Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 7 do 13 czerwca 2019 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
8 czerwca 13:00 Jestem William
14:40 Catalina
16:30 Penelopa
18:10 Vox Lux
Mikro Sala Eksperymentalna
14:00 Asako. Dzień i noc
17:00 Sauvage
9 czerwca 13:30 Jestem William
15:10 Penelopa
16:50 Vox Lux
18:50 Catalina
20:40 Sauvage
Mikro Sala Eksperymentalna
14:00 Oni
17:00 Climax
10 czerwca 13:30 Jestem William
15:10 Catalina
17:00 Asako. Dzień i noc
19:10 Penelopa
Mikro Sala Eksperymentalna
13:00 Oni
16:00 Vox Lux
19:00 Sauvage
11 czerwca 15:10 Catalina
17:00 Jestem William
18:40 Penelopa
20:20 Vox Lux
Mikro Sala Eksperymentalna
15:00 Climax
17:00 Oni
20:00 Sauvage
13 czerwca 15:30 Oni
18:10 Catalina
20:00 Ferment w BODO
Mikro Sala Eksperymentalna
15:00 Jestem William
17:30 Climax

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  7 8 9 10 11 12 13
Basia 2 13 13 12 13:10 13:10 13:10 13:10
Catalina
21 21 12:15, 21 21 19:10 19:10 19:10
Gloria Bell 13:25, 18:15 15:15, 19:35 11, 15:15, 19:35 19:40 15:15 15:15, 17:30 15:30, 22
Jestem William
13:15 13 13 13 13 13 13
Królowa Kier 20:15 17:20 17:20 15 19:25 19:40 19:40
Maksymiuk. Koncert na dwoje 16 16 16 16 16 16 16
Milcząca rewolucja 17:10, 19:10 17:10, 19:10 17:10, 19:10 17:10, 19:10 17:10, 21:10 17:10, 21:10 17:10, 21:10
Penelopa 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Podły, okrutny, zły 21:40 13, 21:40 13, 21:40 21:35 21:45 11, 21:35 13:30, 21:50
Rocketman
14:15, 17:15, 19:30 15, 17:15, 19:30 11,15, 17:15, 19:30 15, 17:15, 19:30 13, 13:15, 17:15, 19:30 13, 17:15, 19:30 13:20, 17:30, 19:45
Sauvage 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15
Słodki koniec dnia 15:25 13:20, 21:30 13:20, 21:30 13:20, 21:40 11:10, 13:20, 17:40, 21:40 11:10, 21:40 15:40
Złodziejaszki 15, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21:15 14:45, 21 14:45, 21 14:45, 21
Pokazy specjalne
9 czerwca 11:00 Niedziela Seniora
10-13 czerwca Węgierska Wiosna Filmowa
12 czerwca 11:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  7 8 9 10 11 12 13
Aladyn (dubbing)
10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 15:30, 17:10, 19:50
Aladyn (napisy)
20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Aladyn 3D (dubbing) 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40
Avengers: Koniec gry (dubbing)
14:40, 18:20 14:40, 18:20 14:40, 18:20 14:40, 18:20 14:40, 18:20 14:40, 18:20 14:40, 18:20
Avengers: Koniec gry (napisy) 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Brightburn: Syn ciemności 21 21 21 21 21 21 21
Dzień czekolady 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40
Gloria Bell
15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20
Herezja
18:10, 22:30 18:10, 22:30 18:10, 22:30 18:10, 22:30 18:10, 22:30 18:10, 22:30 18:10, 22:30
John Wick 3
16:45, 19:30, 22:10 16:45, 19:30, 22:10 16:45, 19:30, 22:10 16:45, 19:30, 22:10 16:45, 22:15 16:45, 19:30, 22:10 16:30, 20:10
Kraina cudów
10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20
Królowa Kier
16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22 16:40, 19:20, 22
Niedobrani 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 20 17:30, 20:10 17:30
Panda i banda
11:50, 13:50, 15:50 11:50, 13:50, 15:50 11:50, 13:50, 15:50 11:50, 13:50, 15:50 11:50, 13:50, 15:50 11:50, 13:50, 15:50 11:50, 13:50, 15:50
Paskudy. UglyDolls 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10
Podły, okrutny, zły
16:20, 22 16:20, 22 16:20, 22 16:20, 22 16:10, 22 16:20, 22 16:20, 22
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy)
15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20
Pokémon Detektyw Pikachu 3D (dubbing)
10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30
Praziomek
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Rocketman
11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Słodki koniec dnia
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:20
Słońce też jest gwiazdą
14:10, 18:40 14:10, 18:40 14:10, 18:40 14:10, 18:40 14, 17:40 14:10, 18:40 14:10, 18:40
Smętarz dla zwierzaków
22 22 22 22 22 22 22
Trzy kroki od siebie
13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing)
11:30, 14, 17:50, 20:30 11:30, 14, 17:50, 20:30 11:30, 14, 17:50, 20:30 11:30, 14, 17:50, 20:30 11:30, 14, 17:50, 20:30 11:30, 14, 17:50, 20:30 11:30, 14, 17:50, 20:30
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy)
16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
 Pokazy specjalne
11 czerwca 19:30 Pokaz Unlimited – Godzilla II: Król Potworów
 13 czerwca
19:30 Ladies Night – Oszustki

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  7 8 9 10 11 12 13
Pokémon Detektyw Pikachu 3D 4DX (dubbing)
11:20, 13:40 11:20, 13:40 11:20, 13:40 11:20, 13:40 11:20, 13:40 11:20, 13:40 11:20, 13:40
X-Men: Mroczna 3D 4DX Phoenix (dubbing) 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30
X-Men: Mroczna 3D 4DX Phoenix (napisy) 21 21 21 21 21 21 21
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  7 8 9 10 11 12 13
X-Men: Mroczna Phoenix 3D (dubbing) 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15
X-Men: Mroczna Phoenix 3D (dubbing) 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  7 8 9 10 11 12 13
Aladyn (dubbing)
9, 9:30, 10:55, 19:15 10:10, 19:15 10, 19:15 10, 19:15 9, 10:10, 19:15 9, 10:10, 19:15 10:10, 19:15
Aladyn (napisy)
14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Avengers. Koniec gry (dubbing) 11:30, 16:45 11:30, 16:45 11:30, 16:45 11:30, 16:45 11:30, 16:45 11:30, 16:45 11:30, 16:45
Avengers. Koniec gry (napisy) 13 13 12:45 13:10 13 13 13
Brightburn: Syn ciemności 21 21 21 21 21 21 21
Dzień czekolady 10, 15, 17:30 10, 15, 17:30 10, 15, 17:30 10, 15, 17:30 10, 15, 17:30 10, 15, 17:30 10, 15, 17:30
Herezja
15:30, 19:45, 21:45 15:30, 19:45, 21:45 15:30, 19:45, 21:45 15:30, 19:45, 21:45 15:30, 19:45, 21:45 15:30, 19:45, 21:45 15:30, 19:45, 21:45
John Wick 3
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Kraina cudów 10:20 10:20 10:20 10:20 9:30, 10:20 10:20 10:20
Kurier 11
Liudy Iks: Temnyi Feniks (ukraiński dubbing)
11
Panda i banda 10, 11:15, 12:45, 17:15 10:45, 12:45, 17:15 10:45, 12:45, 17:15 10:45, 12:45, 17:15 10:45, 12:45, 17:15 10:45, 12:45, 17:15 10:45, 17:15
Paskudy. UglyDolls 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing) 9, 10, 14:30, 17, 19:30 11:45, 14:30, 17, 19:30 11:45, 14:30, 17, 19:30 11:45, 14:30, 17, 19:30 11:45, 14:30, 17, 19:30 11:45, 14:30, 17, 19:30 11:45, 14:30, 17, 19:30
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy) 17:45, 20:15 17:45, 20:15 17:45, 20:15 17:45, 20:15 17:45, 20:15 17:45, 20:15 17:45, 20:15
Rocketman
10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:45, 21:45 10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:45, 21:45 10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:45, 21:45 10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:45, 21:45 10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:45, 21:45 10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 18, 20:45, 21:45 10:30, 12:30, 13:15, 15:15, 16:15, 19, 20:45, 21:45
Wymarzony
12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing) 19
X-Men: Mroczna Phoenix ATMOS (dubbing) 11, 18:30 11, 18:30 18:30 11, 18:30 11, 18:30 11 11, 18:30
X-Men: Mroczna Phoenix ATMOS (napisy)
21 21 21 21 21 21:15 21
X-Men: Mroczna Phoenix 3D ATMOS (dubbing) 16 16 16 16 16 16 16
X-Men: Mroczna Phoenix 3D ATMOS (napisy)
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Pokazy specjalne
11 czerwca 10:00 Kino na Temat – Kurier
1 czerwca 20:45 Liga Mistrzów UEFA Liverpool FC – Tottenham Hotspur 
   
12 czerwca 18:30 Kino Kobiet – Oszustki
13 czerwca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Autsajder


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
7 czerwca 18:00 Dzień czekolady
19:30 Podwójne życie
8 czerwca 14:00 Przegląd dla dzieci i młodziezy: Kawka na drodze
16:00 Psychoanaliza i film: Król Roger
19:00 Wieczór z kinem greckim: Mała Anglia
9 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Co to jest joga?
15:00 Podwójne życie
17:00 Vox Lux
11 czerwca 18:00 Promocja książki Ford. Reżyser
Spotkanie z autorem, Michałem Danielewiczem
+ Kochany i nienawidzony. Dramat życia i śmierci twórcy Krzyżaków
12 czerwca 18:00 Festiwal Spokoju: Wypełnić pustkę
13 czerwca 18:00 Na bank je lubicie: Szatan z VII klasy
20:00 Festiwal Spokoju: One week and a day

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  7 8 9 10 11 12 13
Filmy Alfreda Hitchocka 18 (Marnie) 14 (Marnie)
Filmy z Juliette Binoche
18:30 (Skaza) 13:30 (Skaza)
Filmy Zbigniewa Gajzlera
19 (Eduard Julius Vortheil. Sny i marzenia pioniera fotografii)
Muzyka ciszy
18:30 13:30
Powiedzmy sobie wszystko 16:45 18:30
Rok w Tybecie: Wiara, nadzieja i dobroczynność
16:30
Seans Turystyczny 16:30 (Nowa Zelandia – wyspa północna) 14 (Szwajcaria)
Seans Wampiryczny
16:30 (Dracula A.D. 1972) 18:30 (Dracula A.D. 1972)
Słynne operetki – Piękna Helena
16
Teraz albo nigdy
14:15   15:45
Tercet Egzotyczny – wspomnienie
18
W.E. Królewski romans
14 16

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  7 8 9 10 11 12 13
Nasze zmagania 17 19 17 19 17
Podwójne życie 19 17 19 17 19
Pokazy specjalne
8 czerwca
12:00 Mosaic „Świadom obywatel” pokaz filmu Eldorado

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  7 8 9 10 11 12 13
Aladyn (dubbing)
10:10, 11:10, 12:55, 13:55, 15:40 10, 11:10, 12:45, 13:55, 15:30, 18:15 10:10, 11:10, 12:55, 13:55, 15:40 10:10, 11:10, 12:55, 13:55, 15:40 10, 12:55, 13:55, 15:40, 18:30 10:10, 11:10, 12:55, 13:55, 15:40 10:10, 11:10, 12:55, 13:55, 15:40
Avengers. Koniec gry (dubbing) 11:35, 15:10, 18:45 12:35, 18:45 11:40, 15:15, 18:50 11:35, 15:10, 18:45 11:35, 15:10, 18:45 11, 15:10, 18:45 11:35, 15:10
Dzień czekolady
10:05, 16:50 10:20, 16:40 10:20, 16:40 10:05, 16:50 10:05, 16:50 10:05, 16:50 10:05, 16:50
Herezja
21:50 21:50 21:50 21:55 21:50 21:50 21:50
Kraina cudów
10:30, 12:30 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30
John Wick 3
14:35, 17:20, 20:15 17:20, 20:15 14:35, 17:20, 20:15 14:35, 17:20, 20:15 15:15, 19:50 14:35, 17:20, 20:15 14:35, 17:20, 20:15
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
21:20 18:10, 21:30 18:10, 21:30 21:20 21:20
Multikino VR – Ghost in the shell
18, 19, 20:10 12:40, 13:50, 15:10, 17:40, 18:40, 19:40, 21 12:40, 13:50, 15:10, 17:40, 18:40, 19:40, 21 18, 19, 20:10 18, 19, 20:10
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
18:30, 20:40 12, 15:50, 20:20 12, 15:50, 20:20 18:30, 20:40 18:30, 20:40
Multikino VR – The best of VR
19:40 14:30, 17, 19:10 14:30, 17, 19:10 19:40 19:40
Multikino VR – VR na krańcach świata
17:20 13:20, 16:30 13:20, 16:30 17:20 17:20
Niedobrani
14:10, 19:45 14:35, 19:45 19:45 14:10, 19:45 14:10, 19:45 14:10, 19:45 14:10, 19:45
Panda i banda
12:10 10:35, 12:30 12:30 12:10 12:10 12:10 12:10
Podły, zły, okrutny
16:40, 21:15 16:10 21:15 16:40, 21:15 16:40, 21:15 16:40, 21:15 16:40, 21:15
Paskudy. Uglydolls
11:10, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:10, 11:10, 12:30, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10 10:10, 11:10, 12:30, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10 10:10, 11:10, 12:30, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10 10:10, 11:10, 12:30, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10 10:10, 12:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10 10:10, 11:10, 12:30, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10 10:10, 11:10, 12:30, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10, 18:10
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy) 19:30, 20:30 19:30, 20:30 19:30, 20:30 9:15, 20:30 19:30, 20:30 19:30, 20:30 19:30, 20:30
Rocketman
10, 12:40, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30 10, 12:40, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30 10, 12:40, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30 12:40, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30 10, 12:40, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30 10, 12:40, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:30
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
14:40, 16:50 14:40, 16:50
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing) 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 9:30, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy) 15, 19, 20 15, 19, 20 15, 19, 20 15, 19, 20 15, 19, 20 15, 19, 20 15, 19, 20
Pokazy specjalne
8 czerwca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17
21:00 Take That – Greates Hits Live

9 czerwca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

10 czerwca

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Królowa Kier

11 czerwca

18:00 Wystawa na Ekranie – Van Gogh i Japonia

13 czerwca

19:00 National theatre Live – Audiencja


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
7 czerwca 18:00 Mój piękny syn
20:00 Dom, który zbudował Jack
8 czerwca 15:30 Oni
18:00 Mój piękny syn
20:00 Dom, który zbudował Jack
9 czerwca 15:00 Dom, który zbudował Jack
17:30 Mój piękny syn
19:30 Oni

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
               
w tym okresie brak pokazów filmowych
 

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 16-22 stycznia 2015
cinema111
Repertuar kin – 22-28 lipca
repertuar
Repertuar kin – 4-10 listopada 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*