repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 stycznia 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Megamocny 3D 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 13:30, 15:45, 18, 20:15 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15
Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu 14 9, 14 9, 14 9, 14 9, 14 9, 14 9, 14
Weekend 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
7 8 9 10 11 12 13
David chce odlecieć
13:50, 16:20, 19:40 13, 18:15, 21:40 13:45, 17:30, 21:15 16:35, 17:35 13:45, 20 17:30, 21:45 17:50, 19:05
Królestwo zwierząt 17:40 16:15 12:20, 19:15 13:50 18:05 19:15 17
Mamut 18
Mr Nobody 15:35, 21:20 15:30 13:45, 19:10 15:40, 21:45 17:20 14:10 20:45
Muzyka 14:25, 18:05 14:45 17:15 13:45, 18:10 14:10, 15:25 14:30, 18:10 19:40
Prosta historia o miłości 16:15 14:50 14:20 13:10, 21:40 14:20, 21:15
Soul Kitchen 18, 20, 21:45 13:40, 18:15, 20:10, 21:50 12, 15:30, 16:15, 19:35, 21:20 18:15, 20, 21:40 16:15, 19:40, 21:25 16:25, 18:15, 20, 21:40 15:25, 17:10, 21
Uprowadzona Alice Creed 14:30, 21:25 13:05 15:45 15:50 14:35 15:45 15:15
Zwerbowana miłość 19:45 16:40, 20 12:10, 18, 21:40 15, 20:05 19:50, 21:35 16:40, 20:05 16:15, 21:35
Pokazy specjalne  
10-11 stycznia Filmowa Rewizyta
10-31 stycznia Polskie Nagrody Filmowe Orły 2010 – przegląd filmów kandydujących

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Artur i Minimki 3: Dwa światy 10 10 10 10 10 10 10
Dla Niej Wszystko 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 11:45, 14:45, 17:45 11:45, 14:45, 17:45 11:45, 14:45, 17:45 11:45, 14:45, 17:45 11:45, 14:45, 17:45 11:45, 14:45, 17:45 11:45, 14:45, 17:45
Megamocny 2D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50
Megamocny 3D 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Mr Nobody 14:15, 20:30 14:15, 20:30 14:15, 20:30 14:15, 20:30 14:15, 20:30 14:15, 20:30 14:15, 21:15
Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu 3D 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu
10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30
Poznaj nasza rodzinkę 11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30    11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30    11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30    11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30    11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30    11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30    11:20, 13:30, 15:50, 18:10, 19:10, 20:20, 22:30   
Soul Kitchen 12, 17, 19:15, 21:30 12, 17, 19:15, 21:30 12, 17, 19:15, 21:30 12, 17, 19:15, 21:30 12, 17, 19:15, 21:30 12, 17, 19:15, 21:30 12, 17, 19:15, 21:30
Śniadanie do łozka 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22
Tamara i mężczyźni 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45
Tron: Dziedzictwo 3D 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20
Weekend 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21;15, 22:30
Zaplątani 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45
Zemsta futrzaków 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Zwerbowana Miłość 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
7 8 9 10 11 12 13
Essential Killing 17 19:30 19:30 21:20 21:20 21:20 21:20
Joanna 19 17:50, 21:20 17:50, 21:20 17:50 17:50 17:50 17:50
Mr Nobody 18:30, 21 17, 21 17, 21 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30
Skrzydlate Świnie 17:20, 20:50 16, 19:40 16, 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
7 stycznia 18:00 Wszystko, co kocham
8 stycznia 18:00 Wenecja
20:00 Chrzest
9 stycznia 12:00 Colargol i cudowna walizka
17:00 Różyczka
19:00 Chrzest
11 stycznia 18:00 Filmy nagrodzone na XX Festiwalu Mediów w Łodzi “Człowiek w Zagrożeniu”
12 stycznia 18:00 Filmy nagrodzone na XX Festiwalu Mediów w Łodzi “Człowiek w Zagrożeniu”
13 stycznia 17:00 NieZapomniany Świat Łodzi Filmowej: Andrzej Traczykowski – wspomnienia

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
10 stycznia 14:45 Essential Killing
11 stycznia 14:30 Turystyczny Klub Filmowy: Dominikana
12 stycznia 15:00 Dla Niej wszystko

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
7 stycznia 15:00 Dla Niej wszystko
17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku
20:00 Essential Killing
8 stycznia 17:30 Essential Killing
19:30 Dla Niej wszystko
9 stycznia 17:30 Essential Killing
19:30 Dla Niej wszystko
10 stycznia 17:00 Wspomnienie o Gabrieli Kownackiej: Szarada
19:00 Dla Niej wszystko
11 stycznia 16:30 Dla Niej wszystko
19:00 Klub Filmowy Ferment: Essential Killing
12 stycznia 17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku
20:00 Essential Killing
13 stycznia 15:30 Essential Killing
17:30 Wspomnienie o Gabrieli Kownackiej: Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy
19:30 Dla Niej wszystko

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul. Targowa 1/3 B 24 (wejście od ul. Tuwima 54)  tel. 42 681-54-74
7 stycznia 19:00 Inauguracja Kina MuBa
8 stycznia 11.00 Mia i Migusie
14.00 Mikołajek
19.00 Iluzjonista
9 stycznia 11.00 Mia i Migusie
14.00 Magiczna Gwiazda + Piotruś i Wilk
19.00 Iluzjonista
10 stycznia 17.00 Mia i Migusie
19.00 Iluzjonista
11 stycznia 17.00 Mikołajek
19.00 Iluzjonista
12 stycznia 17.00 Mia i Migusie
19.00 Iluzjonista
13 stycznia 17.00 Mia i Migusie
19.00 Iluzjonista

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Tron: Dziedzictwo 3D 11, 13:30, 16, 18:30, 21 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
7 8 9 10 11 12 13
David chce odlecieć 13:30, 17:20, 21:15 13:30, 17:20, 21:15 13:30, 17:20, 21:15 13, 19:15 13:30, 17:20, 21:15 17:20, 21:15 17:20, 21:15
Essential Killing 15:45, 21:30 15:45, 21:30 15:45, 21:30 15:45, 21:30 15:45, 21:30 15:45, 21:30 15:45, 21:30
Muzyka 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21
Soul Kitchen 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15
Uprowadzona Alice Creed 13, 17 13, 17 13, 17 13:30 13, 17 13, 17 13, 17
Wyśnione miłości 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30
Zabiłem moją matkę 19:15
Pokazy specjalne
10 stycznia 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Struktura kryształu, Sól ziemi czarnej)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
7 8 9 10 11 12 13
Artur i Minimki 3: Dwa światy 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30
Dla Niej wszystko 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 9 9 9 9 9 9 9
Megamocny 2D 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Megamocny 3D 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30 9:45, 10:30, 12:15, 13, 14:45, 15:30, 17:15, 18, 19:45, 20:30
Och, życie 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45
Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu 3D
9:20, 10:20, 13:10, 16, 19 9:20, 10:20, 13:10, 16, 19 9:20, 10:20, 13:10, 16, 19 9:20, 10:20, 13:10, 16, 19 9:20, 10:20, 13:10, 16, 19 9:20, 10:20, 13:10, 16, 19 9, 10:20, 13:10, 16, 19
Poznaj naszą rodzinkę 11:50, 14, 16:10, 18:30, 20:50 14, 16:10, 18:30, 20:50 14, 16:10, 18:30, 20:50 11:50, 14, 16:10, 18:30, 20:50 11:50, 14, 16:10, 18:30, 20:50 14:15, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 14, 16:10, 18:30, 20:50
Śniadanie do łóżka 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Tamara i mężczyźni 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22 11:45, 14:30, 17, 19:30, 22
Tron: Dziedzictwo 3D 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40 12, 14:50, 17:30, 20:40, 21:40
Weekend 10:10, 12, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:45 10:10, 12, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:45 9:15, 10:10, 12, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 9:15, 10:10, 12, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 9:15, 10:10, 12, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 9:15, 10:10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 9:15, 10:10, 12, 12:50, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21
Zaplątani 9:10, 11:40, 14:15 11:50, 14:15 11:50, 14:15 9:10, 11:40, 14:15 9:10, 11:40, 14:15 9:10, 11:40, 14:15 9:10, 11:40, 14:15
Zwerbowana miłość 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Pokazy specjalne
8 stycznia 10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
9 stycznia 10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
12 stycznia 12:00 Multibabykino – Poznaj naszą rodzinkę

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
8 stycznia 11:00 Mia i Migusie
17:00 Mikołajek
19:00 Iluzjonista
9 stycznia 11:00 Mia i Migusie
14:00 Magiczna gwiazda
14:00 Piotruś i wilk
19:00 Iluzjonista
10 stycznia 17:00 Mia i Migusie
19:00 Iluzjonista

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 27 czerwca – 3 lipca 2014
repertuar
Repertuar kin – 21-27 września 2012
cinema111
Repertuar kin – 25-31 sierpnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*