cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 30 stycznia do 5 lutego 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
30 31 1 2 3 4 5
Bezwstydny Mortdecai 20 20 20 20 20 22:15 20
Dzień z życia blondynki 18:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 11:45 10, 11:45 11:45 9 9
Harry Potter 9:30 (Kamień filozoficzny) 13 (Komnata Tajemnic) 9:30 (więzień Azkabanu) 13 (Czara ognia) 9:30 (Zakon Feniksa) 13 (Książę półkrwi)
Pingwiny z Madagaskaru 14:30, 18:30 10:30, 14:30, 18:30 10:30, 14:30, 18:30 9, 14:30 18:30 10:30, 14:30, 18:30 11, 14:30, 18:30 10:45, 14:30, 18:30
Pingwiny z Madagaskaru 3D 10, 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 12:45, 16:30 12:30, 16:30
Wkręceni 2
15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Ziarno Prawdy 13:30 17:45, 20:30, 22:15 13:30 17:45, 20:30, 22:15 13:30 17:45, 20:30, 22:15 17:45, 20:30, 22:15 13:30 17:45, 20:30, 22:15 20 21:15 17:45, 20:30, 22:15
Pokazy specjalne
30 stycznia 22:30 Maraton Polskiego Kina
1 lutego 10:30 Filmowe Poranki Scooby-Doo

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
30 stycznia 16:00 Sen o Warszawie
18:00 Przeboje i oldboje – Pokaz premierowy
31 stycznia 13:30 Ida
15:00 Przeboje i oldboje
19:00 Transmisja z koncertu Hard Times
1 lutego 12:30 Ida
14:00 Sen o Warszawie
16:00 Solidarność według kobiet – Pokaz przedpremierowy
18:00 Solidarność według kobiet – Pokaz przedpremierowy z udziałem twórców
20:00 Przeboje i oldboje
2 lutego 16:00 Sen o Warszawie
18:00 Przeboje i oldboje
20:15 Lewiatan
3 lutego 15:30 Jurek
17:00 Sen o Warszawie
19:00 20 000 dni na Ziemi
21:00 Przeboje i oldboje
5 lutego 15:30 Sen o Warszawie
17:30 Jurek
19:00 Przeboje i oldboje
21:15 20 00 dni na Ziemi

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
30 31 1 2 3 4 5
Antboy 11
Birdman 17:20, 21:30 11:15, 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30 17:20, 21:30
Carte Blanche 13:20, 17:15 13:20, 21:25 13:20, 17:15 15:15 13, 15 11:15, 15:15 13:20, 15
Cuda 15:10, 21:30 15:10, 17:45 13:15, 15:10, 17:45 13:15, 15:10, 17:45, 21:30 13:15, 15:10, 17:45 15:10 15:10
Czarny węgiel, kruchy lód 17 17 17 17 17 17 13:15, 17
Dzikie historie 15 14:45 12:45 13:10 15:10 21:30
Hiszpanka 12:45 12:45 15 14:50 17 13 12:45
Ida 13:20 19:45, 21:30 19:45, 21:30 19:45 19:45, 21:30 13:20, 21:30 13:20, 21:30
Lewiatan 14:50, 19 19 15:15, 19 15:15, 19 15:15, 19 14:50, 19 14:50, 19
Między nami dobrze jest 21:15 11:50 21:15 21:15
Pamiętnik Florki 11
Pinokio 11
Przeboje i oldboje 19:10 11:25, 21:15 11:25, 21:15 21:15 21:15 19:10 19:10
Siostry wampirki 11
Teoria wszystkiego 19:15, 21:25 17, 19:15 19:15, 21:25 19:15, 21:25 19:15, 21:25 19:15, 21:25 17, 19:15
Wyspa kukurydzy 13:25, 17:20 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25, 17:20 17:20
Ziarno prawdy 15:20, 19:30 15:20, 19:30 11:25, 15:20, 19:30 17:10, 19:30 15:20, 19:30 13:10, 17:10, 19:30 15:20, 19:30
Pokazy specjalne
1 lutego 11:25 Niedziela Seniora
4 lutego 11:15 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 31 1 2 3 4 5
Annie 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Bezwstydny Mortdecai 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45
Birdman 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21
Carte Blanche 10, 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 10, 12, 16:45, 19, 21:15 10, 12, 16:45, 19, 21:15 10, 12, 16:45, 19, 21:15 10, 12, 16:45, 19, 21:15
Dzikie Historie 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17 10, 11:45, 13:30, 15:15, 17
Exodus: Bogowie i Królowie (dubbing)
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Exodus: Bogowie i Królowie (napisy)
18 18 18 18 18 18 18
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (dubbing)
14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (napisy)
21 21 21 21 21 21
Gra tajemnic 13:30, 18:45, 21:15 13:30, 18:45, 21:15 13:30, 18:45, 21:15 13:30, 18:45, 21:15 13:30, 18:45, 21:15 13:30, 18:45, 21:15 13:30, 18:45, 21:15
Haker 22 22 22 22 22 22 22
Hiszpanka 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (dubbing) 14 14 14 14 14 14 14
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (napisy) 22 22 22 22 22 22 22
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (dubbing) 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (napisy) 20 20 20 20 20 20 21
Jupiter. Intronizacja 3D 20
Królowa Śniegu 2 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40
Paddington 13, 15:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 17:20 13, 15:10, 17:20 13, 15:10, 17:20 13, 15:10, 17:20 13, 15:10, 17:20
Pingwiny z Madagaskaru 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 10, 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50
Pingwiny z Madagaskaru 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Siódmy syn 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20
Siódmy syn 3D 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Teoria Wszystkiego 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40
Uprowadzona 3 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
Wielka Szóstka
10:40 10 10 10:40 10:40 10:40 10:40
Wkręceni 2 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20
Ziarno Prawdy 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45, 20:45, 22:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
30 stycznia 18:00 Dni Kina Bułgarskiego
Długa droga do domu
31 stycznia 17:00 Skradzione pocałunki
18:45 Jules i Jim
1 lutego 12:00 Mały Kinematograf: Jak będę mały, to sobie ulepię wszystko, czego zapragnę – plastelinowe
15:00 Seans 60: Fotograf
17:00 Dzikie dziecko
18:30 Fotograf
3 lutego 8:00 Dzikie historie
20:10 Fotograf
4 lutego 11:00 Mały Kinematograf: Najsłynniejsze gwiazdy polskich filmów animowanych
18:00 Fotograf
20:00 Wyspa kukurydzy
5 lutego 18:00 Otwarcie wystawy #IdaTheFilm Polska historia na światowych ekranach
19:00 Ida – pokaz towarzyszący wernisażowi

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
30 31 1 2 3 4 5
Cały ten zgiełk
17 17
Filmy o dawnej Łodzi 17:30 (Stare łódzkie tramwaje) 14 (Stare łódzkie tramwaje) 14 (Stare łódzkie tramwaje)
Jabłko Adama 18
Łowca
19:15 19:15 19:15 19:15 16 16
Na zawsze twoja 19 12 12 19:30 14
Pielgrzymki po Europie
15:30 (Santiago De Compostella i El Rocio) 15:30 (Santiago De Compostella i El Rocio)
Seans Turystyczny 13:30 (Berlin) 13:30 (Berlin) 16 (Księstwo Monako) 15:30 (Księstwo Monako) 15:30 (Księstwo Monako) 13 (Bruksela) 14:30 (Monachium)
Wielcy malarze XX wieku 16 (Anton Van Dyck i El Greco)  12:30 (Anton Van Dyck i El Greco) 

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
30 31 1 2 3 4 5
Dzikie historie 20 15:30 19:30 15 19:30 17:30 17:30
Królowa Śniegu 2
13:30 13:30 13 13 13 13 16
Pani z przedszkola
18 18 15 17:30 15 20 19:30
Wielkie oczy
15:30 20 17 19:30 17 15

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 31 1 2 3 4 5
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (napisy) 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Lemury z Madagaskaru 3D 10
Siódmy syn 3D 11:30, 16:45, 19, 21:15 11:30, 16:45, 19, 21:15 11:30, 16:45, 19, 21:15 11:30, 16:45, 19, 21:15 11:30, 16:45, 19, 21:15 11:30, 16:45, 19, 21:15 11:30, 16:45, 19, 21:15

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
30 31 1 2 3 4 5
Bogowie 15:45 17:50
Cuda 17 15
Dzikie historie 12:30, 18:25, 21 13:40 17:35, 20 (ostatni pokaz filmowy)
Fotograf 13:40 13:35
Ida 21:30 19:30
Lewiatan 12:40, 19 12:30 17
Mów mi Vincent    16:30, 20:45 19:45
Paddington 12, 14:45 12, 15:50
Sen o Warszawie 15:10
Pokazy specjalne
30 stycznia 18:00 Retrospektywa filmów Andrzeja Barańskiego

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
2 lutego 19:00 Do widzenia do jutra
3 lutego 19:00 Życie Adeli – część 1 i 2
4 lutego 19:00 Tylko kochankowie przeżyją
5 lutego 19:00 Pewnego razu w Anatolii

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
30 31 1 2 3 4 5
Annie 10:40 11:30 11:30 11:30
Bella i Sebastian 9
Bezwstydny Mordecai 15:10, 20:15 16:30, 21:10 19:45, 22:10 14:10, 19:45, 22:10 14:10, 19:45, 22:10 14:10, 19:45, 22:10 14:10, 19:45, 22:10
Birdman 16, 20:15 16, 19:15 16, 19:15 16, 20:30 16, 19:15 16, 19:15 16, 19:15
Carte Blanche 9:15, 12:40, 17:40, 20:10 16:40, 19:10, 22 16:40, 19:10, 22 16:40, 19:10, 22:10 16:40, 19:10, 22 16:40, 19:10, 22 16:30, 20:30, 22
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 10:15 12:15, 14:15, 16:15 11:20, 13:20, 15:30, 17:30 11:20, 13:20, 15:30, 17:30 11:20, 13:20, 15:30, 17:30 11:20, 13:20, 15:30, 17:30 11:20, 13:20, 15:30, 17:30 11:20, 13:20, 15:30, 17:30
Gra tajemnic 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 13:50, 21:10
Hiszpanka 16:10 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 16:50
Hobbit: bitwa pięciu armii (napisy) 12 16:40 16:40 13:20 16:40 16:40
Hobbit: bitwa pięciu armii 3D (dubbing) 10, 19 19
Królowa śniegu 2 10 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 11:50
Noc w muzeum: tajemnica grobowca 10, 12:50 10:45, 13 10:45, 13 10:45, 13 10:45, 13 10:45, 13 10:45, 13
Paddington 9:10, 10, 13:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10, 12:15, 14:30 10, 12:30, 14:45 11, 14:45 10:15, 12:30, 14:45
Pingwiny z Madagaskaru 9:30, 11:20, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18
Pingwiny z Madagaskaru 3D 9:15, 12:15 14:30 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 11:30, 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Siódmy syn 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Siódmy syn 3D 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Teoria wszystkiego 11:45, 14:30, 17:15, 20    11:45, 14:30, 17:15, 20    11:45, 14:30, 17:15, 20    11:45, 14:30, 17:15, 20    11:45, 14:30, 17:15, 20    11:45, 14:30, 17:15, 20    11:45, 14:30, 17:15, 20   
Uprowadzona 3 17:45 20:30, 21:40 14:10, 20:30, 21:40 21:40 21:15 20:30, 21:40 21:15
Wkręceni 2 15:10, 18:15, 20:30 17, 19:30, 21:45 17, 19:30, 21:45 16:45, 19:30, 21:45 17, 20:30 17, 19:30, 21:45 17, 19:30, 21:45
Ziarno prawdy 11:30, 14:10, 15:10, 16:45, 17:40, 19:20, 20:15 11:30, 14:10, 15:15, 16:45, 17:50, 19:20 20:15, 21:15 11:30, 14:10, 15:15, 16:45, 17:50, 19:20 20:15, 21:15 14:10, 15:15, 16:45, 17:50, 19:20, 20:15, 21:15 11:30, 14:10, 15:15 16:45, 17:50, 19:20, 20:15, 21:40 11:30, 14:10, 15:15, 16:45, 17:50, 19:20 20:15, 21:15 11:30, 14:10, 15:15 16:45, 17:50, 19:20, 20:15, 21:50
Pokazy specjalne
30 lutego 23:00 Noc Kina – 16 edycja
31 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
1 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
2 lutego 19:00 Kocham Kino (Hiszpanka)
5 lutego 19:00 National Theare Live – John

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
30 31 1 2 3 4 5
Fotograf 13:30, 17:30 16:30 16
Gra tajemnic 19:30 14:30, 18:30 12, 18, 21:45
Hobbit: Bitwa pięciu armii 3D (napisy)
21:30 12, 20:30
Paddington 11:45 10:15 10:15
Wielkie oczy 15:30 14, 20
Pokazy specjalne
5 lutego 19:00 National Theatre Live: Myszy i ludzie

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 18-24 maja 2012
repertuar
Repertuar kin – 18-24 marca 2011
repertuar
Repertuar kin – 18-24 lutego 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*