Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 30 sierpnia do 5 września 2019 r.

TME POLÓWKA
facebook, wstęp wolny
30 sierpnia 21:00 Marsjanin (EC-1)
31 sierpnia 21:00 Sztuka rapu (Centralne Muzeum Włókiennictwa)
3 września 21:00 Bohemian Rhapsody (Park Źródliska)
4 września 21:00 7 uczuć / Dogman (Park Źródliska)
 


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
przerwa wakacyjna do 29 sierpnia
31 sierpnia 14:20 Podziemie nadziei (WATCH DOCS 2019)
16:00 Śpiewać (WATCH DOCS 2019)
16:55 Trochę radości w tej walce (WATCH DOCS 2019)
17:30 Maiden
19:20 Magiczne noce
1 września 14:00 Maiden
15:50 Letnie popołudnie
17:30 Czeski Allah (WATCH DOCS 2019)
19:20 Stać nas na więcej (WATCH DOCS 2019)
20:40 Wojna informacyjna: Rosja kontra Zachód (WATCH DOCS 2019)
2 września 15:30 Letnie popołudnie
17:00 Magiczne noce
19:20 Maiden
3 września 15:30 Maiden
17:20 Letnie popołudnie
18:50 Magiczne noce

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  30 31 1 2 3 4 5
Ból i brzask
14:10, 19:30, 21:30 11:50, 14:10, 19:30, 21:30 11:50, 14:10, 19:30, 21:30 14:10, 19:30, 21:30 14:10, 19:30, 21:30 11, 16, 18, 21 13:20, 16, 18, 21
Letnie popołudnie 21 21 21 19:20 19:20 19:20 21:40
Magiczne noce
21:30 21:30 21:30 21:30 17:10 17:10 13:15
Na bank się uda
16:10 16:10 16:10 16:10 16:10
Na zawsze razem 13:35, 19:30 12, 17:30, 19 12, 15, 17:30 15:20, 17:30 13:35, 15:10, 19:30 13:15, 15:10, 17:30 15:20, 17:45
Nietykalny 15:35 13:30 13:30 13:30 15:35 21:30 21:20
Opowieść o trzech siostrach 19 15 19 21 21 21 13:50
Pavarotti 12, 21:40 18:15 18:15 12, 18:15 12, 18:15 15:45 15:45
Pewnego razu… w Hollywood 16:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 13, 20:30 13, 20:30
Piranie
13:20, 17, 19:30 13, 17, 19:30 13, 17, 19:30 13:15, 17:20, 19:30 13:10, 21:30 13:10, 19:30 17:20, 19:45
Polityka
18:15 18:15
Tajemnica ojca Pio 14:20, 15:30 11:50, 14:20 11:50, 14:20 11:50, 14:20 14:20 12
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
12:20 12:20 12:20 13:50
Yuli
17:30 15:20 15:20 15:20 17:30 15:20 19:20
Pokazy specjalne
30 sierpnia

20:00 Kino Plenerowe – Ghostland (Ogrody Geyera)

31 sierpnia

19:00 Kino Plenerowe – Kryptonim U.N.C.L.E. (Ogrody Geyera)
21:30 Vabank II, czyli riposta (boisko Elty)

1 września

11:50 Niedziela Seniora
13:00 Bajkowe Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – Cudowny chłopak

3 września 20:30 Przedszkolanka (Stawy Stefańskiego)
4 września 11:00 Środa Seniora
20:30 Co ty wiesz o swoim dziadku? (Stawy Stefańskiego)
5-6 września 16. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  30 31 1 2 3 4 5
Annabelle wraca do domu
22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Ból i brzask
11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:30 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:30 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:30 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:30 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:30 11:40, 14:10, 16:40, 19:30, 22 11:40, 14:10, 16:40, 19:30, 22
Dora i Złote Miasto
10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17
Gdzie jesteś Bernadette?
20 20 20 20 18:40
Grzeczni chłopcy
10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże 19:30 19:30 19:30 19:30 20 22:10 22:10
Król Lew (dubbing)
10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30 11, 13:30, 16, 17:40 13, 17:40
Królowe zbrodni
20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Na bank się uda 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21:40 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21:40 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21:40 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21:40 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21:50 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20
Na zawsze razem
18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20
Pavarotti 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Pełzająca śmierć
14:10, 19:20, 22:30 14:10, 19:20, 22:30 14:10, 19:20, 22:30 14:10, 19:20, 22:30 14:10, 19:20, 22:30 14:10, 19:20, 22:30 14:10, 19:20, 22:30
Pewnego razu… w Hollywood 10:30, 13:45, 15:45, 17, 19, 20:15, 22:15 10:30, 13:45, 15:45, 17, 19, 20:15, 22:15 10:30, 13:45, 15:45, 17, 19, 20:15, 22:15 10:30, 13:45, 15:45, 17, 19, 20:15, 22:15 10:30, 13:45, 15:45, 17, 19, 20:15, 22:15 10:30, 13:45, 17, 19, 20:15 10:30, 13:45, 17, 19, 20:15
Playmobil: Film
10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20 10:50, 13, 15:10, 16:10, 17:20
Playmobil: Film 3D
10:20, 11:50 10:20, 11:50 10:20, 11:50 10:20, 11:50 10:20, 11:50 10:20, 11:50 10:20, 11:50
Polityka
10:30, 11:30, 13:15, 14:15, 16, 17, 18:45, 19:45, 21:30, 22:30 10:30, 11:30, 13:15, 14:15, 16, 17, 18:45, 19:45, 21:30, 22:30
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20
Sługi wojny 16:50, 21:20 16:50, 21:20 16:50, 21:20 16:50, 21:20 16:50, 21:20 16:50, 21:20 16:50, 21:20
Szybcy i wściekli. Hobbs i Shaw
22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Świat w ogniu
14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50
To: Rozdział 2
10:40, 14, 17:20, 20:40
Toy Story 4
11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:10 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:10 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:10 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:10 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:10 11, 13:15, 15:30, 20:10 10:45, 15:30, 20:10
Upiorne opowieści po zmroku
21 21 21 21 21 21
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
11:10 11:10 11:10 11:10 11:10
Złodziej i oszustka
12:30, 14:40, 19:20, 21:40 12:30, 14:40, 19:20, 21:40 12:30, 14:40, 19:20, 21:40 12:30, 14:40, 19:20, 21:40 12:30, 14:40, 19:20, 21:40 12:30, 14:40, 19:20, 21:40 12:30, 14:40, 19:20, 21:40
Pokazy specjalne
3 września
19:30 Unlimited: Sztuka ścigania sie w deszczu

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  30 31 1 2 3 4 5
Maraton To 4DX
21
Matrix 4DX
18 18 18 18 18 18 18
Szybcy i wścieli. Hobbs i Shaw 4DX
12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Świat w ogniu 4DX
15:30, 20:50 15:30, 20:50 15:30, 20:50 15:30, 20:50 15:30, 20:50 15:30
To: rodział 2 4DX
11:20, 14:40, 21
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  30 31 1 2 3 4 5
Maraton To IMAX
21
Pewnego razu… w Hollywood IMAX 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:45, 18, 21:15 14:30, 17:45
To: rodział 2 IMAX
10:40, 14, 17:20, 20:40
Toy Story 4 3D IMAX
10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
brak informacji o repertuarze

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
30 sierpnia 18:00 WATCH DOCS – Proces. Federacja rosyjska kontra Oleg Sencow
31 sierpnia 17:30 WATCH DOCS – Spotkanie z psychoterapeutką, Joanną Brzezińska
18:00 WATCH DOCS – Młodzi idą dalej
19:30 WATCH DOCS – Punkt krytyczny. Enegia odnowa
21:15 WATCH DOCS – Koncert / Jan Bujnowski
1 września 12:30 Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS ’19 -dyskusja
13:30 WATCH DOCS – Centralny dworzec autobusowy
15:00 WATCH DOCS – Granice Pracy
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  30 31 1 2 3 4 5
Ból i brzask
15, 19, 21:30 15, 19, 21:30 15, 19, 21:30 15, 19, 21:30 15, 19, 21:30 19:15, 21:50 18
Dora i Miasto Złota 10:20, 12:45, 16:10, 18:30 10:20, 12:45, 16:10, 18:30 10:20, 12:45, 16:10, 18:30 10:20, 12:45, 16:10, 18:30 10:20, 12:45, 16:10, 18:30 11:20, 13:45, 16:10, 18:30 11:30, 13:50, 15:45
Grzeczni chłopcy 11:50, 14, 15:45, 18, 20:10, 22:20 11:50, 14, 15:45, 18, 20:10, 22:20 11:50, 14, 15:45, 18, 20:10, 22:20 11:50, 14, 15:45, 18, 20:10, 22:20 11:50, 14, 15:45, 17:55, 20:10, 22:20 11:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15, 16:10, 18:20, 20:30
Król Lew (dubbing)
10:45, 13:30, 16:20 10:45, 13:30, 16:20 10:45, 13:30, 16:20 10:45, 13:30, 16:20 10:45, 16:20 11:40
Królowe zbrodni
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 21:20 11
Na bank się uda 11:40, 14:10, 18:45, 21:15 11:40, 14:10, 18:45, 21:15 11:40, 14:10, 18:45, 21:15 11:40, 14:10, 18:45, 21:15 11:40, 14:10, 18:45, 21:15 14:20, 20 13:20, 21:30
Pewnego razu… w Hollywood 10:30, 13:50, 17:20, 19:50, 20:40 10:30, 13:50, 17:20, 19:50, 20:40 10:30, 13:50, 17:20, 19:50, 20:40 10:30, 13:50, 17:20, 19:50, 20:40 10:30, 13:50, 17:20, 19:50, 20:40 10:30, 13:50, 17:10, 20:50 11, 14:30, 20
Playmobil. Film 11, 13:20, 15:10, 17:30 11, 13:20, 15:10, 17:30 11, 13:20, 15:10, 17:30 11, 13:20, 15:10, 17:30 11, 13:20, 15:10, 17:30 11, 13:15, 15:30, 17:45 10, 12:20, 14:40
Polityka
12, 13, 15, 16, 18, 19, 21 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22
Saaho 20:30
Sługi wojny
21 21 21 21 21 16:15
Świat w ogniu
17:40, 20:20 17:40, 20:20 17:40, 20:20 17:40, 20:20 17:40, 20:20 13:30, 18:45 17:10, 21:30
Tajemnica Ojca Pio
10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 9:50 10
To: Rozdział 2
19:45
To: Rozdział 2 ATMOS
11:15, 14:45, 18:10
Toy Story 4
10:10, 12:40, 17 10:10, 12:40, 17 10:10, 12:40, 17 10:10, 12:40, 17 10:10, 12:40, 17:45 10:20, 12:45 10:30, 17
Złodziej i oszustka 14:40, 19:20, 21:45 14:40, 19:20, 21:45 14:40, 19:20, 21:45 14:40, 19:20, 21:45 13:25, 20, 22:15
Pokazy specjalne
4 września 22:00 Mini Maraton TO 
5 września 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Ja teraz kłamię


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
do 18 września kino w remoncie

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  30 31 1 2 3 4 5
Filmowe Portrety Kobiet
18 (Fryzjerka) 14:15 (Fryzjerka) 18 (Mildred Pierce) 14:15 (Mildred Pierce)
Filmy z Gregory Peckiem 18 (Arabeska) 14:15 (Arabeska)
Filmy z Monicą Belluci 18 (Noworoczny koniec świata) 14:15 (Noworczny koniec świata)
Niezwykłe Chiny
  16:30 (Prowincja Junnan)
Niezwykłe Indie
16:30 (Tajemnice Pustyni Thar)
Luciano Pavarotti w dueatch 14 18
Opera za 5 złotych 14:45 (Otello) 18 (Otello)
Seans Turystyczny 16 (Zamki nad Loarą)
Starożytny Rzym
  16:30 (Upadek Imperium)
W 80 skarbów dookoła Świata
16:30 (Od Mali do Egiptu)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  30 31 1 2 3 4 5
Moja Gwiazda: Teen Spirit 17 19 17 19
Trafikant 19 16:30 19 16:30

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
przerwa wakacyjna
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  30 31 1 2 3 4 5
Blask i brzask 13:05, 15:05, 17:35, 20:05 13:05, 15:05, 17:35, 20:05 13:05, 15:05, 17:35, 20:05 13:05, 15:05, 17:35, 20:05 13:05, 15:05, 17:35, 20:05 15:15, 17:45, 20:15 14, 16:30, 20:15
Dora i Miasto Złoto
10:45, 15:35, 18 10:45, 15:35, 18 10:45, 15:35, 18 10:45, 15:35, 18 10:45, 15:35, 18 10:20, 12:45, 17:20 10, 12:20, 17:20
Grzeczni chłopcy
11:50, 14:10, 16:25, 18:35, 20:40 11:50, 14:10, 16:25, 18:35, 20:40 11:50, 14:10, 16:25, 18:35, 20:40 11:50, 14:10, 16:25, 18:35, 20:40 11:50, 14:10, 16:25, 18:35, 20:40 11:50, 14:10, 16:25, 18:45, 20:50, 22:50 14:10, 16:25, 18:45, 20:50
Król Lew (dubbing)
10:35, 13:10, 15:45, 18:20 10:35, 13:10, 15:45, 18:20 10:35, 13:10, 15:45, 18:20 10:35, 13:10, 15:45, 18:20 10:35, 13:10, 15:45, 18:20 11, 13:30 11:10
Na bank się uda
12:25, 14:45, 17:25, 19:45 12:25, 14:45, 17:25, 19:45 12:25, 14:45, 17:25, 19:45 12:25, 14:45, 17:25, 19:45 12:25, 14:45, 17:25, 19:45 12:55
Pełzająca śmierć
11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Pewnego razu… w Hollywood
10:30, 11:30, 13:50, 14:50, 17:10, 18:10, 19:20, 20:30, 21 10:30, 11:30, 13:50, 14:50, 17:10, 18:10, 19:20, 20:30, 21 10:30, 11:30, 13:50, 14:50, 17:10, 18:10, 19:20, 20:30, 21 10:30, 11:30, 13:50, 14:50, 17:10, 18:10, 20:30, 21 10:30, 11:30, 13:50, 14:50, 17:10, 18:10, 19:20, 20:30, 21 16:10, 19:30, 20:50 10:50, 16:10, 19:30
Playmobil. Film
10:30, 12:45, 15, 17:05 10:30, 12:45, 15, 17:05 10:30, 12:45, 15, 17:05 10:30, 12:45, 15, 17:05 10:30, 12:45, 15, 17:05 10:15, 15:05 10:15, 13:35
Polityka
10, 11, 11:30, 12, 12:30, 13, 14, 14:30, 15, 15:30, 16, 17, 17:30, 18, 18:30, 19, 20, 20:30, 21, 21:30, 21:55, 22:50 11, 12, 12:30, 14, 14:30, 15, 15:30, 17, 17:30, 18, 18:30, 20, 20:30, 21:30
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10, 11:05, 13:05 11:05, 13:05 11:05, 13:05 10, 11:05, 13:05 10, 11:05, 13:05 10 10
Sługi wojny
21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Szybcy w Wściekli: Hobbs i Saw
13:20, 16:10, 20:20 13:20, 16:10, 20:20 13:20, 16:10, 20:20 13:20, 16:10, 20:20 13:20, 16:10, 20:20
Świat w ogniu
19, 21:35 19, 21:35 19, 21:35 19, 21:35 19, 21:35 13:25, 18:15, 22:45 14:45, 21
TO: rodział 2
13:45, 17:10, 19:45, 20:40
Toy Story 4
10:15, 12, 14:20, 16:35, 18:50 10:15, 12, 14:20, 16:35, 18:50 10:15, 12, 14:20, 16:35, 18:50 10:15, 12, 14:20, 16:35, 18:50 10:15, 12, 14:20, 16:35, 18:50 10:10, 11:10, 16 11:40, 13:55
Upiorne opowieści po zmroku
20:55 20:55 20:55 20:55 20:55
Pokazy specjalne
31 sierpnia

10:30 Poranki – Psi Patrol

1 września

10:30 Poranki – Psi Patrol

2 września

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Parasite

4 września

20:00 ENEMEF: Minimaraton TO

5 września

16:00 18:00 K-12: A Film By Melanie Martinez
19:00 Opera Met. Letnie powtórki 2019: Aida


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
31 sierpnia 18:00 Kler
20:00 Green Book
1 września 17:00 Zimna wojna
18:30 Green Book
2 września 17:30 Kler
19:30 Green Book
3 września 18:00 Zimna wojna
19:30 Kafarnaum
4 września 17:30 Green Book
19:30 Wszyscy wiedzą
5 września 17:30 Kler
19:30 Zimna wojna


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar 28 maja – 3 czerwca 2010
repertuar
Repertuar kin – 3-9 września 2010
cinema111
Repertuar kin – 8-14 sierpnia 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*