Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 5 do 11 lipca 2019 r.

TME POLÓWKA
facebook, wstęp wolny
5 lipca 21:00 Solaris (EC-1)
6 lipca 21:00 Whiplash (Centralne Muzeum Włokiennictwa)
7 lipca 21:00 Dziewczyna z tatuażem (Nowa Fabryczna)
8 lipca 21:00 Córka Trenera (Stary Rynek)
9 lipca 21:00 Złe wychowanie Cameron Post (Park na Zdrowiu)
10 lipca 21:00 Moje wakacje z Rudym (Park Julianowski)
11 lipca 21:00 W ułamku sekundy (Stawy Jana)
 


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
6 lipca 16:00 Green Book
18:20 Świadkowie Putina
7 lipca 14:30 Świadkowie Putina
16:20 Sauvage
18:10 Green Book
8 lipca 15:00 Green Book
17:20 Świadkowie Putina
19:10 Sauvage
9 lipca 15:00 Sauvage
16:50 Green Book
19:10 Świadkowie Putina

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  5 6 7 8 9 10 11
Free Solo
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Gloria Bell 14:30 12:30, 16:40 12:30, 19:20 12:30, 16:40 12:30, 16:40 12:30, 21:30 15
Ja teraz kłamię
16:30, 21:30 14:10, 21:30 14:15, 21:30 14:15, 21:30 14:15, 21:30 14:15, 19:20 14:50, 19:45
Kobieta idzie na wojnę
16:45 12, 19 12:10, 19 19 19 21:35 16:50, 22
Królowa Kier 12 16:30 16:30 16:30 16:30 19
Midsommar. W biały dzień
18:45 16:20, 18:45, 21:10 16:40, 21:10 18:45, 21:10 18:45, 21:10 16:40, 19 17, 21:20
Pamiątki Claire Darling 11:45, 17, 19:20 12:50, 17, 19:20 12:50, 17, 19:20 12:50, 17, 19:20 12:50, 17, 19:20 12:50, 17, 19:20 12:50, 17, 19:20
Petra 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21
Supa Modo 13:15 12 12 12 12 12 12
Słodki koniec dnia 14:30 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 13
Świadkowie Putina 13:30, 21:15 13:30, 21:15 13:30, 21:15 13:30, 21:15 13:30, 21:15 13:30, 21:15 13:30, 21:15
Złodziejaszki 14:45, 18:45 14:45, 18:45 14:45, 18:45 14:45, 18:45 14:45, 18:45 14:45, 18:45 14:45, 18:45
Pokazy specjalne
5 lipca

19:00 Holiday – pokaz specjalny z udziałem Romana Gutka
20:00 Kino Plenerowe – American Honey (Ogrody Geyera)

6 lipca

20:00 Kino Plenerowe – Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (Ogrody Geyera)
21:30 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz? (Boisko Elty Łódź)

7 lipca

12:10 Niedziela Seniora

13:00 Bajkowe Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – Munio. Strażnik księżyca

8-11 lipca Kino w Samo Południe
10 lipca 12:30 Środa Seniora
21:30 Wieczór Gier (Stawy Stefańskiego)

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  5 6 7 8 9 10 11
Agent Kot
11:30, 13:40 11:30, 13:40 11:30, 13:40 11:30, 13:40 11:30, 13:40 11:30, 13:40 11:30, 13:40
Aladyn (dubbing)
10, 12:45, 15:30, 18:10 10, 12:45, 15:30, 18:10 10, 12:45, 15:30, 18:10 10, 12:45, 15:30, 18:10 10, 12:45, 15:30, 18:10 10, 12:45, 15:30, 18:10 10, 12:45, 15:30, 18:10
Anna
14:30, 17, 19:40, 22:10 14:30, 17, 19:40, 22:10 14:30, 17, 19:40, 22:10 14:30, 17, 19:40, 22:10 14:30, 17, 19:40, 22:10 14:30, 17, 19:40, 22:10 14:30, 17, 19:40, 22:10
Avengers: Koniec gry (napisy)
18 18 18 18 18 18 18
Godzilla II: Król Potworów (napisy) 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Imprezowi rodzice 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10
Ja teraz kłamię
12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15 12:30, 15
John Wick 3
19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Kobieta idzie na wojnę
13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Laleczka
19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 22 19:30, 21:30 19:30, 21:30
Ma
21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Men In Black International 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40 16:40 11:50, 16:40 11:50, 16:40
Midsommar. W biały dzień 15:50, 18:40, 21:30 15:50, 18:40, 21:30 15:50, 18:40, 21:30 15:50, 18:40, 21:30 15:50, 18:40, 21:30 15:50, 18:40, 21:30 15:50, 18:40, 21:30
Moja gwiazda: Teen spirit 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Niedobrani 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Oszustki
10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30
Paskudy. UglyDolls 10:20, 11:40 10:20, 11:40 10:20, 11:40 10:20, 11:40 10:20, 11:40 10:20, 11:40 10:20, 11:40
Podły, okrutny, zły
21 21 21 21 21 21 21
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
13:20, 15:40 13:20, 15:40 13:20, 15:40 13:20, 15:40 13:20, 15:40 13:20, 15:40 13:20, 15:40
Polaroid
17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30
Rocketman
16:10, 18:50 16:10, 18:50 16:10, 18:50 16:10, 18:50 16:10, 18:50 16:10, 18:50 16:10, 18:50
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19 10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19 10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19 10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19 10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19 10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19 10:30, 11, 12:30, 13, 15, 17, 19
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing) 10:45, 13:30, 16:15, 19 10:45, 13:30, 16:15, 19 10:45, 13:30, 16:15, 19 10:45, 13:30, 16:15, 19 10:45, 13:30, 16:15, 19 10:45, 13:30, 16:15, 19 10:45, 13:30, 16:15, 19
Spider-Man: Daleko od domu (napisy)
12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45
Tajemnice Joan
11 11 11 11 11 11 11
Trzy kroki od siebie
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy)
14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22 14:20, 22

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  5 6 7 8 9 10 11
Spider-Man: Daleko od domu 3D 4DX (napisy) 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  5 6 7 8 9 10 11
Spider-Man: Daleko od domu 3D (dubbing) 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14
Spider-Man: Daleko od domu 3D (napisy) 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
9 lipca 19:00 Forrest Gump 
10 lipca 19:00 Droga do szczęścia

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  5 6 7 8 9 10 11
Agent Kot
11:20 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10, 2:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15
Aladyn

11:30

Anna

14, 18:15

13:15, 18:15 13:15, 18:15 13:15, 18:15 13:15, 18:15 13:15, 19:30 13:15, 18:15
Imprezowi rodzice
11:40, 18:45, 21:10 11:30, 18:45, 21:10 11:30, 18:45, 21:10 11:30, 18:45, 21:10 11:30, 18:45, 21:10 11:30, 18:45, 21:10 10:40, 18:45, 21:10
Ja teraz kłamię
16:40, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30
Laleczka
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Midsommar. W biały dzień  14, 17:15, 20 14, 17:15, 20 14, 17:15, 20 14, 17:15, 20 14, 17:15, 20 14, 17:15, 20 15, 20
Moja gwiazda. Teen Spirit
16, 19:15, 21 16, 19:15, 21 16, 19:15, 21 16, 19:15, 21 16, 19:15, 21 16, 19:15, 21 16, 19:15, 21
Oszustki
13:45, 19 14:20, 19 14:20, 19 14:20, 19 14:20, 19 14:20, 19 14:20, 19
Paskudy. UglyDolls 10:15
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing) 10:20 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:50
Polaroid
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10, 11:30, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18 10, 10:30, 11:20, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18 10, 10:30, 11:20, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18 10, 10:30, 11:20, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18 10, 10:30, 11:20, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18 10, 10:30, 11:20, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18 10, 10:30, 11:20, 12, 12:40, 13:40, 14:10, 14:50, 15:50, 16:20, 17, 18
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing)
10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30 10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30 10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30 10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30 10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30 10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30 10, 11:50, 12:50, 15:40, 17:30
Spider-Man: Daleko od domu (napisy)
11, 14:40, 16:40, 18:30, 20:20, 21:20 11, 16:40, 18:30, 20:20 11, 16:40, 18:30, 20:20 11, 14:40, 16:40, 18:30, 20:20, 21:20 11, 14:40, 16:40, 18:30, 20:20, 21:20 11, 14:40, 16:40, 18:30, 20:20, 21:20 11, 14:40, 16:40, 18:30, 20:20, 21:20
Spider-Man: Daleko od domu 3D (napisy)
13:50, 19:30 13:50, 21:20 13:50, 21:20 13:50, 19:30 13:50, 19:30 13:50 13:50, 19:30
Yesterday
14:40, 19:30 14:40, 19:30
Pokazy specjalne
10 lipca 18:30 Kino Konesera – Gloria Bell
11 lipca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Córka trenera


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
5 lipca 12:00 Festiwal Filmowy W chmurach: Kickbokserka
17:00 Tajemnice Joan
19:00 Kobieta idzie na wojnę
6 lipca 15:00 Festiwal Filmowy W chmurach: Rosie i Moussa
17:00 Kobieta idzie na wojnę
19:00 Penelopa
7 lipca 15:00 Kobieta idzie na wojnę
17:00 Penelopa
10 lipca 17:00 Kobieta idzie na wojnę
11 lipca 17:00 Penelopa

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  5 6 7 8 9 10 11
Filmy Alfreda Hitchocka 18 (W cieniu podejrzenia) 13:45 (W cieniu podejrzenia)
Filmy z Juliette Binoche
18 (Niebo nad Paryżem) 14 (Niebo nad Paryżem)
Królowe sceny i estrady – duety 14:15   18
Maria Callas
  18 14 14
Niezwykła Afryka: Sawanny
16
Niezwykła Ameryka Południowa: potężna Amazonka
16:30-
Opera za 5 złotych
17:30 (Córka Pułku)
Seans Biograficzny
14 (Marilyn i ja) 18 (Marilyn i ja)
Seans Turystyczny 16 (Jemen)   12:30 (Barcelona)
Starożytny Rzym: Pomopeje
16:30  
Wielcy Malarze: William Turner i Eugene Delacroix
16:15
W 80 skarbów dookoła świata
16:30 (Od Meksyku do USA)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  5 6 7 8 9 10 11
Rocketman 17 19:30 17 19:30
Tajemnice Joan 19:30 17 19:30 17

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  5 6 7 8 9 10 11
Agent Kot
10:20 10:20 10:20 10, 11 10:20 10:20 10:20
Aladyn (dubbing)
10:30, 15:45 10:40, 15:45 10:40, 15:45 10:40, 15:45 10:40, 15:45 10:40, 15:45 10:40, 15:45
Anna 15:25, 18, 21:15 15:25, 18, 21:15 15:25, 18, 21:15 15:25, 18, 21:15 15:25, 18, 21:15 15:25, 18, 21:15 15:25, 18, 19:10
Godzilla II: Król potworów (napisy) 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35
Imprezowi rodzice
15:40, 17:55, 20:20, 22:15 15:40, 17:55, 20:20 15:40, 17:55, 20:20 15:40, 17:55, 20:20 15:40, 17:55, 20:20 15:40, 17:55, 20:20 15:40, 17:55, 20:20
Ja teraz kłamię
15:55, 20:50 13:15, 20:50 15:55, 20:50 13:15, 20:50 15:55, 20:50 13:15, 20:50 15:55, 20:50
John Wick 3
14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10
Laleczka
21:55 11:05, 21:55 11:05, 21:55 21:55 11:05, 21:55 11:05, 21:55 11:05
Ma
11:55 11:55 11:55 11:55 11:55 11:55 11:55
Mindsommar. W biały dzień 16:55, 20 16:55, 20 16:55, 20 16:55, 20 16:55, 20 16:55, 20 16:55, 20
Moja gwiazda. Teen spirit
18:20, 20:40 18:20, 20:40 18:20, 20:40 18:20, 20:40 18:20, 20:40 18:20, 20:40 18:20, 20:40
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
20:15 15:50 15:50 20:15 20:15
Multikino VR – Ghost in the shell
17:55, 19:50 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
17:30 15, 18:35 15, 18:35 17:30 17:30
Multikino VR – The best of VR
19:25 13:05, 17:45 13:05, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – The Great C
18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Multikino VR – VR na krańcach świata
18:20, 20:40 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 18:20, 20:40 18:20, 20:40
Oszustki
13:10, 15:20, 17:40, 19:50 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:15 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 13:10, 15:20, 17:40, 19:50 13:10, 15:20, 17:40, 19:50
Podły, zły, okrutny
13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Paskudy. Uglydolls
11 9:45
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:55, 13:25 10:55, 13:25 10:55, 13:25 10:55, 13:25 10:55, 13:25 10:55, 13:25 10:55, 13:25
Polarodia
22 22 22 22 22 22 21:45
Rocketman
10:35, 13:15 10:35, 15:40 10:35, 13:15 10:35, 15:40 10:35, 13:15 10:35, 15:40 10:35, 13:15
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10:55, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10 10:55, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10 10:55, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10 10:45, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10 10:55, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10 10:55, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10 10:55, 11:55, 13, 14, 15:05, 16:05, 17:10, 18:10, 20:10
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing)
10, 11:30, 12:50, 14:30, 17:30 10:30, 11:30, 14:30, 17:30 10:30, 11:30, 14:30, 17:30 10:30, 11:30, 14:30, 17:30 10:30, 11:30, 14:30, 17:30 10:30, 11:30, 14:30, 17:30 10:30, 11:30, 14:30, 17:30
Spider-Man: Daleko od domu (napisy) 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:10 13:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 22:10 13:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30 13:30, 16:30, 18:30, 19:10, 20:30 13:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30 13:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30 13:30, 16:30, 19:30, 20:30
Pokazy specjalne
6 lipca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

7 lipca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

8 lipca

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Diego

11 lipca

19:00 National Theatre Live – Hamlet


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
5 lipca 18:00 Kamerdyner
20:15 Green Book
6 lipca 16:30 Zimna wojna
18:00 Kler
20:00 Green Book
7 lipca 16:00 Kler
18:00 Zimna wojna
19:30 Green Book
9 lipca 18:00 Green Book
20:00 Dom, który zbudował Jack
10 lipca 18:00 Mój piękny syn
20:00 Green Book
11 lipca 18:30 Zimna wojna
20:00 Green Book

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl teren OFF Piotrkowskiej, wstęp wolny
5 lipca 21:00 Pan życia i śmierc
6 lipca 21:00 Kroll
7 lipca 21:00 Niezwykła przygoda fakira, który utknął w szafie
10 lipca 21:00 Wróg numer 1
11 lipca 21:00 Niemożliwe
 

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 2-8 sierpnia 2013
Repertuar kin – 4-10 stycznia 2019
repertuar
Repertuar kin – 2-8 września 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*