Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 31 stycznia do 6 lutego 2020 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
31 stycznia 20:20 Żywot Briana według Monty Pythona
1 lutego 13:00 Kraina miodu
14:40 Kwas
16:30 Nasza mała Polska
17:50 Parasite
2 lutego 15:00 Kwas
16:50 Ból i Blask
18:50 Parasite
3 lutego 13:20 Ból i blask
15:20 Kraina miodu
17:00 Nasza mała Polska
18:20 Parasite
4 lutego 16:00 Kwas
17:50 Parasite
20:20 The BEST of CRAFT 2019, PART 1 – WORLD / ŚWIAT
6 lutego 16:00 Ból i blask
18:00 Parasite
20:20 Kwas
 

Sala Kieszonkowa mieści maksymalnie 5 Widzów. Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 1.02.2020
13:10 Miles Davis: Birth of the Cool
15:30 Ból i Blask

Niedziela 2.02.2020
15:10 Kraina miodu
17:00 Nasza mała Polska
18:30 Miles Davis: Birth of the Cool

Poniedziałek 3.02.2020
17:00 Miles Davis: Birth of the Cool
19:10 Kwas

Wtorek 4.02.2020
16:10 Nasza mała Polska
18:00 Kraina miodu
20:00 Ból i blask

Czwartek 6.02.2020
15:30 Kraina miodu
17:10 Miles Davis: Birth of the Cool
19:20 Nasza mała Polska

 


KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  31 1 2 3 4 5 6
1917
21:15 21:15 11:45, 21 21:15 11:30 11:45 16:45
Błąd systemu
15 17:10 15
Boże Ciało
11:30, 14:45 10, 16:45, 20 16:45, 20 16:15, 20 13:45, 20 14, 20:15 13, 20:15, 22
Ból i Brzask
12:25, 17:15, 18:50 10:15, 11:40, 15, 19:20, 21:10 14, 19:20, 21:10 16:50, 21:10 11:50, 16:50, 21:10 14:50, 16:50, 21:10 16:50, 21:10
Dwóch papieży 17:30 17:30 17:30 15:30 15:30
Joker
21:30 12 13:45, 21 14
Judy
15 12:45 12:45 12:45 13:15 13:15
Kraina Miodu 19:15 13:40, 17:15 13:40, 17:15 13:15, 19:45 13:15, 19:45 13:15, 19:45 13:15, 19:45
Małe kobietki 16:20, 19:20 16:20, 19 14:10, 19 16:20, 18:30 16:20, 21 12, 20:30 15:10, 19
Oficer i szpieg
17 11:30 14:20
Pan T.
12:45 10:15 15 15 18 18
Parasite
13:50, 16:25, 21 11:15, 13:50, 18:50 11:15, 16:15, 17:30, 18:50 11, 13:50, 15:30, 18:50 15:30, 18:50 16:15, 17:20, 18:50 15:30, 18:50
Poznajmy się jeszcze raz 12:30, 19 14:30, 19 10, 18:45 19 15:45, 19 14:30, 18:45 17:45
Psy 3. W imię zasad 21:45 12 21:30 11:15 21:15 21:30
Szybcy i Śnieżni 13:20 13:20 13:20 13:50 13:50 13:40 13:50
Tam gdzieś musi być niebo
20:50 11:25, 21:20 11:25, 21:20 18, 21:20 18, 21:20 21:20 18, 21:20
Van Gogh. U bram wieczności 14:25 15:15 15:15, 17:10 11:50, 14:50 14:50 15:20 14:50
Pokazy specjalne
2 lutego

10:00 Niedziela Seniora
15:00 Przegląd filmów Antoniego Krauze

4 lutego

18:00 Spotkanie Filozoficzne – Matthias i Maxime

5 lutego

11:45 Środa Seniora

6 lutego

20:00 Kino Jazz – Ella Fitzgerald: Just one of those things


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  31 1 2 3 4 5 6
1917
10:50, 15:40, 18:20, 21:20 10:50, 15:40, 18:20, 21:20 10:50, 15:40, 18:20, 21:20 10:50, 15:40, 18:20, 21:20 10:50, 15:40, 18:20, 21:20 10:50, 15:40, 18:20, 21:20 10:50, 15:40, 18:20, 21:20
Bad Boys For Life 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40
Boże ciało
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Chłopiec i wilk
10:30, 12:30, 14:40, 16:40 10:30, 12:30, 14:40, 16:40 10:30, 12:30, 14:40, 16:40 10:30, 12:30, 14:40, 16:40 10:30, 12:30, 14:40, 16:40 10:30, 12:30, 14:40, 16:40 10:30, 12:30, 14:40, 16:40
Doktor,Dolittle (dubbing) 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20 11:50, 14, 16:10, 18:20
Głębia strachu 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30
Gorący temat
22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (dubbing)
15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Jojo Rabbit
12:40, 16:30, 20 12:40, 16:30, 20 12:40, 16:30, 20 12:40, 16:30, 20 12:40, 16:30, 20 12:40, 16:30, 20 12:40, 16:30, 20
Joker
18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
Judy
11 11 11 11 11 11 11
Jumanji:, Następny poziom (dubbing)
10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10
Kraina Lodu 2
12, 14:15 12, 14:15 12, 14:15 12, 14:15 12, 14:15 12, 14:15 12, 14:15
Le Mans ’66 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Małe kobietki
11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22
Małgosia i Jaś
15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30
Mayday
20 20 20 20 20 20 20
Parasite
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Pewnego razu… w Hollywood 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Poznajmy się jeszcze raz 10:50, 18:50, 21:40 10:50, 18:50, 21:40 10:50, 18:50, 21:40 10:50, 18:50, 21:40 10:50, 18:50, 21:40 10:50, 18:50, 21:40 10:50, 18:50, 21:40
Proxima
13:20, 22:15 13:20, 22:15 13:20, 22:15 13:20, 22:15 13:20, 22:15 13:20, 22:15 13:20, 22:15
Psy 3. W imię zasad 11:40, 14:20, 17, 18:40, 19:30, 22:10 11:40, 14:20, 17, 18:40, 19:30, 22:10 11:40, 14:20, 17, 18:40, 19:30, 22:10 11:40, 14:20, 17, 18:40, 19:30, 22:10 11:40, 14:20, 17, 18:40, 21:40 11:40, 14:20, 17, 18:40, 19:30, 22:10 11:40, 14:20, 17, 18:40, 19:30, 22:10
Richard Jewell
21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Superpies i Turbokot 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10
Szybcy i śnieżni
13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 10:30, 12:30, 14:40, 16:50 10:30, 12:30, 14:40, 16:50 10:30, 12:30, 14:40, 16:50 10:30, 12:30, 14:40, 16:50 10:30, 12:30, 14:40, 16:50 10:30, 12:30, 14:40, 16:50 10:30, 12:30, 14:40, 16:50
Tajni i fajni
10:30, 15 10:30, 15 10:30, 15 10:30, 15 10:30, 15 10:30, 15 10:30, 15
Urwis
10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  31 1 2 3 4 5 6
Bad Boys For Life 4DX 16:30, 19 16:30, 19 16:30, 19 16:30, 19 16:30, 19 16:30, 19 16:30, 19
Doktor Dolittle 4DX (dubbing) 10:10, 12:15, 14:20 10:10, 12:15, 14:20 10:10, 12:15, 14:20 10:10, 12:15, 14:20 10:10, 12:15, 14:20 10:10, 12:15, 14:20 10:10, 12:15, 14:20
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D 4DX (napisy) 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  31 1 2 3 4 5 6
1917 IMAX 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
4 lutego 19:00 Joker
5 lutego 19:00 Mistrz

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
31 stycznia 16:00 Winni
18:00 Podwójne życie
1 lutego 16:00 Martwe wody
18:00 Carol
2 lutego 16:00 Podwójne życie
18:00 Carol
6 lutego 16:00 Winni
18:00 Martwe wody
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  31 1 2 3 4 5 6
1917
14:40, 18:40, 20:45 14:40, 18:40, 20:45 14:40, 18:40, 20:45 14:40, 20:30, 20:50 14:40, 18:40, 20:45 14:40, 18:40, 20:45 14:40, 18:40, 20:45
Bad Boys For Life 13, 18:30, 21:20 13, 18:30, 21:20 11:30, 18:30, 21:20 13, 18:40, 21:30 13, 18:30, 21:20 13, 18:30, 21:20 11:30, 18:30, 21:20
Chłopiec i wilk 10:10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 14:20, 16:30 14:20, 16:30 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30
Doktor Dolittle (dubbing)
10:30, 13:20, 16, 18 10:20, 13:20, 16, 18 10:20, 13:20, 16, 18 10:20, 13:20, 16, 18 10:45, 13:20, 16, 18 10:20, 13:20, 16, 18 10:30, 13:20, 16, 1
Głębia strachu 14:30, 17:45, 19:40, 21:50 14:30, 17:45, 19:40, 21:50 14:30, 17:45, 19:40, 21:50 14:30, 17:45, 19:40, 22 14:30, 17:45, 19:40, 21:50 14:30, 17:45, 19:40, 21:50 14:30, 17:45, 19:40, 21:50
Gorący temat 21:15 21:15 21:15 21:50 21:15 21:15 21:15
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Jojo Rabbit
15:50 15:50 15:30 17 15:50 15:50 15:30
Kłamstewko 10:30, 18:15, 21:10 10:30, 18:15, 21:10 10:30, 18:15, 21:10 10:30, 18:15, 21:10 10:30, 18:15, 21:10 10:30, 18:15, 21:10 10:30, 18:15, 21:10
Małgosia i Jaś  12:20, 16:50, 19, 20 12:10, 16:50, 19, 20 12:10, 16:50, 19, 20 12:20, 16:50, 19, 20 12:20, 16:50, 19, 20 12:20, 16:50, 19, 20 12:20, 16:50, 19, 20
Mayday
11:30, 15, 17, 20:30 11:30, 15, 17, 20:30 15, 17, 20:30 11:30, 15, 15:50, 20:40 11:30, 15:10, 17, 20:30 11:30, 15, 20:30 15, 20:30
Poznajmy się jeszcze raz 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Psy 3. W imię zasad 13:10, 14:40, 17:30, 20:15 13:10, 14:40, 17:30, 20:15 13:10, 14:40, 17:30, 20:15 13:10, 14:40, 17:30, 20:20 13:10, 14:40, 17:30, 20:15 13:10, 15:10, 16:45, 20:30 13:10, 14:40, 17:30, 20:15
Richard Jewell 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14 14:10
Superpies i Turbokot 10:15, 12:30, 15:40, 17:15 10:10, 12:30, 15:40, 17:15 10:10, 12:30, 15:45, 17:15 10:10, 12:30, 15:40, 17:15 10:10, 12:30, 15:40, 17:15 10:10, 12:30, 15:40, 17:15 10:10, 12:30, 15:45, 17:15
Szalone Wesele 2 (ukraiński) 13
Szybcy i śnieżni
10:30 10:30
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 11:10, 12:45 11:10, 12:45 11:10, 12:45 11:10, 12:45 11:10, 13 11:10, 12:45 11:10, 12:45
Tajni i fajni ATMOS
12:15 12:20 12:20 12 12 12 12
Urwis
11 11 11 11 11 11 11
Pokazy specjalne
31 stycznia 23:00 Maraton Grozy
3 stycznia 18:30 Kino Konesera – Kult. Film
4 stycznia

10:00 Kino na Temat – Basia 2 

6 lutego 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Ostatnia góra


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
31 stycznia 17:00 Małe kobietki
19:30 Małe kobietki
1 lutego małe WIELKIE kino
13:00 1917
seans dla rodziców z niemowlętami
15:15 Małe kobietki
17:40 Gorący temat
19:40 Małe kobietki
2 lutego Mały Kinematograf
12:00 Lecimy w kosmos!
15:00 Małe kobietki
17:30 1917
19:30 Małe kobietki
3 lutego 13:00 Gorący temat
15:00 Małe kobietki
17:30 Joker
19:40 Małe kobietki
4 lutego 13:00 Boże Ciało
15:10 Historia małżeńska
17:30 1917
19:30 Małe kobietki
5 lutego 13:00 Ból i blask
15:00 Pewnego razu… w Hollywood
17:45 Gorący temat
19:40 Małe kobietki
6 lutego 12:30 Małe kobietki
15:00 Gorący temat
Prolog 30. Festiwalu Mediów
17:00 Marianne i Leonard: słowa miłości
20:00 Małe kobietki

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
               
Kino zamknięte

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  31 1 2 3 4 5 6
Gorący temat 16 18 15:30 20:15 16 18 15:30
Mayday 18:15 15:30 20:15 18 18:15 15:30 20:15
Psy 3.W imię zasad
20:30 20:15 17:45 15:30 20:30 20:15 17:45
Pokazy specjalne
1 lutego
12:00 Arcydzieła Światowych Oper – Attila

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
31 stycznia 19:00 Joker
3 lutego 19:00 Narodziny gwiazdy
4 lutego 19:00 Królowa kier
5 lutego 19:00 Lista Schindlera
6 lutego 19:00 Dwóch papieży
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  31 1 2 3 4 5 6
1917
15:30, 18:05, 20:40 15:30, 18:05, 20:40 15:30, 18:05, 20:40 15:30, 18:05, 20:40 15:30, 18:05, 20:40 15:30, 18:05, 20:40 15:30, 18:05, 20:40
Bad Boys for life
14:40, 17:20, 20:05 14:40, 17:20, 20:05 14:40, 17:20, 20:05 14:40, 17:20, 20:05 14:40, 17:20, 20:05 16:35, 19:15, 21:55 14:40, 17:20, 20:05
Chłopiec i wilk
11:30, 13:40, 15:45, 17:50 11:30, 13:40, 15:45, 17:50 11:30, 13:40, 15:45, 17:50 11:30, 13:40, 15:45, 17:50 11:30, 13:40, 15:45, 17:50 11:30, 13:40, 15:45, 17:50 11:30, 13:40, 15:45, 17:50
Doktor Dolittle (dubbing) 11, 12:35, 13:20, 16:50 11, 12:35, 13:20, 16:50 11, 12:35, 13:20, 16:50 11, 12:35, 13:20 11, 12:35, 13:20, 16:50 10:50, 12:35, 13:20, 16:50 11, 12:35, 13:20, 16:40
Gorący temat
12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
11:10, 19:55, 21:20 11:10, 19:55, 21:20 11:10, 19:55, 21:20 10:20, 19:55 11:10, 19:55, 21:20 11:10, 19:55, 21:20 11:10, 19:55, 21:20
Jojo Rabbit
11:50, 21:55 11:50, 21:55 11:50, 21:55 11:50, 21:20 11:50, 21:55 11:50, 21:55 11:50, 21:55
Małe kobietki
14:45, 17:40, 20:30 14:45, 17:40, 20:30 14:45, 17:40, 20:30 14:45, 17:40, 20:30 14:45, 17:40, 20:30 14:45, 17:40, 20:30 14:45, 17:40, 20:30
Małgosia i Jaś
15:10, 17:15, 19:25, 21:30 15:10, 17:15, 19:25, 21:30 15:10, 17:15, 19:25, 21:30 15:10, 17:15, 19:25, 21:30 15:10, 17:15, 19:25, 21:30 15:10, 17:15, 19:25, 21:30 15:10, 17:15, 19:25, 21:30
Mayday
10:30, 14:20, 19:20, 20:50 10:30, 14:20, 18:40, 19:20 10:30, 14:20, 18:40, 19:20 10:30, 13:25, 18:40 10:30, 14:20, 18:40, 19:20 10:30, 14:20, 18:40, 19:20 10:30, 14:10, 18:40
Na noże
11:45 11:45 11:45 11:45 11:55 11
Poznajmy się jeszcze raz
18:20, 18:40 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50 18:20, 20:50
Psy 3. W imię zasad 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10 14:50, 15:40, 17:30, 18:30, 20:15, 21:10
Superpies i Turbokot
10:20, 12:25, 14:30, 16:35 10:20, 12:25, 14:30, 16:35 10:20, 12:25, 14:30, 16:35 10:20, 12:25, 14:30, 16:35 10:20, 12:25, 14:30, 16:35 10:20, 12:25, 14:30, 16:35 10:20, 12:25, 14:30, 16:35
Śnieżka i Fantastyczna siódemka
11:50, 14, 16:10 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16:10 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16
Tajni i fajni
10 10 10 10 10 10 10
Urwis
10:10, 13 10:10, 13 10:10, 13 10:10, 13 10:10, 13 10:10, 13 10:10, 13
Pokazy specjalne
1 lutego

10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol

2 lutego 10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol
6 lutego 19:00 National Theatre Live – Wszystko o Ewie

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino zamknięte


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin -22-28 lutego
repertuar
Repertuar 28 maja – 3 czerwca 2010
cinema111
Repertuar kin – 26 października – 1 listopada 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*