Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 6 do 12 grudnia 2019 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
6 grudnia 20:00 Pora Zwyrola – Noc Morderczych Mikołajówa
7 grudnia 13:30 Ostatnia góra
15:00 Serce Jamajki
16:50 Amazing Grace: Aretha Franklin
18:30 Exit
20:30 Wilkołak
8 grudnia 13:30 Amazing Grace: Aretha Franklin
15:10 Exit
17:10 Wilkołak
18:40 Ostatnia góra
20:10 Serce Jamajki
9 grudnia 12:30 Ostatnia góra
14:00 Exit
16:00 Amazing Grace: Aretha Franklin
18:00 Tydzień Filmu Niemieckiego – Moje dzieciństwo i ja
20:00 Wilkołak
10 grudnia 16:00 Amazing Grace: Aretha Franklin
18:00 Tydzień Filmu Niemieckiego – Złote rybki
20:10 Exit
11 grudnia 18:00 Tydzień Filmu Niemieckiego – Lotte w Bauhausie
12 grudnia 16:00 Exit
18:00 Tydzień Filmu Niemieckiego – Wackersdorf
 

SALA KIESZONKOWA
KINA BODO
Sala mieści maksymalnie 5 Widzów
Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 7. 12.2019
15:10 Nie ma nas w domu
17:30 Van Gogh

Niedziela 8.12.2019
15:00 Van Gogh
17:00 Nie ma nas w domu

Poniedziałek 9.12.2019
15:00 Nie ma nas w domu
17:00 Serce Jamajki

Wtorek 10.12.2019
15:00 Wilkołak
17:00 Ostatnia góra

Czwartek 12.12.2019
16:00 Nie ma nas w domu
18:20 Serce Jamajki


KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  6 7 8 9 10 11 12
Angelo 18:50 11:45, 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Basia 3 10, 15:50 10:30, 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50
Boże Ciało 15 12:30 17:30 21 21:15 12:30 21:15
Diagnosis 16:20 17:10 11:45 19:20 17 14:45 14:25
Exit
17:20 13:50, 17:20 13:50, 17:20 13:50, 17:20 13:50, 17:20 13:40, 13:50 13:50, 17:20
Historia Małżeńska 12:10 18:40 18:40 16
Irlandczyk 20:15 20 16:45 14:30 14:30 16:45 13:40
Jak zostać Świętym Mikołajem 9, 14 10 11:30 11:30 11:30 12 11:30
Lighthouse 12:45, 17:20 14:45, 21 20:30, 21:45 14:50, 20:30 14:50, 20:30 16:25, 20:30 17:30, 22
Magiczne Święta Ewy 11 10 12 12 12 12 12
Młody Ahmed 19:20, 21 19:20, 21 19:20, 21 19:20, 21 19:20, 21 20, 21 19:20, 21
Nadzwyczajni 18, 21:30 12:15, 18:45 14:30, 19:45 17, 18:15 12:30, 18:15 14:30, 21:15 12:15, 19:45
Nieplanowane
11, 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:40 15:15
Solid Gold 13:30 14:30 11:50 11:50 11:50 11:50 18:35
Van Gogh. U bram wieczności 13:10, 16:45, 21 13:10, 16:45, 21 13:10, 16:45, 21 13:10, 16:45, 21 13:10, 16:45, 21 16:45, 21:35 13:10, 16:45, 21
Pokazy specjalne
6 grudnia 19:30 Kino Jazz: Amazing Grace: Aretha Franklin
7-8 grudnia

Przegląd Filmów Antoniego Krauze

8 grudnia

11:45 Niedziela Seniora

11 grudnia

11:50 Środa Seniora

18:00 Nie wolno się brzydko bawić – pokaz filmu połączony z promocją książki


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  6 7 8 9 10 11 12
#Jestem M. Misfit 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40
1800 gramów
15:20, 21:10 15:20, 21:10 15:20, 21:10 15:20, 21:10 15:20, 21:10 15:20, 21:10 15:20, 21:10
Baranek Shaun Film. Farmageddon 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Boże Ciało
21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Czarownica 2 (dubbing)
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Doktor Sen
22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Jak poślubić milionera
11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30
Joker
18:40, 21:10 18:40, 21:10 18:40, 21:10 18:40, 21:10 18:40, 21:10 18:40, 21:10 18:40, 21:10
Kraina Lodu 2
10, 10:30, 11:15, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 15:45, 17:15, 18, 19:20, 20:15 10, 10:30, 11:15, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 15:45, 17:15, 18, 19:20, 20:15 10, 10:30, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 15:45, 17:15, 18, 19:20, 20:15 10, 10:30, 11:15, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 15:45, 17:15, 18, 19:20, 20:15 10, 10:30, 11:15, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 15:45, 17:15, 18, 19:20, 20:15 10, 10:30, 11:15, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 15:45, 17:15, 18, 19:20, 20:15 10, 10:30, 11:15, 12:30, 12:50, 13:30, 14:45, 15, 17:15, 18, 19:20, 20:15
Kraina Lodu 2 3D
11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16
Last Christmas
13, 17:40, 20:20, 22:30 13, 17:40, 20:20, 22:30 13, 17:40, 20:20, 22:30 13, 17:40, 20:20, 22:30 13, 17:40, 20:20, 22:30 13, 17:40, 20:20, 22:30 13, 17:40, 20:20, 22:30
Le Mans ’66 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50
Młody renifer Alex 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20
Na noże
13:50, 16:40, 19:30, 22:15 13:50, 16:40, 19:30, 22:15 13:50, 16:40, 19:30, 22:15 13:50, 16:40, 19:30, 22:15 13:50, 16:40, 19:30, 22:15 13:50, 16:40, 19:30, 22:15 13:50, 16:40, 19:30, 22:15
Nadzwyczajni
14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
O Yeti! 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Proceder
13:50, 18:20, 19:20 13:50, 18:20, 19:20 13:50, 18:20, 19:20 13:50, 18:20, 19:20 13:50, 18:20, 19:20 13:50, 18:20, 19:20 13:50, 18:20, 19:20
Ratujmy Florę
10, 12, 14, 16:10, 18:10 10, 12, 14, 16:10, 18:10 10, 12, 14, 16:10, 18:10 10, 12, 14, 16:10, 18:10 10, 12, 14, 16:10, 18:10 10, 12, 14, 16:10, 18:10 10, 12, 14, 16:10, 18:10
Rodzina Addamsów (dubbing)
11, 13 10 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13
Słodziak
11:10, 16, 18, 20:10, 22:1 11:10, 16, 18, 20:10, 22:1 11:10, 16, 18, 20:10, 22:1 11:10, 16, 18, 20:10, 22:1 11:10, 16, 18, 20:10, 22:1 11:10, 16, 18, 20:10, 22:1 11:10, 16, 18, 20:10, 22:1
Solid Gold
13:10, 20:10 13:10, 20:10 13:10, 20:10 13:10, 20:10 13:10, 20:10 13:10, 20:10 13:10, 20:10
Śnieżna paczka 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  6 7 8 9 10 11 12
Harry Potter i Kamień Filozoficzny (dubbing) 4DX 13:10, 18:30 13:10, 18:30 13:10, 18:30 13:10, 18:30 13:10, 18:30 13:10, 18:30 13:10, 18:30
Kraina Lodu 2 3D 4DX 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15
Le Mans ’66 4DX 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  6 7 8 9 10 11 12
Czarownica 2 3D IMAX (dubbing)
10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40
Le Mans ’66 IMAX 17:10, 20:20 17:10, 20:20 17:10, 20:20 17:10, 20:20 17:10, 20:20 17:10, 20:20 17:10, 20:20

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
10 grudnia 19:00 Zwierzęta nocy
11 grudnia 19:00 The Ghost Story

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
9 grudnia 18:00 Och, Karol
12 grudnia 16:00 Carol
18:00 Podwójne życie
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  6 7 8 9 10 11 12
1800 gramów
18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 21:50 18:20, 20:50
Jak poślubić milionera 12:40, 14:15, 16:30, 18:45, 21, 21:45 13:45, 16:15, 18:45, 19:15, 21, 21:45 13:45, 16:15, 18:45, 19:15, 21, 21:45 11:20, 13:45, 16:15, 18:45, 19:15, 21, 21:45 11:45, 14, 16:15, 18:45, 19:15, 21, 21:45 12, 14:15, 16:30, 18:45, 19:15, 21:15, 21:40 11:20, 13:45, 16:15, 18:45, 19:15, 21, 21:45
Kraina Lodu 2 (dubbing)
9:30 (gr), 10 (gr), 11:40 (gr), 13, 14:30, 16:45, 18:30, 19 10:30, 11, 11:30, 13, 13:30, 14, 16, 16:30, 19 10:30, 11, 11:30, 13, 13:30, 14, 16, 16:30, 19 9 (gr), 10:30, 11:30, 13, 14, 16:30, 19 10 (gr), 13, 14, 16:30, 19 9:30 (gr), 11:30, 14, 16:30, 19 9:30 (gr), 10:30 (gr), 11:30, 13, 14, 16:30, 19
Kraina Lodu 2 ATMOS
12:30, 13:30, 15, 16, 17:40 10, 12:30, 15, 17:30, 18:30 10, 12:30, 15, 17:30, 18:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16, 17:30, 18:30 10, 11:15, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30 10, 11:15, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30
Kult. Film
21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Młody renifer Alex 13:30, 15:30, 17 10:45, 13, 15:15, 17 10:45, 13, 15:15, 17 10:45, 13, 15:10, 17 10:45, 13, 15:10, 17 10:45, 13, 15:10, 17 10:45, 15:10, 17
Na noże
15:45, 19, 20 11:45, 14:45, 17:45, 20 11:45, 14:45, 17:45, 20 11:45, 14:45, 17:45, 20 11:45, 14:45, 17:45, 20 11:45, 14:45, 17:45, 20 11:45, 14:45, 20
Proceder
15:20, 19:45, 20:40 15:20, 20:15, 20:40 15:20, 20:15, 20:40 15:20, 19:30, 20:40 15:20, 19:30, 20:40 15:20, 19:30, 20:40 15:20, 19:30, 20:40
Ratujmy Florę 11:10, 13:30, 17:30 10, 11:45, 13:30, 17:15 10, 11:45, 13:30, 17:15 10:10, 13:30, 17:15 10:10, 13:30, 17:15 13:40, 17:15 10:10, 13:30, 17:15
Solid Gold
20:15 19:30 19:30 20:15 20:15 20:15 20:15
Śnieżna paczka 12:20, 14:40, 15:45, 18 11:10, 12:15, 14:30, 15:45, 18 11:10, 12:15, 14:30, 15:45, 18 11:10, 12:20, 14:40, 15:45, 18 11:30, 12:20, 14:40, 15:50, 18 11:20, 12:20, 14:40, 15:45, 18 11:10, 12:20, 14:40, 15:45, 18
Ukryta gra 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 20:50 21:15
Pokazy specjalne
10 grudnia 10:15 Kino Na Temat – Mali Giganci 
11 grudnia 9:40 Kino Na Temat – Śnieżna paczka KNTJ – Kino na Temat
18:30 Kino Kobiet – Jak poślubić milionera
12 grudnia 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Fighter


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
6 grudnia 15:00 Historia małżeńska
17:30 Lighthouse
DKF Radców Prawnych Tylna 14
19:30 Ból i blask
seans zamknięty
7 grudnia 12:00 Filmowe opowieści: Plecak pełen przygód
małe WIELKIE kino
13:30 Lighthouse
15:40 Nie ma nas w domu
17:30 Historia małżeńska
20:00 Lighthouse
8 grudnia 12:00 Mały Kinematograf: Przygotowujemy się do świąt!
Czeska klasyka na 60-lecie Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
15:00 Czarny Piotruś
16:40 Irlandczyk
9 grudnia Akademia Polskiego Filmu
17:00 KINO MORALNEGO NIEPOKOJU cz: II
Wykład reż. Feliksa Falka
Wodzirej + Amator
10 grudnia 15:00 Supernova
16:30 Lighthouse
18:30 Historia małżeńska
11 grudnia 15:00 Ból i blask
17:10 Nie ma nas w domu
19:00 Lighthouse
12 grudnia Na Bank je lubicie
18:00 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
Seans poprzedzi spotkanie z Rafałem Dajborem, autorem książki Jak u Barei, czyli kto to powiedział

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  6 7 8 9 10 11 12
Filmy z Brigitte Bardot
18 (Księżycowi jubilerzy) 14:15 (Księżycowi jubilerzy)
Filmy z Paulem Newmanem
18 (Hombre) 14 (Hombre)
Filmy z Sophią Loren
18 (Boccaccio’70) 13:30 (Boccacio’70)
Kryminały w stylu Hitchochka
18 (Widok z sypialni) 14 (Widok z sypialni)
Najzabawniejsze Kroniki Filmowe czasów PRL-u -zestaw 3
16:30
Planeta Ziemia
16:30 (Od bieguna do bieguna)
Pielgrzymki po Europie 16:30 (Santiago de Compostella i El Rocio)
Rozumiemy się bez słów
11:45 18 (Psychologiczna Akademia Filmowa)
Seans Biograficzny
13:30 (Czajkowski) 18 (Czajkowski)
Seans Kulinarny
14 (Szef) 18 (Szef)
Seans Turystyczny
16:30 (Kreta) 16:30 (Madera i Porto Santo) 16:30 (Salzburg – miasto Mozarta)
Władcy Starożytnego Egiptu
16:30 (Hatshepsut – królowa, która była królem)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  6 7 8 9 10 11 12
Baranek Shaun Film. Farmageddon 18 10 16:30
Historia małżeńska 15 16:30 20
Na wyciagniecie ręki
16:30 19 16:30 19
Solid Gold
19 16 19 16
Supernova 20 19 18:15
Pokazy specjalne
7 grudnia 12:00 Arcydzieła Swiatowych Oper: Norma

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
6 grudnia 19:00 Garsoniera
9 grudnia 19:00 Solidarność. Upadek muru zaczął się w Polsce
10 grudnia 19:00Dom, który zbudował Jack
11 grudnia 19:00 Mój piękny syn
12 grudnia 19:00 Nikt nie woła
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  6 7 8 9 10 11 12
1800 gramów
14:45, 20:45 14:35, 20:45 14:35, 20:45 14:35 14:35, 20:45 14:35, 20:45 14:35, 20:45
Baranek Shaun. Farmageddon
10 10 10 10 10 10
Boże Ciało
12:05 12:05 12:05 12:05 12:05 12:05
Był sobie pies 2
11:45
Czarownica 2 (dubbing)
8:15, 8:30, 10:30 10:25 10:25 10:30 10:25 10:25 10:25
Jak poślubić milionera?
13:05, 15:30, 18:05, 18:30, 20:30, 20:50 13:05, 15:30, 16:55, 17:55, 19:30, 20:20 13:05, 15:30, 16:55, 17:55, 19:30, 20:20 13:05, 15:30, 16:55, 17:55, 19:20, 20:20 13:05, 15:30, 16:55, 17:55, 19:20, 20:20 13:05, 15:30, 16:55, 17:55, 19:30, 20:20 13:05, 15:30, 16:55, 17:55, 19:20, 20:20
Joker
20:25 12, 20:25, 21:55 12, 20:25, 21:55 20:25, 21:55 12, 20:30, 21:55 20:25, 21:55 12, 20
Kraina Lodu 2
9:30, 10, 10:30, 10:45, 12:25, 13:10, 13:50, 14:40, 15:35, 16:15, 17, 18 10:45, 11:25, 12:15, 13:10, 13:50, 14:40, 15:35, 16:15, 17:05, 18, 18:40, 19:20 10:45, 11:25, 12:15, 13:10, 13:50, 14:40, 15:35, 16:15, 17:05, 18, 18:40, 19:20 10:45, 11:20, 12:15, 13:10, 13:45, 14:40, 15:35, 16:10, 17:05, 18, 18:35, 19:30 9:45, 10:30, 11:25, 12, 13:10, 13:50, 14:45, 15:35, 16:15, 17:10, 18:40, 19:30 10:45, 11:25, 12:15, 13:10, 13:50, 14:40, 15:35, 16:15, 17:05, 18, 18:40, 19:20 10:15, 10:45, 11:25, 12:40, 13:10, 13:50, 15:05, 15:35, 16:15, 17:30, 18, 18:40
Last Christmas 10:40, 13:10, 18:25, 20 13:10, 18:25, 20 13:10, 18:25, 20 11, 13:20, 18:30, 20 13:10, 18:25, 20 13:10, 18:25, 20 13:10, 18:25, 20
Le Mans ’66
21:05 21:05 21:05 21 21:05 21:05 21:05
Młody renifer Alex
8:15, 11, 15:20, 17:30 10:50, 12:55, 15:20, 17:30 10:50, 12:55, 15:20, 17:30 10:50, 12:55, 15:20, 17:30 9:30, 10:50, 12:55, 15:20, 17:30 10:50, 12:55, 15:20, 17:30 10:50, 12:55, 15:20, 17:30
Multikino VR – Ghost In The Shell VR 17:55, 19:50 13:30, 16:15, 19, 20:30 13:30, 16:15, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – Kobieta na krańcach świata
17:30, 18:20, 20:15 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 17:30, 18:20, 20:15 17:30, 18:20, 20:15
Multikino VR – Moja Afryka
19:25 13:05, 15:50, 17:45 13:05, 15:50, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – Niesamowite doświadczenia 20:40 15, 18:35 15, 18:35 20:40 20:40
Multikino VR – The Great C 18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Na noże
14:35, 17:20, 20:10, 21:40 14:35, 17:20, 20:10, 21:40 14:35, 17:20, 20:10, 21:40 14:35, 17:20, 20:10, 21:40 14:35, 17:20, 20:10, 21:40 14:35, 17:20, 20:10, 21:40 14:35, 17:20, 20:10, 21:40
Nadzwyczajni
19:40 19:40 19:40 20:55 19:40 19:40 19:40
Proceder
15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:40, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:40 15:30, 20:30
Ratujmy Florę
10:45, 11:50, 13:20, 15:30, 17:45 11, 13:20, 15:30, 17:45 11, 13:20, 15:30, 17:45 10, 13:20, 15:30, 17:45 11, 13:20, 15:30, 17:45 11, 13:20, 15:30, 17:45 11, 13:20, 15:30, 17:45
Solid Gold
10:10 10:10 10:10
Śnieżna paczka
8:40, 8:45, 10:50, 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 10:50, 14:10, 16:20, 18:30 10, 11:30, 13:45, 16, 18:15
Pokazy specjalne
7 grudnia

10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol

8 grudnia

10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol

9 grudnia

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Lighthouse

10 grudnia 18:00 Lil Peep – Evertybody’s Everything

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino nieczynne od 1 stycznia będzie w tym miejscu Muzeum Kina


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 1-7 marca 2013
cinema111
Repertuar kin – 10-16 maja 2013
cinema111
Repertuar kin – 24-30 października 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*