cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 grudnia 2018 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
7 grudnia 14:00 Over the limit
15:30 W ułamku sekundy
17:20 Dobra zmiana
19:00 XX-lecie Sigil Tattoo
8 grudnia 14:00 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
15:30 Ajka
17:30 Over the limit
19:00 Dobra zmiana
20:30 W ułamku sekundy
9 grudnia 13:40 Over the limit
15:10 Podwieczorek z animacją:
Wielka wyprawa Molly
17:00 Festiwal filmów prawnicznych – Masz prawo do adwokata
W ułamku sekundy
20:00 Ajka
10 grudnia 14:00 Over the limit
15:30 Ajka
17:30 Dobra zmiana
11 grudnia 14:00 Dobra zmiana
15:30 Ajka
17:30 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
19:00 New York Portuguese Short Film Festival 2018 w BODO
21:00 W ułamku sekundy
13 grudnia 13:00 Ajka
15:00 W ułamku sekundy
16:50 Over the limit
18:20 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
19:50 Dobra zmiana
MIKRO SALA EKSPERYMENTALNA
W tym tygodniu: VIA CARPATIA
Piątek / 7.12 / 18:00
Niedziela / 9.12 / 18:00
Wtorek / 11.12 / 18:00
oraz LISTOPAD
Sobota / 8.12 / 18:00
Poniedziałek / 10.12 / 18:00

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
7 8 9 10 11 12 13
Ayka
14:50, 21:10 16:45, 21:10 16:45, 21:10 16:45, 21:10
Czarodziejka Lili ratuje Święta 12:50 11, 12:15 10, 12:15 12:20
Donbas 20:45 10:50, 20:45 10:50, 20:45 20:45
Eter
18:45 18:30 16
Fuga
12, 15:15, 19:15, 21:40 17, 21:20 12:30, 17, 19:15, 21:30 17, 19:15 15:15, 19:15
Kamerdyner 13:45 18:15 14:15
Kler
12:30 11:20 13:30 13
Kraina wielkiego nieba 14:45, 16:45, 19:40 16:30, 19 11:30, 14:45, 19 12:30, 15:30, 19 13:15, 17:15
Narodziny gwiazdy 16:45, 21:15 14:30 14:30, 16:45, 21:15 14:30, 21:15 21:15
Pettson i Findus. Najlepsza gwiazdka 15 10:30, 13 10:15, 13 13
Pod wiatr
19 19 19 19
Sorry Angel
18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45 14:15, 18:45
Touch Me Not 16:45 14:45 14:45 14:45
Winni
15, 21 13, 21 21 17:30
Zimna wojna 13:30 12:45 12:30
Pokazy specjalne
9 grudnia 11:30 Niedziela Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
7 uczuć
15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Alfa
10 10 10 10 10 10
Autsajder 19:40
Bohemian Rhapsody 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30
Creed II
14, 21 14, 21 14, 21 14, 21 14, 21 14, 21 14, 21
Diabeł: inkarnacja
12:50, 17:40, 20:30, 22:30 12:50, 17:40, 20:30, 22:30 12:50, 17:40, 20:30, 22:30 12:50, 17:40, 20:30, 22:30 12:50, 17:40, 20:30, 22:30 12:50, 17:40, 20:30, 22:30 12:50, 17:40, 20:30, 22:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10
Eter
22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (napisy) 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15, 20
Fuga 11:10, 15:40, 19:30, 21:40 11:10, 15:40, 19:30, 21:40 11:10, 15:40, 19:30, 21:40 11:10, 15:40, 19:30, 21:40 11:10, 15:40, 19:30, 21:40 11:10, 15:40, 19:30, 21:40 11:10, 15:40, 19:30, 21:40
Grinch
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Hotel Transylwania 3
10:40, 14:50 10:40, 14:50 10:40, 14:50 10:40, 14:50 10:40, 14:50 10:40, 14:50 10:40, 14:50
Kler
11, 19:40 11, 19:40 19:40 11, 19:40 11, 19:40 11, 19:40 11, 21:40
Kraina wielkiego nieba 13:20, 17:50, 20:10, 22:30 13:20, 17:50, 20:10, 22:30 13:20, 17:50, 20:10, 22:30 13:20, 17:50, 20:10, 22:30 13:20, 17:50, 20:10, 22:30 13:20, 17:50, 20:10, 22:30 13:20, 17:50, 20:10, 22:30
Miłość jest wszystkim
10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40 10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40 10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40 10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40 10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40 10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40 10:20, 13:40, 16:20, 19, 21:40
Misja Yeti
9:45
Miśków 2-óch w Nowym Jorku 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Narodziny gwiazdy
12, 14:50, 17:40, 20:30, 22:20 12, 14:50, 17:40, 20:30, 22:20 10:50, 15, 17:50, 20:40, 22:20 12, 14:50, 17:40, 20:30, 22:20 12, 14:50, 17:40, 20:30, 22:20 12, 14:50, 17:40, 20:30, 22:20 12, 14:50, 17:40, 20:30
Operacja Overlord 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20
Planeta singli 2
13, 15:30, 16:40, 18, 19:10, 20:30, 21:40 13, 15:30, 16:40, 18, 19:10, 20:30, 21:40 13, 15:30, 16:40, 18, 19:10, 20:30, 21:40 13, 15:30, 16:40, 18, 19:10, 20:30, 21:40 13, 15:30, 16:40, 19:10, 20:30, 21:40 13, 15:30, 16:40, 18, 19:10, 20:30, 21:40 13, 15:30, 16:40, 18, 19:10, 20:30, 21:40
Wdowy
11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Zabójcze maszyny (dubbing)
10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40
Zabójcze maszyny (napisy)
15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Operacja Overlord 4DX 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22
Zabójcze maszyny 4DX (dubbing)
11:40, 16:40 11:40, 16:40 11:40, 16:40 11:40, 16:40 11:40, 16:40 11:40, 16:40 11:40, 16:40
Zabójcze maszyny 4DX (napisy)
19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
7 8 9 10 11 12 13
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D IMAX (dubbing) 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D IMAX (napisy) 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
Operacja Overlord IMAX 21 21 21 21 21 21 21

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
7 grudnia 16:00 Frank
19:00 MFF Watch Doc – Kiribati tonie
8 grudnia 16:00 MCQueen
18:00 Lato
22:00 Control
9 grudnia 16:00 Control
18:00 Tam, gdzie rosną poziomki
13 grudnia 16:00 Lato
18:00 Frank

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
7 8 9 10 11 12 13
Bohemian Rhapsody 12:15, 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Był sobie Deadpool 18:10 18:40
Creed II
17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45
Czarodziejka Lili ratuje Święta 9:30 10
Diabeł: Inkarnacja 16:15, 18:50, 20:45 16:15, 18:50, 20:45 16:15, 18:50, 20:45 16:15, 18:50, 20:45 16:15, 18:50, 20:45 16, 19:30, 21:15 16:15, 18:50, 20:45
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 9:30, 11:30, 12, 13:15 10:15 10:15 9:30, 10:15 11, 12 9:30, 10:45 9, 10:15
Eter
21 21 21 21 21 21 21
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – (dubbing)
9:30, 12:50, 16 10:20, 13:10, 16 13:10, 16 9:30, 13:10, 16 9, 10:20, 13:10, 16 10:20, 13:10, 16 11, 13:10, 16
Fuga
14, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 14, 18:15 13:45, 18:50 13:45, 18:20
Grinch 9:30, 10:30, 12:15, 13:45, 14:30, 15:50, 16:45, 18 10, 11, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18 10, 11, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18 10, 11, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18 10, 11, 12:15, 13:30, 14:30, 15:40, 16:45, 18 10, 11, 12:05, 13:30, 14:15, 15, 16:20, 18 9, 10, 10:45, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18:10
Jeszcze dzień życia
9
Kler 17:30
Krzysiu gdzie jesteś?
10
Miłość jest wszystkim
15:45, 19:30 10:10, 13, 15:45, 19:30 10:10, 13, 15:45, 19:30 10:10, 13, 15:45, 19:30 10:10, 13, 15:45, 19:30 10, 12:10, 17:15, 20 10:10, 13, 15:45, 19:30
Misja Yeti 13:20 11:15, 13:20 11:15, 13:20 11:10, 13:45 11:15, 13:20 11:15, 13:20 11:15, 13:20
Miśków 2-óch w Nowym Jorku 9, 10:30, 12:45, 12:50, 15, 17:15 15, 17:15 15, 17:15 9:30, 12:50, 15, 17:15 9:30, 13:10, 15:15, 17:20 10, 12:50, 15, 15:45 10:30, 15, 17:15
Narodzhennia zirky (dubbing) 11:30
Narodziny gwiazdy (napisy)
21:30
Narodziny gwiazdy ATMOS (napisy)
15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:45, 18:40, 21:30 16 15:30, 18:30, 21:30
Operacja Overlord 15:20, 20:30 15:20, 20:30 15:20, 20:30 15:20, 20:30 15:20, 20:30 15:20, 20:30 15:20, 20:30
Planeta Singli 2
10:50, 18:40, 21:20 12:40, 18:40, 21:20 12:40, 18:40, 21:20 12:40, 18:40, 21:20 12:45, 18:40, 21:20 13:10, 21:50 12:40, 21:20
Robin Hood: Początek (dubbing) 9:30 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 10:30
Robin Hood: Początek (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Zabójcze maszyny (dubbing)
11:30, 17 11:30, 17 10:20, 17 11:30, 17 11:30, 17 11:30, 17 11:30, 17
Zabójcze maszyny (napisy)
14:15, 19, 21:45 14:15, 19, 21:45 14:15, 19, 21:45 14:15, 19, 21:45 14:15, 19, 21:45 14:15, 19, 21:45 14:15, 19, 21:45
Pokazy specjalne
8 grudnia 10:30 Kino Na Temat – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
23:00 Maraton Władcy Pierścieni
11 grudnia 9:00 Kino Na temat – Miśków 2-óch w Nowym Jorku
12 grudnia 18:30 Kino Kobiet – Narodziny Gwiazdy
13 grudnia 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Cicha noc

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
7 grudnia 15:30 Dobra zmiana
17:00 Kler – z deskrypcją
19:30 DKF Radców Prawnych – Dusza i ciało
8 grudnia 12:00 Tu stacja ANIMACJA
14:00 Gentleman z rewolwerem
15:40 Fuga
17:30 Sofia
19:00 Fuga
9 grudnia 12:00 Mały Kinematograf – Dolina skrzatów w muzeum
15:00 7 uczuć
17:00 Ajka
18:30 Fuga
10 grudnia 17:00 Akademia Polskiego Filmu
Wykład dr. Krzysztofa Jajko
Ostatni etap + Ulica graniczna
11 grudnia 17:00 Kler
19:30 Dobra zmiana
12 grudnia 17:00 Fuga
19:00 Ajka
13 grudnia 17:00 Ajka
19:00 kler – z deskrypcją

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Atlantis
16:15
Dwa dni, jedna noc 14:15 18 (Psychologiczna Akademia Filmowa)
Filmy Alfreda Hitchcocka 18 (Topaz) 15:45 (Topaz)
Kino radzieckie i rosyjskie
18:30 (Elena) 14:45 (Elena)
Księgarnia z marzeniami
14:45 19 13:30 16:15 19 14
Niezwykła Ameryka Południowa
16:30 (Wielkie równiny)
Seans Biograficzny
14:15 (Gainsburg) 18:30 (Gainsburg)
Seans Turystyczny
17 (Brazylia)
WFO przedstawia
19
(Włókiennicza Łódź)
17 (Włókiennicza Łódź)
Wielcy Malarze
17 (Rene Magritte i Marc Chagall)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
7 8 9 10 11 12 13
Gentleman z rewolwerem 17 19:30 14 19:30 17 19:30 17
Planeta singli 2 19 17 19:30 17 19 17 19
Pokazy specjalne
8 grudnia
12:00 Mosaic – Świadomy obywatel: Kto cię uczył jeździć?
9 grudnia 16:00 Retransmisja Przedstawień Teatru Bolszoj – Sylfida

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
7 grudnia 19:00 Okupacja  68: Piszę do Ciebie, kochana
10 grudnia 19:00 Nić Widmo
11 grudnia 19:00 Rok spokojnego słońca
12 grudnia 19:00 Maria Callas
13 grudnia 19:00 Nikt nie woła

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
7 8 9 10 11 12 13
Bohemian Rhapsody
14:55, 17:50, 19:50, 21:05 14:55, 17:50, 20:05, 21:05 12:05, 14:55, 17:50, 20:05, 21:45 12:05, 14:55, 17:50, 19:50, 21:05 12:20, 14:55, 17:50, 20:05 12:05, 14:55, 17:50, 20:05, 21:05 12:05, 14:55, 17:50, 19:50, 21:05
Creed II
20:50
Diabeł: Inkarnacja
14:40, 19:15, 21:20 14:40, 19:15, 21:20 14:40, 19:15, 21:20 14:40, 19:15, 21:20 14:25, 18, 21:05 14:40, 19:15, 21:20 14:40, 19:15, 21:20
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (dubbing)
9:50, 17:25 11:45, 14:35, 17:25 11:45, 17:25 10, 14:35, 17:25 11:45, 17:25 11:45, 14:35, 17:25 11:45, 17:25
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (napisy) 14:35, 20:15 20:15 14:35, 20:15 20:15 14:35, 20:15 20:15 14:35, 20:15
Fuga
19:30 11:40, 19:30 11:40, 19:30 11:40, 19:30 11:40, 19:30 11:40, 19:30 11:40, 19:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 9:50, 10 10:35 10:20 10:35 10 10 10:20
Grinch
10, 10:15, 10:30, 12:45, 13:35, 14:50, 15:40, 16:55, 17:45, 19 10:40, 11:45, 12:45, 13:50, 14:50, 15:55, 16:55, 18, 19 10:40, 11:45, 12:45, 13:50, 14:50, 15:55, 16:55, 18 9, 10, 11:30, 12:05, 13:35, 14:50, 15:40, 16:55, 17:45, 19 9:30, 10:40, 11:45, 12:45, 13:50, 14:50, 15:55, 16:55, 18, 19 10:40, 11:45, 12:45, 13:50, 14:50, 15:55, 16:55, 18, 19 10:40, 11:45, 12:45, 13:50, 14:50, 15:55, 16:55, 18, 19
Hotel Transylwania 3
10:15 10:15 10:15 11:30
Klakson i spółka
10 10 10 10 10 10
Kler
15:10 15:25, 21 15:10, 18 15:25, 21 15:10 15:25, 21 15:10
Miłość jest wszystkim
10:30, 14, 16:45, 18, 20:40 14, 16:45, 20:40 14, 16:45, 19 14, 16:45, 20:40 14, 16:45, 20:40 14, 16:45, 20:40 14, 16:45, 20:40
Misja Yeti
10:30 10:05 10:05
Miśków 2-óch w Nowym Jorku
9:55, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:05, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10:50, 14, 16:10, 18:20 10:50, 14, 16:10, 18:20
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
19 14, 17:30 14, 17:30 19 19
Multikino VR – Filmy Festiwalowe
19:30, 21 13, 14:30, 16:30, 19 13, 14:30, 16:30, 19 19:30, 21 19:30, 21
Multikino VR – Miasta świata
18 15, 18, 19:30 15, 18, 19:30 18 18
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
18:30, 20 12, 13:30, 15:30, 17, 20 12, 13:30, 15:30, 17, 20 18:30, 20 18:30, 20
Multikino VR – The best of VR
17:30, 20:30 12:30, 16, 18:30, 20:30 12:30, 16, 18:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
Narodziny gwiazdy
12:30, 15:20, 18:10, 20:30 12:30, 15:20, 18:10, 20:30 12:30, 15:20, 18:10, 20:30 12:30, 15:20, 18:10, 20:30 12:30, 15:20, 18:10, 20:30 12:30, 15:20, 18:10, 20:30 12:30, 15:20, 18:10, 20:30
Operacja Overlord
21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Planeta singli 2
12:35, 16:40, 20:50 12:50, 16:40, 20:50 16:40, 20:40 12:50, 16:40, 20:50 12:05, 16:25, 20 12:50, 16:40, 20:50 12:35, 16:40, 20:05
Robin Hood: Początek (dubbing)
12:05 12:05 12:35 10:15 11:50 12:05 12:05
Robin Hood: Początek (niedziela)
21 18:15 21 18:15 21 18:15 21
Zabójcze maszyny (dubbing)
12:05, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15
Zabójcze maszyny (napisy)
14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20
Zimna wojna
11
Pokazy specjalne
8 grudnia 10:30 12:00 Poranki Mikołajki – Pettson i Findus
9 grudnia 10:30 12:00 Poranki Mikołajki – Pettson i Findus
11 grudnia 19:00 National Theatre Live – Dziwny przypadek psa nocną porą
13 grudnia 18:00 Burn The Stage: The Movie

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 4-10 maja 2018
Repertuar kin – 22-28 czerwca 2018
cinema111
Repertuar kin – 4-10 listopada

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*