cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 6 do 12 czerwca 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 11 11 11 11:30 11:30 11
Listonosz Pat i wielki świat 9:15 9:15 9:15 9:30
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 13, 17:30, 20 13, 17:30, 20 13, 17:30, 20 13, 17:30, 20 13, 17:30, 20 13, 17:30, 20 13, 17:30, 20
Na skraju jutra 13:30, 21 13:30, 21 13:30, 21 13:30, 21 13:30, 21 13:45, 21 13:45, 21
Na skraju jutra 3D 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30
Powstanie warszawskie 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Rio 2
Rio 2 3D 11:15 11:15 11:15 11:!5
Pokazy specjalne
8 czerwca 10:30 Filmowe poranki ze Scooby-doo
9 czerwca 8:30 Kino Na Temat (Powstanie warszawskie)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
6 czerwca 15:00 Tajemnica Filomeny
16:50 Ida
18:20 Eastern Boys
20:40 Na zawsze Laurence
7 czerwca 13:00 Pokaz towarzyszący finałowi festiwalu O!PLA 2014– ODWRÓCONA GÓRA ALBO FILM POD STRASZNYM TYTUŁEM
16:00 Pokaz premierowy serialu “Migawka”
19:30 Eastern Boys
21:50 Tom
8 czerwca 14:00 Ida
15:30 Tajemnica Filomeny
17:15 Psy
19:00 Tom
20:50 Eastern Boys
9 czerwca 17:00 Ida
18:30 Tajemnica Filomeny
20:20 Eastern Boys
10 czerwca Wtorek LGBT (3 filmy za 30 złotych)
16:00 Eastern Boys
18:20 Na zawsze Lauernce
21:20 Tom
12 czerwca 16:30 Tajemnica Filomeny
18:10 Eastern Boys
20:30 Psy – pokaz specjalny (seans, na którym można rozmawiać)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
6 7 8 9 10 11 12
Babadook 18:10, 21:35 12:15, 18:10, 21:35 16, 21:50 12:15, 18:10, 21:35 18:10, 21:35 12:10, 16:20, 21:35 18:10, 21:35
Casanova po przejściach 13, 18, 21:30 18:15, 21:40 13, 16:25, 21:30 16:25, 21:30 16:25, 21:30 16:25, 21:30 15:15, 20:15
Co nas kręci 15:50, 17:50 15:50, 17:50 15:50, 17:50 15:50, 17:50 15:50, 17:50 15:50, 17:50 15:50, 17:50
Eastern boys 17:25 17:25 17:50 17:25 17:25 17:25 17:25
Gdy budzą się demony 19:30 12:15, 19:30 12:15, 19:30 12:15, 19:30 19:30 12:20, 19:30 19:30
Grace księżna Monako 16:20 16:20 12:20, 18 18 16:20 12:50, 18 14:25
Listonosz Pat i wielki świat 11:30 12:20 11:20 13:10 14:45 11 13:40
Mandarynki 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Obywatel Roku 13:50 13:50 14 13:50 13:50 13:50 13:50
Powstanie Warszawskie 14:40, 16:20, 19:50 15, 16:40, 20 14:45, 18:10, 19:50 14:45, 18:10, 19:50 14:45, 18:10, 19:50 14:45, 18:10, 19:50 17, 18:35
Teoria wszystkiego 21:40 21:40 21:40 19:45 21:40 19:45 21:40
Tom 19:50 14:30, 19:50 14:10, 19:45 14:30, 21:40 19:50 14:30, 21:40 19:50, 22
Wilgotne miejsca
14:20, 19:40, 21:40 14:20, 19:40, 21:40 14:20, 20, 21:40 14:20, 19:40, 21:40 14:20, 19:40, 21:40 14:20, 19:40, 21:40 14:20, 16:15, 19:40, 21:40
Pokazy specjalne
8 czerwca

12:20 Niedziela Seniora

11 czerwca

12:20 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
22 Jump Street 20:20 20:20 20:20
Casanova po przejściach 13:30, 18:40, 20:50 13:30, 18:40, 20:50 13:30, 18:40, 20:50 13:30, 18:40, 20:50 13:30, 18:40, 20:50 13:30, 18:40, 20:50 13:30, 18:40, 20:50
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 3D 13 13 13 13 13 13 13
Czarownica (dubbing) 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Czarownica 3D (dubbing) 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Czarownica 3D (napisy) 21:15, 22:15 21:15, 22:15 21:15, 22:15 21:15, 22:15 21:15, 22:15 21:15, 22:15 21:15, 22:15
Dżej Dżej 19:45 19:45 19:45 20:20 20:20 20:20 20:20
Godzilla 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
Godzilla 3D 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20
Grace księżna Monaco 14:45, 21:30 14:45, 21:30 14:45, 21:30 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45
Gwiazd naszych wina 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40
Listonosz Pat i wielki świat 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Na skraju jutra 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20
Na skraju jutra 3D 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40
Pan Peabody i Sherman 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Powstanie Warszawskie 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 14:15, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30
Rio 2 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17
Rio 2 3D 11, 13:10, 15:40, 18 11, 13:10, 15:40, 18 11, 13:10, 15:40, 18 11, 13:10, 15:40, 18 11, 13:10, 15:40, 18 11, 13:10, 15:40, 18 11, 13:10, 15:40, 18
Sąsiedzi 13:45, 19:15 13:45, 19:15 13:45, 19:15 13:45, 19:15, 21:30 13:45, 19:15, 21:30 13:45, 19:15, 21:30 13:45, 19:15, 21:30
Transcendencja 11:45, 19:15, 21:45 11:45, 19:15, 21:45 11:45, 19:15, 21:45 11:45, 19:15, 21:45 11:45, 19:15, 21:45 11:45, 19:15, 21:45 11:45, 19:15, 21:45
Uśpieni 22:30 22:30 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15
Yves Saint Laurent 12:15, 17:20, 22 12:15, 17:20, 22 12:15, 17:20, 22 12:15, 17:20, 22:15 12:15, 17:20, 22:15 12:15, 17:20, 22:15 12:15, 17:20, 22:15
Violetta. Koncert 10 10 10 10 10 10 10

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
6 czerwca 16:00 O!PLA Across Borders:
Balkanima Festival
• Przegląd współczesnej animacji serbskiej
17:30 25 animacji, które wstrząsnęły Targową
20:15 O!PLA Across Borders: Festiwal Stoptrik: Wschodnie przemiany
7 czerwca Konferencja naukowa „O! Polskiej Animacji”
11:30 – 12:30 O! Kontekstach nie-polskich wewnątrz polskiej animacji
13:00 – 14:00 O! Przyszłości animacji polskiej
16:00 O!PLA Across Borders:
Big Cartoon Festival
• Przegląd współczesnej animacji rosyjskiej
17:30 Kijowicz / Komeda – animowany
18:30 Wojna w polskiej animacji: 1960 – 2012
20:15 Grobowiec świetlików
8 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Wielki Finał O!PLA: Co to jest film animowany?
• Spotkanie z Joanną Jasińską – realizatorką filmów animowanych
• Warsztaty z animacji wycinankowej
• Projekcja filmów animowanych Joanny Jasińskiej
16:00 Honorowy obywatel animacji: Tadeusz Wilkosz
18:00 Wielki Finał O!PLA 2014
9 czerwca Akademia Polskiego Filmu – I semestr
17:00 Wykład prof: Krzysztofa Kornackiego
Do widzenia, do jutra + Niewinni czarodzieje
10 czerwca 18:00 Przelotni kochankowie
19:30 Lekcje harmonii
11 czerwca 18:00 Przerwane objęcia
12 czerwca 18:00 Zwiąż mnie
20:00 Skóra, w której żyję

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Easter Boys 20 19:15 20 20 20 15:30 15:30
Salvo. Ocalony
17:45 17 18 15:30 15:30 20 20
Spotkanie bywalców kina ŁDK 17:45 17:45
Turystyczny Klub Filmowy 15:45 (Chile) 15 (Chile) 16:30 (Monako) 18 (Chile) 18 (Chile)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
6 7 8 9 10 11 12
Casanova po przejściach 17 20 17:15 19:15 19:15 17:15 17:15
Niebo istnieje… na prawdę 19 18 11, 19:15 17:15 17:15 19:15 19:15

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
6 7 8 9 10 11 12
Arktyka 3D 10:30
Dzikie z natury 3D 10:30
Hubble 3D 10:30
Na skraju jutra 3D 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30

KINO Perła
terny OFF Piotrkowska
6 czerwca 19:00 Locke
7 czerwca 19:00 Wilq Negocjator + pokazy animacji
8 czerwca 19:00 Kawa i papierosy
12 czerwca 19:00 Bert Stern. Prawdziwy Madman
13 czerwca 19:00 Buena Vista Social Club

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
6 czerwca 19:00 Pod mocnym aniołem
9 czerwca 19:00 Czas apokalipsy
10 czerwca 19:00 Rośliny trujące + spotkanie z reżyserem
11 czerwca 19:00 W kręgu miłości
12 czerwca 21:30 Lampart (pokaz plenerowy)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
6 7 8 9 10 11 12
22 Jum Street 19:40 19:40
Babadook 20:30 17, 21:40 17, 21:40 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 10:30, 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15
Czarownica (dubbing) 11:30, 13:50, 16:10 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 11:30, 13:50, 16:10 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40
Czarownica 3D (dubbing) 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40
Czarownica 3D (napisy) 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20
Godzilla 17:45 16:45 16:45 16:45 16:45
Godzilla 3D 21:20 21:20 20:40 21:20 21:20 21:20
Gwiazd naszych wina
11:30, 14:15, 17, 19:50 11:30, 14:15, 17, 19:50 11:30, 14:15, 17, 19:50 11:30, 14:15, 17, 19:50 11:30, 14:15, 17, 19:50 11:30, 14:15, 17, 19:50 11:30, 14:15, 17, 19:50
Milion sposobów jak zginac na zachodzie
12:30, 15:10, 17:45, 20:20 12:30, 15:10, 17:45, 20:20 12:30, 15:10, 17:45, 20:20 12:30, 15:10, 17:45, 20:20 12:30, 15:10, 17:45, 20:20 12:30, 15:10, 17:45, 20:20 12:30, 15:10, 17:45, 20:20
Listonosz Pat i wielki świat 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Na skraju jutra 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10
Na skraju jutra 3D 11:15, 13:50, 16:30, 19:10 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45
Pan Peabody i Sherman 13:10 12:20 12:20 12:10 12:10 12:10 12:10
Powstanie warszawskie 15:30, 18:30, 20:40 10:10, 14:45, 19:20 10:10, 14:45, 19:20 10:10, 14:30, 18:30 10:10, 14:30, 19:20 10:10, 14:30, 19:20 10:10, 14:30, 19:20
Rio 2 10:15, 14:20, 16:40 10:15, 14:20, 16:50 10:15, 14:20, 16:50 10:15, 14:20, 16:40 10:15, 14:20, 16:50 10:15, 14:20, 16:50 10:15, 14:20, 16:50
Rio 2 3D 11:50 12:20 11:50 11:50 11:50 11:50
Sąsiedzi 10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 11:40 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 20:10 17:40, 20:30 17:40, 20:30 20:45 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 14:30 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 17:20 21:30 21:30 21:20 21:30 21:30 21:30
Yves Saint Laurent 17:15, 19:40 17:15, 19:15 17:15, 19:15 17:15, 19:40 17:15, 19:40 17:15, 19:40 17:15, 19:40
Pokazy specjalne
6 czerwca 23:00 Noc Kina
7 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
8 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
9 czerwca 18:00 Córka Pułku – Dinizetti

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
6 czerwca 18:45 Ida
20:15 Tajemnica Filomeny
7 czerwca 16:00 Ida
17:20 Tajemnica Filomeny
Filmy wszech czasów:
19:00 Noce i dnie
8 czerwca 14:45 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
16:00 Tajemnica Filomeny
17:40 Ida
19:00 Sugar Man
10 czerwca 18:00 Ida
19:30 Tajemnica Filomeny
11 czerwca 17:45 Tajemnica Filomeny
19:20 Ida
12 czerwca 17:45 Ida
19:10 Tajemnica Filomeny

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
6 7 8 9 10 11 12
Godzilla 3D 21:30 21 21 22:15 20:15 22:25
Grace Księżna Monako 17:30 17 15, 17 20:15 18:15 18:15 18:15
Teoria wszystkiego 19:30 15, 19 13, 19 18:15 22:25 20:25

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 25-31 sierpnia
cinema111
Repertuar kin – 17-23 czerwca
cinema111
Repertuar kin – 3-9 lutego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*