repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 5 do 11 lutego 2010 roku.   

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywiualna), 632-35-87 (grupowa)
5 6 7 8 9 10 11
Avatar 3D 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Księga ocalenia 12:30, 19, 21:15 12:30, 19, 21:15 12:30, 19, 21:15 12:30, 19, 21:15 12:30, 19, 21:15 12:30, 19, 21:15 12:30, 19, 21:15
Księżniczka i żaba 9:45 9:45 9:45 9:45 10 9:45 9:45
Randka w ciemno 14:45, 17, 20:15, 22:15 14:45, 17, 20:15, 22:15 14:45, 17, 20:15, 22:15 14:45, 17, 20:15, 22:15 14:45, 17, 20:15, 22:15 14:45, 17, 20:15, 22:15 14:45, 17, 20:15, 22:15
Sherlock Holmes 10 10 10 10 10 10
Toy Story 3D 11:45, 13:45, 18:30 11:45, 13:45, 18:30 11:45, 13:45, 18:30 11:45, 13:45, 18:30 11:45, 13:45, 18:30 11:45, 13:45, 18:30 11:45, 13:45, 18:30

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
5 6 7 8 9 10 11
Co wiesz o Elly? 17:10 17:10 17:10 17:15 17:20 17:15 17:20
Fish Tank 15:10, 19:30, 21:10 11:20, 15, 19:20, 21:10 11:20, 15, 19:20, 21:10 14:30, 19:20, 21:20 13:20, 19:20, 21:30 14:30, 18:20, 21:20 13:20, 18:20, 21:30
Gorzkie mleko 15:30 15:30 15:30 11 15:30 14:50 15:30
Limits of control, the 13:30, 19:10, 21:40 13:30, 19:10, 21:30 13:30, 19:10, 21:30 15:10, 19:15, 21:30 15:10, 19:25 19:15 14:30, 19:25
Lourdes 17:30, 19:20 13:20, 20 13:20, 16:20, 20 17:30, 19:25 17:30, 19:20 13:50, 17:30, 19:20 13:50, 17:30, 19:20
Moja krew 15:40, 21:10 14:50, 21:40 14:30, 21:50 15:40, 21:15 15:40, 21:10 15:40, 21:10 15:40, 21:10
Nine – Dziewięć 17:20 11:10, 17:15 11:10, 17:15 13, 17:10 13, 17:10, 21:35 12:40, 20:30 12:20, 20:30
Rewers 13:50 13:10, 16:40 12:40, 18:10 13:50 13:50 16:30 16:30
POKAZY SPECJALNE
6 lutego 11:30 charlie.doc: Tybetańska Księga Umarłych
7 lutego 11:30 Charlie dzieciom: Andzia I

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywiualna), 664-64-46 (grupowa)
5 6 7 8 9 10 11
Alvin i Wiewiórki 2 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Artur i zemsta Maltazara 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Astro Boy 10:45, 12:45, 14:45, 16:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45
Avatar 3D 12, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45 12, 13:45, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45 12, 13:45, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45 12, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45 12, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45 12, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45 12, 15:15, 17:15, 18:30, 20:30, 21:45
Avatar 35mm 10:30 10:30
Ciacho 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30 12:10, 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30 12:10, 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30, 22:30
Księga Ocalenia 14:45, 18:45, 21:15 14:45, 18:45, 21:15 14:45, 18:45, 21:15 14:45, 18:45, 21:15 14:45, 18:45, 21:15 14:45, 18:45, 21:15 14:45, 18:45, 21:15
Księżniczka i Żaba 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17
Mikołajek 10:30 10:30
Nine – Dziewięć 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15 11, 13:30, 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15 11, 13:30, 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15 16, 18:30, 19:45, 21, 22:15
Odlot 10 10 10 10 10 10 10
Oświadczyny po irlandzku 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Parnassus 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Planeta 51 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45
Randka w ciemno 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Sherlock Holmes 12:10, 17:20, 20, 22:30 12:10, 17:20, 20, 22:30 12:10, 17:20, 20, 22:30 12:10, 17:20, 20, 22:30 12:10, 17:20, 20, 22:30 12:10, 17:20, 20, 22:30 12:10, 17:20, 20, 22:30
Stare Wygi 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45
Toy Story 3D 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15
Wszystko co kocham 21 21 21 21 21 21 21

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
5 6 7 8 9 10 11
Fish  Tank 17, 19:10 14, 16:10, 20:30 14:40, 19, 21:10 17, 21:20 17:30, 19:20 15:30, 19:50 17:30, 21:50
Dom zły 22:40 15:40 15:40
Parnassus 21:20 18:20 16:50 19:10 21:50 17:40, 22 19:40
Rewers 15:20 12:20 13

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
5 lutego 18:00 Wojna polsko-ruska
6 lutego 17:00 Jeszcze nie wieczór
19:00 Tatarak
7 lutego 12:00 Filmowy poranek: Gwiazda Kopernika
17:00 Pora umierać
19:00 33 sceny z życia
9 lutego 18:00 Mniejsze zło
10 lutego 18:00 Zero
11 lutego 17:00 NieZapomniany świat Łodzi filmowej

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
5 lutego 15:15 Turystyczny Klub Filmowy: Kalifornia
17:15 Julie i Julia
6 lutego 17:30 Operetka na ekranie: Johann Strauss “Wiedeńska krew”
21:00 Indyjska Noc Filmowa: VIKRAMAMARKUDU+AYAN+VARSHAM
7 lutego 16:30 Wenecki Koncert Noworoczny
8 lutego 15:00 Turystyczny Klub Filmowy: Floryda
18:00 Dom zły
9 lutego 16:00 Życie po życiu
17:30 Chopinowski Festiwal Filmowy – Młodość Chopina
10 lutego 15:00 Julie i Julia
17:30 Chopinowski Festiwal Filmowy – Improwizacja
11 lutego 16:00 Dom zły
18:15 Klub Filmowy Trzeciego Wieku: Wszystko o Bette

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
5 lutego 18:00 Bal kapitański
20:00 Dom zły
6 lutego 16:00 Dom zły
18:15 Julie i Julia
7 lutego 17:30 Julie i Julia
20:00 Dom zły
8 lutego 17:00 Klub Filmowy Trzeciego Wieku: Filmy z Sophią Loren: Pośród obcych
19:15 Julie i Julia
9 lutego 15:00 Julie i Julia
19:30 Klub Filmowy Ferment: Dom zły
10 lutego 17:00 Wielcy malarze: Eugene Delacroix
19:30 Dom zły
11 lutego 19:30 Julie i Julia

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywiualna), 664-64-46 (grupowa)
5 6 7 8 9 10 11
Avatar 3D 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30 10, 13, 16:10, 19:20, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
5 6 7 8 9 10 11
Artur i zemsta Maltazara 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Astro Boy 11, 12:45, 14:30, 16:15 11, 12:45, 14:30, 16:15 11, 12:45, 14:30, 16:15 11, 12:45, 14:30, 16:15 11, 12:45, 14:30, 16:15 11, 12:45, 14:30, 16:15 11, 12:45, 14:30, 16:15
Ciacho 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30
Moja krew 15:15, 18:45 15:15, 18:45 15:15, 18:45 15:15, 18:45 15:15, 18:45 15:15, 18:45 15:15, 18:45
Nine – Dziewięć 18, 20:15 18, 20:15 18, 20:15 18, 20:15 18, 20:15 18, 20:15 18, 20:15
Randka w ciemno 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45 12, 13:45, 15:30, 17:15, 19, 20:45
Rewers 17 17 17 17 17 17 17

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
5 6 7 8 9 10 11
Alvin i Wiewiórki 2 10:50, 12:50, 14:50, 17 10:50, 12:50, 14:50, 17 10:50, 12:50, 14:50, 17 10:50, 12:50, 14:50, 17 10:50, 12:50, 14:50, 17 10:50, 12:50, 14:50, 17 10:50, 12:50, 14:50, 17
Avatar 3D 9:30, 13, 16:30, 20, 21 9:30, 13, 16:30, 20, 21 9:30, 13, 16:30, 20, 21 9:30, 13, 16:30, 20, 21 9:30, 11:30, 13, 16:30, 20, 21 9:30, 13, 16:30, 20, 21 9:30, 13, 16:30, 20, 21
Ciacho 17:50, 20:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30 18:30, 21:10 18:30,  21:10 18:30, 21:10
Księżniczka i żaba 9:10, 11:20, 13:30, 15:40 9:30, 11:40, 14, 16:10 9:30, 11:40, 14, 16:10 9:30, 11:40, 14, 16:10 9:30, 11:40, 14, 16:10 9:30, 11:40, 14, 16:10 9:30, 11:40, 14, 16:10
Limits of control, the 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Mikołajek 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Moja krew 12 12 12 12 12 16:40 12
Nine – Dziewięć 10:45, 13:20, 16, 18:30, 21:10 13:20, 16, 18:30, 21:10 13:20, 16, 18:30, 21:10 10:30, 13:10, 15:40, 18:15, 20:45 10:30, 13:10, 15:40, 18:15, 20:45 10:30, 13:10, 15:40, 18:15, 20:45 10:30, 13:10, 15:40, 18:15, 20:45
Oświadczyny po irlandzku 10:15, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:15, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:15, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:15, 12:45, 15, 17:15, 19:50, 22:10 9:15, 12, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:15, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:15, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Parnassus 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Planeta 51 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:50, 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 9:50, 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 9:50, 11:50, 13:50, 15:50, 17:50 9:50, 11:50, 13:50, 15:50, 17:50
Randka w ciemno 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18:30, 19, 20:40, 21:15 9, 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30
Sherlock Holmes 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 21:10 19:50, 22:30 19:50, 22:30 19:50, 22:30
Stare wygi 21:30 21:30 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30
Toy Story 3D 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4 10:40, 12:40, 14:40, 16:40, 18:4
Wszystko co kocham 19:15 19:15 19:15 19:10, 21:20 19:10, 21:20 19:10, 21:20 19:10, 21:20
Pokazy specjalne
6 lutego 10:30 Poranki dla malucha
12:00 Poranki dla starszaka
7 lutego 10:30 Poranki dla malucha
12:00 Poranki dla starszaka
8 lutego 20:00 Kino RP – Sanatorium pod klepsydrą
10 lutego 12:00 Multibabykino – Stare wygi

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
6 lutego 16:00 Przerwane objęcia
18:10 Serafina
20:10 Antychryst
7 lutego 15:00 Dziewczyna z perłą
16:30 Hańba
18:30 Przerwane objęcia

Zapraszamy do kin.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 7-13 lipca
repertuar
Repertuar kin – 7-13 stycznia 2011
cinema111
Repertuar kin – 23-29 marca 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*