repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 31 grudnia 2010 do 6 stycznia 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
  31 1 2 3 4 5 6
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30
Tron: Dziedzictwo
10, 12:45, 15:45, 18:30 12:45, 15:45, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:45, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:45, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:45, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:45, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:45, 18:30, 21:15
Pokazy specjalne
31 grudnia 21:30 Sylwester (Narzeczony mimo woli + Weekend)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
  31 1 2 3 4 5 6
Czarny 16:10 14:45, 21:20 16:35 21:30 18 18:15
Królestwo Zwierząt 17:30 15:15 13:25, 17:15 17:25 13:15, 15:05 17:50
Mia i Migusie 13:10 13:35 13:45 13:25 13:30
Mr. Nobody 19:10, 21:25 15, 19 17:20, 19:10 19:10, 21:20 17, 19:05 13:25, 21:15
Muzyka 15:35, 19:30 13:05, 19:30, 21:30 15:25, 21:40 13:20, 17:15, 19:25 17:10, 21:30 13:40, 15:55, 19:20
Paraiso Travel 17:10 13:15, 17:30 15:15, 21:35 13:40, 15:15 15:10, 19:30 15:35, 21:35
Piąty Wymiar 18 16:35 21:20 18:20 19:50 15:05
Prosta historia o miłości 21:20 18:20 15:10, 19:55 16:55, 20:05 15, 21:35 16:50, 20:05
Uprowadzona Alice Creed 15:30, 21:40 17:15, 21:25 13:30, 19:50 15:40, 21:40 13:20, 21:25 17:35, 19:50
W drodze do domu 19:45 19:45 18:20 15:20 16:25 21:40
Pokazy specjalne  
31 grudnia 20:30 Sylwester (Soul Kitchen, Pewien dżentelmen, Tamara i mężczyźni)

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  31 1 2 3 4 5 6
Artur i Minimki 3: Dwa światy 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15
Bella
10 10 10 10 10 10
Dla Niej Wszystko
19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45
Jackass 3D
19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Maczeta
21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Megamocny 3D
17:15 17:15 10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 16:30, 17:30, 18:40, 19:40, 20:50, 21:50
Mr. Nobody
12, 17, 19:45, 22:30 12, 17, 19:45, 22:30 12, 17, 19:45, 22:30 12, 17, 19:45, 22:30 12, 17, 19:45, 22:30 12, 17, 19:45, 22:30 17, 19:45, 22:30
Och, Życie
14:40, 20:40 14:40, 20:40 14:40, 20:40 14:40, 20:40 14:40, 20:40 14:40, 20:40
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu 3D
10, 11:30, 12:30, 13:15, 14, 15, 15:45, 16:30, 17:30, 18:15, 19, 20, 21:30 10, 11:30, 12:30, 13:15, 14, 15, 15:45, 16:30, 17:30, 18:15, 19, 20, 21:30 10, 11:30, 12:30, 13:15, 14, 15, 15:45, 16:30, 17:30, 18:15, 19, 20, 21:30 10, 11:30, 12:30, 13:15, 14, 15, 15:45, 16:30, 17:30, 18:15, 19, 20, 21:30 10, 11:30, 12:30, 13:15, 14, 15, 15:45, 16:30, 17:30, 18:15, 19, 20, 21:30 10, 11:30, 12:30, 13:15, 14, 15, 15:45, 16:30, 17:30, 18:15, 19, 20, 21:30 10:30, 11:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 21:30
Pogrzebany
22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Poznaj nasza rodzinkę
10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30 10, 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18, 19, 20:15, 21:15, 22:30
Skrzydlate Świnie
15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 15
Soul Kitchen 17:45, 20, 22:15
Śniadanie do łozka
13, 17, 20:30, 22:30 13, 17, 20:30, 22:30 13, 17, 20:30, 22:30 13, 17, 20:30, 22:30 13, 17, 20:30, 22:30 13, 17, 22:30 13, 17, 20:30, 22:30
Tamara i mężczyźni
18:30, 20:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45
Tron Dziedzictwo 3D
10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22 10:40, 11:20, 13:20, 14, 16:00, 16:40, 18:40, 19:20, 21:20, 22
Weekend
10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30
Zaplatani 3D
10:30, 12:40, 15:10, 17:20 10:30, 12:40, 15:10 10:30, 12:40, 15:10 10:30, 12:40, 15:10, 17:20 10:30, 12:40, 15:10, 17:20 10:30, 12:40, 15:10, 17:20
Zaplątani 11:30, 13:40, 16:10, 18:20 11:30, 13:40, 16:10, 18:20 11:30, 13:40, 16:10, 18:20 11:30, 13:40, 16:10, 18:20 11:30, 13:40, 16:10, 18:20 11:30, 13:40, 16:10 10:15, 12:30, 14:45
Zemsta futrzaków 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Zwerbowana Miłość
14:30, 16:30, 18:30 14:30, 16:30, 18:30 14:30, 16:30, 18:30 14:30, 16:30, 18:30 14:30, 16:30, 18:30 14:30, 16:30, 18:30 12:30, 20:30

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
  31 1 2 3 4 5 6
Dla niej wszystko 17:30, 20:10 19:20 19:30 19:30 19:30 19:30
Essential Killing 18:40 15:20 19 19 19 21
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I 15 15 17 17 17 17
Maczeta 19:40 18:30, 20:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Schronienie 17 17 17:30 17:30 17:30 17:30
Skrzydlate świnie 15:20, 21:30 17:30, 20:30 20:30 20:30 20:30 15:40, 19
Pokazy specjalne
31 grudnia 20:00 Sylwester (Tamara i Mężczyźni, Szukając Eryka, Maczeta)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
2 stycznia 12:00 Filmowy poranek dla dzieci
4 stycznia 18:00 Różyczka
5 stycznia 18:00 Wenecja
6 stycznia 18:00 Na północ do Kalabrii + Za płotem

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
31 grudnia 16:00 Sylwestrowy wieczór muzyczno-filmowy
2 stycznia 17:00 Gala Verdiego w Teatro Regio Di Parma
3 stycznia 15:00 Niezwykłe Biografie: Historia św. Franciszka
17:30 Turystyczny Klub Filmowy: Parki Narodowe USA cz. 1
4 stycznia 15:00 Turystyczny Klub Filmowy: Parki Narodowe USA cz. 1
5 stycznia 15:00 Turystyczny Klub Filmowy: Parki Narodowe USA cz. 2
6 stycznia 16:00 Niezwykłe Biografie: Historia św. Franciszka

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
3 stycznia 16:30 Do ciebie, człowieku
4 stycznia 17:00 Klasyka Baletu na Ekranie: A. Adam “Giselle”
19:00 Klub Filmowy Ferment: Do ciebie, człowieku
5 stycznia 17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku
6 stycznia 17:30 Turystyczny Klub Filmowy: Parki Narodowe USA cz. 2

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  31 1 2 3 4 5 6
Tron: Dziedzictwo 3D 11, 13:30, 16 13, 15:30, 18, 20:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
  31 1 2 3 4 5 6
Aż po grób
21 21 21 21 21 16:30
Jedz, módl się, kochaj
16, 18:30 13:30, 16, 18:30
Kobiety bez mężczyzn
16:30 17:30 14:45 16:30 19 13:20
Mr. Nobody
20:30 13:15, 20:45 18:30 14, 18:15, 20:45 13:50, 16:30, 20:45 17
Sekret jej oczu
15:50, 18:10 15:50, 18:15 14, 16:15 13:50, 16:20, 18:40 14, 16:20, 18:40 14, 18:30, 20:45
Social Network, the
18:20, 20:45 13, 15:15, 21:10
Soul Kitchen
19:15 15:10, 19:30, 21:20
Pokazy specjalne
3 stycznia 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Żywot Mateusza + Ręce do góry)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
  31 1 2 3 4 5 6
Artur i Minimki 3: Dwa światy 9, 11:10 13:50 9:45 9, 11:10 9, 11:10 9, 11:10
Dla Niej wszystko 13:40, 16:20 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40 13:40, 18:40
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 9, 12, 15 15 12, 15 9, 12, 15 9, 12, 15 9, 12, 15 9:45
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – napisy
18 18 18 18
Jackass 3D 21:45 21:45 21:45 21:45
Królestwo Zwierząt 11:15 11:15 11:15 11:15
Maczeta 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Megamocny 2D 9:50, 12:20, 14:40, 17, 19:20   
Megamocny 3D 15:45 9:10, 10:10, 11:40, 12:40, 14, 15, 16:20, 17:20, 18:45, 19:45
Och, życie 17:40 20:20 20:20 20:20 17:40 20:20 22
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu 3D
10, 10:30, 11:30, 12:45, 13:20, 14:20, 15:40, 16:10, 17:10 13:20, 14:20, 16:10, 17:10, 19, 20 10, 10:30, 11:30, 12:45, 13:20, 14:20, 16:10, 17:10, 19, 20 10, 10:30, 11:30, 12:45, 13:20, 14:20, 15:30, 16:10, 17:10, 19, 20 10, 10:30, 11:30, 12:45, 13:20, 14:20, 15:30, 16:10, 18:15, 18:50 10, 10:30, 11:30, 12:45, 13:20, 14:20, 15:30, 16:10, 17:10, 19, 20 10, 11:30, 12:45, 14:20, 15:30, 17:10, 20
Poznaj naszą rodzinkę 9:30, 11:45, 14, 16:15 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:30, 11:50, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45
Śniadanie do łóżka 18 21:10 21:10 21:10 21:15 21:10 21:40
Tamara i mężczyźni 14, 16:30, 19, 21:30
Tron Dziedzictwo 3D 10:20, 11:20, 13:30, 14:30, 16:30, 17:30 13:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:15, 19:30, 20:30, 21:15, 22:30 10:20, 11:20, 13:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:15, 19:30, 20:30, 21:15, 22:30 10:20, 11:20, 13:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:15, 19:30, 20:30, 21:15, 22:30 9:20, 10:20, 12:30, 13:30, 15:30, 16:30, 18, 19:30, 20:50, 22:30 10:20, 11:20, 13:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:15, 19:30, 20:30, 21:15, 22:30 11:20, 14:30, 17:30, 18:15, 20:30, 21:15
Uprowadzona Alice Creed 21:20 21:20 21:20 18:40 21:20
Weekend 19 11, 13, 13:50, 15:40, 16:40, 18:20, 19:15, 21, 21:50
Zakochany Wilczek 3D 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15
Zanim odejdą wody 22:30 22:30 22:30
Zaplątani 10:40, 13, 15:15 13:10, 15:30, 17:45 10:40, 13, 15:15, 17:40    10:40, 13, 15:15, 17:40    10:40, 13, 15:15 10:40, 13, 15:15, 17:40    9:20, 11:45
Zwerbowana Miłość 9:10, 13:50, 16 16, 18:10, 20:10, 22:10 9:10, 13:50, 16, 18:10, 20:10, 22:10 9:10, 13:50, 16, 18:10, 20:10, 22:10 9:10, 13:50, 16, 18:10, 20:10, 22:10 9:10, 12, 14:10, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 21:10
Pokazy specjalne
2 stycznia 10:30, 12 Poranki dla maluchów
5 stycznia 12:00 Multibabykino: Zwerbowana miłość

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
1 stycznia nieczynne
2 stycznia  

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 8-14 października 2010
repertuar
Repertuar kin – 26 sierpnia – 1 września 2011
cinema111
Repertuar kin – 26 października – 1 listopada 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*