12:50 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Avengers: wojna bez granic (dubbing) 10:50, 14, 17:10 10:50, 14, 17:10 10:50, 14, 17:10 10:50, 14, 17:10 10:50, 14, 17:10 10:50, 14, 17:10 10:50, 14, 17:10
Avengers: wojna bez granic (napisy) 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Bella i Sebastian 3 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40
Czuwaj 14:50, 18:50, 21 14:50, 18:50, 21 14:50, 18:50, 21 14:50, 18:50, 21 14:50, 18:50, 21 14:50, 18:50, 21 14:50, 18:50, 21
Deadpool 2 (dubbing)
10, 11:10, 13:40, 16:10 10, 11:10, 13:40, 16:10 10, 11:10, 13:40, 16:10 10, 11:10, 13:40, 16:10 10, 11:10, 13:40, 16:10 10, 11:10, 13:40, 16:10 10, 11:10, 13:40, 16:10
Deadpool 2 (napisy) 12:30, 15, 17:30, 18:40, 20, 21:10, 22:30 12:30, 15, 17:30, 18:40, 20, 21:10, 22:30 12:30, 15, 17:30, 18:40, 20, 21:10, 22:30 12:30, 15, 17:30, 18:40, 20, 21:10, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 21:10, 22:30 12:30, 15, 17:30, 18:40, 20, 21:10, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 21:10, 22:30
Futrzaki ruszają na ratunek 11:10, 13, 16 11:10, 13, 16 11:10, 13, 16 11:10, 13, 16 11:10, 13, 16 11:10, 13, 16 11:10, 13, 16
Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali 10 10 10 10 10 10 10
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (dubbing) 10, 12, 14:50, 17:40 10, 12, 14:50, 17:40 10, 12, 14:50, 17:40 10, 12, 14:50, 17:40 10, 12, 14:50, 17:40 10, 12, 14:50, 17:40 10, 12, 14:50, 17:40
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (napisy) 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie 3D (dubbing) 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Jurassic World: Upadłe Krolestwo (dubbing) 11:40, 17 11:40, 17 11:40, 17 11:40, 17 11:40, 17 11:40, 17 11:40, 17
Jurassic World: Upadłe Krolestwo (napisy) 14:20, 19:40, 22:20 14:20, 19:40, 22:20 14:20, 19:40, 22:20 14:20, 19:40, 22:20 14:20, 19:40, 22:20 14:20, 19:40, 22:20 14:20, 19:40, 22:20
Kaczki z gesiej paczki 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15
Momo 14, 17, 19, 21 14, 17, 19, 21 14, 17, 19, 21 14, 17, 19, 21 14, 17, 19, 21 14, 17, 19, 21 14, 17, 19, 21
Piotruś Królik 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Pozycja obowiązkowa 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 18:45, 22 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30
Prawdziwa historia 22 22 22 22 22 22 22
Przebudzenie dusz
18, 20:10, 22:20 18, 20:10, 22:20 18, 20:10, 22:20 18, 20:10, 22:20 18, 20:10, 22:20 18, 20:10, 22:20 18, 20:10, 22:20
Wyszczekani 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50
Zimna wojna 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Pokazy specjalne
12 czerwca 19:30 Unlimited – Ocean’s 8

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Jurassic World: Upadłe Krolestwo 3D 4DX (dubbing) 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20
Jurassic World: Upadłe Krolestwo 3D 4DX (napisy) 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40


CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Jurassic World: Upadłe Krolestwo 3D (napisy) 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
8 czerwca 18:00 Młodość
20:00 Serce Psa
9 czerwca 16:00 Komuna
18:00 Wyjście przez sklep z pamiątkami
20:00 Serce Miłości
10 czerwca 14:00 Młodość
16:00 Serce Miłości
12 czerwca 18:00 Komuna
13 czerwca 16:00 Serce Psa
18:00 Serce Miłości
14 czerwca 16:00 Młodość
18:00 Wyjście przez sklep z pamiątkami

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
8 9 10 11 12 13 14
Avengers: Wojna bez granic (napisy) 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Bella i Sebastian 3 11:15, 13:30, 15, 18:15 10, 11:15, 13:30, 15, 18:15 10, 13:30, 15, 18:15 10, 11:15, 13:30, 15, 18:15 9:45, 10:30, 14, 15, 18:15 10, 11:15, 13:30, 15, 18:15 9:30, 10:30, 13:30, 15, 18:15
Czuwaj 18:45, 21:30 18:45, 21:30 18:45, 21:30 18:45, 21:30 18:45, 21:30 18:45, 21:30 18:45, 21:30
Deadpool 2 (dubbing)
16:45, 20:15 16:45, 20:15 16:45, 20:15 16:45, 20:15 16:45, 20:15 16:45, 20:15 16:45, 20:15
Futrzaki ruszają na ratunek 17:15 10, 17:15 10, 17:15 10, 17:15 10, 17:15 10, 17:15 10, 17:15
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (dubbing) 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (napisy) 14:30, 20:30 14:30, 20:30 14:30, 20:30 14:30, 20:30 14:30, 20:30 14:30, 20:30 14:30, 20:30
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie 3D (dubbing) 10:45, 13:45 10:45, 13:45 10:45, 13:45 10:45, 13:45 10:45, 13:45 10:45, 13:45 10:45, 13:45
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie 3D (napisy) 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Jurassic World: Upadłe królestwo (dubbing) 10:15, 13:15, 19 10:15, 13:15, 19 10:15, 13:15, 19 10:15, 13:15, 19 10:15, 13:15, 19 10:15, 13:15, 19 10:15, 13:15, 19
Jurassic World: Upadłe królestwo (napisy) 12:30, 16:15, 18, 20, 21:45 12:30, 16:15, 18, 20, 21:45 12:30, 16:15, 18, 20, 21:45 12:30, 16:15, 18, 20, 21:45 12:30, 16:15, 18, 20, 21:45 11:30, 16:15, 17, 21:30, 22 12:30, 16:15, 18, 20, 21:45
Jurassic World: Upadłe królestwo 3D (dubbing) 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 11, 14, 17 12:15, 15 11, 14, 17
Jurassic World: Upadłe królestwo 3D (napisy) 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 21 14:15, 20 15:15, 21
Kaczki z gęsiej paczki 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Pozycja obowiązkowa 13 13 13 13 12:15 13
Przebudzenie dusz 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Wyszczekani 10:30, 12:45, 16, 19:15 10:30, 12:45, 16, 19:15 10:30, 12:45, 16, 19:15 10:30, 12:45, 16, 19:15 10, 13, 16, 19:15 10:30, 12:45, 16, 19:15 12:45, 16, 19:15
Zimna wojna 12, 14:15, 16:30, 18:30, 20:45 12, 14:15, 16:30, 18:30, 20:45 12, 14:15, 16:30, 18:30, 20:45 12, 14:15, 16:30, 18:30, 20:45 11:45, 14:30, 16:30, 18:30, 20:45 12, 14:15, 16:30, 18:30, 20:45 12, 14:15, 16:30, 18:30, 20:45
Pokazy specjalne
8 czerwca 10:00 Kino na Temat – O czym szumi las
10:00 Kino na Temat – Cudowny chłopak
19 czerwca 10:30 Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele cz.1
13 czerwca 18:30 Kino Kobiet – Ocean’s 8
14 czerwca 10:00 Kino na Temat – Najlepszy
13:00 18:00 Kultura Dostępna – Beksińscy. Album wideofoniczny

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
8 czerwca 16:00 Muzykanci
18:00 Zimna wojna
19:40 Zimna wojna
9 czerwca 16:00 The Best Of O!PLA 2018
18:00 Zimna wojna
19:40 Zimna wojna
10 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Cuda wianki
15:00 Zimna wojna
16:45 Muzykanci
18:40 Zimna wojna
11 czerwca Akademia Polskiego Filmu Malarstwo w filmach Wajdy
17:00 Wykład dr. Krzysztofa Cichonia
Tatarak
12 czerwca 17:00 Czy koń wie że wygrał… +  Spotkanie z Danielem Szczechurą
18:00 Zimna wojna
19:40 Zimna wojna
13 czerwca 18:00 Zimna wojna
19:40 Zimna wojna
14 czerwca Promocja książki Od Munka do Maślony
17:00 Spotkanie z autorką Barbarą Hollender oraz reżyserem Pawłem Maśloną
Atak paniki
20:00 Zimna wojna

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
8 9 10 11 12 13 14
Fryzjerka 16:15 18 (Psychologiczna Akademia Filmowa)
LGBT Film Festival 18 PrEP 2017 – koniec epdemii AIDS
Na mlecznej drodze
18:30 18:30 18:30 16
Seans Biograficzny 14:45 (Edith i Marcel) 18 (Edith i Marcel)
Seans Turystyczny 16:30 (Wyspy Kanaryjskie) 16 (Wyspy Zielonego Przylądka) 16 (Wyspy Greckie – Kreta)
Słynne Musicale: Miłość nigdy nie umiera
16 18:30

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
8 9 10 11 12 13 14
Bóg nie umarł: światło w ciemności 18 16:30 19:30 17 19:30 17 19:30
Nasze Najlepsze Wesele
15:30 19 17 19:15 17 19:15 17
Pokazy specjalne
8 czerwca 20:00 Strach Ma Wielkie Oczy w Szpulce: Głowa do wycierania
9 czerwca 12:00 Arcydzieła Światowych Oper i Baletów – Śpiąca Królewna

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
8 czerwca 18:00 Party

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
8 czerwca 19:00 Jeannette. Dzieciństwo Joanny D’Arc

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
8 9 10 11 12 13 14
Avengers: wojna bez granic (dubbing) 9:15, 10:50 15:25 15:25 10:55 10:55 10:55 11:15
Avengers: wojna bez granic (napisy) 21:35 21:35 21:35 21:35 21:35
Belle i Sebastian 3 9:50, 12:10 10:05, 12:10 10:05, 12:10 10:05, 12:10 10:05, 12:10 10:05, 12:10 10:30, 12:35
Czuwaj 16:35, 21 16:35, 21 16:35, 21 16:35, 21 16:35, 21 16:35, 21 16:20, 20:55
Deadpool 2 (napisy) 12:55, 15:30, 18:05, 20:40 12:55, 15:30, 18:05, 20:40 12:55, 15:30, 18:05, 20:40 12:55, 15:30, 18:05, 20:40 12:55, 15:30, 18:05, 20:40 12:55, 15:30, 18:05, 20:40 12:55, 15:30, 18:05, 20:40
Futrzaki ruszają na ratunek 9:30 10:05 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Han Solo. Gwiezdne Wojny – historie (dubbing) 10, 14:25, 17:15 10, 14:20, 17:10 10, 14:10, 17:30 14:20, 17:10 10, 14:20, 17:10 10, 14:20, 17:10 10, 14:20, 17:10
Han Solo. Gwiezdne Wojny – historie (napisy) 11:35, 20:05 11:30, 20 11:20, 20 11:30, 20 11:30, 20 11:30, 20 11:30, 20
Jurassic World: Upadłe królestwo (dubbing) 11, 12, 17:30 12, 13:45, 17:30 12, 13:45, 17:30 12, 13:45, 17:30 12, 13:45, 17:30 12, 13:45, 17:30 12, 13:45, 17:30
Jurassic World: Upadłe królestwo (napisy) 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15, 22 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15, 22 10, 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15, 22 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15 14:45, 18:30, 19:15, 20:15, 21:15, 22
Jurassic World: Upadłe królestwo 3D (dubbing) 13:45 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30
Jurassic World: Upadłe królestwo 3D (napisy) 22 22 22
Kaczki z gęsiej paczki 9:30, 11:35, 13:45 11:55, 13:15 11:05, 13:15 13:45 11:35, 13:45 10:30, 13:45 11:35, 13:45
Momo 14, 19:50 14:05, 19:50 14:05, 20:20 14, 19:50 14, 19:50 14, 19:50 14:20, 19:20
Nasze najlepsze wesele 15:55 10:45 15:55 15:55 15:55
Piotruś Królik 11:05 11:05 11:05 11:05 11:05 11:05
Pozycja obowiązkowa 16:05, 18:40 16:05, 18:40 14:15, 18:40 16:05, 18:40 16:05, 18:40 16:05, 18:40 14:40, 17
Przebudzenie dusz 14:15, 17:35, 20:55 14:15, 17:35, 20:55 16:05, 20:55 14:15, 17:35, 20:55 14:15, 17:35, 20:55 14:15, 17:35, 20:55 16:15, 21:20
Wyszczekani 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 17, 18:45 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 18:45 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 18:45 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 18:45 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 18:45 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 18:45 10, 10:50, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45
Zimna wojna 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 20:30, 21:50 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 20:30, 21:50 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 20:30, 21:35 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 20:30, 21:50 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 20:30, 21:50 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 20:30, 21:50 13, 13:15, 15:20, 17:25, 18:25, 19:30, 19:30, 20:30, 21:35
Pokazy specjalne
9 czerwca 10:30 Poranki – Psi Patrol
10 czerwca 10:30 Poranki – Basia
12:00 Poranki – Psi Patrol
4 czerwca 18:00 Wystawa Na Ekranie: David Hockney
7 czerwca 19:00 National Theatre Live: Kotka na gorącym blaszanym dachu

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl OFF PIotrkowska, wstęp wolny
8 czerwca 21:00 Zombie SS
9 czerwca 21:00 Body/Ciało
10 czerwca 21:00 Złe mamuśki
13 czerwca 21:00 Paterson
14 czerwca 21:00 Nie jestem twoim murzynem


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
8 czerwca 18:00 Niemiłość
20:00 The Square
9 czerwca 16:00 Do zakochania jeden krok
18:00 Niemiłość
20:00 Zwariować ze szczęścia
10 czerwca 16:00 Maria Callas
18:00 Kedi- sekretne życie kotów
19:30 Niemiłość

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych


Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 19-25 lutego
repertuar
Repertuar kin – 20-26 sierpnia 2010
repertuar
Repertuar kin – 25-31 maja 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*