cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 6 do 12 listopada 2015 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
6 listopada 16:00 Intruz
17:50 Sól ziemi
19:50 W cieniu kobiet
21:10 Agnieszka
7 listopada 12:00 Agatka – Kinowe południe dla najmłodszych (wstęp 10 zł)
13:30 Dzikie historie
15:40 Sól ziemi
17:40 W cieniu kobiet
19:00 Intruz
21:00 Agnieszka
8 listopada 13:00 45 lat
14:40 Intruz
16:30 Performer
17:40 Agnieszka
19:30 Sól ziemi
21:30 W cieniu kobiet
9 listopada 15:00 Performer
16:10 Sól ziemi
18:10 Intruz
20:00 W cieniu kobiet
21:20 Agnieszka
10 listopada 16:00 Sól ziemi
18:00 Intruz
19:50 W cieniu kobiet
11 listopada Dzień kina polskiego w BODO
13:00 Intruz
14:50 Performer
16:00 Agnieszka
18:00 Błyskawica – Pokaz premierowy – Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserką filmu Viktorią Marinov poprzez komunikator internetowy Skype
12 listopada 15:10 Sól ziemi
17:10 W cieniu kobiet
18:30 Pieśń Słonia
20:30 Pogłos – Po projekcji odbędzie się spotkania z reżyserem filmu Radkiem Sirko (Wstęp bezpłatny)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
6 7 8 9 10 11 12
11 minut 15:25 11:50, 15:40, 21:30 11:50, 15:40, 21:30 14:15, 20:30 15:40, 21:30 15:40, 21:30 16:10, 22
Agnieszka 14:30 14:20 14:20 14:30 14:30 21:30 14:15
Cień latarni morskiej 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 14:30 21:30
Intruz 14:15, 21:25 12:30, 21:40 12:30, 21:40 21:25 21:45 21:45 21:45
Moja chuda siostra 16:20 19:35 19:35 16:20 16:20 19:35 17:35
Moja matka 20
Młodość 13:30 13:30, 17:20 13:30, 17:20 13:30, 15:45 13:30, 17:20 13:30, 17:20 13:30, 15:45
Powstanie Warszawskie 19:45 13:45 13:45 19:45 18 18 18
Sól ziemi
16, 18:10 16:10, 19:40 16:10, 19:40 16, 18:10 16, 18:10 16, 17:35 16, 19:30
Spectre 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15
Strategia mistrza 17, 21:20 13:50, 19:35 13:50, 19:35 12:20 13:50, 19:35 19:35 14:15
Sztuka uciekania 18 12, 17:50 12, 17:50 18 14 14 14
W cieniu kobiet 20:10 18:10 18:10 20:10 20:10 16:10 16:10
Życie na kredycie 13, 19 11:30, 15:25 11:30, 15:25 13:45 19:30 13:15, 19:30 19:30
Pokazy specjalne
8 listopada 11:30 Niedziela Seniora    
9 listopada 18:00 Zaufany Piłsudskiego
11 listopada 13:15 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
11 minuta 15, 19:15, 21:15 15, 19:15, 21:15 15, 19:15, 21:15 15, 19:15, 21:15 15, 19:15, 21:15 19:15, 21:15 19:15, 21:15
Chemia 14 14 14 14 14 14:15 14:15
Crimson Peak. Wzgórze Krwi 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 19:40, 22:10 22:10 19:40, 22:10
Everest 12:10, 19:30 12:10, 19:30 12:10, 19:30 12:10 12:10, 19:30 12:10, 19:30 12:10
Everest 3D 22 22 22 22 22
Hotel Transylwania 2 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Hotel Transylwania 2 3D 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Hugo i łowcu duchów 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Listy do M. 2 20, 22:20 20, 22:20
Łowca czarownic 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22
Mały Książę 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20 10:20
Marsjanin 10:10, 15:50, 21:30 10:10, 15:50, 21:30 10:10, 15:50, 21:30 10:10, 15:50, 21:30 10:10, 15:50, 21:30 10:10, 21 10:10, 21
Marsjanin 3D 13, 18:40 13, 18:40 13, 18:40 13, 18:40 13, 18:40 13, 18:10 13, 18:10
Obce Niebo 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Pakt z diabłem 20:30 20:30 20:30 20:30
Paranormal Activity: inny wymiar 13:50, 18:10, 22:30 13:50, 18:10, 22:30 13:50, 18:10, 22:30 13:50, 18:10, 22:30 13:50, 18:10, 22:30 13:50, 18:10, 22:30 13:50, 18:10, 22:30
Paranormal Activity: inny wymiar 3D 11:40, 16, 20:20 11:40, 16, 20:20 11:40, 16, 20:20 11:40, 16, 20:20 11:40, 16, 20:20 11:40, 16, 20:20 11:40, 16, 20:20
Pentameron 14:10, 20 14:10, 20 14:10, 20 14:10, 20 14:10, 20 14:10, 20 14:10, 20
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 13, 17:40 13, 17:40 13, 17:40 13, 17:40 13, 17:40 13, 17 13, 17
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 3D 10:40, 15:20 10:40, 15:20 10:40, 15:20 10:40, 15:20 10:40, 15:20 10:40, 15:20 10:40, 15:20
Praktykant 20 20 20 20 20 17 20:30
Rabusie fistaszków 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Sawa. Mały wielki bohater 12:40, 16:30 12:40, 16:30
Spectre 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:30, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Steve Jobs 20:30 20:30
Strategia mistrza 17, 22:30 17, 22:30 17, 22:30 17, 22:30 17, 22:30 16, 22 16, 21:45
Sufrażystka 11:45, 16:45, 19, 21:15 11:45, 16:45, 19, 21:15 11:45, 16:45, 19, 21:15 11:45, 16:45, 19:30, 21:15 11:45, 16:45, 19, 21:15 11:45, 16:45, 19, 21:15 11:45, 16:45, 19, 21:15
Ugotowany 14:50, 19:30 14:50, 19:30 14:50, 19:30 14:50, 19:30 14:50, 19:30 19:30
W głowie się nie mieści 10 10 10 10 10 10 10
Więzień labiryntu – próby ognia 11:15, 16:15, 18:30, 20:45 11:15, 16:15, 18:30, 20:45 11:15, 16:15, 18:30, 20:45 11:15, 16:15, 18:30, 20:45 11:15, 16:15, 18:30, 20:45 11:30, 18:30, 20:45 11:30
Pokazy specjalne
12 listopada 19:30 Ladies Night (Listy do M. 2)

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.heliosnet.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
6 7 8 9 10 11 12
11 minut 22 22 22 22 22 22 22
Chemia 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Crimson Peek. Wzgórze krwi 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 11:15 17:45
Dark was the night 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 13:45 15:30, 20:30
Hotel Transylwania 2 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15
Hotel Transylwania 2 3D 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15
Król życia 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Listy do M.
16, 18:30, 21
Łowca czarownic 12:30, 17:15, 21:15 12:30, 17:15, 21:15 12:30, 17:15, 21:15 10:15, 17:15, 21:15 12:30, 17:15, 21:15 12:30, 17:15, 21:15 12:30, 21:15
Marsjanin 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Obce ciało 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Pakt z diabłem 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Paranormal Activity: inny wymiar 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Paranormal Activity: inny wymiar 3D
19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 3D
11:15, 16:15 11:15, 16:15 11:15, 16:15 11:15, 16:15 11:15, 16:15 11:15, 16:15 11:15, 16:15
Praktykant 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Rabusie fistaszków 10, 13:30, 15:30, 17:30 10, 13:30, 15:30, 17:30 10, 13:30, 15:30, 17:30 10, 13:30, 15:30, 17:30 10, 13:30, 15:30, 17:30 10, 15:30, 17:30 10, 13:30, 15:30, 17:30
Salwa. Zmały wielki bohater 10:45, 13, 18:45 11, 13:15, 18:45
Spectre 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Strategia mistrza 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Sufrażystka 13:15, 20:15 13:15, 20:15 13:15, 20:15 13:15, 20:15 13:15, 20:15 13:15, 20:15 13:15, 20:15
Ugotowany 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15 12, 15 10:15, 15 10:15, 15 10:15, 15
Pokazy specjalne
8 listopada 10:30 Scooby-doo! Pogromcy wampirów
12 listopada 18:00 Kultura Dostępna (Obława)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
6 listopada 17:00 Demon
19:00 Demon
7 listopada 17:00 Bilet na księżyc
19:15 Demon
8 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Łatwe „trudne tematy”?
15:00 Ewa chce spać
17:00 Demon
18:45 Młodość
9 listopada Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Joanny Preizner
Kartka z podróży
Kornblumenblau
10 listopada 17:00 Młodość
19:00 Sól ziemi
12 listopada 17:00 Demon
19:00 Intruz

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Anna Karenina 13:15 19:15
Historia Josephine Baker
14 14 19
Królestwo Tygrysa 14:30 18:15 18:15
Mój ojciec i mój syn 19:30
Najpiększe Chóry Operowe 16:30
Obiecujący początek 17 17 16:30 16:30 17:15
Ryszard Lwie Serce 15:45 18
Seans Turystyczny 19 (Nowa Zelandia Wyspa Północna) 15:30 (Bangkok) 19 (Nowa Zelandia Wyspa Północna) 16:15 (Zjednoczone Emiraty Arabskie) 19:30 (Zjednoczone Emiraty Arabskie) 12 (Nowa Zelandia Wyspa Północna) 13 (Hongkong) 14:30 (Nowa Zelandia Wyspa Południowa) 15:30 (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Windą na szafot 18:15 13:45

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Obce ciało 19 18 19 17:15 14 19
Pan Turner 16:15 15 19:30 16 13:30
Ugotowany 14 20 16:30 15 19 16:30
Pokazy specjalne
8 listopada 14:00 BOLSHOI BALLET LIVE – retransmisje sezonu 2015/2016 na ekranie: Klejnoty

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Spectre 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
6 listopada 19:00 Bestie z południowych krain
9 listopada 19:00 Stalker
10 listopada 19:00 Ręce do góry
12 listopada 19:00 Holy Motors

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
6 7 8 9 10 11 12
11 minut 21:15 12:10, 20:40 12:10, 20:40 12:10, 20:40 22:10 12:10, 14:50
Chemia 10:30, 14 14 14 14 12:10 10:10
Crimson Peak. Wzgórze krwi 21:40 21:40 21:40 21:40 22:10 22:10
Everest 3D 19 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 11:50, 20:40 12:40, 20:10 20:10
Hotel Transylwania 2 10:10, 14:40, 16:50 10, 14:10, 16:20, 18:30  10, 14:10, 16:20, 18:30 10, 14:10, 16:20, 18:30 10, 14:10, 16:20, 18:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 10, 13:30, 15:40, 17:50
Hotel Transylwania 2 3D 12:20 11:50 11:50 11:50 11:50 11:20
Listy do M. 2 15:20, 17:50, 20:20
Łowca czarownic 16:45, 19:15 16:45, 19:15 16:45, 19:15 16:45, 19:15 16:45, 19:15 10:50, 19:15 16:45, 19:15
Mały Książę 9, 11:30 11:30 11:30 11:30 11:20 10:30
Marsjanin 21:45 14:15, 20:10 14:15, 20:10 14:15, 20:10 14:40, 21:40 21:40 14:15, 21:40
Obce niebo 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Paranormal Activity: inny wymiar 13:50, 18:10 13:50, 18:10 13:50, 18:10 13:50, 18:10 13:50, 18:10 13:50, 18:10 13:50, 18:10
Paranormal Activity: inny wymiar 3D
16, 20:20 16, 20:20 16, 20:20 16, 20:20 16, 20:20 16, 20:20 16, 20:20
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 11:45, 14:15 11:45, 14:15 11:45, 14:15 11:45, 14:15 11:45, 14:15 11:45, 14:15 11:45, 14:15
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 3D
10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Rabusie fistaszków 10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18
Spectre 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18, 18:20, 19, 19:30, 20:30, 21:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19, 19:30, 20, 20:30, 21:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 16:50, 17:20, 18:20, 19:30, 20, 20:30, 21:30 10, 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30
Strategia mistrza 16:30 16:30 16:30 16:30 14:40 14:20 17
Sufrazystka 15:15, 17:45, 20:15 15:15, 17:45, 20:15 15:15, 17:45, 20:15 11:20,    15:15, 17:45, 20:15 15:15, 17:45, 20:15 11:20,    15:15, 17:45, 20:15 15:15, 17:45, 20:15
Ugotowany 13:50, 20:10, 22:10 17:20, 19:45, 22:10 17:20, 19:45, 22:10 17:20, 19:45, 22:10 17:40, 20:10 16:45, 19:45 17:20, 19:45
Więzień labiryntu: próby ognia 10:45
Pokazy specjalne
7 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci  
8 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci  
12 listopada 20:00 Kino Na Obcasach (Listy do M. 2)
14 listopada 20:15 Royal Opera Hpuse – Carmen, Viscera, Popołudnie Fauna, Pas De Deux Czajkowskiego

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
6 7 8 9 10 11 12
11 minut 13:45, 20:30 14, 19:30 15:45, 19:15
Demon 15:15 17:45 12:30, 22:50
Mały książę 10:30 10:30 10:30
Obce niebo 17 22:30 17:15
Pentameron 22 15:30 20:45
W cieniu kobiet 12:30, 19 12:30, 21 14:15

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 19-25 lipca 2019
cinema111
Repertuar kin – 3-9 listopada
cinema111
Repertuar kin – 2-8 listopada 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*