cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 września 2018 r.


POLÓWKA
www.polówka.com – wstęp wolny
7 września 21:00 Podróż na sto stóp (przy Stawach Stefańskiego)
8 września 21:00 Psy (przy Stawach Stefańskiego)
9 września 21:00 Lejdis (przy Wodnym Raju)
13 września 21:00 Małżeńskie porachunki (przy Stawach Stefańskiego)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
8 września Festiwal objazdowy WATCH DOCS 2018 (Wstęp bezpłatny)
14:00 Ryzyko
15:40 Leninopad
15:55 Walka
16:40 Lato
9 września 12:50 Gotti
14:40 Lato
Festiwal objazdowy WATCH DOCS 2018 (Wstęp bezpłatny)
17:00 Zostaw Ją
17:30 Puszcza Białowieska. Jesteśmy
19:00 Syryjscy zaginieni. Sprawa Asada
20:30 LA 92
10 września 16:00 Nigdy cię tu nie było
17:40 Człowiek delfin
19:10 Lato
21:30 Gotti
11 września 15:00 Gotti
16:50 Lato
19:10 Nigdy cię tu nie było
20:50 Człowiek delfin
13 września 16:00 Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach
17:50 Gotti
19:40 Lato
22:00 Republika. Narodziny legendy

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
7 8 9 10 11 12 13
Czarne bractwo. BlacKkKlansman 19
Dywizjon 303. Historia prawdziwa 19, 21:15 12:45, 16:45, 21:20 13, 19:15, 21:30 17:15, 21:15 19, 21:15 16:50, 19 17:30, 21:30
Fokstrot
19:20 19:20 19:20 21:20 21:20 19:20 19:20
Gotti
21:10 15:15, 19:15 15:15, 19:15 15, 19:15 15, 19:15 15:15, 19:15 17:15, 21:20
Księgarnia z marzeniami 14:50, 16:50 15:10 15:10, 17 17:10 16:50, 17:10 14:40, 17:10 15:10
Lato
18:50 12:50, 21:10 12:50, 21:10 21:10 21:10 21:10 21:15
Letnia szkoła życia 16:45, 17:15 17:10 17:10 15:10 15:10 15:10 19:15
Najlepsze Polskie 30 – zestaw III
19:30 19:45
Obietnica poranka
21:20 13, 21:20 13, 21:20 19 19 21:20 15
Zama 15:15 17:15 17 17 17:15 17:15 17
Zimna wojna 15:10 15 15:15 15:20 15:10 21:15 15:45
Pokazy specjalne
9 września 12:50 Niedziela Seniora
12 września 14:40 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
303: Bitwa o Anglię
10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20 10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20 10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20 10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20 10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20 10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20 10:20, 14:20, 16:40, 19, 21:20
Ant-Man i Osa (dubbing)
12, 16:50 12, 16:50 12, 16:50 12, 16:50 12, 16:50 12, 16:50 12, 16:50
Bajecznie bogaci Azjaci
11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10
Bez litości 2
10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21
Biały kieł
10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Czarne bractwo: BlacKkKlansman
20:10 20:10
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20
Iniemamocni 2
11:50, 14:30, 17:10 11:50, 14:30, 17:10 11:50, 14:30, 17:10 11:50, 14:30, 17:10 11:50, 14:30, 17:10 11:50, 14:30, 17:10 11, 13:40, 16:20
Jak zostać czarodziejem 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50
Juliusz
20 19:50 19:50
Krzysiu, gdzie jesteś?
10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30
Książę Czaruś
10:20, 12:20, 15 10:20, 12:20, 15 10:20, 12:20, 15 10:20, 12:20, 15 10:20, 12:20, 15 10:20, 12:20, 15 10:20, 12:20, 15
Mamma Mia: Here we go again!
16, 18:30 16, 20:40 16, 20:40 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21
Mission Impossible – Fallout 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Młodzi Tytani: Akcja. Film
11:40, 13:50 11:40, 13:50 11:40, 13:50 11:40, 13:50 11:40, 13:50 11:40, 13:50 11:40, 13:50
Mroczne umysły (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Mroczne umysły (napisy)
22:20 22:30 22:30 22 22:20 22
Pod ciemnymi gwiazdami 12:40, 22:30 12:40, 21:50 12:40, 21:50 12:40, 21:50 12:40, 21:50 12:40, 21:50 12:40, 21:50
Rodziny się nie wybiera 22:20 22:20 22:20 22:30 22:30 22:30 22:30
Slender Man
19:50 18:30 18:30 19:50, 22:20 22:20 19:50, 22:20 22:20
Też go kocham 11:10, 21 11:10, 22 11:10, 22 11:10, 20:10 11:10, 20:10 11:10, 20:10 11:10, 20:10
The Meg
15, 17:30, 20 15, 17:30, 20 15, 17:30, 20 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30
Zakonnica
12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50
Żona
10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 10, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10
Pokazy specjalne
7 września
22:00 Maraton Horrorów
13 września
19:30 Ladies Night: Juliusz

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Bez litości 2 4DX
11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30
Zakonnica 4DX 14:20, 19:10, 21:20 14:20, 19:10, 21:20 14:20, 19:10, 21:20 14:20, 19:10, 21:20 14:20, 19:10, 21:20 14:20, 19:10, 21:20 14:20, 19:10, 21:20

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
The Meg 3D IMAX
11 11 11 11 11 11 11
Zakonnica IMAX
13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
7 września 19:30 Otwarcie Festiwalu WATCH DOCS
19:45 Cichy front
8 września Festiwal WATCH DOCS
18:00 Detektywi Prawdy
Anja Reiss / Niemcy 2017, 86 min
20:30 Cykl „Odpady”.
Odpady nr 1: Pieniądze
Jan Ijäs / Finlandia, Zimbabwe 2017, 17 min
Odpady nr 2: Wraki
Jan Ijäs / Finlandia, Włochy 2016, 10 min
Odpady nr 3: Bum
Jan Ijäs / Finlandia 2017, 17 min
Odpady nr 4: Dwie wyspy
Jan Ijäs / Finlandia 2013, 6 min
Odpady nr 5: Tratwa Meduzy
Jan Ijäs / Finlandia 2017, 18 min
9 września Festiwal WATCH DOCS
15:00 Strażnicy Ziemi

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
7 8 9 10 11 12 13
303. Bitwa o Anglię
10:45, 15 10:45, 15, 20 10:45, 15, 20 10:45, 15, 20 10:45, 15 10:45, 15, 20 10:45, 15, 20
Bajecznie bogaci Azjaci
13:15, 18:15, 21 13:15, 18:15, 21 13:15, 18:15, 21 13:15, 18:15, 21 13:15, 18:15, 21 13:15, 18:15, 21 13:15, 18:15, 21
Bez litości 2
10:30, 17, 19:45, 21:30 10:30, 17, 19:45, 21:30 10:30, 17, 19:45, 21:30 10:30, 17, 19:45, 21:30 10:30, 17, 19:45, 21:30 10:30, 17, 19:45, 21:30 10:30, 17, 19:45, 21:30
Biały kieł
11, 13, 15:15, 17:15 11, 13, 15:15, 17:15 11, 13, 15:15, 17:15 11, 13, 15:15, 17:15 11, 13, 15:15, 17:15 11, 13, 15:15, 17:15 11, 13, 15:15, 17:15
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:30 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45
Juliusz
20 17:30 17:30 19:15
Krzysiu, gdzie jesteś?
10:15, 12:45, 15:30, 17:45 10:15, 12:45, 15:30, 17:45 10:15, 12:45, 15:30, 17:45 10:15, 12:45, 15:30, 17:45 10:15, 12:45, 15:30, 17:45 10:15, 12:45, 15:30, 17:45 10:15, 12:45, 15:30
Mamma Mia! Here We Go Again 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Meg
11:30, 17:30, 21:15 11:30, 20:30 11:30, 20:30 11:30, 17:30, 20:30 11:30, 17:30, 20:30 11:30, 17:30, 20:30 11:30, 17:30, 20:30
Mission: Impossible – Fallout
12 12 12 12 12 12
Młodzi Tytani: Akcja! 10, 16 10, 16 10, 16 10, 16 10, 16 10, 16 10, 16
Rozpruci na śmierć
19:15, 22:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15 20, 22:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15
Szpieg, który mnie rzucił 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Zakonnica 12:15, 14:30, 16:45, 19, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15
Zakonnica ATMOS
11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Żona
16:30, 18:45, 21 16:30, 18:45, 21 16:30, 18:45, 21 16:30, 18:45, 21 16:30, 18:45, 21 16:30, 18:45, 21 16:30, 18:45, 21
Pokazy specjalne
7 września 22:30 Maraton Horrorów z Zakonnicą
2 września 10:30 Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele cz. 3
5 września 18:30 Kino Konesera – Nieposłuszne
13 września 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Twój Vincent

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
7 września 16:00 Księgarnia z marzeniami
17:50 Fokstrot
20:00 303. Bitwa o Anglię
8 września Europejskie Dni Dziedzictwa 2018
12:00 TuNiepodległa Stacja ANIMACJA!
16:00 Księgarnia z marzeniami
18:00 Narodowe Czytanie: Przedwiośnie
9 września 12:00 Mały Kinematograf: Dzieci lubię nie tylko misie
Europejskie Dni Dziedzictwa 2018
15:00 Marszałek Piłsudski na ekranie
16:30 303. Bitwa o Anglię
18:30 Fokstrot
11 września 17:00 Zimna wojna
18:40 Fokstrot
12 września 17:00 303. Bitwa o Anglię
19:00 Lato
13 września 18:00 Jak Pies z kotem + spotkanie z Januszem Kondratiukiem

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Filmy z Ritą Hayworth 18 (Dama z Szanghaju) 16:30 (Dama z Szanghaju)
Kino Radzieckie 18:30 (Wesoły Jarmark) 14:15 (Wesoły Jarmark)
Kobiety Świata 16:45 (Monologi Waginy) 18:30 (Viviane Chce Się Rozwieść)
Niezwykłe Chiny 17:15 (Część Środkowa) 15:45 (Część Środkowa)
Sensacyjny Belmondo 18:30 (Strach Nad Miastem) 16 (Strach Nad Miastem)
Seans Biograficzny 14:30 (Violette) 18:30 (Violette)
Seans Turystyczny 14:30 (Kalifornia) 18:30 (Kalifornia)
W 80 Skarbów Dookoła Świata 16:30 (Od Bośni do Francji) 17 (Od Bośni do Francji)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Mamma Mia: Here we go again! 19 19:30 17 16:30 19 16:30 19
Nieposłuszne
16:30 17 19:30 19 16:30 19 16:30

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
7 8 9 10 11 12 13
303. Bitwa o Anglię
14:30, 20:50, 23:15 14:20, 20:55 13:25, 20:55 14:15, 20:50 14:30, 20:50 14:30, 20:50 14:30, 20:50
Ant-Man i Osa (dubbing)
11:55 10 11:40 11:55 11:55 11:55
Bajecznie bogaci Azjaci
11:40, 18:50 11:40, 19 11:20, 21:20 10:50, 18:45 11:40, 18:50 11:40, 18:50 11, 21:35
Bez litości 2
12:25, 20, 22:35 19:45, 21:35, 22:15 19:40, 21:35 12:25, 20, 21:35 12:25, 20, 21:35 20, 21:35 12:25, 20:30
Biały kieł
11:50, 13:55, 16:15, 18 11:50, 13:55, 16, 18:05 11:20, 13:25, 15:30, 17:35 11:50, 13:55, 16:15, 18 11:50, 13:55, 16:15, 18 11:50, 13:55, 16:15, 18 11:50, 13:55, 16:15, 18:10
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
10, 13:55, 15, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40, 22:55 11:40, 13:55, 15, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40, 22:20 11:10, 13:55, 15, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40 11:15, 13:55, 15, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40 10, 13:55, 15, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40 10, 13:30, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40 10, 13:30, 15, 16:10, 17:15, 18:25, 19:30, 20:40
Iniemamocni 2
11:30, 14:15, 17:20 10:45, 14:25, 17:05 10:35, 13:15, 16 11:30, 14:15, 17:20 11:30, 14:15, 17:20 11:30, 14:15, 17:20 11:30, 14:15, 17:20
Juliusz
20:10 18:40
Krzysiu, gdzie jesteś? 11, 13:20, 15:40, 18:20 10:30, 12:50, 15:10, 17:30 10:30, 12:50, 15:10, 17:30 11, 13:20, 15:40, 18:20 11, 13:20, 15:40, 18:20 11, 13:20, 15:40, 18:20 11, 13:20, 15:40, 18:20
Mamma Mia! Here We Go Again
16:20, 20:10 13:25, 19:50 13:25, 19:50 15:30, 20:10 16:20, 20:10 16:20, 20:10 15:40, 20
Mission Impossible – Fallout
21:05 15:55 15:55 21:20 21:05 21:05 21:05
Młodzi Tytani: Akcja! Film
10:20 10:50 10:30 10:20 10:20 10:20 10:20
12:55, 16:45, 18:50Patryk
10:10, 11, 13:10 11:10, 13:20 11:10, 13:20 10:10, 11, 13:10 10:10, 11, 13:10 10:10, 11, 13:10 10:10, 11, 13:10
Rozpruci na śmierć
11:25 11:15 11:15 11:25 11:25 11:25 11:25
Sicario 2: Soldado
13:35 13:20 13:20 13:35 13:35 13:35 13:35
The Meg
21:25, 22:40 21:35 21:05 21:50 21:25 21:25 20:15
Zakonnica
12:35, 14:50, 16, 17:05, 18:15, 19:20, 20:30, 22:45 12:35, 14:50, 16, 17:05, 18:15, 19:20, 20:30, 21:45, 22:20 12:25, 14:40, 16, 17:05, 18:15, 19:20, 20:30, 21:45
Zimna wojna
14:15, 16:55, 19 12:55, 16:45, 18:50 11:20, 15:55, 19 13:25, 16:40, 19:45 14:15, 16:55, 19 14:15, 16:55, 19 13:35, 16:55, 19
Żona 15:20, 17:35, 19:50 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20 15:20, 17:35, 19:50 15:20, 17:35, 19:50 15:20, 17:35, 19:50 15:20, 17:35, 19:50
Pokazy specjalne
8 września 10:00 12:15 Festiwal Księżniczek: Vaiana: skarb oceanu
9 września 10:00 12:15 Festiwal Księżniczek: Vaiana: skarb oceanu
18:00 Balet Bolszoj 2017-18 – Romeo i Julia
10 września 18:00 Wystawa Art Beats – Hitler kontra Picasso i reszta
12 września 10:00 Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
13:00 NSR DSK – Visitors
13 września 10:00 Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
18:00 Met Opera – Turandot

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
7 września 18:30 Cicha noc
20:00 Niemiłość
8 września 16:30 Twój Vincent
18:00 W ułamku sekundy
19:45 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
9 września 16:00 Cicha noc
17:30 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
19:15 Niemiłość
11 września 18:00 Twój Vincent
19:30 W ułamku sekundy
12 września 18:00 Niemiłość
20:00 Cicha noc
13 września 18:00 Cicha noc
19:30 Twój Vincent

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Letnie Pokazy filmowe na Bałutach
Obok komendy – Drewnowska / Lutomierska, plener – za darmo
31 sierpnia 21:00 Ziemia Obiecana
1 września 21:00 Marsjanin

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 26 sierpnia – 1 września 2011
cinema111
Repertuar kin – 26 grudnia 2014 – 1 stycznia 2015
cinema111
Repertuar kin – 17-23 marca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*