cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 listopada 2014 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Bogowie 11 13:15 13:15 13:15 13:15 11 13:15
Dzień dobry, kocham cię 12:45, 15, 17:15 15:45, 18, 20:15 11, 15:45, 18, 20:15 11, 15:45, 18, 20:15 11, 15:45, 18, 20:15 11, 15:45, 18, 20:15 11, 15:45, 18, 20:15
Interstellar 0:01, 14:15, 17:45, 21:15 10:30, 14, 17:30, 20:45 10:30, 14, 17:30, 20:45 10:30, 14, 17:30, 20:45 10:30, 14, 17:30, 20:45 10:30, 14, 17:30, 20:45 11, 14:15, 17:30, 20:45
REC 4: Apokalipsa
22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Pokazy specjalne
7 listopada
20:00 Cinergia 2014: Obywatel
9 listopada
10:30 Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
7 listopada 15:00 Huba
16:20 Zimowy sen
19:40 Klub Jimmy’ego – Premiera w kinie BODO
8 listopada 13:00 Mama
15:30 Klub Jimmy’ego
17:30 Huba
9 listopada 14:00 Mama
16:30 Klub Jimmy’ego
18:30 Zimowy sen
10 listopada 15:00 Klub Jimmy’ego
17:00 We are the best!
19:00 Transmisja z XXII Wielkiej Gali Grand Prix Jazz Melomani 2013 – wstęp bezpłatny
11 listopada MADE in POLAND
13:00 Ida
14:30 Mundial – Gra o wszystko
16:20 Huba
17:30 Błyskawica – po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserką Viktorią Marinov
 – wstęp 10 złotych
19:00 Potop
13 listopada 15:00 Klub Jimmy’ego
17:00 Zimowy sen
20:14 MAO wam było animacji?
Współczesna Animacja Chińska – wstęp 5 zł

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
7 8 9 10 11 12 13
Bogowie 10:50, 13:30, 14:50, 17:30, 19:40, 21:40 12:10, 13:50, 21:30 13:50, 17, 21:40 13:30, 17:30, 21:20 19:15, 21:20 15:45, 19, 21:30
Droga krzyżowa 17:30, 19:20 15, 19:20 14, 17:30 17:30, 19:20 17:30 17:30
Gottland 12:20, 13, 19:10 12:20, 19:10 11:45, 15:10, 19:40 12, 15:10, 19:10 12:20, 19:10 12:20, 19:10 12, 12:20, 19:10
Jeziorak 12, 21:20 13:10, 14:30, 21:20 13:30, 21:30 12, 21:20 21:20 21:20 21:20
Kapitał ludzki 17:15 17:15 17:15 12:50, 17:15 17:15 17:15
Klub Jimmy’ego 14:10 19:15 12:30 21 19:15 19:15, 21 14:10
Mama 17, 21 17:10, 21 11:40, 14:40, 19:10, 21 18:50 12:50, 21 11:50, 12:20 12:20, 21
Mary’s Land. Ziemia Maryi 19:15 14:10 18:50 14:10, 19:15 14:10 14:10 19:15
Matteo 13:50, 16:15, 18:15 14:20, 16:15, 18:15 14:10, 18:40 13:50, 16:15, 18:15 16:15, 18:15 16:15, 18:15 16:15, 18:15
Między światami 13:35, 19:30, 21:30 13:15, 21:30 13:35, 19:30 18:35 19:30, 21:30 13:35, 19:30 13:35, 19:30
Obywatel 15:40, 19:40, 21:30 12, 15:20, 19:40, 20:40 12, 16, 17:50, 19:40, 21:30 13:25, 15:40, 17, 19:40, 21:30 14:25, 19:30, 21:15 13:50, 17:45, 21:30 13:50, 15:40, 21:20
Panny młode 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Pęknięcia w betonie 15:45, 21:20 12:30, 15:45, 20:45 14:20, 21 16:40 15:45, 21:20 13:15, 21:20 13:15, 21:20
Rock the Casbah 14, 17:40 14, 17:40 14:50 14, 17:40
Zimowy sen 14:50 14:50 15:15 14:50 14:50 14:25, 14:50 14:50
Pokazy specjalne
7-14 listopada

Cinergia 2014 – więcej informacji tutaj

9 listopada

11:40 Niedziela Seniora

12 listopada

12:50 Środa Seniora

6 listopada

11:00 Akademia Wiedzy Filmowej – Kino Seniora: Mniejsze niebo


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Bella i Sebastian 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Bogowie 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20
Diabelska plansza Ouija 20 20 20 20 20 20 20
Dla Ciebie wszystko 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Dracula: historia nieznana 17:15, 22:15 17:15, 22:15 17:15, 22:15 17:15, 22:15 17:15, 22:15 17:15, 22:15 17:15, 22:15
Dzień Dobry, kocham Cię! 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 16:20, 17:30, 18:30, 19:40, 20:40, 21:50
Dzwoneczek i tajemnica piratów 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Furia 16:30, 19:20 16:30, 19:20 16:30, 19:20 16:30, 19:20 16:30, 19:20 16:30, 19:20 16:30, 19:20
Interstellar 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30
Jak wytresować smoka 2 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Klub Jimmy’ego 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Mapy gwiazd 14, 19:20, 21:50 14, 19:20, 21:50 14, 19:20, 21:50 14, 19:20, 21:50 14, 19:20, 21:50 14, 19:20, 21:50 14, 19:20, 21:50
Miasto 44
10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18
Obywatel 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Pinokio 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45
Pszczółka Maja. Film
10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Pudłaki 10:10, 14:30, 16:40 10:10, 14:30, 16:40 10:10, 14:30, 16:40 10:10, 14:30, 16:40 10:10, 14:30, 16:40 10:10, 14:30, 16:40 10:10, 14:30, 16:40
Pudłaki 3D 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
REC 4: Apokalipsa 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Rogi 14:15, 22 14:15, 22 14:15, 22 14:15, 22 14:15, 22 14:15, 22 14:15, 22
Służby specjalne 18:45, 22 18:45, 22 18:45, 22 18:45, 22 22 18:45, 22 18:45, 22
Śmieć 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Udając gliniarzy 12, 16:45, 20:45 12, 16:45, 20:45 12, 16:45, 20:45 12, 16:45, 20:45 12, 16:45, 20:45 12, 16:45, 20:45 12, 16:45, 20:45
Wakacje Mikołajka 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14
Zaginiona dziewczyna 19 19 19 19 19 19 19
Za jakie grzechy, dobry Boże 19

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
7 listopada Pokazy pofestiwalowe 10: Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Żydowskie Motywy”
17:00 Ojciec i syn
18:00 Bogowie
20:15 Bogowie
8 listopada 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia
Retrospektywa Giuliano Montaldo
14:30 Agnieszka idzie na śmierć
17:00 Bogowie
19:15 Bogowie
9 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Jak ożywić plastelinowe zwierzę? – warsztaty animacji plastelinowej
cena biletu 12 zł
19. Forum Kina Europejskiego Cinergia
Retrospektywa Giuliano Montaldo
14:30 Czas zabijania
17:00 Bogowie
19:15 Bogowie
10 listopada Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr: Piotra Mareckiego
Rysopis + Ręce do góry
11 listopada 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia
Retrospektywa Giuliano Montaldo
14:30 Sacco i Vanzetti
17:00 Bogowie
19:15 Bogowie
12 listopada 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia
Retrospektywa Giuliano Montaldo
17:00 Giordano Bruno
19:30 Bogowie
13 listopada Rozmowy przed ekranem: Zofia Suska
17:00 Prezentacja książki „Podróże Zofii Suskiej”
19:30 Bogowie

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
4.50 z Paddington 15:15 18
Chwała dziwkom 19 19:15 19 19:30 19:30 15:30 15:30
Czerwone światło 15:45
Drakula 14
Frankestein 13:30
Genesis 13:30 11 18
Mój kuzyn Zoran 15:15 17 14:15 14:15 19:45 19:45
Najsłynniejsze chóry operow 12:45 12:45
Seans Turystyczny 17:30 (Moskwa) 17:30 (Stambuł) 18 (Petersburg) 18 (Petersburg)
Siedem cudów świata 12:30 12:30
Wilkołak 14
Życie po życiu 16:30 16:30

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Bogowie 19:30 16:30 19
Geograf przepił globus 17 14 19:30 15
Jeziorak 14:45 14 16:30 17 17:30
Okiem Obieżyświata 15 (Wyspy Bahama) 20 (Wyspy Bahama)

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Interstellar 11:40, 15, 18:20, 21:40 11, 14:30, 18, 21:30 11, 14:30, 18, 21:30 11:40, 15, 18:20, 21:40 11:40, 15, 18:20, 21:40 11:40, 15, 18:20, 21:40 11:40, 15, 18:20, 21:40

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Cinergia 2014 – więcej informacji tutaj

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
7 listopada 11:00 Cinergia 2014: Fasten your seatbelts
19:00 W cieniu
9 listopada 18:30 Cinergia 2014: The Delinquents / Los Golfos
20:00 Cinergia 2014: Mroźny Peppermint
10 listopada 17:00 Cinergia 2014: Anna i wilki
19:00 Cinergia 2014: Elzo, moje życie
11 listopada 16:00 Cinergia 2014: Aj, Carmela
18:00 Cinergia 2014: Tango
20:00 Cinergia 2014: Goya
13 listopada 19:00 Cinergia 2014: Fados

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
7 8 9 10 11 12 13
Annabelle
Barbie i tajemnicze drzwi 10:50 10:30, 12:40, 16:50 10:30, 12:40, 14:45 10:30, 12:40, 16:50 10:30, 12:40, 14:45 10:50 10:50
Bella i Sebastian 11:10, 13:30, 15:50, 18:15 10:20, 13:30, 15:50, 18:15 10:20, 13:30, 15:50, 18:15 10:20, 13:30, 15:50, 18:15 10:20, 13:30, 15:50, 18:15 11:10, 13:30, 15:50, 18:15 10, 12:20, 14:40, 18:15
Bogowie 12, 16:10, 19, 21:45 14:45, 17:30, 20:20 14:45, 17:30, 20:20 14:45, 17:30, 19 14:45, 17:30, 20:20 12, 14:45, 17:30, 20:20 10:50, 13:30, 16:20, 19:30, 20:40
Diabelska plansza Ouija 14:50, 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 14:50, 20:40 14:50
Drakula: historia nieznana 15:10, 22:45 14:40 12:15 14:40 12:15 15:10 15:10
Dzień dobry, kocham cię! 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 20:10, 22:30 13:15, 15:30, 17:45, 19, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 19, 20, 22:15 14:30, 16:45, 19, 20:20, 21:40 13:15, 15:30, 17:45, 19, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 19, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 19, 20, 22:15
Dzwoneczek i tajemnica piratów 10:45, 12:45, 14:50 10:45, 12:45, 16:50 10:45, 12:45, 14:50 10:45, 12:45, 16:50
Furia 22 20:40 20:40 20:40 20:40 21:15
Interstellar 00:01, 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30, 23 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30 10, 12:30, 13:30, 16, 17, 19:30, 20:30
Lego: przygoda 10:50, 12:30 10:10, 14:40 12:30 10:10, 14:40
Miasto 44
10:40, 13:30 10:20 12:30 10:10, 13
Muppety: poza prawem 10, 12:30 10, 14:50 10, 12:30 10, 14:50
Obywatel 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15, 22:40 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12, 14:30, 17:50, 19:45, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15
Pinokio 12, 14:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30
Pszczółka Maja. Film 13 13 13
Pudlaki 10, 12:20, 17 10, 14:30 10, 12:20, 17 10, 14:30 12:30 12:30
REC 4: Apokalipsa 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 22:20 22:20
Rogi 17 17 17 17 17 17 17
Samoloty 2 10:20, 14:50 11, 12:30 10:20, 14:50 11, 12:30
Służby specjalne 11:45, 20:40, 23:20 19:15 19:15 19:15 19:15 19:45 19:45
Śmieć 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10
Udając gliniarzy 16:20 22 22 22 22 15:20 15:50
Wakacje Mikołajka 10:10, 12:30, 16:50 10:10, 15:10 10:10, 12:30, 16:50 10:10, 15:10 10:10, 12:30, 16:50 10:10 10:10
Zaginiona dziewczyna 17 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Pokazy specjalne
7 listopada 21:00 Noc Reklamożerców 2014
8 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
9 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
13 listopada National Theatre Live – Prześwit

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
7 8 9 10 11 12 13
Mama 15:30 13, 20:30 20:30 18 20:30
Miasto 44 13, 18 15:30, 18 18 12 20:30 18
Zimowy sen 20:30

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 3-9 lipca 2020
repertuar
Repertuar kin – 10-16 lutego 2012
cinema111
Repertuar kin – 23 lutego – 1 marca 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*