repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 4 do 10 listopada 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
1920 Bitwa Warszawska 3D 9 9 9 9 9 9 9
Baby są jakieś inne 11:30, 15:15 11:30, 15:15, 19 11:30, 15:15, 19 11:30, 15:15 11:30, 15:15, 19 11:30, 15:15, 19 11:30, 15:15
Listy do M. 19, 21:30
Mniam! 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Sanktuarium 3D 17:15 17:15, 21 17:15, 21 17:15 17:15, 21 17:15, 21 17:15
Wyjazd Integracyjny 0:01, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
4 5 6 7 8 9 10
Pokazy specjalne
4-12 listopada XVI Forum Kina Europejskiego – Cinergia 2012

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
1920 Bitwa Warszawska 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10
Anonimus 19, 21:30
Baby są jakieś inne 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:15, 22:15
Contagion – epidemia strachu 13:15, 18, 20:15 13:15, 18, 20:15 13:15, 18, 20:15 13:15, 18, 20:15 13:15, 18, 20:15 13:15, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15
Dom snów 18:45, 20:45 18:45, 20:45 18:45, 20:45 18:45, 20:45 18:45, 20:45 18:45, 20:45 18:45
Elita zabójców 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Elitarni – Ostatnie starcie 15:40, 22:30 15:40, 22:30 15:40, 22:30 15:40, 22:30 15:40, 22:30 15:40, 22:30 15:45, 22:30
Giganci ze stali 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45
Habemus Papam – mamy papieża 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Heca w ZOO 11 11 11 11 11 11 11:15
Ilu miałaś facetów? 13, 17, 19:15, 21:45 13, 17, 19:15, 21:45 13, 17, 19:15, 21:45 13, 17, 19:15, 21:45 13, 17, 19:15, 21:45 13, 17, 19:15, 21:45 13, 17, 19:15, 21:45
Immortals. Bogowie i Herosi 3D 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Kubuś Puchatek i Przyjaciele 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Latająca Maszyna 3D 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 11:15, 13:15, 15:15, 17:15
Listy do M. 17:30, 20
Mniam! 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45
Niebezpieczna Metoda 11, 15:20, 17:30, 19:40, 22:30 11, 15:20, 17:30, 19:40, 22:30 11, 15:20, 17:30, 19:40, 22:30 11, 15:20, 17:30, 19:40, 22:30 11, 15:20, 17:30, 19:40, 22:30 11, 15:20, 17:30, 19:40, 22:30 11, 15:20, 17:30, 19:40
Paranormal Activity 3 15:30, 19:15, 21:15 15:30, 19:15, 21:15 15:30, 19:15, 21:15 15:30, 19:15, 21:15 15:30, 19:15, 21:15 15:30, 19:15, 21:15 15:30
Przygody Tintina (dubbing) 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30
Przygody Tintina (napisy) 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Przygody Tintina 3D (dubbing) 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45
Przygody Tintina 3D (napisy) 19 19 19 19 19 19 19
Sanktuarium 3D 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45
Smerfy 3D 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Służące 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21
Tower Heist. Zemsta Cieciów 16:30, 20:45
Trzej Muszkieterowie 3D 13, 17:30 13, 17:30 13, 17:30 13, 17:30 13, 17:30 13, 17:30 13
Wyjazd Integracyjny 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:45, 22:30

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
4 5 6 7 8 9 10
Ki 18 21:20 18:10 18
Klatka 21:30 18 21:30
Lapońska odyseja 16:40 16:10 19:50 16:40
O północy w Paryżu 19:40 19:30 16:10, 21:30 19:40
Przepis na miłość 16:30 19:50 16:30
Skóra w której żyję 18:30, 20:40 17:20, 21 16, 21:20 18:30, 20:40
Pokaz specjalny
4 listopada 21:00 Klub Wysokich Obcasów: Matka teresa od kotów
10-11 listopada Festiwal Filmów Antydepresyjnych Relanium 2011

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
4 listopada 17:00 Ćma
19:00 Matka Królów
5 listopada 18:00 Do widzenia, do jutra
19:30 Trzeba zabić tę miłość
6 listopada 12:00 Mały Kinematograf
17:00 Noce Cabirii
19:00 Osiem i pół
8 listopada 18:00 Wesela nie będzie
9 listopada 17:00 XXI Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu ” – pokazy przedfestiwalowe
19:15 17:00 XXI Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu ” – pokazy przedfestiwalowe
10 listopada 17:00 17:00 XXI Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu ” – pokazy przedfestiwalowe
20:00 17:00 XXI Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu ” – pokazy przedfestiwalowe

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
4 listopada 17:00 Temple Grandin
6 listopada 11:00 Temple Grandin
17:00 Wawel, Alcazar i Odescalchi
7 listopada 14:30 Rodzina Borgiów
8 listopada 17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
4 listopada 1515:00 Świnki
5 listopada 16:15 Drzewo życia
19:00 Świnki
6 listopada 19:00 Drzewo życia
7 listopada 17:30 Świnki
8 listopada 19:00 Drzewo życia
9 listopada 15:15 Drzewo życia
18:00 Świnki
10 listopada 15:15 Drzewo życia
18:00 Świnki

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Przygody Tintina 3D 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
4 5 6 7 8 9 10
Drive 17:10, 20:50 16:15, 19:40 16:15, 19:40 17:30 16:15, 19:40 16:10, 19:40 17:45
Dom snów 19:30, 21:10 19:10, 21 19:10, 21 19:10, 21 19:10, 21 19:10, 21 19:35, 21:20
Elita zabójców 17:40 14:20, 21:20 14:20, 21:20 19:25 14:20, 21:20 17:50, 21:20 19:15
Jane Eyre 13:20, 15:30, 19:20 12:50, 15, 19:25 12:50, 15, 19:25 13:15, 15:20 12:50, 15, 19:25 15, 19:25 12:45, 17:10
Ki 17:35 12:35, 18 12:35, 18 13 18 14:30
Klatka 21:30 21:30 21:30 21:15 21:30 21:30 21:15
Listy do M 12:30, 14:35, 16:40, 18:45, 20:50
O północy w Paryżu 13:30, 15:25, 19 12:15, 14, 15:45, 17:30 12:15, 14, 15:45, 17:30 14, 15:40, 17:45 14, 15:45, 17:30 14, 15:45, 17:30 12:40, 14:20, 16:05
Szczęście ty moje 15:10 17:10 17:10 14:45 17:10 17:10 14:50
Pokazy specjalne
7 listopada 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Karta z podróży + Pożegnainie)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
4 5 6 7 8 9 10
1920 Bitwa Warszawska 12:30 12:30 12:30 12:30
1920 Bitwa Warszawska 3D 11, 18:15 12:30 12:30 10, 17:50 10 10 10, 19:30
Baby są jakieś inne 21:45 14:40, 19:15 14:40, 19:15 21:45 14:40 14:40, 19:15 14:40
Contagion – epidemia strachu 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20
Dom snów 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Elitarni – ostatnie starcie 11:40, 16:20, 19:10 16:20, 19:10 16:20, 19:10 11:40, 16:20, 19:10 13, 15:30, 18 11:40, 16:20, 19:10 11:40, 16:20
Giganci ze stali 9:15 9:15 10:15 9:15 9:15, 12 9:15
Ilu miałaś facetów? 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 10:20, 12:50, 15:20, 17:50, 20:15
Immortals: Bogowie i Herosi 3D 19, 21:45
Latająca maszyna 12:15, 16:30 12:15, 16:30 12:15, 16:30 12:15, 16:30 12:15, 16:30 12:15, 16:30 11:10, 15:15
Lajaca maszyna 3D 10:10, 14:15, 18:40 10:10, 14:15, 18:40 10:10, 14:15, 18:40 10:10, 14:15, 18:40 10:10, 14:15, 18:40 10:10, 14:15, 18:40 9:10, 13:15, 17:10
Listy do M 20, 20:30 18:50, 21:20
Mniam! 9:40 10 10 9:40 10:45 9:40 9:40
Niebezpieczna metoda 15, 17:20, 19:45, 22:10 15, 17:20, 19:45, 22:10 15, 17:20, 19:45, 22:10 15, 17:20, 19:45, 22:10 15, 17:20, 19:45, 22:10 15, 17:20, 19:45, 22:10 15, 16:50, 19:15, 22:10   
Paranormal Activity 3 21:45 21:45 15:45 21:45
Przygody Tintina (dubbing) 9:30, 12, 14:30, 17 9:30, 12, 14:30, 17 9:30, 12, 14:30, 17 9:30, 12, 14:30, 17 9:30, 12, 14:30, 17 9:30, 12, 14:30, 17 9:30, 12, 14:30, 17
Przygody Tintina (napisy) 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30
Przygody Tintina 3D (dubbing) 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Przygody Tintina 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Sanktuarium 3D 21 21 21 21 21 21
Służące 12:10, 15:15, 18:15, 21:20 12:10, 15:15, 18:15, 21:20 12:10, 15:15, 18:15, 21:20 12:10, 15:15, 18:15, 21:20 12:10, 15:15, 18:15, 21:20 12:10, 15:15, 18:15, 21:20 12:10, 15:15, 18:15, 21:20
Tower Heist: zemsta cieców 22
Trzej Muszkieterowie 3D 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Wyjazd integracyjny 9:20, 11:30, 13:45, 16, 16:50, 19:15, 20:45, 21:30 9:20, 11:45, 12:20, 14, 16:15, 16:50, 18:30, 20:45, 21:30 9:20, 11:45, 12:20, 14, 16:15, 16:50, 18:30, 20:45, 21:30 9:20, 11:45, 13:20, 14, 16:15, 18:30, 20:45, 21:30 9:20, 11:45, 12:20, 14, 16:15, 16:50, 18:30, 20:45 9:20, 11:45, 14, 16:15, 16:50, 18:30, 20:45, 21:30 9:20, 11:45, 12:20, 14, 16:15, 18:30, 20:45, 21:30
Pokazy specjalne
5 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
6 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
8 listopada 20:00 Kino na Obcasach: Listy do M
9 listopada 12:00 Multibabykino: Giganci ze stali

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
5 listopada repertuar wkrótce
6 listopada

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 11-17 listopada 2011
cinema111
Repertuar kin – 12-18 lipca 2013
repertuar
Repertuar kin – 16-23 marca 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*