Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 lutego 2020 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
8 lutego 13:10 Kwas
AFRYKAMERA
15:00 Minga i złamana łyżka
16:30 Keteke
18:20 AfroSzorty: Tożsamość
9 lutego AFRYKAMERA
14:00 Umrzesz mając 20 lat
15:50 Knuckle City
18:00 8
19:50 AfroSzorty: Duchowość
10 lutego 12:50 Kwas
14:40 Parasite
AFRYKAMERA
17:00 Liyana
18:30 Miłosierdzie dżungli
20:10 Milczące puszcze
11 lutego 15:40 Parasite
AFRYKAMERA
18:00 Oni nie znają naszej sztuki. Graffiti w Kenii
19:10 Utracone twarze
20:20 Kwas
13 lutego 16:10 Parasite
AFRYKAMERA
18:30 Zamierzamy spowodować chaos
20:10 Tranzytem przez Tanzanię
 

Sala Kieszonkowa mieści maksymalnie 5 Widzów. Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 8.02.2020
15:00 Parasite
18:00 Nasza mała Polska

Niedziela 9.02.2020
15:00 Parasite
18:00 Kwas

Poniedziałek 10.02.2020
16:00 Nasza mała Polska
18:00 Ból i blask

Wtorek 11.02.2020
16:00 Nasza mała Polska
18:00 Ból i blask

Czwartek 13.02.2020
16:00 Ból i blask
18:30 Kwas


KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  7 8 9 10 11 12 13
365 dni 18:30, 21 18:45, 20:30 12:15, 18:45, 20:30 18:45, 20:30 18, 20 12:15, 18:45, 20:30 18, 19:45
Błąd systemu
14:10 14:10 21:15
Boże Ciało
12, 16:15, 21:30 12:15, 16:30, 21:30 10, 16:30, 21:30 12:15, 16:30, 21:15 11:15, 15:30, 21:30 16:30, 21:30 12:20, 21:30
Ból i Brzask
12:30, 18:15 12:30, 18:15, 20:30 18:15, 20:30 13:30, 18:15 12:20, 18:15 13:30, 18:15 18:15
Dwóch papieży 10
Jojo Rabbit 14:10, 20:45 14:25, 21 14:25, 21 14:25 14:35, 17:45 14:25, 21 14:35, 17:30
Judy
13:45 13:45
Kraina Miodu 13:40 10:45, 13:40 10:45, 13:40 13:40 10:45, 13:40 13:40 13:40
Kłamstewko 14:45, 18:45 14:45, 18:30 12:15, 18:30 14:30, 18:30 13:30, 20:30 12:10, 18:30 15:30, 20:30
Małe kobietki 19 10, 19 14:10, 19 12, 18:50 19 14:10, 19 19, 22
Marianne i Leonard: Słowa miłości 15:15, 19:15 15:15, 19:15 15:15, 19:15 15:15, 19:15 15:15, 19:15 15:15, 19:15 15:15, 19:15
Miłość mojego brata 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10
Monos 17:15 17:15 17:15 17:15 21:15 11:30 21:15
Parasite
13:30, 16 11:10, 16 11, 16 13:30, 16, 21 13:30, 15:15 13:30, 16 13:30, 15:15
Poznajmy się jeszcze raz 16:45 10, 6:45 13:30, 16:45 16:35 13, 16:45 16:45 13, 16:45
Szybcy i Śnieżni 11:50
Tam gdzieś musi być niebo
20:30 12:25 12:25 20:30 20:30 20:30 20:30
Van Gogh. U bram wieczności 21:15 11:30, 21:15 11:30, 21:15 21:15 11:30, 21:15 17:15 17:15
Pokazy specjalne
9 lutego

10:00 Niedziela Seniora

12 lutego

11:30 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  7 8 9 10 11 12 13
1917
19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10
365 dni
10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 20, 20:30, 21:15, 22:30
Bad Boys For Life 16:40, 20:20 16:40, 20:20 16:40, 20:20 16:40, 20:20 16:40, 20:20 16:40, 20:20 16:40, 20:20
Boże ciało
20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Chłopiec i wilk
10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10
Doktor Dolittle (dubbing) 11:50, 14, 16:10, 18:30 11:50, 14, 16:10, 18:30 11:50, 14, 16:10, 18:30 11:50, 14, 16:10, 18:30 11:50, 14, 16:10, 18:30 11:50, 14, 16:10, 18:30 11:50, 14, 16:10, 18:30
Dżentelmeni
17 17 17
Gang zwierzaków
11:30, 13:30, 16:20, 18:20 11:30, 13:30, 16:20, 18:20 11:30, 13:30, 16:20, 18:20 11:30, 13:30, 16:20, 18:20 11:30, 13:30, 16:20, 18:20 11:30, 13:30, 16:20, 18:20 11:30, 13:30, 16:20, 18:20
Głębia strachu 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (dubbing)
14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Jojo Rabbit
16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40
Joker
17, 22 17, 22 17, 22 17, 22 22 22 22
Jumanji:, Następny poziom (dubbing)
13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Kłamstewka
15:10, 19:20, 21:30 15:10, 19:20, 21:30 15:10, 19:20, 21:30 15:10, 19:20, 21:30 15:10, 19:20, 21:30 15:10, 19:20, 21:30 15:10, 19:20, 21:30
Kraina Lodu 2
10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20
Le Mans ’66 19:20
Małe kobietki
11:30, 14:10, 16:50, 19:30 11:30, 14:10, 16:50, 19:30 11:30, 14:10, 16:50, 19:30 11:30, 14:10, 16:50, 19:30 11:30, 14:10, 16:50, 20:50 11:30, 14:10, 16:50, 19:30 11:30, 14:10, 16:50, 19:10
Małgosia i Jaś
13:10, 17:20 13:10, 17:20 13:10, 17:20 13:10, 17:20 13:10, 17:20 13:10, 17:20 13:10, 17:20
Mayday
21 21 21 21 21 21 21
Nędznicy
14:20 14:20
Parasite
19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Pewnego razu… w Hollywood 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Poznajmy się jeszcze raz 21:50 21:50 21:50 22:20 21:50 21:50 21:50
Psy 3. W imię zasad 11:40, 14:20, 17, 19:30 11:40, 14:20, 17, 19:30 11:40, 14:20, 17, 19:30 11:40, 14:20, 17, 19:30 11:40, 14:20, 17, 19:30 11:40, 14:20, 17, 19:30 11:40, 14:20, 17, 19:30
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30
Superpies i Turbokot 11, 12:10, 14:40 11, 12:10, 14:40 11, 12:10, 14:40 11, 12:10, 14:40 11, 12:10, 14:40 11, 12:10, 14:40 11, 12:10, 14:40
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 10:50, 12:50, 14:50, 16:50 10:50, 12:50, 14:50, 16:50 10:50, 12:50, 14:50, 16:50 10:50, 12:50, 14:50, 16:50 10:50, 12:50, 14:50, 16:50 10:50, 12:50, 14:50, 16:50 10:50, 12:50, 14:50, 16:50
Tajni i fajni
10, 14:20 10 10 10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20
Urwis
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  7 8 9 10 11 12 13
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 4DX 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  7 8 9 10 11 12 13
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) IMAX 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
11 lutego 19:00 Skyfall
12 lutego 19:00 Infitracja

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
7 lutego 16:00 Carol
18:00 Winni
8 lutego 16:00 Martwe Wody
18:00 Podwójne życie
22:00 Carol
9 lutego 16:00 Carol
18:00 Winni
22:00 Podwójne życie
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  7 8 9 10 11 12 13
1917
15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50
365 dni
11, 11:40, 12, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 17:20, 18 10:40, 11, 11:40, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 17:20, 18 11, 11:40, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 17:20, 18, 19 11, 11:40, 12, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 17:20, 18 11, 11:45, 12, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 17:20, 18 11, 11:40, 12, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 17:20, 18 11, 11:40, 12, 12:30, 13:40, 14:20, 14:40, 15:15, 16:20, 17, 18, 19
Boże ciało 11 (gr)
Chłopiec i wilk 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10:10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10
Doktor Dolittle (dubbing)
9 (gr) 10 (gr)
Gang zwierzaków
10:20, 13, 15:15, 17:30 10:20, 13, 15:15, 17:30 10:20, 13, 15:15, 17:30 10:20, 13, 15:15, 17:30 10:20, 13, 15:15, 17:30 10:20, 13, 15:15, 17:30 10:20, 12:40, 15:15, 17:30
Głębia strachu 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:30 21:15
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 12:50, 20 11:45, 20 11:45, 20 10:45, 20 20 20 10:30, 20
Jojo Rabbit
9:30 (gr)
Jumanji: Następny poziom 11:25 (gr)
Kłamstewko 12:40, 18:45 12:40, 18:45 12:40, 18:45 12:40, 18:45 12:40, 18:45 12:40, 19:15 18:45
Kraina Miodu 9:30 (gr)
Małgosia i Jaś  19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22 19:50, 22
Mayday
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Poznajmy się jeszcze raz 14:10 14:10 14:10 14:10 13:10 13:10 14:10
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (dubbing ukraiński) 11
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (napisy) 10:40, 13:40, 16, 18:30, 21 11:15, 13:20, 16, 18:30, 21 10:40, 13:20, 16, 18:30, 21 10:40, 13:20, 16, 18:30, 21 10:40, 13:20, 16, 18:30, 21 10:45, 13:30, 16, 18:45, 21 10:40, 13:20, 16, 18:30, 21
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) ATMOS (napisy) 15, 17:40 15, 17:40 15, 17:40 15, 17:40 15, 17:40 15, 17:40 15, 17:40
Psy 3. W imię zasad 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 21:15 19:15, 22
Superpies i Turbokot 9:50 10:30 10:30 10:30 10:15 10:30 10:30
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 10:30, 12 (gr) 10:15, 13:40 10:10, 13:30 10:10, 13:40 10 (gr), 10:50, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 13:30
Pokazy specjalne
12 stycznia

9:00 Kino Na Temat – Nasze miejsce na Ziemi
18:30 Kino Kinesera – Poznajmy się jeszcze raz

13 lutego 13:00 18:00 Kultura Dostępna – (Nie)znajomi


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
7 lutego 13:00 Jojo Rabbit
15:00 Joker
17:10 Małe kobietki
DKF Radców Prawnych Tylna 14
19:30 Boże Ciało
8 lutego 13:00 Kraina miodu
14:45 Le Mans ‘66
17:30 Małe kobietki
Pokaz przedpremierowy
20:00 Nędznicy
9 lutego Mały Kinematograf
12:00 Kim Pan jest, Panie Oscar?
14:30 Parasite
17:00 Jojo Rabbit
18:45 Małe kobietki
10 lutego Oscar w kategorii Najlepszy film
12:00/ 20:15
Oscar w kategorii Film międzynarodowy
15:30/ 18:00
11 lutego 13:00 Irlandczyk
17:00 Le Mans ‘66
19:45 Małe kobietki
12 lutego 13:00 Jojo Rabbit
15:15 Małe kobietki
Pokaz specjalny
18:00 Spotkanie z Andrzejem Sewerynem
Ostatnia rodzina
13 lutego 13:00 Joker
15:10 Historia małżeńska
17:30 Le Mans ‘66
20:10 Jojo Rabbit

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
               
Kino zamknięte

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  7 8 9 10 11 12 13
1917 20:45 16 20:15 18 15:30 20:15 15:30
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 18 18:30 15:30 20:30 18 15:30
Sokół z masłem orzechowym 16 21 18:15 16 20:45 18:15 20
Pokazy specjalne
13 lutego 18:00 Wystawa na Ekranie: Ja, Claude Monet

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
7 lutego 19:00 Duknierka
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  7 8 9 10 11 12 13
1917
15:30 (szkoły) 19:15 19 18:50 19 9:45 (szkoły), 19:30 19
365 dni
10:40, 11:15 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20 10:40, 11:15, 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20 10:40, 11:15, 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20 10:40, 11:15, 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20 10:40, 11:15, 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20 10:40, 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20, 21 10:40, 11:15, 12:15, 13:15, 13:50, 14:50, 15:50, 16:25, 17:25, 18:25, 19, 20
Bad Boys for life
10:20, 14:30, 17:10 10:20, 14:30, 17:10 10:20, 14:30, 17:10 14:30, 17:10 14:30, 17:10 11, 14:30, 17:10 14:30, 17:10
Boże ciało
20:05
Chłopiec i wilk
10:10, 12:25 10:10, 12:25 10:10, 12:25 10:10, 12:25 10:10, 12:25 10:10, 12:25 10:10, 12:25
Doktor Dolittle (dubbing) 10 (szkoły), 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10 (szkoły), 12:30 10 (szkoły), 12:30 10, 12:30 10 (szkoły), 12:30
Gang zwierzaków
10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
13, 20:50, 21:10 13, 20:50, 21:50 13, 20:50, 21:40 13, 21:30 13, 20:50, 21:40 13, 20:50 20:50, 21:40
Jojo Rabbit
21:55 21:55 21:55 10, 21:55 21:55 21:55 12, 21:55
Joker
20:50
Małe kobietki
14:45, 17:35, 18:15, 20:25 14:45, 17:35, 20:25 14:45, 17:35, 20:25 11, 14:45, 17:35, 20:25 14:45, 17:35, 20:25 14:45, 17:35, 20:25 14:45, 17:35, 20:25
Małgosia i Jaś
19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50
Mayday
10:30, 13 11:40, 14:15, 16:45 11:30, 14, 16:30 13:50, 16:20 11:30, 14, 16:30 14:30, 17 11:30, 14, 16:30
Poznajmy się jeszcze raz
14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Psy 3. W imię zasad 16, 17:20, 20:05, 21:15 16, 17:20, 20:05, 21:15 16, 17:20, 20:05, 21:15 16, 17:20, 21:15 16, 17:20, 20:05, 21:15 16, 17:20, 20:05, 21:15 14:30, 17:20, 19:35, 20:05
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:45, 20:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:45, 20:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:45, 20:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:45, 20:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:45, 20:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:45, 20:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:10, 17:45, 20:15
Superpies i Turbokot
10 10 10 10 10
Śnieżka i Fantastyczna siódemka
10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30
Urwis
10:20 10 10:20, 12:20
Pokazy specjalne
8 lutego

10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol

9 lutego 10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino zamknięte


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 30 kwietnia – 6 maja 2010
cinema111
Repertuar kin – 30 maja – 5 czerwca 2014
cinema111
Repertuar kin – 13-19 października

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*