repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 września 2012 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Abraham Lioncoln: Łowca wampirów 3D 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Madagaskar 3 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30
Madagaskar 3 3D 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Merida Waleczna 11:15, 15:15 11:15, 15:15 11:15, 15:15 11:15, 15:15 11:15, 15:15 11:15, 15:15 11:15, 15:15
Merida Waleczna 3D 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Niezniszczalni 2 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45
Pamięć absolutna 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
7 8 9 10 11 12 13
Akacje 13:45 13 15 13:45, 20 21:45 15:45 13:45
Alpy 13:15 14:30 16:30 13 21:40 14 13
Hotel Marigold 15:15, 19:45 13, 17:20 15, 21:35 15:25, 17:45 15:30, 17:45 15:30, 21:45 15:30, 17:45
Misiaczek 16:35, 18:15, 20 13:35, 15:20, 18:15, 21:30 12:20, 16:10, 20:15, 21:50 14:45, 16:20, 18, 20 15:35, 18:15, 20 16:25, 18, 19:45 14:45, 16:20, 18, 20
Pina 14:30 22 12:35
Raj: Miłość 15:30, 17:45, 20 17, 19:15, 21:20 12:45, 14, 17:45, 19:50 17:45, 19:45, 21:45 14:10, 17:20, 19:30 14:30, 17:20, 19:30, 21:40 17:40, 19:45, 21:50
Siostra twojej siostry 16:20, 18, 21:50 15, 16:40, 20:20 14:30, 16:15, 20 16:30, 20:20, 22 16, 19:45, 21:30 16:45, 18:30, 20:10 16, 19:45, 21:30
W pół drogi 21:45 16:45 18:15 15:30 16:15 21:30 15:30
Yuma 12:30 11 21:45 12:30 13:50 13:50
Zakochani w Rzymie 13:15, 17:35, 19:45, 22 11, 13, 15:15, 18:20, 19:40, 21:45 13, 17:15, 18, 19:20 13:20, 14:30, 18:15, 21:50 13:30, 17:40, 20, 22 13:30, 17:45, 19:45, 21:50 13:30, 17:40, 20, 22
Żniwa 22:10 12 22 21:50 14 14:45 21:50
Pokazy specjalne
6-7 września 9. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja
12 września 13:30 Środa Seniora: Trójpak filmowy

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Dziedzictwo Bourne’a 14, 19:15, 22 14, 19:15, 22 14, 19:15, 22 14, 19:15, 22 14, 19:15, 22 14, 19:15, 22 14, 19:15, 22
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 3D 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15
Epoka Lodowcowa 4 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Epoka Lodowcowa 4 3D 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16
Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30 10:30, 22:30
Madagaskar 3 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 11, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50
Madagaskar 3 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Magic Mike 22 22 22 22 22 22 22
Merida Waleczna 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45
Merida Waleczna 3D 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15
Mroczny Rycerz powstaje 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15
Niezniszczalni 2 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Odwróceni Zakochani 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Pamięć Absolutna 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30
Prometeusz 12 12 12 12 12 12 12
Prometeusz 3D 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Siostra Twojej Siostry 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30
Spadaj Tato 11:30, 16:45, 20:45 11:30, 16:45, 20:45 11:30, 16:45, 20:45 11:30, 16:45, 20:45 11:30, 16:45, 20:45 11:30, 16:45, 20:45 11:30, 16:45, 20:45
Ted 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20
Yuma 12:30, 18:30, 21 12:30, 18:30, 21 12:30, 18:30, 21 12:30, 18:30, 21 12:30, 18:30, 21 12:30, 18:30, 21 12:30, 18:30, 21
Zakochani w Rzymie 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Pokazy specjalne
13 września 19:30 Ladies Night: Dwoje do poprawki

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
7 8 9 10 11 12 13
Alpy 17:40 18:40 20:50 20:50 20:50 20:50 17:10
Kobieta w czerni 17:20 17:10 17
Misiaczek 19:20 17 19:10 19:10 17 17
Musimy porozmawiać o Kevinie 21 20:50 17:10 17:10 18:50 18:50 20:40
Raj: Miłość 21:10 20:30 17 17 18:40 18:40 20:30
Wstyd 19:10 19 19:10 19:10 21 21 18:50
Żniwa 21 21 17:10 17:10 18:50

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
7 września 17:30 Do widzenia, do jutra…
19:00 Jutro premiera
8 września 17:30 Dwa żebra Adama
19:00 Jowita
9 września 12:00 Janusz Korczak w Małym Kinematografie
15:00 Biały smok
17:00 Trzeba zabić tę miłość
18:40 Mniejsze niebo
11 września 18:00 Potem nastąpi cisza
12 września 18:00 Mniejsze zło

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
9 września 11:00 Marta i wielbiciele
12 września 17:00 Turystyczny Klub Filmowy: Parki Narodowe USA cz. 2
13 września 17:00 Operetki Johanna Straussa: Zemsta nietoperza

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
7 września 15:30 Tej nocy będziesz mój
17:30 Angele i Tony
19:30 Pod prąd
8 września 15:30 Tej nocy będziesz mój
17:30 Angele i Tony
19:30 Pod prąd
9 września 15:15 Pod prąd
17:30 Tej nocy będziesz mój
19:30 Angele i Tony
10 września 13:00 Angele i Tony
15:15 Tej nocy będziesz mój
17:15 Pod prąd
19:30 Turystyczny Klub Filmowy: Parki Narodowe USA cz. 2
11 września 15:15 Pod prąd
17:00 Tej nocy będziesz mój
19:30 Angele i Tony
12 września 13:00 Pod prąd
15:15 ANgele i Tony
19:30 Tej nocy będziesz mój
13 września 13:30 Angele i Tony
15:30 Tej nocy będziesz mój
19:00 Pod prąd

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
remont od 24 sierpnia do 5 października

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Dzikie z natury 3D 10:30
Hubble 3D 10:30
Pamięć absolutna 3D 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
7 8 9 10 11 12 13
zmiana właściciela

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
7 8 9 10 11 12 13
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D 20 20 20 20 21:50 20 20
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 9:20, 12:15, 16:15 9:20, 12:15, 16:15 9:20, 12:15, 16:15 9:20, 12:15, 16:15 9:20, 12:15, 16:15 9:20, 12:15, 16:15 9:20, 12:15, 16:15
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 3D 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15
Epoka Lodowcowa 4 9:10 9:10 9:10 9:10 9:10 9:10 9:10
Epoka Lodowcowa 4 3D 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości 9:30, 14:45, 21:15 13:50, 21:15 14:45, 21:15 9:30, 14:45, 21:15 9:30, 14:45, 21:15 9:30, 14:45, 21:15 9:30, 14:45, 21:15
Madagaskar 3 11:10, 12:10, 15:30 11:10, 12:10, 15:30 11:10, 12:10, 15:30 11:10, 12:10, 15:30 11:10, 12:10, 15:30 11:10, 15:30 11:10, 12:10, 15:30
Madagaskar 3 3D 9, 13:20, 17:40 9, 13:20, 17:40 9, 13:20, 17:40 9, 13:20, 17:40 9, 13:20, 17:40 9, 13:20, 17:40 9, 13:20, 17:40
Merida Waleczna 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30 11:40, 16:30
Merida Waleczna 3D 9:15, 14, 18:50 9:15, 14, 18:50 9:15, 14, 18:50 9:15, 14, 18:50 9:15, 14, 18:50 9:15, 14, 18:50 9:15, 14, 18:50
Mroczny Rycerz powstaje 19:45 16:20 19:45 19:45 19:45 19:45
Niezniszczalni 2 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:50 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:50 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:50 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:50 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:45 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:50 12:20, 14:50, 17, 19:30, 21:50
Odwróceni zakochani 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:50 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:15 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:50 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:50 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:50 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:50 10:50, 13:20, 15:45, 18:20, 20:50
Pamięć absolutna 10:40, 13:15, 15:50, 18:30, 21:10 10:20, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:40, 13:15, 15:50, 18:30, 21:10 10:40, 13:15, 15:50, 18:30, 21:10 10:40, 13:15, 15:50, 18:30, 21:10 10:40, 13:15, 15:50, 18:30, 21:10 10:40, 13:15, 15:50, 18:30, 21:10
Spadaj tato 12, 17:15, 20:15 19:45, 22:15 17:15, 20:15 12, 17:15, 20:15 12, 17:15, 19:45 17:15, 20:15 12, 17:15, 20:15
Step Up 4 Revolution 3D 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Ted 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30
Yuma 14:30, 19:15, 21:45 14:30, 19:15, 21:45 14:30, 19:15, 21:45 14:30, 19:15, 21:45 14:30, 19:15, 22:15 19:15, 21:45 14:30, 19:15, 21:45
Zakochani w Rzymie 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 19, 21:30
Pokazy specjalne
8 września 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
21:00 Walka Bokserska: Adamek – Walker
9 września 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
11 września 20:00 Wieczór Na Obcasach: Wieczór Panieński
12 września 12:00 Multibabykino: Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
7 września 18:45 Baby są jakieś inne
20:15 Sponsoring
8 września 15:30 O północy w Paryżu
17:00 Rzeź
18:20 Zapiski z Toskanii
20:15 Wstyd
9 września 15:30 Jak zostać królem
17:15 Zapiski z Toskanii
19:15 Żelazna dama
11 września 18:00 Zapiski z Toskanii
19:45 O północy w Paryżuin
12 września 18:00 Żelazna dama
19:45 Wstyd
13 września 18:00 Zapiski z Toskanii
19:45 Rzeź

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 10-16 lutego 2012
cinema111
Repertuar kin – 10-16 października 2014
cinema111
Repertuar kin – 9-15 czerwca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*