cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 6 do 12 grudnia 2013 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia 10:45, 22:15 10:45, 20:45 10:45, 20:45 10:45, 20:45 10:45, 20:45 10:45, 21:30 10:45, 20:45
Kraina lodu 11, 16 11, 16 11, 16 11, 16 11, 16 11, 16 11, 16
Kraina lodu 3D 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30
Last Vegas 20,  20:45 20,  22:15 20,  22:15 20,  22:15 20,  22:15 20:15, 22:30 20,  22:15
Ratujmy Mikołaja! 18 18 18 18 18
Ratujmy Mikołaja! 3D 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Rysiek Lwie Serce 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Pokazy specjalne
6 grudnia 23:00 Maraton Absurdu
9 grudnia 18:00 Kino Konesera (Wenus w Futrze)
11 grudnia 18:30 Kino Kobiet (Z miłości do…)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
w tym okresie
brak pokazów filmowych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
6 7 8 9 10 11 12
Call Girl 17:40 16:45 16:45 19:10 16:45 16:45 16:45
Chce się żyć 11 11
Dziś jestem blondynką 13:15 14:45 14:45 13:15 14:45 14:45 14:45
Gdzie jest Gwiazdka? 12 12 11:50 12
Ida 16:10 14:30, 16:10 14:30, 16:10 14:45, 16:30 16:10 16:10 16:20
Kobieta w klatce 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 15:50, 22
Kręgi 15:35 15:35 13:20 13:20 15:35 15:35 15:35
Metro 13:20, 19:10 13:20, 21:30 15:20, 21:30 15:20, 16:45 13:20, 19:10 17:35, 21:30 13:20, 21:30
Na głębinie 20 13, 21:45 13, 21:45 21:45 20 13, 20 13, 20
Papusza 15:15, 17:35 12:10, 17:35 12:10, 17:35 13:30, 17:35 13:30, 17:35 17:35 13:30, 17:45
Perwersyjny przewodnik po ideologiach 17:35 17:35 19:20 17:35 17:35 13:15 17:35
Powtórnie narodzony 21:30 19:15 19:15 21:30 21:30 19:15 19:15
Płynące wieżowce 19:45 19:45 19:45 19:45 17:35 14:20, 19:45 19:45
Rakieta 21:40 20 17:35 20 21:40 21:40 21:40
Ratujmy Mikołaja! 13:50 10:45, 13 10:45, 13 11:50 12 11:30 11:45
Ratujmy Mikołaja! 3D 14:45 16 16 13:10 14:40 13 14:50
Święty Mikołaj 15:15 11:35 11:35 15:15 13:15 11:45 12
Wenus w futrze 20, 21:30 14:30, 20, 21:30 14:30, 20, 21:30 14:50, 20, 21:30 14:50, 20, 21:30 14:30, 16, 20, 21:30 20:15, 21:30
Wielki Liberace 17:40 17:40 17:40 17:40 19:20 17:40 17:40
Pokazy specjalne
11 grudnia

Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Adwokat 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15
Ani słowa więcej 11, 17:45 11, 17:45 11, 17:45 17:45 11, 17:45 11, 17:45 11, 17:45
Bilet na Księżyc 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Don Jon 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45
Gdzie jest gwiazdka? 9:45, 11:45 11:45 11:45 10, 11:45 11:45 11:45 11:45
Grawitacja 3D 17:30 17:30 17:30 18:30 17:30 17:30 17:30
Igrzyska Śmierci. W pierścieniu ognia 14:10, 15, 17, 18, 20, 21 15, 17, 18, 20, 21 15, 17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21 15, 17, 18, 20, 21 15, 17, 18, 20, 21 15, 17, 18, 20, 21
Kapitan Phillips 10, 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45
Klopsiki kontratakują 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20
Kobieta w klatce 15:30, 20 15:30, 20 15:30, 20 15:30, 20 15:30, 20 15:30, 20 15:30, 20
Kraina lodu 9:40, 13:20, 15:40, 18 13:20, 15:40, 18 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 13:20, 15:40, 18 13:20, 15:40, 18 13:20, 15:40, 18
Kraina lodu 3D 10, 13, 15:20, 17, 19:20 10, 17, 19:20 10, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 17, 19:20 10, 17, 19:20 10, 17, 19:20
Kumba 10, 12
Last Vegas 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Młoda i piękna 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Mój biegun 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14
Oldboy. Zemsta jest cierpliwa 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15 13:45, 16:15, 18:30, 20:45, 22:15
Papusza 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Płynące wieżowce 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Ratujmy Mikołaja 11, 14:15, 18:30 14:15, 18:30 14:15, 18:30 10:15, 14:15 14:15, 18:30 14:15, 18:30 14:15, 18:30
Ratujmy Mikołaja 3D 10:10, 16:30 12:15, 16:30 16:30 16:30 16:30
Rysiek Lwie Serce 11, 15:20
Rysiek Lwie Serce 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Samoloty 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Stalingrad 13:30, 16:15, 19, 21:45 13:30, 16:15, 19, 21:45 13:30, 16:15, 19, 21:45 13:30, 16:15, 19, 21:45 13:30, 16:15, 19, 21:45 13:30, 16:15, 19, 21:45 13:30, 16:15, 19, 21:45
Thor: Mroczny świat (dubbing) 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Thor: Mroczny świat 3D (dubbing) 11, 16:15 16:15 16:15 11:15, 16:15 16:15 16:15 16:15
Thor: Mroczny świat 3D (napisy) 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Turbo 12:15 12:15 12:15 10, 12:15 12:15 12:15 12:15
Wałęsa. Człowiek z nadziei 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Wenus w futrze 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Wielki Liberace 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Wyścig 13, 19:15, 22 13, 19:15, 22 13, 19:15, 22 13, 19:15, 22 13, 19:15, 22 13, 19:15, 22 13, 19:15, 22

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
6 grudnia Sputnik nad Polską
18:00 Zachmurzony raj
19:30 Żyć
7 grudnia Sputnik nad Polską
17:00 Stary człowiek
19:00 Córka
8 grudnia 12:00 Mały Kinematograf: Boże Narodzenie tuż, tuż
Sputnik nad Polską
15:00 Carobójca
16:45 Pragnienie
18:30 Niedziela Etiud Wydziału Filmu i Fotografii Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi
9 grudnia Akademia Polskiego Filmu – IV semestr
17:00 Wykład dr Dagmary Rode + Psy + Gry uliczne
10 grudnia Sputnik nad Polską
18:00 Deliverance
19:15 Żyła sobie baba
11 grudnia Sputnik nad Polską
18:00 Ja
19:30 Stary człowiek
12 grudnia Sputnik nad Polską
18:00 Italianiec
19:40 Portret o zmierzchu

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Dziś jestem blondynką 17:30 19 19:15 18:30 18:30 17 18
Operetka na ekranie: Wesoła wdówka 13
Pośród ciemności 14:30
Prawo pożądania 16:45
Turystyczny Klub Filmowy 17:30 (Maroko) 16:30 (Maroko) 16:30 (Maroko) 16 (Sri Lanka)
Vincent chce nad morze 19:30 14:30 17 14:15 14:15 19 20

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Last Vegas 16, 20:30 15:15, 20 18, 20:15 17:30, 19:45 17:30, 19:45 15:45, 20:30 15, 17:15
Podziemna Łódź 18:30
Wałęsa. Człowiek z nadziei 17:30 15:30 15 15 18 (Klub Filmowy Orlen) 19:30
Mój tydzień z Marilyn 12

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
6 grudnia 11:00 14:00 Małe gwiazdy animacji na święta – przegląd “kolęda echo”
7 grudnia 11:00 14:00 Małe gwiazdy animacji na święta – przegląd “kolęda echo”

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Afrykańska przygoda 3D 10 10
Dzikie z natury 3D 10
Grawitacja 3D 14 14 14 14 14 14 14
Hubble 3D 10
Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia 11, 16, 19, 22 11, 16, 19, 22 11, 16, 19, 22 11, 16, 19, 22 11, 16, 19, 22 11, 16, 19, 22 11, 16, 19, 22

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
6 grudnia 19:00 Krótki film o Zabijaniu
9 grudnia 19:00 Układ zamknięty
10 grudnia 19:00 Filmowcy i krytycy rozmawiają
11 grudnia 19:00 Chinatown
12 grudnia 19:00 Stowarzyszenie umarłych poetów

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
6 7 8 9 10 11 12
Adwokat 19:40 22 21 15 12, 21 15
Don Jon 18 21 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22
Gra Endera 11:40 11:40 11:40
Igrzyska śmierci. W pierścieniu ognia 10:10, 12:20, 13:20, 15:30, 16:30, 19:45 10:10, 13:20, 14:20, 16:30, 17:30, 20:45 10:10, 13:20, 14:20, 16:30, 17:30, 20:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 16:30, 17:30, 19:45, 20:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 16:30, 17:30, 19:45, 20:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 16:30, 17:30, 19:45, 20:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 16:30, 19:45, 20:45
Kapitan Phillips 21 14:40 21 14:40 21
Kraina lodu 9, 11:40, 14:15, 16:50, 19:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 9, 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30
Kraina lodu 3D 9, 10:40, 13:15, 15:50, 18:30 9:30, 12, 14:30, 17, 19:30 9:30, 12, 14:30, 17, 19:30 9:30, 12, 14:30, 17, 19:30 10, 12, 14:30, 17, 19:30 10, 12, 14:30, 17, 19:30 10, 12, 14:30, 17, 19:30
Last Vegas 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30
Metro 17:20, 20:10 17:20, 20:10 17:20, 20:10 17:20, 20:10 17:20, 20:10 17:20, 20:10 17:20, 20:10
Mój biegun 9:20 9:20 9:20 12 9, 11:10 9, 11:10
Oldboy. Zemsta jest cierpliwa 12:50, 15:20, 17:50, 20:20 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 17:10, 19:40, 22:10 16:50, 19:15, 21:40
Ostatnie piętro 13, 20:45 14, 21:45 14, 21:45 14, 21:45 14, 21:45 14, 21:45 14, 21:45
Ratujmy Mikołaja! 9, 15:15, 17:20 10:50, 15:15, 17:45 10:50, 15:15, 17:20 9:30, 15:15, 17:20 10:50, 15:15, 17:20 10:50, 15:15, 17:20 10:50, 15:15, 17:20
Ratujmy Mikołaja! 3D 9, 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Rysiek Lwie Serce 9:15, 10:10, 12:30, 14:50 10:40, 13, 15:20 10:40, 13, 15:20 10, 12:20, 14:15 10:20, 12:40, 14:15 12:20, 14:40 10:20, 12:40, 14:15
Rysiek Lwie Serce 3D 9:15, 14:15 9:15, 14:15
Stalingrad 10:10, 15:10, 19:30 11:10, 16:10, 19:50 11:10, 16:10, 19:30 11:10, 16:10, 19:30 11:10, 16:10, 19:30 11:10, 16:10, 19:30 11:10, 16:10, 19:30
Thor. Mroczny świat 3D (dubbing) 14:20 10:20, 14:20 10:20, 14:20 10:20, 14:20 10:20, 14:20 10:20, 14:20 10:20, 14:20
Wałęsa. Człowiek z nadziei 11:30 11:30
Wyścig 17:15, 20 19 17:45, 20:30 17:45, 20:30 17:45, 20:30 17:45, 20:30 17:45, 20:30
Pokazy specjalne
6 grudnia 23:00 Noc Kina
7 grudnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
8 grudnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
18:00 Traviata na żywo z La Scal
11 grudnia 12:00 Multibabykino: Adwokat
12 grudnia 18:00 Dziadek do orzechów z Teatru Maryjskiego w Petersburgu 3D

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
6 7 8 9 10 11 12
Don Jon 15:40 21 21:20 16:10 22 20
Grawitacja 3D 12, 22:45 12, 22:45 16:10 21:10 21:45
Młoda i piękna 19:15 19:15 17:50 17:50 20:15 18
Płynące wieżowce 14
Rakieta 17:30 17:30 19:40 19:30 18:30 16:15
Wenus w futrze 13:50, 21 15:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 17-23 września 2010
Repertuar kin – 12-18 kwietnia 2019
cinema111
Repertuar kin – 22-28 listopada 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*