cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 4 do 10 kwietnia 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Kochanie, chyba Cię zabiłem
13, 16:15, 18:30 13, 16:15, 18:30 13, 16:15, 18:30 11:15, 13, 16:15, 18:30 13, 16:15, 18:30 13, 16:15, 18:30 13, 16:15, 18:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Monster High: Strach, Kamera, Akcja! 11 11
Noe: wybrany przez Boga (dubbing) 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 15
Noe: wybrany przez Boga (napisy) 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45 21:15 10, 18, 20:45
Pokazy specjalne
9 kwietnia 18:30 Kino Kobiet (Smak curry)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
11 kwietnia
19:00 O!PLA w Łodzi – konkurs 2. ANimowane teledyski

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
4 5 6 7 8 9 10
Anioł Śmierci 12:15, 20 12, 20:15 12:15, 21:40 21:40 21:40 21:40 14:!0
Artysta i Modelka 13:50, 15:45 13:40, 15:45 13:50, 15:45 15:45 15:45 15:45 12:15, 15:45, 22
Droga do zapomnienia 14, 16, 18, 21:45 11:45, 15:40, 18, 19:35 13:30, 15:40, 17:50, 19:35 13:30, 15:35, 17:40, 19:30 13:30, 15:35, 17:40, 19:30 13:20, 17:25, 19:30 12:10, 16, 18, 19:50
Grand Budapest Hotel 16:10, 20, 21:45 13:50, 17:45, 20, 21:40 11:35, 16, 17:45, 21:30 15:50, 17:40, 19:45, 21:35 15:50, 17:40, 19:45, 21:35 15:35, 18:10, 21:35 14:15, 16:10, 18, 21:35
Hardkor Disco 20:15 16:25, 21:45 12, 21:35 21:35 21:35 14, 21:30 20
Ida 17:35 17:35 17:35 14, 17:35 17:35 17:35 17:35
Locke 20
Ojciec Szpiler 18:20, 21:35 21:35 18:20, 21:35 18:20, 21:35 18:20, 21:35 18:20, 21:35 12:20, 18:20, 21:35
Shirley – wizje rzeczywistości 21:40 21:45 20 20 20 14:10 20
Stacja Warszawa 14 14 14 14 14 14 14
Szukając Vivian Maier 20
Test na życie 12:20 12:20 12:20 14:10 14:10 20 21:40
Tylko kochankowie przeżyją 18:10 11:40 14
Wielkie piękno 13:30, 15:45, 19 13:50, 15:25, 19 13:25, 15:45, 19 15:45, 19 15:45, 19 13:35, 15:45, 19 15:45, 19
Pokazy specjalne
6 kwietnia

11:35 Niedziela Seniora

9 kwietnia

13:20 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
300: Początek imperium 15 15 15 15 15 15 15
300: Początek imperium 3D 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15
Droga do zapomnienia 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Grand Budapest Hotel 12:30, 17:15, 19:30, 21:45 12:30, 17:15, 19:30, 21:45 12:30, 17:15, 19:30, 21:45 12:30, 17:15, 19:30, 21:45 12:30, 17:15, 19:30, 21:45 12:30, 17:15, 19:30, 21:45 12:30, 17:15, 19:30, 21:45
Hardkor Disko 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21
Jack Strong 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Kamienie na szaniec 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30 10, 12:30, 17:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing) 12:45, 18:15 12:45, 18:15 12:45, 18:15 12:45, 18:15 12:45, 18:15 12:45, 18:15 12:45, 18:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 21 21 21 21 21 21 21
Karol, który został świętym 10 10 10 10 10 10 10
Kochanie, chyba Cię zabiłem 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Kraina lodu 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Lego Przygoda 10 10 10 10 10 10 10
Lego Przygoda 3D 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Nauka spadania 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Need for speed 16, 18:45, 21:30 16, 18:45, 21:30 16, 18:45, 21:30 16, 18:45, 21:30 16, 18:45, 21:30 16, 18:45, 21:30 16, 18:45, 21:30
Niezgodna 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22
Noe: Wybrany przez Boga (dubbing) 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40
Noe: Wybrany przez Boga (napisy) 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20
Noe: Wybrany przez Boga 3D (napisy) 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30
Non-stop 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Obietnica 13:45, 20 13:45, 20 13:45, 20 13:45, 20 13:45, 20 13:45, 20 13:45, 20
Pan Peabody i Sherman 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40
Pan Peabody i Sherman 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Sarila 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15
Sarila 3D 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15
Skubani 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Syn Boży (dubbing) 10:45, 13:30 10:45, 13:30 10:45, 13:30 10:45, 13:30 10:45, 13:30 10:45, 13:30 10:45, 13:30
Syn Boży (napisy)
16:15, 19 16:15, 19 16:15, 19 16:15, 19 16:15, 19 16:15, 19 16:15, 19
Witaj w klubie 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45
Wkręceni 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
4 kwietnia 17:00 Obietnica
18:45 Obietnica
20:30 Nic wielkiego
5 kwietnia 15:00 Offbeer – Łódzki Festiwal Piwa: Beer Wars
17:00 Obietnica
18:45 Obietnica
20:30 Nic wielkiego
6 kwietnia 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem
15:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Obietnica
17:00 Nic wielkiego
18:30 Kino Solo: Obietnica
7 kwietnia Akademia Polskiego Filmu – I semestr
17:00 Wykład dr Moniki Talarczyk-Gubały
Zakazane piosenki  + Ostatni etap
8 kwietnia 18:00 Obietnica
9 kwietnia 18:00 Kamienie na szaniec
20:00 Przegląd najnowszych prac czołowej reprezentantki współczesnej amerykańskiej animacji abstrakcyjnej i spotkanie z artystką
10 kwietnia Spotkanie Stowarzyszenia Historyków Sztuki
17:00 Spotkanie z Katarzyną Kluczwajd Prezentacja książki „Toruńskie teatry świetlne: czyli kina: wytwórczość filmowa i miejscowe gwiazdy 1896-1939: O kulturze czasu wolnego dawnych torunian”
Pan Tadeusz (1928)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
4 5 6 7 8 9 10
Artysta i modelka 16:45 17 18:15 18 20 13:45 15:45
Klub Filmowy Orlen 18
Okno na podwórze 15:45 18
Test na życie 19 19:15 16:15 20:15 16 16 13:45
Turystyczny Klub Filmowy 14:45 (Tybet) 13:30 (Tajlandia) 18 (Tajlandia)
W samo południe 14:45

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
4 5 6 7 8 9 10
Nauka spadania 17:45 18:15 19:15 19:15 19:15 17 17
Obietnica 19:45 20:15 17:15 17:15 17:15 15 15
Smak Curry 15:30 16 11 15 15 19 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Afrykańska przygoda 3D 10, 11
Dzikie z natury 3D
10 10
Hubble 3D 10
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15
Pod taflą oceanu 3D 10

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
4 kwietnia 19:00 Wenus w futrze
7 kwietnia 19:00 Aria dla atlety
8 kwietnia 19:00 Lolita
9 kwietnia 19:00 Ida + spotkanie z reżyserem
10 kwietnia 19:00 Nieznajomy nad jeziorem

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
4 5 6 7 8 9 10
Droga do zapomnienia
15:15, 17:50, 20:30, 23:10 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30
Grand Budapest Hotel 15:10, 17:30, 19:50, 22:10 15:10, 17:30, 19:50, 22:10 15:10, 17:30, 19:50, 22:10 15:40, 17:50, 21 15:10, 17:30, 20:15 15:10, 17:30, 20:15 15:40, 17:50, 20:45
Hardkor disko
19:20, 21:30 19:20, 21:30 19:20, 21:30 20:15, 21:45 19:20, 21:30 19:20, 21:30 19:20, 21:30
Kamienie na szaniec 10:10, 12:40 10:10, 12:40 10:10, 12:40 10:10, 12:40 10:10, 12:40 10:10, 12:40 10:10, 12:40
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing)
12 12 12 12 12 12 12
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubing)
10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy)
14:50, 17:40, 20:30, 23:20 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30
Karol, który został świętym 10 10 10 10 10 10
Kochanie, chyba Cię zabiłem 11:45, 14, 16:15, 18, 20:20, 22:40 13:30, 15:45, 18, 20:20 13:30, 15:45, 18, 20:20 11:45, 14, 16:15, 19:20, 21:10 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:20 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:20 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:20
Muppety: Poza prawem (dubbing) 12:15, 14:45 11:20, 14 11:20, 14 12, 14:40 11:20, 14 11:20, 14 12, 14:40
Need for speed 22:30 20:15 20:15 20:15
Niezgodna 11:10, 14:10, 17:10, 20:10 11:10, 14:10, 17:10, 20:10 11:10, 14:10, 17:10, 20:10 11:10, 14:10, 17:10, 20:10 11:10, 14:10, 17:10, 20:10 11:10, 14:10, 17:10, 20:10 11:10, 14:10, 17:10, 20:10
Noe: wybrany przez Boga (dubbing) 11 11 11 11 11 11 11
Noe: wybrany przez Boga (napisy)
14, 16    17, 20, 22, 23 14, 16, 17, 20, 22 14, 16, 17, 20, 22 14, 16, 17, 20, 22 14, 16, 17, 20, 22 14, 16, 17, 20, 22 14, 16, 17, 20, 22
Noe: wybrany przez Boga 3D (napisy) 19 19 19 19 19 19 19
Pan Peabody i Sherman 12:50 12:50 12:50 13:20 12:50 12:50 13:20
Pan Peabody i Sherman 3D
10:30 10:30 10:30 11 10:30 10:30 11
Sarila 13:20, 17:15 11:10, 15:40 11:10, 15:40 13:20, 17:15 11:10, 15:40 11:10, 15:40 10, 13:20, 17:15
Sarila 3D 11:10, 15:40 13:20, 17:50 13:20, 17:50 11:10, 15:40 13:20, 17:50 13:20, 17:50 11:10, 15:40
Syn Boży (dubbing) 10:30, 13:30 10:30, 13:30 10:30, 13:30 10:30, 13:30 11:20, 14:20 11:20, 14:20 10:30, 13:30
Syn Boży (napisy) 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30 17:20, 19:50 17:20, 19:50 16:30, 19:30
Witaj w klubie 18:30, 23:15 16:40 16:40 18:30 16:40 16:40
Pokazy specjalne
4 kwietnia 22:00 ENEMEF: Noc Ekranizacji
5 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Perłowa księżniczka
6 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Perłowa księżniczka
7 kwietnia 18:00 Romeo i Julia z Orlando Bloomem w roli głównej
8 kwietnia 20:30 Liga Mistrzów UEFA
9 kwietnia 20:30 Liga Mistrzów UEFA
10 kwietnia 18:00 Lukrecja Borgia z San Francisco Opera

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
5 kwietnia 16.45 Dziewczyna z szafy
18.15 Rozstanie
20.15 Sugar Man
6 kwietnia 16.00 Melancholia
18.10 Żywie Biełaruś!
20.00 Sugar Man

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
4 5 6 7 8 9 10
Kamienie na szaniec 18:30 14:50 13:20, 18:30 18:30 17 18:30 19:30
Nauka spadania 22 16:50, 22 16:50
Obietnica 20:30 20:30 15:20 20:30 19 20:30 18
Test na życie 17 13:20 20:30 17 20:30 17 21:30

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 26 lutego – 4 marca
cinema111
Repertuar kin – 15-21 kwietnia
cinema111
Repertuar kin – 9-15 maja 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*